Karta konia

Imie: ANGELA DE LA CRUZ

Ojciec: Numero Uno

Matka: ZANDORIA


Rok urodzenia: 2005

Płeć: Klacz

Maść: gn


Pochodzenie: NED / K010311

02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
48 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 8/68,40
O 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) Sławomir Andruchów REZ
18 11 / 125 / Small Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 Sławomir Andruchów 0/16/31,65
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 9 / C / Zwykły otwarty 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/79,54
2 10 / CC / Zwykły otwarty 238.2.1 Sławomir Andruchów 9/96,69
3 19 / C1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 Sławomir Andruchów 10/87,95
2 20 / CC / Zwykły - otwarty 238.2.1 Sławomir Andruchów 6/87,30
3 28 / C1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/70,69
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
34 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C Sławomir Andruchów 90,11/1
35 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 Sławomir Andruchów 8/74,77
7 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 Sławomir Andruchów 0/8/35,20
8 15 / CC1 / Finał DR Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Sławomir Andruchów 8/76,47
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
16 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/4/31,17
12 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 4/73,79
40 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 12/62,08
3 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/0/28,39
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
27 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 4/65,33
12 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 Sławomir Andruchów 0/4/23,05
O 15 / CC1 / Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Sławomir Andruchów REZ
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1. Sławomir Andruchów 0/65,38
4 140cm DR Szybkości Art:263.2 Sławomir Andruchów 74,33/0
3 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 Sławomir Andruchów 0/65,39
4 140cm DR Zwykły Art:238.2.1 Sławomir Andruchów 4/66,76
5 140cm Grand Prix Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 Sławomir Andruchów 4/78,09
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
24 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/0/28,65
14 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 4/69,07
O 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Sławomir Andruchów REZ
8 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 Sławomir Andruchów 0/3/39,19
8 15 - CC/140 - Grand Priix zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Sławomir Andruchów 4/61,55
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O 6 - C - Zwykły 238.2.1 Sławomir Andruchów WYC
1 7 - CC - Zwykły 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/66,02
3 13-c-dwufazowy 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/4/35,43
O 14-CC -zwykły art.238.2.1 Sławomir Andruchów REZ
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
32 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 5/72,05
O 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów REZ
5 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/0/27,60
29 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 4/47,18
o 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 Sławomir Andruchów REZ
19-20/03/2016 VI Eli. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 5 / C / Zwykły art.238.2.1 Sławomir Andruchów 0/58,15
6 6 / CC / Zwykły art.238.2.1 Sławomir Andruchów 26/80,03
5 11 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/12/26,13
4 12 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 8/54,67
12-13/03/2016 V eli. Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 5 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/0/28,06
1 6 - CC - Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 4/52,08
O 11 - C - Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów REZ
1 12 - CC - Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/66,54
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
36 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/60,79
O 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów REZ
47 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Sławomir Andruchów 8/44,72
O 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Sławomir Andruchów REZ
4 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Sławomir Andruchów 0/0/27,03
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
10 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/56,13
7 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/15/43,80
11 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/69,99
3 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/65,39
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
17 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Sławomir Andruchów 8/62,17
5 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 Sławomir Andruchów 0/63,73
23 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 16/65,58
3 7 / / Sześciu barier art. 262.3 Sławomir Andruchów 0/4
4 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 Sławomir Andruchów 4/67,00
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
23 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 0/67,82
19 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 8/51,36
23 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 4/56,16
16 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 8/67,05
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
6 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Sławomir Andruchów 0/0/30,96
17 5 - C - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) Sławomir Andruchów 4/63,44
17 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Sławomir Andruchów 0/63,84
19 11 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Sławomir Andruchów 8/55,95
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
42 1 / MR / 238.2.1 zwykły Sławomir Andruchów 0/71,97
3 R5 / N / Dwufazowy 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/0/25,38
2 R10 / N / Dwufazowy 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/0/32,24
13 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy Sławomir Andruchów 0/0/30,89
37 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką Sławomir Andruchów 8/65,59
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
31 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Sławomir Andruchów 0/ELI
O 5 / C / Zwykły art.238..1 Sławomir Andruchów ELI
55 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 4/64,47
