Wyniki konkursu

17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
56Kaja GÓRECKABEGONIAU ROBSONÓW24/81,47
55Natalia MaciejewskaUDOLA BŁKJ16/73,54
54Wiktoria RezmerCHERY GOLD DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA16/70,20
52Przemysław OwczarekBALDINAGALINY16/66,00
51Robert WILCZEWSKIHACKMANCOVAL Biały Bór12/69,12
50Tomasz PatronHabaneroGARBÓWEK12/64,88
49Piotr KalinowskiHAWANA / Campari MAZS POLITECHNIKA Warszawa12/64,34
48Błażej GillaGORDON / CantanisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA12/64,19
47DAWID RAKOCZYNumerus / 2009PROFIL Piła12/60,22
46Antoni StrzałkowskiQuidam`s DiamondSTRZAŁA8/101,95
45Ewa MazurowskaBLANTSTRZAŁA8/79,52
44Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR8/72,91
43Sławomir HartmanEDJINLOTAR Biskupiec8/72,25
42Krzysztof MazurQuintus / Quidam de RevelLEGIA Kozielska8/68,57
41Dawid KubiakJane von RocherathSOBIESKI JT8/66,57
40Tomasz PatronGALEONGARBÓWEK8/66,04
38Bartosz SzewczykDIGITALSTRZAŁA8/64,39
37Piotr KalinowskiPolonia / MarinoAZS POLITECHNIKA Warszawa8/61,89
36Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO8/60,60
35DAGMARA KACZMARCZYKNUBISKACZMARCZYK8/60,04
34Angelika OjczenaszCARMEN C / QumballBPK-KPO8/58,07
33Oliwia SzustkowskaCLEARVILLEBPK-MAZ4/71,87
31Krzysztof MazurDANDYLEGIA Kozielska4/69,28
30Radosław ZalewskiVALENCIA 88BECKERSPORT4/68,13
29Łukasz TroszczyńskiCATLINNAD WIGRAMI4/67,17
28Michał MarcinkowskiRiccoWELT Opypy4/65,73
27Sławomir AndruchówANGELA DE LA CRUZBPK-DOS4/65,33
26Tomasz MiśkiewiczFor VitoKSPSK Kwieki4/64,18
25Krzysztof RetkaNinto ChicoStowarzyszenie Warszawski KJ4/64,00
24Alicja CiarczyńskaENDEMITBOBROWY STAW4/62,68
23Joanna BembenekDRAGON / IGNAMAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego4/62,42
22Jacek ZagorCornet CristoNADWIŚLANIN4/61,36
21Karolina SzychulskaASESOR / Almanzor LMICHELIN4/60,17
20Przemysław KalickiQUEL COEURBERTYN Pasłęk4/59,61
19DAWID RAKOCZYHatokiPROFIL Piła4/59,43
18Krzysztof RetkaLA PAZStowarzyszenie Warszawski KJ4/58,55
17Karolina SzychulskaCaballoMICHELIN4/57,,90
16Jacek ZagorLana-FNADWIŚLANIN4/55,51
15Aleksandra KozaneckaCalero ZSZUMAWA Bobrowiec4/54,99
14Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO4/54,57
13Ewa MazurowskaFlourin du RouetSTRZAŁA4/53,71
OTomasz PatronCALVIGARBÓWEKREZ
OIda TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJELI
OPaulina SkwaraPAMELA II ?WELT OpypyELI
OBogdan WRÓBLEWSKIPillkallen HavbekVITA SPORT BRACHLEWOELI
OMonika BeckerCastella 71BECKERSPORTELI
ODawid CZARNECKIFANTAZJA / ARAVEL IICONTENDROS BarlinekREZ
OPiotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZARREZ
9Oliwia SzustkowskaWiola 19BPK-MAZ0/67,45
8Robert HestkowskiASTERIXU ROBSONÓW0/63,97
7Cezary KALINOWSKIKEMBALLSTRZAŁA0/63,49
6Tomasz MiśkiewiczBardaszKSPSK Kwieki0/62,54
5Sophie Von WernerGOTHICA GBPK-MAZ0/62,44
4Radosław ZalewskiGoliath J& JZBECKERSPORT0/61,93
3Krzysztof RetkaEVERDIStowarzyszenie Warszawski KJ0/61,25
2Angelika OjczenaszCASQUELLBPK-KPO0/57,04
12Zuzanna GowinCAPTAINMETPOL Grodziec0/71,65
11Olga ŚWIĄTKOWSACardhuBPK-POM0/68,67
10Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek0/67,94
1Robert WILCZEWSKIAFGHANCOVAL Biały Bór0/54,38