Karta konia

Imie: FIDELIO

Ojciec: FOR EDITION

Matka: ESCALORA


Rok urodzenia: 2008

Płeć: Ogier

Maść: GN


Pochodzenie: GER / K013735

02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
63 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Mateusz Tyszko 12/69,31
13 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) Mateusz Tyszko 4/71,40
30 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings, ), art. 238.2.2 Mateusz Tyszko 13/69,32
23-25/09/2016 ZO -VIII Memoriał Majora Henryka Dobrzańskiego Hubala B-skoki GLINIK ZABOROWSKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
15 2 / C 130 cm / Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1 Mateusz Tyszko 4/66,25
10 3 / CC 140 cm / Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6 Mateusz Tyszko 0/8/45,30=8
8 6 / CC 140 cm / Duża Runda, zwykły art.238.2.1 Mateusz Tyszko 4/72,89
6 9 / CC/CC / GRAND PRIX VIII MEMORIAŁ MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBAL Mateusz Tyszko 0/8/44,17=8
19-21/08/2016 ZO-2 B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
66 nr 1 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 12/73,64
22 nr 5 - N Mała Runda dwufazowy art. 274.5.3 Gabriela SOMPOL 0/8/39,06
17 nr 10 - C1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Mateusz Tyszko 4/64,50
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
30 12/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ 135 cm. zwykly art. 238.2.1 Mateusz Tyszko 8/ 72,11
19 27/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Mateusz Tyszko 4/ 77,26
24 33/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ final/ 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Mateusz Tyszko 16/ 57,47
29-31/07/2016 ZO-B2* Polska Liga Jeździecka, elim. MPMK B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
50 5 / C / Runda Srebrna, dwufazowy, art. 274.5.3 Mateusz Tyszko 14/86,76
O 6 / CC / Runda Złota, zwykły, art. 238.2.1 Mateusz Tyszko REZ
19 11 / C / Runda Srebrna, zwykły, art. 238.2.1 Mateusz Tyszko 4/71,43
14 17 / C1 / Finał Rundy Srebrnej, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 Mateusz Tyszko 4/70,58
01-03/07/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
10 Konk nr 3 ŚR b KL.C1 Art.274.5.3 Tab.A Mateusz Tyszko 4/52,95
6 Konk nr 4 KL.CC Art 238.2.1Tab.A Mateusz Tyszko 0/85,49
13 Konk nr 8 KL.CC DR Art.238.2.1 Tab.A Mateusz Tyszko 4/77,61
21 KONK NR 10 KL C1 FIMAŁ ŚR Mateusz Tyszko 4/79,34
03-05/06/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWIE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
28 KONK NR 2 KL. C ŚR dwufazowy Art..274.5.3 Mateusz Tyszko 4/46,66
12 KONK NR 4 KL. CC DR zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Mateusz Tyszko 4/83,70
16 KONK NR 8 KL.CC zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Mateusz Tyszko 12/79,94
4 KONK NR 10 KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły z rozg.Art.238.2.2 Mateusz Tyszko 0/0/37,95
19-22/05/2016 ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
25 3 / CC / 140, DR, dwufazowy art.274.5.3 Mateusz Tyszko 4/62,77
12 6 / CC / 140 Duża Runda, zwykły art.238.2.1 Mateusz Tyszko 0/86,81
22 14 / CC1 / 145 Grand Prix dwunawrotowy art.273.3.3.1 Mateusz Tyszko 17/95,63
13-15/05/2016 ZO-B2* + ZR B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
17 4 ZO / C 130cm / ŚR - zwykły art. 238.2.1 Mateusz Tyszko 4/79,80
2 5 ZO / CC 140cm / DR - zwykły art. 238.2.1 Mateusz Tyszko 3/92,00
12 10 ZO / Klasy CC / DR - dwufazowy art. 274.5.3 Mateusz Tyszko 8/71,91
2 15 ZO / CC 140cm / Finał DR dwunawrotowy 273.3.3.1.4.3 Mateusz Tyszko 0/4/51,04
22-24/04/2016 ZO+ZR B-skoki GLINIK ZABOROWSKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
11 3 / C (ZO) / ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 Mateusz Tyszko 5/85,33
8 4 / CC (ZO) / DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.5.6 Mateusz Tyszko 0/4/40,96
5 8 / CC (ZO) / DUŻA RUNDA zwykły art. 238.2.1 Mateusz Tyszko 0/88,16
13 12 / CC (ZO) / GRAND PRIX Mateusz Tyszko 10/81,69
09-10/04/2016 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
24 Konk nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 (110 cm) Mateusz Tyszko 0/65,75
14 Konk nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Mateusz Tyszko 0/23,45/0
24 Konk nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Mateusz Tyszko 4/73,62
13 Konk nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Mateusz Tyszko 0/28,88/3
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
82 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) Gabriela SOMPOL 19/78,20
O 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Gabriela SOMPOL ELI
25 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Gabriela SOMPOL 0/53,72
8 11 / 125 / HPP Open, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Gabriela SOMPOL 4/64,68
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
72 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 11/79,99
57 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 6/78,56
52 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Gabriela SOMPOL 9/64,50
79 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Gabriela SOMPOL 17/77,32
20 9 / N-1 HPP Open / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Gabriela SOMPOL 13/69,75
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
72 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) Gabriela SOMPOL 12/56,84
32 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Gabriela SOMPOL 4/40,52
