Karta konia

Imie: SPARTAN L

Ojciec: STAKKATO GOD

Matka: ROMIRA


Rok urodzenia: 2007

Płeć: Wałach

Maść: SIWA


Pochodzenie: GER / K011502

10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
49 5 / N / Zwykły 238.2.1 Łukasz Jończyk 13/77,80
11 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 Łukasz Jończyk 0/4/28,5
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Dominika Reszuta REZ
30 5 / N / Zwykły 238.2.1 Łukasz Jończyk 8/52,99
4 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Łukasz Jończyk 0/0/25,04
O 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 Łukasz Jończyk ELI
14 19 / N / Zwykły 238.2.1 Łukasz Jończyk 0/64,54
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
13 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 Łukasz Jończyk 0/66,99
3 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 Łukasz Jończyk 0/60,64
18 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 Łukasz Jończyk 36/43,15
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
14 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 Łukasz Jończyk 0/4/28,15
35 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 Łukasz Jończyk 8/68,41
26 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 Łukasz Jończyk 4/63,18
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 57 / Gold Tour 1 / 274.5.3 (1,30m) Łukasz Jończyk 0/0/31,85
14 65 / Gold Tour 1 / 238.2.1 (1,30m) Łukasz Jończyk 12/74,77
7 71 / Gold Tour 1 / 239/263 Table C, speed competition (1,30m) Łukasz Jończyk 60,36/4
06-08/05/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
32 Konk nr 1 kl.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A Łukasz Jończyk 4/52,57
23 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A Łukasz Jończyk 4/41,57
2 Konk nr 4 kl.N dwufaz.Art274.5.3 Tab.A Łukasz Jończyk 0/0/27,49
4 Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A Łukasz Jończyk 0/61,47
4 Konk nr 9 kl.C1 zwykły z rozg.Art.238.2.2Tab.A Łukasz Jończyk 0/0/32,20
23-24/04/2016 MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
40 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Łukasz Jończyk 4/63,93
O Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 Łukasz Jończyk ELI
36 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Łukasz Jończyk 4/64,00
7 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Łukasz Jończyk 0/3/35,21
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 Łukasz Jończyk 0/55,14
54 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 Łukasz Jończyk 15/80,85
22 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Łukasz Jończyk 4/54,00
38 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Łukasz Jończyk 8/60,09
29 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 Łukasz Jończyk 4/47,90
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
76 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Dariusz Reszuta 22/ 89,88
O 11 / P / Zwykły 238.2.1 Dariusz Reszuta ELI
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
47 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy Łukasz Jończyk 9/71,23
O 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły Łukasz Jończyk ELI
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
30 6 / CSI2* Silver Tour art.238.2.1 Łukasz Jończyk 8/61,48
46 11 /CSI2* Silver Tour art.274.5.3 Łukasz Jończyk 15/60,90
8 14 /CSI2* Silver Tour Final art.238.2.2 Łukasz Jończyk 0/ELI
18-20/09/2015 ZO-B1* (CSN) i ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
11 1 / C / art. 274.5.3 dwufazowy Średnia Runda (wys. 130 cm) Łukasz Jończyk 0/4/24,21
7 2 / C1 / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 135 cm) Łukasz Jończyk 4/63,79
2 3 / C / art. 238.2.1 zwykły Średnia Runda (wys. 130 cm) Łukasz Jończyk 0/63,06
11 4 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 135 cm) Łukasz Jończyk 4/52,95
1 8 / CC / art. 238.2.2 zwykły z rozg. Grand Prix Finał Dużej Rundy ( Łukasz Jończyk 0/0/49,37
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
14 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk Łukasz Jończyk 4/74,46
18 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb Łukasz Jończyk 0/4/25,07
22 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. Łukasz Jończyk 16/82,92
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 NR 4-KL.C zwykły bez rozg.art 238.2.1 Tab.A Łukasz Jończyk 0/59,39
21 NR 10 -KL.C dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Łukasz Jończyk 4/52,01
2 NR 11 - KL. C1 ŚR dwufazowy Art.274.5.3 Tab .A Łukasz Jończyk 0/0/38,25
18 NR 16 - KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły bez rozg Art238.2.2 Tab.A Łukasz Jończyk 12/103,68
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O NR 22 - 1.35m Gold 2 CSI3* Łukasz Jończyk ELI
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) Łukasz Jończyk 0/55,30
4 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) Łukasz Jończyk 0/0/26,05
18 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) Łukasz Jończyk 8/80,17
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
64 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Łukasz Jończyk 8/50,53
33 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 Łukasz Jończyk 8/60,87
1 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 Łukasz Jończyk 0/49,66
15 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 Łukasz Jończyk 0/4/35,34
O 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) Łukasz Jończyk REZ
13/06/2015 ZR Bajardo B-skoki AUGUSTÓWEK
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
1 Konkurs nr 7, klasa N zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jo Łukasz Jończyk 65/49,93