42 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 Sławomir Andruchów 9/83,14
02-06/09/2015 CSi 2*-W, CSIYH 1* B-skoki Pezinok / Słowacja
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
o 4 - Medium Tour - 130 cm. zwykły art.238.2.1 Marie Janekovic elim
7 8 - Litte Tour - 125 cm. zwykły art. 238.2.1 Marie Janekovic 0/ 81,58
31 13 - Little Tour FINAL - 125 cm. zwykly z rozg. art.238.2.2 Marie Janekovic 13/ 101,13
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
18 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 Grzegorz Kubiak 4/ 63,29
8 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 Grzegorz Kubiak 79,74
1 Konk nr 15 - CC-1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Grzegorz Kubiak 0/0/ 42,76
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C Marie Janekovic ELI
28 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Marie Janekovic 12/82,90
9-19 I nawrót finału Marie Janekovic 8
22 WYNIKI KOŃCOWE MP-JUNIORÓW Marie Janekovic 32,64
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
53 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Grzegorz Kubiak 4/53,50
27 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 Grzegorz Kubiak 4/66,26
29 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 Grzegorz Kubiak 8/54,63
3 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) Grzegorz Kubiak 4/0=4
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 Grzegorz Kubiak ELI
O 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 Grzegorz Kubiak REZ
16 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 Grzegorz Kubiak 4/63,13
32 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 Grzegorz Kubiak 12/77,99
O 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 Grzegorz Kubiak REZ
29-31/05/2015 ZO B-skoki LEGIA KOZIELSKA Warszawa
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
7 Konk nr 5 kl.CC art.274.5.3 tab.A Grzegorz Kubiak 0/4/36,67
2 Konk nr 10 kl.CC art.238.2.1 tab.A Grzegorz Kubiak 0/70,37
5 Konk nr 15 kl. CC art.238.2.2 TAB.A Grzegorz Kubiak 1/80,98
19-24/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
29 NR 11 Gold 4 CSI3* 1.45m Grzegorz Kubiak 4/50,36
33 NR 17 Gold 4 CSI3* 1.50m Grzegorz Kubiak 16/73,88
O NR 23 Gold 3 CSI3* 1.45m Grzegorz Kubiak REZ
07-10/05/2015 CSIYH 1*, CSI 2* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
43 Konk nr.16 - CSI 2* - Silver Tour - 135 cm. zwykly art.238.2.1 Grzegorz Kubiak 4/ 65,28
29 Konk nr.17 - - CSI 2* - Silver Tour - 140 cm. zwykly art.238.2.1 Grzegorz Kubiak 4/ 73,89
25 Konk nr.18 - CSI 2* - Silver Tour - 140 cm. zwykly z rozg. art.238.2.2 Grzegorz Kubiak 76,78
01-03/05/2015 ZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 Konk nr 4A - C zwykły Art.238.2.1 Grzegorz Kubiak 0/68,45
1 Konk nr 8A - C zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 Grzegorz Kubiak 0/0/28,50
8 Konk nr 12A - GP Grand Prix Art. 261.5.3 Grzegorz Kubiak 0/4/50,84
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
16-24 Konk nr 5 - DR - dwufazowy Grzegorz Kubiak 4
10 Konk nr 10 - DR - zwykły Grzegorz Kubiak 8/58,22
17 Konk nr 15 - DR J finał - zwy z rozgr Grzegorz Kubiak 4/63,68
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
12 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 Grzegorz Kubiak 4/57,86
20 11 / C / Dwufazowy - ŚR- RO - Tab.A, Art. 274.5.3 Grzegorz Kubiak 8/55,35
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 Grzegorz Kubiak 0/60,19
23 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 Grzegorz Kubiak 4/73,66
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
31 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc Grzegorz Kubiak 4/62,57
37 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock Krzysztof OKŁA 4/52,38
20 10 / S&M / Middle Round art. 239 Table C Speed and Music Grzegorz Kubiak 71,30/16
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 Grzegorz Kubiak 0/0/ 30,11
4 10 / DR / Zwykły 238.2.1 Grzegorz Kubiak 0/61,99
9 15 / DR finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Grzegorz Kubiak 4/66.96
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
23 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 Grzegorz Kubiak 0/rez
21 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 Grzegorz Kubiak 4/68,22
15 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Grzegorz Kubiak 5/80,29
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
80 Konk nr 2 - MR (ŚR-1.40), art. 274.5.3, Grzegorz Kubiak 8/36,96
60 Konk. nr 5 - MR ( ŚR- 1.40), art. 238.2.1, Table A Grzegorz Kubiak 8/63,32
25 Konk. nr 9 - LCh ,Jocker (1.40 )art. 269.5 Grzegorz Kubiak 25/54,81
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 Konkurs nr 16 - DR finał Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Grzegorz Kubiak 4/80,64
4 Konkurs nr 10- DR 140 zwykły art.238.2.1 Grzegorz Kubiak 0/67,89
3 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 Grzegorz Kubiak 0/0/21,21
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 Grzegorz Kubiak 0/ 70,26
8 konk nr 7 kl. CC - DR, zwykły, art 238.2.1 Grzegorz Kubiak 4/ 72,35
9 Konk nr 14 Kl.CC - Grand Prix - DR, zwykły, art. 238.2.2 Grzegorz Kubiak 8/ 75,38
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
79 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy Grzegorz Kubiak 9/57,60
9 Konk nr 46 Gold 1 (1.35) zwykł.tab.C Grzegorz Kubiak 64,87/4
22 Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy Grzegorz Kubiak 4/53,03
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
47 Konk nr 15 Gold 3 ( 1.40) dwufazowy Grzegorz Kubiak 0/12/37,28
39 Konk nr 21 Gold 3 (1.40) zwykły Grzegorz Kubiak 8/72,69
31 Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły Grzegorz Kubiak 8/62,26
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
1 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 Grzegorz Kubiak 0/0/ 26,62
17 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg Grzegorz Kubiak 4/ 80,61
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 Grzegorz Kubiak 0/0/35,89
8 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 Grzegorz Kubiak 0/71,33
8 Konk.nr 10 kl.CC DR zwykły art.238.2.1 Grzegorz Kubiak 0/89,50
1 Konk.nr 16 -kl.CC1 finał DR dwunawrotowy art.273.3.3,3.3,4.3 Grzegorz Kubiak 0/0=0/50,28
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
15 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 Grzegorz Kubiak 0/ 62,76
12 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 Grzegorz Kubiak 0/4/ 32,35
O KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 Grzegorz Kubiak REZ
14 KONK NR 21 KL.CC1- GRAND PRIX GAJEWNIK , zwykły, art 238.2.2 Grzegorz Kubiak 10/ 100,46
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
30 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 Jarosław Skrzyczyński 8/56,90