Wyniki konkursu

17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO0/0/29,89
2Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR0/0/30,91
4Zuzanna NowakowskaMJT Aron du TalusCENTURION0/0/31,60
5DAWID RAKOCZYHatokiPROFIL Piła0/0/32,67
6Radosław ZalewskiGoliath J& JZBECKERSPORT0/0/35,27
8Krzysztof RetkaEVERDIStowarzyszenie Warszawski KJ0/0/35,34
9MACIEJ KACZMARCZYKFrejka / Hamlet GoKACZMARCZYK0/0/35,47
10Jan KAMIŃSKISTEWARDBECKERSPORT0/0/36,31
11Agnieszka KOKOTTANGO / BiskwitSOPOCKI KJ0/0/38,43
12Robert HestkowskiASTERIXU ROBSONÓW0/0/39,48
13Aleksandra FurgoMOLLY CLEŚNA PODKOWA0/0/40,58
14Klaudyna JĘDRZEJEWSKACASMARON KSOPOCKI KJ0/0/44,84
15DAWID RAKOCZYCONCENTO ZPROFIL Piła0/1/48,58
16Dawid KubiakCAMARO / ColanderSOBIESKI JT0/2/49,53
17Antoni StrzałkowskiQuidam`s DiamondSTRZAŁA0/2/52,31
18Tomasz PatronCALVIGARBÓWEK0/4/32,38
19MAREK PAWLUCZUKWHO KNOWSU ROBSONÓW0/434,01
20Krzysztof RetkaNinto ChicoStowarzyszenie Warszawski KJ0/4/34,72
21Błażej GillaGORDON / CantanisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/4/37,10
22Anna Małkowska / LegiaCASSIOLEGIA Kozielska0/4/37,59
23MACIEJ KACZMARCZYKWiedźminKACZMARCZYK0/4/38,47
24Aleksandra FurgoMELISSA CLEŚNA PODKOWA0/4/40,16
25Piotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZAR0/6/51,85
26Ewa MazurowskaCASHTIMESTRZAŁA0/6/52,66
27DAGMARA KACZMARCZYKNUBISKACZMARCZYK0/8/43,46
28Tomasz PatronGALEONGARBÓWEK0/8/51,42
29Błażej GillaCHUCK-CHIN LEPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/8/57,66
30Tomasz PatronFRIZZEL BGARBÓWEK0/10/52,01
31WERONIKA RUDNICKARAMBO / JEGIERPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/12/38,84
32Adrian StypułkowskiCalvados /WizjonerPREMIUM CLUB0/REZ
33Przemysław OwczarekBALDINAGALINY1/54,20
33Krzysztof MazurCROS BLUELEGIA Kozielska1/54,67
35DAGMARA KACZMARCZYKLIMONKAKACZMARCZYK4/43,36
35Kamila PleskaczDAMAIEQUITA4/43,50
35Marcin PawlikBELLA DONNA ?GALINY4/44,67
35Kaja GÓRECKABEGONIAU ROBSONÓW4/47,72
35Dawid KubiakChansonette de RevelSOBIESKI JT4/47,98
35Dawid CZARNECKIFANTAZJA / ARAVEL IICONTENDROS Barlinek4/48,55
35Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek4/48,65
35Marek WacławikCARUSO / CashmanLEHMANN Sport Horses4/49,68
44Bogdan WRÓBLEWSKIPillkallen HavbekVITA SPORT BRACHLEWO6/61,06
45Wiktoria RezmerCHERY GOLD DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/52,86
46PAULINA TOMASZEWSKANotarisU ROBSONÓW8/47,39
47Tomasz MiśkiewiczKiavojKSPSK Kwieki10/60,40
48Tomasz PatronHabaneroGARBÓWEK11/64,12
49Kamila PleskaczAZAMIREQUITA12/43,53
50Witold BurzyńskiCheopsZASTAWNO13/71,51
OJan KAMIŃSKIEREBUSBECKERSPORTELI
OKSENIA DANIŁOWICZCONTI / CORRADO ILEGIA KozielskaELI