Karta konia

Imie: Narnia

Ojciec: Quamiro

Matka: Nanellie / Lauriston


Rok urodzenia: 2006

Płeć: Klacz

Maść: gn


Pochodzenie: POL /

03/05/2016 ZR B-skoki ŁOJEWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 KL.L Dwufazowy Art:274.5.2. KRZYSZTOF KULPA 4/54,75
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
55 NR 3-KL N zwykły bez rozg art.238.2.1 Tab,A Jakub KRZYŻOSIAK 8/59,89
39 NR 9 - KL.N MR zwykly bez rozg.art.238.2.1 Tab.A Agnieszka Gaborska 7/93,00
7 NR 15 -KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.5.3 Tab.A Agnieszka Gaborska 0/0/48,6
30-31/05/2015 ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
11 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 Agnieszka Gaborska 44/37,48
17 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 0/56,44
8 nr 12 - N (120) zwykły art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 0/56,81
03/05/2015 VI Zawody Jeździeckie Młyńska Struga B-skoki MŁYŃSKA STRUGA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
18 Konk nr.3 kl.L dwufazowy, art.274.5.3, o nagrodę firmy TOFM Mieczysł KRZYSZTOF KULPA 0/elim
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
53 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A Agnieszka Gaborska 6/45,96
20 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg Agnieszka Gaborska 0/68,09
86 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A Agnieszka Gaborska 11/53,23
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
13 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 0/58,07
65 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 4/64,56
8 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 0/56,43
01/02/2015 ZR B-skoki KJ.PARTYNICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
22 Konk nr 6 - kl.N dwufazowy Agnieszka Gaborska 0/4/42,94
O Konk nr 7 - kl. C zwykły art 238.2.1 Agnieszka Gaborska ELI
19-21/12/2014 Halowe Gwiazdkowe ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
52 7 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 Jakub KRZYŻOSIAK 12/59,53
14 8 - C - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 Jakub KRZYŻOSIAK 8/ 54,44
13 11 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 Jakub KRZYŻOSIAK 4/49,18
12-14/12/2014 HZO B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 Konk nr 1 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 0/ 55,07
3 Konk nr 4 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 0/57,98
20 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 6/78,62
2 Konk nr 7 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 0/47,44
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
10 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły Agnieszka Gaborska 0/62,88
12 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły Agnieszka Gaborska 0/61,17
13 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły Agnieszka Gaborska 0/61,13
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
10 Konk nr R4 - kl.P regionalny - (110) zwykły Agnieszka Gaborska 0/64,81
50 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły Agnieszka Gaborska 6/78,98
24 Konk. nr R 10 -kl. N - (120) zwykły Agnieszka Gaborska 0/70,46
5 Konk nr R15 - kl. N - (120) zwykły Agnieszka Gaborska 0/71,28
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
26 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 Agnieszka Gaborska 1/90,63
29 Konk nr 4A - kl.N MR seria A-otwarty, dwufazowy art.274.5.3 Agnieszka Gaborska 0/4/35,79
o Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 Agnieszka Gaborska eli
9 Konk nr 8A -KL.N finał MR seria A- otwarty zwykły art.238.2.1 Agnieszka Gaborska 0/60,47
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
33 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 Jakub KRZYŻOSIAK 4/ 56,27
14 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 Jakub KRZYŻOSIAK 0/ 59,39
4 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 Jakub KRZYŻOSIAK 0/0/ 23,01
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 Jakub KRZYŻOSIAK 0/51,02
2 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 Jakub KRZYŻOSIAK 0/46,24
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 Jakub KRZYŻOSIAK 0/0/23,89
32 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 Jakub KRZYŻOSIAK 4/56,39
19 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 Aleksandra Gabor 0/47,97
9 Konk.nr .7R- kl.N dwufazowy art.2745.3 Agnieszka Gaborska 0/0/21,16