Wyniki konkursu

17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
54Kamila PleskaczAZAMIREQUITA24/71,34
53Witold BurzyńskiCheopsZASTAWNO19/110,54
52Aleksandra FurgoMOLLY CLEŚNA PODKOWA16/80,81
51Jan KAMIŃSKISTEWARDBECKERSPORT14/105,22
50Monika BeckerCastella 71BECKERSPORT9/85,35
49Krzysztof MazurATŁASLEGIA Kozielska8/99,77
48Marek WacławikCARUSO / CashmanLEHMANN Sport Horses8/97,29
47Wiktoria RezmerGORDON / CantanisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/74,70
46Przemysław OwczarekBALDINAGALINY8/69,35
45Błażej GillaCHUCK-CHIN LEPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA5/88,44
44Bogdan WRÓBLEWSKIPillkallen HavbekVITA SPORT BRACHLEWO5/85,40
43DAWID RAKOCZYCONCENTO ZPROFIL Piła4/83,99
41Tomasz PatronGALEONGARBÓWEK4/79,39
39Wiktoria RezmerCHERY GOLD DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/77,67
38Aleksandra FurgoMELISSA CLEŚNA PODKOWA4/77,18
37Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR4/75,65
36Radosław ZalewskiVALENCIA 88BECKERSPORT4/75,19
35Piotr KalinowskiPolonia / MarinoAZS POLITECHNIKA Warszawa4/71,75
34Kaja GÓRECKABEGONIAU ROBSONÓW4/71,67
33Marcin PawlikBELLA DONNA ?GALINY4/71,53
31Tomasz PatronCALVIGARBÓWEK4/64,23
29Dawid CZARNECKIFANTAZJA / ARAVEL IICONTENDROS Barlinek4/61,31
28MAREK PAWLUCZUKWHO KNOWSU ROBSONÓW4/60,49
27Jacek ZagorLA CRUZA ?NADWIŚLANIN3/93,34
26Krzysztof MazurCROS BLUELEGIA Kozielska1/86,79
25Zuzanna NowakowskaMJT Aron du TalusCENTURION1/85,52
24Tomasz PatronFRIZZEL BGARBÓWEK1/85,06
OTomasz MiśkiewiczKiavojKSPSK KwiekiELI
OKlaudyna JĘDRZEJEWSKACASMARON KSOPOCKI KJELI
ODominika Hestkowska (Adamiak)TINTAU ROBSONÓWELI
OJan KAMIŃSKIEREBUSBECKERSPORTREZ
9Robert HestkowskiASTERIXU ROBSONÓW0/2,56
8Dawid KubiakJane von RocherathSOBIESKI JT0/72,35
7MACIEJ KACZMARCZYKWiedźminKACZMARCZYK0/69,73
6Piotr KalinowskiHAWANA / Campari MAZS POLITECHNIKA Warszawa0/68,76
5Krzysztof RetkaEVERDIStowarzyszenie Warszawski KJ0/63,70
4Krzysztof RetkaNinto ChicoStowarzyszenie Warszawski KJ0/61,80
3DAWID RAKOCZYHatokiPROFIL Piła0/59,56
23Tomasz MiśkiewiczBardaszKSPSK Kwieki0/84,15
22DAWID RAKOCZYNumerus / 2009PROFIL Piła0/80,97
21Tomasz PatronHabaneroGARBÓWEK0/79,64
20Michał MarcinkowskiRiccoWELT Opypy0/79,10
2Ewa MazurowskaFlourin du RouetSTRZAŁA0/59,00
19Paulina SkwaraPAMELA II ?WELT Opypy0/78,31
18Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek0/76,13
17Agnieszka KOKOTTANGO / BiskwitSOPOCKI KJ0/75,78
16Agnieszka CichanowiczSEPHORA / Sir ShutterflyU ROBSONÓW0/75,55
15Adrian StypułkowskiCalvados /WizjonerPREMIUM CLUB0/75,44
14Angelika OjczenaszCASQUELLBPK-KPO0/75,17
13Dominika Hestkowska (Adamiak)GRENOBLIS ?U ROBSONÓW0/75,16
12Dawid KubiakCAMARO / ColanderSOBIESKI JT0/74,75
11Sławomir HartmanEDJINLOTAR Biskupiec0/73,90
10Piotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZAR0/73,71
1Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO0/57,11