Karta konia

Imie: ASTERIX

Ojciec: Elvis

Matka: AJANTA


Rok urodzenia: 2001

Płeć: Wałach

Maść: gn


Pochodzenie: POL / K006098

02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
21 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/30,43
O 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Robert Hestkowski ELI
29 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 Robert Hestkowski 4/51,64
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 5 / N / Zwykły 238.2.1 Robert Hestkowski 0/53,87
8 6 / C / Zwykły 238.2.1 Robert Hestkowski 0/67.45
4 12 / N / Zwykły 238.2.1 Robert Hestkowski 0/60,92
5 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/27,44
16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 Robert Hestkowski 0/4/37,66
8 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 Robert Hestkowski 0/74,32
18 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Robert Hestkowski 6/85,58
16-21/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
8 47/ CSI 1*/ Silver Tour 2 / 120 cm. zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/ 60,75
6 52/ CSI 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. szybkości tab.C art.239/263 Robert Hestkowski 66,07
5 60/ CSI 1*/ Silver Gold 2/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/ 33,72
29-31/07/2016 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 1 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 Robert Hestkowski 0/84,74
5 5 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/55,04
18-19/06/2016 II Elim. Just Riding Stangret Cup B-skoki Stangret - Kielce
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O Konk nr 1 - L dwufazowy art. 274.5.3 MARIA ŻĄDŁO ELI
30 Konk nr 5 - L zwykły art. 238.2.1 MARIA ŻĄDŁO 8/86,08
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/2,56
18 4 / C / SR szybkości art. 239 tab. C Robert Hestkowski 89,12/1
12 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/39,48
8 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/63,97
11 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 Robert Hestkowski 0/8/38,33
11-12/06/2016 ZR B-skoki MŁYŃSKA STRUGA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
36 KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 Filip Tomczuk 19/97,02
T KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 Filip Tomczuk 4/50,09
O L Dwufazowy Art:274.5.3 Filip Tomczuk REZ
T L Dwufazowy Art:274.5.3 Filip Tomczuk REZ
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
11 87 / Silver Tour 2 / 238.2.1 - (1,20m) Robert Hestkowski 0/62,60
7 100 / Silver Tour 2 Final / 274.5.3 (1,25m) Robert Hestkowski 0/0/34,11
01/05/2016 ZR B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
33 Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A Filip Tomczuk 18/95,07
09-10/04/2016 Finał V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
24 3 / P / Eliminacja Juniorów zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/70,68
24 4 / N / Elim. Seniorów zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 4/74,11
6 9 / P / Finał HPWiM Juniorów zwykły art. 238.2.2 Robert Hestkowski 0/0/35,10
20 10 / N / Finał HPWiM Seniorów zwykły art. 238.2.2 Robert Hestkowski 4/74,29
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Robert Hestkowski REZ
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
15 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/61,43
3 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/57,34
13 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 7/80,70
1 9 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Robert Hestkowski 0/61,70
19-20/03/2016 VI Eli. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
14 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/31,90
18 4 / N / Zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 2/55,74
11 9 / P / Zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/57,51
10 10 / N / Zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/57,94
12-13/03/2016 V eli. Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
18 3 - P - Dwufazowy art.274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/30,82
14 4 - N - Zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/68,92
15 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/56,23
33 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 22/108,25
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
18 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/30,34
8 6 / N / Zwykły 238.2.1 Robert Hestkowski 0/54,95
O 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Robert Hestkowski ELI
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
19 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/63,71
12 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/34,33
63 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Robert Hestkowski 4/54,33
18 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Robert Hestkowski 0/4/43,49
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 3 / N / Zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/56,37
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
15 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Robert Hestkowski 0/4/26,02
17 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/62,64
13 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 1/72,98
10 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 4/70,35
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
4 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/30,84
