Wyniki konkursu

01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 GAŁKOWO
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Dominika BachROSA BELLASOPOCKI KJ0/0/28,23
2Robert WILCZEWSKICASAR 155COVAL Biały Bór0/0/28,69
3Martyna RynkiewiczNirmetteGAŁKOWO0/0/29,42
4Tomasz KleinGRAND ROBINPRZYBYSZEWO Leszno0/0/30,09
5Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO0/0/30,80
6Grzegorz KubiakALOUBETTEŁĄCK0/0/30,90
7Piotr SawickiCASSIUS 76LARGO0/0/31,66
8Łukasz JończykLA VAWETTABPK-POM0/0/32,92
9Łukasz TroszczyńskiCATLINNAD WIGRAMI0/0/34,01
10Paulina EndraszkaZamelus WSOPOCKI KJ0/0/34,03
11Radosław ZalewskiGoliath J& JZBECKERSPORT0/0/34,61
12Błażej GillaCHUCK-CHIN LEPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/37,29
13Natalia GierszewskaCLANDORAROMER Józefin0/0/37,71
14Łukasz JończykSPARTAN LBPK-POM0/4/28,15
15Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO0/4/28,86`
16Sławomir AndruchówANGELA DE LA CRUZBPK-DOS0/4/31,17
18Dominika BachCANIONSOPOCKI KJ0/4/32,57
19Agata FludraBASTION / Silver DreamLEGIA Kozielska0/4/39,03
20Cezary KALINOWSKIPolonia / MarinoSTRZAŁA0/8/36,58
21Ewa MazurowskaBLANTSTRZAŁA0/8/36,63
22Michał LemańskiDISTHEENAGRO-AVES0/8/39,54
23Kaja GÓRECKABEGONIAU ROBSONÓW4/51,44
24Kamila DerlatkaZENDERALDRAGHO4/51,52
25Gabriela DRÓZDKASANDRA / CAVALLOALDRAGHO4/52,01
26Monika BalcerAl AwarAROMER Józefin4/52,09
27Piotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZAR4/52,71
28Joanna BembenekDRAGON / IGNAMAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego4/52,96
29Tomasz PawlickiGENCO KGBPK-WIE4/52,99
30Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR4/53,50
31Barbara PełkaPIRLOBRACTWO KONNE ŚW MARCINA4/54,24
32Michał LemańskiCYGANICKAAGRO-AVES4/55,00
33Ludmiła Siergiej - KrzysztofiakCALIDOSSALIO4/55,30
34Robert WILCZEWSKIAFGHANCOVAL Biały Bór4/56,11
35PIOTR ZIELONKAL HETMANSENNY4/56,45
36Anna SerokaEMARALDRAGHO4/56,97
37Beniamin TomaszewskiCOXLEŚNA PODKOWA4/57,15
38Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek4/57,47
39Jacek ZagorCUIDAM DE VRENDTNADWIŚLANIN4/59,01
40Jacek ZagorLana-FNADWIŚLANIN4/62,60
41Przemysław KalickiQUEL COEURBERTYN Pasłęk8/52,04
42Natalia MaciejewskaUDOLA BŁKJ8/52,82
43MACIEJ GOŁĄBEKBlack JackBPK-LUB8/55,47
44Ludmiła Siergiej - KrzysztofiakJamal Van OrtiSALIO8/55,54
45Wiktoria RezmerCHERY GOLD DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/55,84
46Tomasz WÓJTOWICZUlissesWKJ Lublin8/58,07
47Beniamin TomaszewskiContendro WorldLEŚNA PODKOWA8/60,05
48DAGMARA KACZMARCZYKNUBISKACZMARCZYK8/61,79
OAnna SerokaEXTRA DOLLARSALDRAGHOELI
OIda TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJELI