Wyniki konkursu

17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Robert WILCZEWSKIAFGHANCOVAL Biały Bór0/54,38
2Angelika OjczenaszCASQUELLBPK-KPO0/57,04
3Krzysztof RetkaEVERDIStowarzyszenie Warszawski KJ0/61,25
4Radosław ZalewskiGoliath J& JZBECKERSPORT0/61,93
5Sophie Von WernerGOTHICA GBPK-MAZ0/62,44
6Tomasz MiśkiewiczBardaszKSPSK Kwieki0/62,54
7Cezary KALINOWSKIKEMBALLSTRZAŁA0/63,49
8Robert HestkowskiASTERIXU ROBSONÓW0/63,97
9Oliwia SzustkowskaWiola 19BPK-MAZ0/67,45
10Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek0/67,94
11Olga ŚWIĄTKOWSACardhuBPK-POM0/68,67
12Zuzanna GowinCAPTAINMETPOL Grodziec0/71,65
13Ewa MazurowskaFlourin du RouetSTRZAŁA4/53,71
14Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO4/54,57
15Aleksandra KozaneckaCalero ZSZUMAWA Bobrowiec4/54,99
16Jacek ZagorLana-FNADWIŚLANIN4/55,51
17Karolina SzychulskaCaballoMICHELIN4/57,,90
18Krzysztof RetkaLA PAZStowarzyszenie Warszawski KJ4/58,55
19DAWID RAKOCZYHatokiPROFIL Piła4/59,43
20Przemysław KalickiQUEL COEURBERTYN Pasłęk4/59,61
21Karolina SzychulskaASESOR / Almanzor LMICHELIN4/60,17
22Jacek ZagorCornet CristoNADWIŚLANIN4/61,36
23Joanna BembenekDRAGON / IGNAMAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego4/62,42
24Alicja CiarczyńskaENDEMITBOBROWY STAW4/62,68
25Krzysztof RetkaNinto ChicoStowarzyszenie Warszawski KJ4/64,00
26Tomasz MiśkiewiczFor VitoKSPSK Kwieki4/64,18
27Sławomir AndruchówANGELA DE LA CRUZBPK-DOS4/65,33
28Michał MarcinkowskiRiccoWELT Opypy4/65,73
29Łukasz TroszczyńskiCATLINNAD WIGRAMI4/67,17
30Radosław ZalewskiVALENCIA 88BECKERSPORT4/68,13
31Krzysztof MazurDANDYLEGIA Kozielska4/69,28
33Oliwia SzustkowskaCLEARVILLEBPK-MAZ4/71,87
34Angelika OjczenaszCARMEN C / QumballBPK-KPO8/58,07
35DAGMARA KACZMARCZYKNUBISKACZMARCZYK8/60,04
36Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO8/60,60
37Piotr KalinowskiPolonia / MarinoAZS POLITECHNIKA Warszawa8/61,89
38Bartosz SzewczykDIGITALSTRZAŁA8/64,39
40Tomasz PatronGALEONGARBÓWEK8/66,04
41Dawid KubiakJane von RocherathSOBIESKI JT8/66,57
42Krzysztof MazurQuintus / Quidam de RevelLEGIA Kozielska8/68,57
43Sławomir HartmanEDJINLOTAR Biskupiec8/72,25
44Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR8/72,91
45Ewa MazurowskaBLANTSTRZAŁA8/79,52
46Antoni StrzałkowskiQuidam`s DiamondSTRZAŁA8/101,95
47DAWID RAKOCZYNumerus / 2009PROFIL Piła12/60,22
48Błażej GillaGORDON / CantanisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA12/64,19
49Piotr KalinowskiHAWANA / Campari MAZS POLITECHNIKA Warszawa12/64,34
50Tomasz PatronHabaneroGARBÓWEK12/64,88
51Robert WILCZEWSKIHACKMANCOVAL Biały Bór12/69,12
52Przemysław OwczarekBALDINAGALINY16/66,00
54Wiktoria RezmerCHERY GOLD DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA16/70,20
55Natalia MaciejewskaUDOLA BŁKJ16/73,54
56Kaja GÓRECKABEGONIAU ROBSONÓW24/81,47
OIda TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJELI
OPaulina SkwaraPAMELA II ?WELT OpypyELI
OBogdan WRÓBLEWSKIPillkallen HavbekVITA SPORT BRACHLEWOELI
OMonika BeckerCastella 71BECKERSPORTELI
ODawid CZARNECKIFANTAZJA / ARAVEL IICONTENDROS BarlinekREZ
OTomasz PatronCALVIGARBÓWEKREZ
OPiotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZARREZ