Karta konia

Imie: Cala Millor

Ojciec: Artani / Acorado

Matka: I- Campari / Cascavelle


Rok urodzenia: 2007

Płeć: Ogier

Maść: GN


Pochodzenie: NED /K012665

28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
13 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 Anna Kopeć 0/0/34,15
7 7 / C / Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 0/63,90
11 13 / N / Zwykły 283.2.1 Anna Kopeć 0/63,77
19 14 / C / Zwykły 283.2.1 Anna Kopeć 12/63,12
12-14/08/2016 ZO-B2* (Liga Jeździecka) B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
16 1 / ZO N (120 cm) / Runda Brązowa - zwykły, 238.2.1 Anna Kopeć 0/63,88
58 2 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - dwufazowy, 274.5.3 Anna Kopeć 4/54,79
10 5 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - zwykły, 238.2.1 Anna Kopeć 0/58,57
46 9 / ZO C1 (135 cm) / Runda Srebrna - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 Anna Kopeć 9/77,38
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
33 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Anna Kopeć 4/61,02
46 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Anna Kopeć 4/48,98
33 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 Anna Kopeć 5/54,87
42 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 9/68,10
26 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Anna Kopeć 4/55,39
22-24/04/2016 ZR B-skoki BARLINEK
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
5 Konkurs Nr.4 Kl. P, o wzras stop trudności z Jokerem Anna Kopeć 44/51,38
15 Konkurs Nr.5 Kl. N zwykły Anna Kopeć 0/64,93
4 Konkurs Nr.10 Kl. P, dwufazowy Anna Kopeć 0/0/29,96
15 Konkurs Nr.11 Kl. N dwufazowy Anna Kopeć 0/4/34,35
24 Konkurs Nr.17 Kl. N dwufazowy Anna Kopeć 8/79,63
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
O 6 / N / Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć WYC
O 7 / C / Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć WYC
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
58 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 Anna Kopeć 20/51,47
22 6 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1. Anna Kopeć 13/77,06
27 8 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3 Anna Kopeć 24/52,47
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
59 1 / MR / 238.2.1 zwykły Anna Kopeć 4/58,70
81 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Anna Kopeć 8/63,89
74 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Anna Kopeć 4/53,01
44 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Anna Kopeć 4/43,12
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
7 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 0/56,63
21 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 8/71,52
16 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 Anna Kopeć 4/55,61
4 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 0/58,34
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
2 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 0/62,78
7 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 0/78,97
3 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 0/62,41
12 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 Anna Kopeć 4/80,45
01-02/08/2015 ZOB1* (CSN) i ZR Grand Prix ZM B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
29 3R / N / art. 269.5 z jokerem (wys. 120 cm) Anna Kopeć 52/70,60
22 1 / N1 / art. 274.5.3 dwufazowy MR (wys. 125 cm) Anna Kopeć 12/61,65
8 4 / N1 / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 125 cm) Anna Kopeć 7/90,41
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
46 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 Jakub Podgórny 12/ 70,79
30 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 Jakub Podgórny 8/ 50,06
9 11 / C / Z Jokerem 269.5 Jakub Podgórny 11/45,45
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Zawodnik Wynik
35 5 / N / Zwykły 238.2.1 Jakub Podgórny 4/70,43
15 6 / C / Zwykły 238.2.1 Jakub Podgórny 4/58,10
19-20 12 / N / Zwykły 238.2.1 Jakub Podgórny 0/67,70
20 13 / C / Zwykły 238.2.1 Jakub Podgórny 16/71,72