Karta konia

Imie: Nota

Ojciec: Contender Son / Contender

Matka: Nitolma / Concorde


Rok urodzenia: 2006

Płeć: Klacz

Maść: C.GN


Pochodzenie: POL / K018105

02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
72 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 Laura KŁAPIŃSKA 12/54,44
O 8 / 120 / Small Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Laura KŁAPIŃSKA REZ
19-22/05/2016 ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
35-42 ZR 3 / L / 100, dokł. bez rozgr. art.238.1.1 Monika KŁAPIŃSKA 4
9 ZR 4 / P / 110, zwykły art.238.2.1 Monika KŁAPIŃSKA 0/67,88
O ZR 6 / L / 100, dokład bez rozg. art.238.1.1 Monika KŁAPIŃSKA ELI
10 ZR 7 / P / 110, zwykły art.238.2.1 Monika KŁAPIŃSKA 0/67,55
8 ZR 9 / P / 110, zwykły art.238.2.1 Monika KŁAPIŃSKA 0/61,31
29-01/05/2016 ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
1-59 KONK NR 3 -KL.L dokł.bez rozg.art 238.1.1 Monika KŁAPIŃSKA 0
16 KONK NR 4 -KL.P zwykły art.238.2.1 Monika KŁAPIŃSKA 0/55,73
77-81 Konk nr 9 - L 100 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Monika KŁAPIŃSKA 8
57 Konk nr 10 - P 110 o wzr,st trud z jokerem art.269.5 Monika KŁAPIŃSKA 12/46,24
26 Konk nr 16 - P 110 dwufazowy art.274.5.3 Monika KŁAPIŃSKA 4/53,87
02-03/04/2016 HZR FINAŁ HP ŚLĄSKA B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
3 Konk nr 8 seria A KL.N zwykły Wiktor Larkowski 0/71,80
1 FINAŁ SENI. KL N - dwunawrotowy Wiktor Larkowski 1/0/54,14
18-20/03/2016 HZR eli do HP Śląska B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
6-9 NR 8 KL.N SEN. dokl.z rozg atr.245.3 tab.A Magdalena Gut 4/64,27
1 NR 17 KL.N SENIO. ZWYKŁY Magdalena Gut 0/56,81
5 NR 26 KL.N SENIO. DOKŁ Z NATYCH.ROZG. Wiktor Larkowski 0/12/40,66
21/02/2016 HZR B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
7 Konk nr 17 - KL.N -zwykły bez rozg Art.238.2.1 Tab.A seniorzy Wiktor Larkowski 4/58,20
3 Konk NR 18- KL.C zwykły bez rozg Art.238.2.1Tab.A Wiktor Larkowski 8/63,89
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
34 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Wiktor Larkowski 4/44,43
56 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) Wiktor Larkowski 14/73,97
52 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 Wiktor Larkowski 4/47,45
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
27 NR 45 -1.20m Silver 2 CSI1* Magdalena Gut 8/65,06
5 NR 52 - 1.20m Silver 2 CSI1* Magdalena Gut 66,98/8
23 NR 59 - 1.25 m Silver 3 CSI1* Magdalena Gut 73,12/12
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
18 NR 12 - 1.20m Silver 2 CSI1* Magdalena Gut 4/76,55
10 NR 19 -1.20m Silver 2 CSI1* Magdalena Gut 71.24/8
19 NR 25 - 1.20 m Silver 2 CSI1* Magdalena Gut 4/52,55
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
22 NR 45 Silver 2 CSI1* 1.20m Magdalena Gut 8/63,47
12 NR 52 Silver 1 CSI1* 1.20m Magdalena Gut 83,15/8
9 NR 59 Silver 2 CSI1* 1.20m Magdalena Gut 67,14/4
19-24/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
23 NR 12 Silver 2 CSI1* 1.20m Magdalena Gut 8/61,82
O NR 19 Silver 2 CSI1* 1.20m Magdalena Gut ELI
8 NR 25 Silver 2 CSI1* 1.20m Magdalena Gut 4/55,41
17-18/04/2015 HZR eli P Śląska B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O Konk nr 8 kl. N -Senior.dokł z natych. rozg. Magdalena Gut REZ
06-08/03/2015 HZO-B kuców DiM B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
9 Konk nr 8 kl. N -Senior.dokł z natych. rozg. Magdalena Gut 4/69,00
9 Konk nr 17 - kl N senior dokł z natych.rozg Magdalena Gut 0/8/37,37
7 Konk nr 18 kl. C o wzr.st .trud z Jokerem Magdalena Gut 38/54,29
8 Konk. nr 26- kl.N Seniorzy dokł.z natych.rozg Magdalena Gut 12/5,50
28-30/11/2014 HZO-1* B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
11 KONK. NR 1 - 120 cm ZWYKŁY 238.2.1 Magdalena Gut 4/65,55
5 KONK. NR 11 - 120 cm DWUFAZOWY Magdalena Gut 0/0/42,88
9 KONK. NR 7 - 120 cm ZWYKŁ Magdalena Gut 4/60,85
28-30/11/2014 HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 KONKURS NR 4 KLASY P ZWYKŁY NR ART. 238.1 Magdalena Gut 0/ 58,12
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
5 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły Magdalena Gut 0/62,46
34 Konk nr 5 - kl.N -MR - seria A (RO) - zwyk.- art.238.2.1 Magdalena Gut 8/76,36
29 Konk. nr 12 - KL.N MR- seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Magdalena Gut 8/63,94
19 Konk. nr 18 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Magdalena Gut 4/66,95
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 Konk nr R4 - kl.P regionalny - (110) zwykły Magdalena Gut 0/56,45
9 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły Magdalena Gut 0/58,06
2 Konk.nr R9 - kl.P - (110) zwykły Magdalena Gut 0/59,65
7 Konk. nr R 10 -kl. N - (120) zwykły Magdalena Gut 0/57,97
40 Konk nr R15 - kl. N - (120) zwykły Magdalena Gut 12/68,79
15-17/08/2014 ZR B-skoki Facimiech
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
11 Konk nr 4 kl. L zwykły art. 238.2.1 Seria A Agata Skrzypiec 0/ 65,60
20 Konk nr 11 kl. L dwufazowy, art 274.5.3 Agata Skrzypiec 4/ 52,98
11 Konk nr 12 kl.P dwufazowy, art. 274.5.3 Agata Skrzypiec 0/18/ 63,01
2 Konk nr 21 kl.N dokładności z rozg., art.261.5.1 Wiktor Larkowski 0/4/ 46,50
26-27/07/2014 ZR B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
34 Konk nr 3 Kl.P, zwykły, Art. 238.2.1 Wiktor Larkowski 4/ 61,10
32 Konk nr 4 Kl.N - dwufazowy, Art 274.5.3 Wiktor Larkowski 1/ 59,93
10 Konk nr.14 Kl. N , zwykły, Art. 238.2.1 Wiktor Larkowski 0/ 61,93