Karta konia

Imie: QUILIBET

Ojciec: Quinar/Qui dam de Revel

Matka: Najade II/Leandro


Rok urodzenia: 2003

Płeć: Wałach

Maść: SK.GN


Pochodzenie: GER

04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
51 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 12/45,79
52 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) Olimpia Wołodkowicz 11/75,76
O 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Olimpia Wołodkowicz ELI
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
8 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 0/0/31,36
19 13 / C / Zwykły 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 5/ 79,30
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
78 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Olimpia Wołodkowicz 8/44,40
74 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) Olimpia Wołodkowicz 4/68,34
03-06/12/2015 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
14 6 / CSI2* Silver Tour Olimpia Wołodkowicz 4/67,15
28 11 / CSI2* Silver Tour Olimpia Wołodkowicz 0/8/29,50
30 14 / / CSI2* Silver Tour Final Olimpia Wołodkowicz 16/65,90
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
47 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Olimpia Wołodkowicz 0/75,47
15 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy Olimpia Wołodkowicz 0/0/27,75
11 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły Olimpia Wołodkowicz 0/84,07
7 10 / HPP J MJ - C1/CC / HPP J MJ- C1/CC 238.2.2 z rozgrywką Olimpia Wołodkowicz 0/8/50,50
22-25/10/2015 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
51 7 / Gold Tour (Qualifier for competition 18) art.238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 15/79,17
33 12 / / Silver Tour art.274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 13/59,24
31 17 / Silver Tour Final art.238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 8/69,56
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
53 7 /CSI2* Gold Tour art.274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 13/47,26
38 12 / CSI2* Gold Tour (LR) art.238.2.2 Olimpia Wołodkowicz 31/100,98
36 14 /CSI2* Silver Tour Final art.238.2.2 Olimpia Wołodkowicz 13/84,28
24-27/09/2015 ZO-B2* CSN +ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
13 2 / N / 120 MR Srebrna, dwufazowy, art.274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 0/0/47,87
O 3 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 Olimpia Wołodkowicz REZ
18 6 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 8/67,68
8 7 / / Masters Bingo* Olimpia Wołodkowicz 0/4/
8 10 / CC1 / 145 Finał DR Diamentowej, Grand Prix o Puchar Prezesa Grup Olimpia Wołodkowicz 12/73,27
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
22 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C Olimpia Wołodkowicz 83,64/8
12 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 4/79,17
4-8 I nawrót finału Olimpia Wołodkowicz 4
3-11 II nawrót finału Olimpia Wołodkowicz 4
6 WYNIKI KOŃCOWE MP-JUNIORÓW Olimpia Wołodkowicz 13,74
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
60 NR 43 Gold 3 CSI3* 1.40m Olimpia Wołodkowicz 24/84,24
24 NR 49 Gold 3 CSI3* 1.40m Olimpia Wołodkowicz 0/5/55,32
46 NR 56 Gold 3 CSI3* 1.45m Olimpia Wołodkowicz 12/73,55
19-24/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O NR 10 Gold 3 CSI3* 1.40m Olimpia Wołodkowicz REZ
48 NR 16 Gold 3 CSI3* 1.40m Olimpia Wołodkowicz 16/53,71
O NR 23 Gold 3 CSI3* 1.45m Olimpia Wołodkowicz REZ
08-10/05/2015 CSN B-skoki Drzonków
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
40 5 / C / RŚ- dwufazowy Art.: 274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 1/55,32
23 12 / CC / Runda: Duża dwufazowy Art.: 274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 4/53,41
7 16 / CC1 / Runda: Duża – Finał Grand Prix dwunawrotowy Art. 273.2. Olimpia Wołodkowicz 0/4/51,62
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
19 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz /76,98
6 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. Olimpia Wołodkowicz 0/0/40,59
22 Konk nr 6 - CC DR Zwykły art. 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 14/79,08
O Konk nr 9 - CC DR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Olimpia Wołodkowicz REZ
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
31 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 9./77,73
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
42 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 8/ 89,45
6 10 / DR / Zwykły 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 0/69,98
17 15 / DR finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Olimpia Wołodkowicz 12/ 59,65
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
31 Konk. nr 5 - Medium Round(130) - art. 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 4/70,20
41 Konk. nr 11 - Medium Round 130- art. 274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 4/39,92
40 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) Olimpia Wołodkowicz 66,98/8
07-09/11/2014 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
29 Konkurs nr 17 - Medium Round (135)- art. 239 (Table C) Olimpia Wołodkowicz 82,35/0
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
8 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 0/0/20,41
2 Konk. nr 6 - C Zwykły 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 0/55,42
04-05/10/2014 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
5 Konkurs nr 4 - N Dwufazowy 274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 4/52,63
2 Konkurs nr 5 - C Zwykły 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 5/88,60
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
23 Konk nr 8A -KL.N finał MR seria A- otwarty zwykły art.238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 0/67,54
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
47 konk nr 13 Gold 1 (1.30) zwykły Olimpia Wołodkowicz 13/87,52
31 Konk nr 19 Gold 1 (1.30) zw.tab.C Olimpia Wołodkowicz 89,71/8
29 Konk nr 25 Gold 1 (1.35) dwufazowy Olimpia Wołodkowicz 4/59,24
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
28 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 0/ 74,87
50 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 5/ 73,66
31 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 Olimpia Wołodkowicz 5/ 70,40
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
o I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta Wojciech Dahlke eli
o II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 Wojciech Dahlke wyco.
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
28 Konk.nr.5-kl. C1 I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich zwykły Wojciech Dahlke 8/78,55
5 Konk.nr 10- kl.CC II półfinał Grand Prix Nadzieji Olimpijskich zwyk Wojciech Dahlke 0/80,01
o Konk nr 14 -kl.CC1 finał Grand Prix Nadziei Olimpijskich dwunaw.art.2 Wojciech Dahlke rez /-
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
24 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 Wojciech Dahlke 4/58,84
9 Konk.nr.8R - kl.C1 GRAND PRIX zwykły z rozg.238.2.2 Wojciech Dahlke 0/rez
11-14/06/0215 CSI 4* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
30 2 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 5/80,66
70 5 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Olimpia Wołodkowicz 16/76,99