42 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 Gabriela SOMPOL 4/45,03
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
46 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 8/69,55
O 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Gabriela SOMPOL ELI
48 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 14/80,62
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
19 11 / N / Mała Runda – zwykły art.238.2.1 Gabriela SOMPOL 4/63,97
18 17 / N1 / Finał Małej Rundy – dwufazowy art.274.5.3 Gabriela SOMPOL 4/43,95
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
80 1 / MR / 238.2.1 zwykły Gabriela SOMPOL 7/85,17
32 R5 / N / Dwufazowy 274.5.3 Gabriela SOMPOL 8/54,15
O R10 / N / Dwufazowy 274.5.3 Gabriela SOMPOL ELI
66 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy Gabriela SOMPOL 5/61,75
23 7 / MR-N / 269.5 z jokerem Gabriela SOMPOL 19/77,41
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
51 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 4/65,25
47 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Gabriela SOMPOL 4/49,56
20 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 0/56,15
43 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 9/94,13
09-11/10/2015 HZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
29 NR 1 -KL. N dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Gabriela SOMPOL 0/8/36,63
55 NR 5 -KL.N MR zwykły bez rozg. art.238.2.1 Tab A Gabriela SOMPOL 8/62,78
57 NR 9 - KL.N1 Finał MR dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Gabriela SOMPOL 13/48,82
18-20/09/2015 ZO-B1* (CSN) i ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
27 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) Gabriela SOMPOL 4/66,51
35 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) Gabriela SOMPOL 8/79,03
15 7R / P / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) Gabriela SOMPOL 0/0/26,20
19 8R / N / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm) Gabriela SOMPOL 4/52,05
7 9R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) Gabriela SOMPOL 0/71,03
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
10 NR 45 -1.20m Silver 2 CSI1* Gabriela SOMPOL 0/72,26
25 NR 52 - 1.20m Silver 2 CSI1* Gabriela SOMPOL 107,64/8
O NR 58- 1.20m Silver 2 CSI1* Gabriela SOMPOL ELI
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 NR 18 - 1.10m Silver 1 CSI1* Gabriela SOMPOL 4/68,29
9 NR 31 - 1.10m Silver 1 CSI1* Gabriela SOMPOL 4/75,67
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
48 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Gabriela SOMPOL 4/ 59,95
o Konk nr 3 - N Zwykły art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL elim
o Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 Gabriela SOMPOL rez
23-24/05/2015 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
35 konk nr 3 - kl L(100 cm), dwufazowy, Art. 274.5.3 Gabriela SOMPOL 4/53,87
44 konk nr 4 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 4/76,18
O konk nr 11 - kl N(120 cm), zwykły, art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL REZ
19 konk nr 10 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 Gabriela SOMPOL 0/64,51
08-10/05/2015 ZO 3* B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
30-31 kONK NR 1 ZR kl.L dokł,bez rozg.art.238.1.1 Gabriela SOMPOL 5
o Konk nr 2 ZR KL.P zwykły.art.238.2.1 Gabriela SOMPOL eli
13-21 Konk nr 3 ZR KL.L Dokł.bez rozg.art.238.1.1 Gabriela SOMPOL 4
O Konk nr 4 ZR KL.P zwykły 238.2.1 Gabriela SOMPOL REZ
26 Konk nr 6 ZR KL.P1 dwufaz.art.274.5.3 Gabriela SOMPOL 14/76,40
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
18 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 Ewa Mazurowska 0/69,45
20 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Ewa Mazurowska 4/53,75
7 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Ewa Mazurowska 0/ 68,20
17-08/03/2015 Oliva Mediterranean Equestrian Tour 2015 MET2 B-skoki Oliva / Hiszpania
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
38 Konk 14 - Silver 1 - 120, zwykły Sandra Piwowarczyk- Bałuk 4/ 83,24
24 Konk 26 - Silver 1 - 120, dwufazowy Sandra Piwowarczyk- Bałuk 0/4/ 34.51
31 Konk 72 - Silver 2 - 130, zwykły Sandra Piwowarczyk- Bałuk 5/ 94,37
30 Konk 84 - Silver 2 - 130, szybkości Sandra Piwowarczyk- Bałuk 83,01 / 0
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
20 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Ewa Mazurowska 0/0/36,47
15 5 / N / Zwykły 238.2.1 Ewa Mazurowska 0/64,16
5 13 / C / Zwykły 238.2.1 Ewa Mazurowska 0/69,67
12-14/08/2014 Baltica Tour - 2-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
16-24 Konk nr 29-(1.25)MK 6 latki dokł bez rozg. Aleksandra Lusina 4/70,21
29 Konk nr 32-(1.25) MK 6 latki specj.dwie fazy Aleksandra Lusina 4/4/36,16
10 Konk nr 35 (1.30) MK 6 latki dokł z rozg Aleksandra Lusina 1/86,58
05-07/08/2014 Baltica Tour- 1-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
22-25 Konk.nr.2 -(1.25) MK 6 latki Aleksandra Lusina 8/83,08
3 Konk.nr 5-(1.25) MK 6 latki dwufazowy Aleksandra Lusina 0/0/=0/32,81
23 Konk nr 8 -Finał MK 6-latki (1.30) zwykły z rozg. Aleksandra Lusina 5/6,08
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
54 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 Aleksandra Lusina 8/74,29
14 Konk.nr 5a -1.25-1.30m dwufazowy 6 latki art.274.5.3 Aleksandra Lusina 4/50,75
52 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 Aleksandra Lusina 4/50,75
16 Konk.nr 9 - 1.30m MK-6 latki dokład.z rozg.art.238.2.2 Aleksandra Lusina 17/80,53