1 Konkurs nr 8, klasy C, dwufazowy (dokładności, szybkości, tab.C) wy Łukasz Jończyk 0/0/29,75
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
8 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m Łukasz Jończyk 0/70,66
10 NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m Łukasz Jończyk 0/4/29,54
31 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m Łukasz Jończyk 92,72/8
23/05/2015 ZR B-skoki AUGUSTÓWEK
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
1 Konk nr 7, kl. N, zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) Łukasz Jończyk 0/0/31,20
3 Konk nr 8, klasy C, dwufazowy(dokładności, szybkości, tab.C) Łukasz Jończyk 1/50,15
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 R8 / P1 / Zwykły 238.2.1 Łukasz Jończyk 0/77,21
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 Dariusz Reszuta ELI
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 2 / C / Dwufa. ŚR - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 Dariusz Reszuta 0/0/ 36,93
1 8 / C / Zwykły (ŚR) - Tab A, Art. 238.2..1 Dariusz Reszuta 0/57,90
13 14 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3. Dariusz Reszuta 9/ 75,19
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
11 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A Dariusz Reszuta 0/58,50
13 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A Dariusz Reszuta 0/59,48
O Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg Dariusz Reszuta ELI
38 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg Dariusz Reszuta 4/71,82
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
49 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 Dariusz Reszuta 4/68,99
13 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Dariusz Reszuta 0/64,04
10 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 Dariusz Reszuta 0/0/33,06
26 11 / C / Dwufazowy - ŚR- RO - Tab.A, Art. 274.5.3 Dariusz Reszuta 8/60,58
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
5 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 Dariusz Reszuta 0/58,66
O 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Dariusz Reszuta ELI
6 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Dariusz Reszuta 0/59,71
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
26 Konk nr 2B -kl.C1 ŚR seria B -dwufazowy art.274.5.3 Dariusz Reszuta 4/56,60
39 Konk nr 3 -kl.CC -DR zwykły art.238.2.1 Dariusz Reszuta 20/91,27
16 Konk nr 5-kl.C1 ŚR seria B -zwykły art.238.2.1 Dariusz Reszuta 4/62,13
21 Konk nr.9B - KL.C1 finał ŚR seria B -dwufazowy nart.274.5.3 Dariusz Reszuta 4/55,01
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
18 Konk nr 11 Silver 2 (1.25) dwufazowy Dominika Reszuta 4/49,77
o Konk nr 17 Silver 2 (1,25) zwykły Dominika Reszuta eli
o Konk.nr 22 Silver 1 (1.20) zwykły Dominika Reszuta eli
26-27/07/2014 ZR B-skoki Warka
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
18 Konk.nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 Dominika Reszuta 0/0/6,59
6 Konk.nr.6 -kl.C zwykły art.238.2.1 Łukasz Jończyk 0/73,23
25 Konk.nr 11 -kl.N dwufazowy art.274.5.5 Dominika Reszuta 4/64,65
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
24 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 Dominika Reszuta 0/ 66,71
o Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 Dominika Reszuta Elim
09-10/07/2014 FINAŁ OOM B-skoki Strzegom
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3-5 Konk .nr 2 -kl.P na styl jeźdź. I pólfinał -konie Dominika Reszuta 2,00
27 Konk.nr 4- kl. P1 na styl jeźdź. II półfinał-konie Dominika Reszuta 12
22 Konk.nr.6 wyniki końcowe finał OOM Dominika Reszuta 16
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
15 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 Dominika Reszuta 0/0/38,80
13 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 Dominika Reszuta 0/62,85
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
7 Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 Dominika Reszuta 0/63,78
28 Konk.nr.6 -kl.P szybkości TPPŻ art.238 Dominika Reszuta 66,97 / 0
20 Konk. nr 8A kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 Dominika Reszuta 0/0/32,25
34 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 Dominika Reszuta 16/68,19
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
16 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 Dariusz Reszuta 0/67,50
9 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 Dariusz Reszuta 0/0/23,16
O Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 Dariusz Reszuta ELI
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
20 Konk.nr R2 - kl.P zwykły bez rozg.art.238.2.1 Dominika Reszuta 0/66,46
8 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 Dominika Reszuta 0/0/29,40
15 Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Dominika Reszuta 0/77,76
35 Konk nr.11 -kl.C dwufazowy ŚR art.274.5.3 Dominika Reszuta 4/52,40
50 Konk.nr 17 -kl. C1 finał ŚR dwufazowy art.247.5.3 Dominika Reszuta 8/42,05
02-04/05/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
39 Konk.nr.1 kl.N-MR-RO zwykły 238.2.1 Dominika Reszuta 18/109,07
23 Konk.nr3-kl.C-ŚR dwufazowy art.274.5.3 Dariusz Reszuta 0/0/47,84
3 Konk.nr.5-kl.N-MR-RO dwufazowy art.274.5.3 Dominika Reszuta 0/0/40,56
16 Konk.nr 10 -kl.N -finał MR-RO zwykły z rozg.art 238.2.2 Dominika Reszuta 4/70,07
12-13/04/2014 HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
11 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 Dominika Reszuta 5/79.54
14 Konk.nr.12-kl.P zwykły 238.2.1 Dominika Reszuta 4/55.00
8 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 Dominika Reszuta 0/0/22.00
4 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 Dominika Reszuta 0/0/33.95