Karta konia

Imie: Mon Cherie / Carpediem

Ojciec: Carpediem

Matka: Montana VI / Caletto I


Rok urodzenia: 2009

Płeć: Klacz

Maść: KASZT.


Pochodzenie: POL / K015456

10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
33 1 / L / Zwykły 238.2.1 AGNIESZKA WROŃSKA 0/57,20
61 11 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 12/42,89
12-13/11/2016 III eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
56 3 / L / Zwykły 238.2.1 AGNIESZKA WROŃSKA 11/105,60
60 10 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 12/66,20
29-30/10/2016 II eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
26 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 0/4/30,63
T 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 4
51 10 / L / Zwykły 238.2.1 AGNIESZKA WROŃSKA 27/131,27
T 10 / L / Zwykły 238.2.1 AGNIESZKA WROŃSKA 4
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
30 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 0/4/41,69
O 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA ELI
29 10 / L / Zwykły 238.2.1. AGNIESZKA WROŃSKA 0/63,74
O 11 / P / Zwykły 238.2.1. AGNIESZKA WROŃSKA ELI
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
20 3 / L / I Półfinał Juniorzy Młodsi-na styl jeźdźca 238.1.1 AGNIESZKA WROŃSKA 9,25
6 13 / L / II Półfinal Juniorzy Młodsi - Na styl Jeźdźca 238.1.1 AGNIESZKA WROŃSKA 4
7 23 / L1 / FINAŁ JUNIORZY MŁODSI Dwuna. 273.2.1 AGNIESZKA WROŃSKA 0/0/49,51
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
19 100cm L Zwykły Art:238.2.1. AGNIESZKA WROŃSKA 0/59,90
37 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 4/51,11
9 105cm L-1 Dwufazowy Art:274.5.3. AGNIESZKA WROŃSKA 0/0/37,87
31 115cm P1 Dwufazowy Art:274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 4/48,07
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
29 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 AGNIESZKA WROŃSKA 3,5/62,91
33-48 4 - P - Dokładności 238.1.1 AGNIESZKA WROŃSKA 4
36-51 10-L1-dokładności art.238.1.1 AGNIESZKA WROŃSKA 4
30-35 11--P1 - dokładności art.238.1.1 AGNIESZKA WROŃSKA 8
09-10/04/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
6 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 0/0/29,41
T 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 0/53,19
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
69 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 4/ 44,33
o 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA T0/ 45,06
24 10 / L / Finał Rundy Srebrnej Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 0/0/25,62
T 10 / L / Finał Rundy Srebrnej Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 4/42,81
O 19 / L / Zwykły 238.2.1 AGNIESZKA WROŃSKA ELI
T 19 / L / Zwykły 238.2.1 AGNIESZKA WROŃSKA REZ
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
29 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 0/0/25,43
T 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 0/49,62
18 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 0/4/33,70
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 4/49,57
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
53 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 4/ 56,62
34 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 AGNIESZKA WROŃSKA 4/ 43,26
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
74 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Grzegorz Psiuk 8/62,59
68 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Grzegorz Psiuk 4/61,91
13 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Grzegorz Psiuk 0/0/23,59
26 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 Grzegorz Psiuk 4/64,16
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
52 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 Dariusz Reszuta 8/68,28
40 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 Dariusz Reszuta 4/52,49
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
5 Konkurs nr 6 ZR- P1 zwykły art.238.2.1 Dariusz Reszuta 0/53,04
51 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 Dariusz Reszuta 12/65,61
43 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 Dariusz Reszuta 4/59,70
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
5 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 Dariusz Reszuta 0/0/23,75
49 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Dariusz Reszuta 8/63,21
4 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 Dariusz Reszuta 0/50,52
28 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 Dariusz Reszuta 0/4/33,73
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
51-57 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 Grzegorz Psiuk 8/52,19