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
5 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/69,59
11 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 4/71,78
6 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Robert Hestkowski 0/78,11
9 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 4/73,46
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
29 4 / P / Zwykły 238.2.1 Robert Hestkowski 0/ 59,90
37 5 / N / Zwykły 238.2.1 Robert Hestkowski 1/ 72,96
8 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/ 27,32
9 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Robert Hestkowski 0/0/ 35,99
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
16 5 / P / zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/ 71,04
11 6 / N / zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/ 74,66
6 13 / N / zwykły art.238.2.1 Robert Hestkowski 0/ 67,92
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
1 Wyniki końcowe MPMK 6-letnich hod.pol. Natalia Palmowska 0
1-6 I półfinał konie 6-letnie hod.pol. ( 1.25m) Natalia Palmowska 0
3 II półfinał konie 6-letnie hod.pol.(1.3m) Natalia Palmowska 0/77,71
4 finał konie 6- letnie hod.pol (1.3m) Natalia Palmowska 0/85,35
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
1 Konk nr 2 - N-1 Runda MK 6 letnie z oceną stylu konia Natalia Palmowska 8,4
9 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 Natalia Palmowska 0/ 71,25
06-07/06/2015 ZR - II kwalifikacje do Otwartego Pucharu Podkarpcia B-skoki Glinik Zaborowski
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 7 - kl.N1 - kat. ZLOTA, zwykły z rozg. art.238.2.2 Natalia Palmowska 0/4/ 38,09
29-31/05/2015 ZO B-skoki LEGIA KOZIELSKA Warszawa
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 Konk nr 2 kl.N-1 6-latki na styl eli MPMK Sławomir Uchwat 8,0
1 Konk nr 3R kl. P art.274.5.2 tabA Sławomir Uchwat 0/0/34,21
9 Konk nr 8 kl.N art.238.2.1 tab.A Sławomir Uchwat 4/71,91
1 Konk nr 12 kl.C 6 -latki eli. MPMK Sławomir Uchwat 0/0/43,36
16-17/05/2015 I kwalifikacja do Otwartego Pucharu Podkarpacia B-skoki Glinik Zaborowski
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 3 / N 120 cm / dwufazowy, art.274.5.3 Natalia Palmowska 0/0/25,44
2 7 / N1 125 cm / ZŁOTA, zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Natalia Palmowska 0/0/36,76
02-03/05/2015 ZR B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
1 Nr 5 / ZR klasy N / 120 cm zwykły art. 238.2.1 Natalia Palmowska 0/75,44
2 Nr 6 / ZR klasy C / 130 cm zwykły art. 238.2.1 Natalia Palmowska 0/73,03
25-26/04/2015 RZ B-skoki Glinik Zaborowski
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 5 / N/N1 / dwufazowy 120/125cm. art.2745.5.3 Natalia Palmowska 0/0/38,95
4 10 / N / zwykły, 120 cm. art 238.2.1 Natalia Palmowska 0/64,87
10-12/04/2015 ZR B-skoki Glinik Zaborowski
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
7 4 N/ N1 dwufazowy art.274.5.6 Natalia Palmowska 0/0/27,11
2 10d C dwunawrotowy art.265 Natalia Palmowska 0/0/69,27
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
21 Konk nr 2-kl.N-MR dwufaz.Art274.5.3 Tab.A Natalia Palmowska 0/4/30,97
10 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg Natalia Palmowska 0/61,45
6 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A Natalia Palmowska 0/0/37,91
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
14 Konk nr 1 - SR Small Round art. 238.2.1 Natalia Palmowska 0/57,65
13 Konk nr 5 - SR Small Round art. 274.5.3 Natalia Palmowska 0/0/35,30
9-16 Konk nr 7 - K-O KNOCK-OUT art. 272 Table A against the clock \"Ladies Natalia Palmowska 0
51 Konk nr 8 - SRF Small Round Final art. 274.5.3 two phases Natalia Palmowska 4/42,58
15/02/2015 PreCavaliada B-skoki Lublin
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 Konk nr 4 kl.P, dwufazowy Natalia Palmowska 0/0/ 27,17
6 Konk nr 5 kl. N, zwykły Natalia Palmowska 0/ 64,71
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
10-11 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia Natalia Palmowska 7,20
5 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia Natalia Palmowska 7,7
11 FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia Natalia Palmowska 6,3
6 WYNIKI KOŃCOWE -5 latki HOD.POL Natalia Palmowska 21,20
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
6-8 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki Natalia Palmowska 7,9
2 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl Natalia Palmowska 8,1
9 Konk.nr 13 - kl. 5L finał RMK 5-latki Natalia Palmowska 7,3
13-16/06/2014 ZR B-skoki Facimiech
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
12 Konk nr 4 kl. P zwykły art.238.2.1 Agnieszka Cebulak 0/ 71,34
4 Konk nr 6 kl.N dwufazowy, art.274.5.3 Agnieszka Cebulak 4/ 53,22
10 Konk nr 16 kl.N zwykły, art. 238.2.1 Agnieszka Cebulak 5/ 83,72
17 Konk nr 17 kl N dwufazowy, art. 274.5.3 Agnieszka Cebulak 18/ 90,25
23 Konk nr 26 kl.P1, z wyborem trasy, art. 271 Agnieszka Cebulak 0/ 76,22 = 76,22
14 Konk nr 27 kl.N dwufazowy, art. 274.5.3 Agnieszka Cebulak 5/ 56,56
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 Konk nr.1- Mała Runda Dzieci kl.P1 -dwufazowy Agnieszka Cebulak 0/23/75,32
55 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 Agnieszka Cebulak 4/47,93
2 Konk.nr 7 -kl.P1 MR seria B dzieci Agnieszka Cebulak 4/82,76
14 Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Agnieszka Cebulak 0/77,64
2 Konk nr 13 seria B kl.N finał Rundy Dzieci art.274.5.3 Agnieszka Cebulak 7/62,24