Wyniki konkursu

01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 GAŁKOWO
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
16Sławomir AndruchówANGELA DE LA CRUZBPK-DOS0/4/31,17
1Dominika BachROSA BELLASOPOCKI KJ0/0/28,23
18Dominika BachCANIONSOPOCKI KJ0/4/32,57
26Monika BalcerAl AwarAROMER Józefin4/52,09
28Joanna BembenekDRAGON / IGNAMAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego4/52,96
38Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek4/57,47
24Kamila DerlatkaZENDERALDRAGHO4/51,52
25Gabriela DRÓZDKASANDRA / CAVALLOALDRAGHO4/52,01
27Piotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZAR4/52,71
30Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR4/53,50
10Paulina EndraszkaZamelus WSOPOCKI KJ0/0/34,03
19Agata FludraBASTION / Silver DreamLEGIA Kozielska0/4/39,03
23Kaja GÓRECKABEGONIAU ROBSONÓW4/51,44
13Natalia GierszewskaCLANDORAROMER Józefin0/0/37,71
12Błażej GillaCHUCK-CHIN LEPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/37,29
43MACIEJ GOŁĄBEKBlack JackBPK-LUB8/55,47
8Łukasz JończykLA VAWETTABPK-POM0/0/32,92
14Łukasz JończykSPARTAN LBPK-POM0/4/28,15
48DAGMARA KACZMARCZYKNUBISKACZMARCZYK8/61,79
41Przemysław KalickiQUEL COEURBERTYN Pasłęk8/52,04
20Cezary KALINOWSKIPolonia / MarinoSTRZAŁA0/8/36,58
4Tomasz KleinGRAND ROBINPRZYBYSZEWO Leszno0/0/30,09
6Grzegorz KubiakALOUBETTEŁĄCK0/0/30,90
22Michał LemańskiDISTHEENAGRO-AVES0/8/39,54
32Michał LemańskiCYGANICKAAGRO-AVES4/55,00
42Natalia MaciejewskaUDOLA BŁKJ8/52,82
21Ewa MazurowskaBLANTSTRZAŁA0/8/36,63
5Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO0/0/30,80
15Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO0/4/28,86`
29Tomasz PawlickiGENCO KGBPK-WIE4/52,99
31Barbara PełkaPIRLOBRACTWO KONNE ŚW MARCINA4/54,24
45Wiktoria RezmerCHERY GOLD DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/55,84
3Martyna RynkiewiczNirmetteGAŁKOWO0/0/29,42
7Piotr SawickiCASSIUS 76LARGO0/0/31,66
36Anna SerokaEMARALDRAGHO4/56,97
OAnna SerokaEXTRA DOLLARSALDRAGHOELI
33Ludmiła Siergiej - KrzysztofiakCALIDOSSALIO4/55,30
44Ludmiła Siergiej - KrzysztofiakJamal Van OrtiSALIO8/55,54
37Beniamin TomaszewskiCOXLEŚNA PODKOWA4/57,15
47Beniamin TomaszewskiContendro WorldLEŚNA PODKOWA8/60,05
9Łukasz TroszczyńskiCATLINNAD WIGRAMI0/0/34,01
OIda TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJELI
46Tomasz WÓJTOWICZUlissesWKJ Lublin8/58,07
2Robert WILCZEWSKICASAR 155COVAL Biały Bór0/0/28,69
34Robert WILCZEWSKIAFGHANCOVAL Biały Bór4/56,11
39Jacek ZagorCUIDAM DE VRENDTNADWIŚLANIN4/59,01
40Jacek ZagorLana-FNADWIŚLANIN4/62,60
11Radosław ZalewskiGoliath J& JZBECKERSPORT0/0/34,61
35PIOTR ZIELONKAL HETMANSENNY4/56,45