Wyniki konkursu

17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
27Sławomir AndruchówANGELA DE LA CRUZBPK-DOS4/65,33
OMonika BeckerCastella 71BECKERSPORTELI
23Joanna BembenekDRAGON / IGNAMAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego4/62,42
24Alicja CiarczyńskaENDEMITBOBROWY STAW4/62,68
10Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek0/67,94
ODawid CZARNECKIFANTAZJA / ARAVEL IICONTENDROS BarlinekREZ
44Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR8/72,91
OPiotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZARREZ
56Kaja GÓRECKABEGONIAU ROBSONÓW24/81,47
48Błażej GillaGORDON / CantanisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA12/64,19
12Zuzanna GowinCAPTAINMETPOL Grodziec0/71,65
43Sławomir HartmanEDJINLOTAR Biskupiec8/72,25
8Robert HestkowskiASTERIXU ROBSONÓW0/63,97
35DAGMARA KACZMARCZYKNUBISKACZMARCZYK8/60,04
20Przemysław KalickiQUEL COEURBERTYN Pasłęk4/59,61
7Cezary KALINOWSKIKEMBALLSTRZAŁA0/63,49
37Piotr KalinowskiPolonia / MarinoAZS POLITECHNIKA Warszawa8/61,89
49Piotr KalinowskiHAWANA / Campari MAZS POLITECHNIKA Warszawa12/64,34
15Aleksandra KozaneckaCalero ZSZUMAWA Bobrowiec4/54,99
41Dawid KubiakJane von RocherathSOBIESKI JT8/66,57
11Olga ŚWIĄTKOWSACardhuBPK-POM0/68,67
55Natalia MaciejewskaUDOLA BŁKJ16/73,54
28Michał MarcinkowskiRiccoWELT Opypy4/65,73
31Krzysztof MazurDANDYLEGIA Kozielska4/69,28
42Krzysztof MazurQuintus / Quidam de RevelLEGIA Kozielska8/68,57
13Ewa MazurowskaFlourin du RouetSTRZAŁA4/53,71
45Ewa MazurowskaBLANTSTRZAŁA8/79,52
6Tomasz MiśkiewiczBardaszKSPSK Kwieki0/62,54
26Tomasz MiśkiewiczFor VitoKSPSK Kwieki4/64,18
2Angelika OjczenaszCASQUELLBPK-KPO0/57,04
34Angelika OjczenaszCARMEN C / QumballBPK-KPO8/58,07
52Przemysław OwczarekBALDINAGALINY16/66,00
14Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO4/54,57
36Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO8/60,60
40Tomasz PatronGALEONGARBÓWEK8/66,04
50Tomasz PatronHabaneroGARBÓWEK12/64,88
OTomasz PatronCALVIGARBÓWEKREZ
19DAWID RAKOCZYHatokiPROFIL Piła4/59,43
47DAWID RAKOCZYNumerus / 2009PROFIL Piła12/60,22
3Krzysztof RetkaEVERDIStowarzyszenie Warszawski KJ0/61,25
18Krzysztof RetkaLA PAZStowarzyszenie Warszawski KJ4/58,55
25Krzysztof RetkaNinto ChicoStowarzyszenie Warszawski KJ4/64,00
54Wiktoria RezmerCHERY GOLD DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA16/70,20
OPaulina SkwaraPAMELA II ?WELT OpypyELI
46Antoni StrzałkowskiQuidam`s DiamondSTRZAŁA8/101,95
38Bartosz SzewczykDIGITALSTRZAŁA8/64,39
9Oliwia SzustkowskaWiola 19BPK-MAZ0/67,45
33Oliwia SzustkowskaCLEARVILLEBPK-MAZ4/71,87
17Karolina SzychulskaCaballoMICHELIN4/57,,90
21Karolina SzychulskaASESOR / Almanzor LMICHELIN4/60,17
29Łukasz TroszczyńskiCATLINNAD WIGRAMI4/67,17
OIda TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJELI
5Sophie Von WernerGOTHICA GBPK-MAZ0/62,44
1Robert WILCZEWSKIAFGHANCOVAL Biały Bór0/54,38
51Robert WILCZEWSKIHACKMANCOVAL Biały Bór12/69,12
OBogdan WRÓBLEWSKIPillkallen HavbekVITA SPORT BRACHLEWOELI
16Jacek ZagorLana-FNADWIŚLANIN4/55,51
22Jacek ZagorCornet CristoNADWIŚLANIN4/61,36
4Radosław ZalewskiGoliath J& JZBECKERSPORT0/61,93
30Radosław ZalewskiVALENCIA 88BECKERSPORT4/68,13