Wyniki konkursu

17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki Konk. nr R 10 -kl. N - (120) zwykły LESZNO
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Michał RynowieckiUSA (ex Upendo)OLMET-OSTSPED Ostrów Wlkp.0/51,07
2ŁUKASZ PIKSAWantosCWAŁ Poznań0/53,36
3Katarzyna KulpińskaCARRERATRADYCJA0/53,49
4MARIUSZ KĄKOLAshford 4OLMET-OSTSPED Ostrów Wlkp.0/55,74
5VALERY LYSKOVKACassito Del DiabloIndeco Szarek0/55,88
6Tomasz MielcarekCANALETTOSOKÓLE0/57,43
7Magdalena GutNotaZBROSŁAWICE0/57,97
8Katarzyna NowakCHARLIEBPK-WIE0/58,40
9Agnieszka SosnowskaHARISTELLOSAWANNA0/60,84
10Dawid KubiakNinto ChicoSOBIESKI JT0/61,46
11Ewelina SzczepanikChestilloBPK-LOD0/62,94
12Bartosz GauzaQuintus / Quidam de RevelHERMANÓW0/63,15
13Katarzyna KAŹMIERCZAKBIANCOOLMET-OSTSPED Ostrów Wlkp.0/63,58
14MIŁOSZ FRĄCKOWIAKCASILON BLEŚNY DWÓR Pakówka0/63,93
15Olga ŚWIĄTKOWSAChataroBPK-POM0/64,39
16Ewelina SzczepanikFOR MAGICBPK-LOD0/64,63
17Hubert KierznowskiBIG LORDKIELTÓW0/64,66
18MICHAŁ JÓSKOWIAKLedaTRADYCJA0/64,74
19Dalia LehmannCHRONOS 27LEHMANN Sport Horses0/64,90
20Hubert KierznowskiIceberg STKIELTÓW0/65,81
21Marta SawickaUitmuntend KKIELTÓW0/66,16
22Monika PasikDON ESPADRONGAŁKOWO0/68,00
23Magdalena MatuszewskaLittle KemmPARTYNICE0/69,40
24Agnieszka GaborskaNarniaBPK-DOS0/70,46
25ŁUKASZ PIKSASilvana / StakkatoCWAŁ Poznań0/71,03
26Bartosz GroszQuiro 5MOSZNA0/71,57
27Michał TyszkoARTANI-CORDEGARBÓWEK1/74,28
28Jarosław SkrzyczyńskiChantillyAGRO-HANDEL1/74,60
29Monika MorsztynCATHARSISOSADKOWSKI2/80,75
30Małgorzata KoszuckaCALANDAWECHTA4/52,54
31Wiesław NowakCORAL / WALORSTRAGONA Strzegom4/54,93
32Katarzyna KulpińskaMontana / RulonTRADYCJA4/57,95
33Kaja KorbalewskaSirokoPAŁAC ŚLIWNIKI4/58,52
34Daniel SierakowskiEKWADOR / CAJEROJEZIORKI Osieczna4/60,67
35Jan Dominik ChrzanowskiOpium de la RoseKJ ŚLĘŻA4/61,28
36Monika PasikDAN IIGAŁKOWO4/61,45
37Jacek MuraczewskiHANDIKAPCWAŁ Poznań4/61,51
38Ewa NiestrawskaCIN CINJEZIORKI Osieczna4/61,81
39Konrad StefańskiLizbona / ManganOLMET-OSTSPED Ostrów Wlkp.4/62,11
40Waldemar RogowskiCOLUMBUS 64HEAA4/62,19
41Weronika KaniewskaDAY DREAM II SBPK-KPO4/62,64
42Bartosz GauzaKORLEONE / LANDORHERMANÓW4/63,78
43Jarosław SkrzyczyńskiSilver ShineAGRO-HANDEL4/65,97
44Anna MiśkiewiczBOLERO / TALENTPICADOR4/66,21
45Waldemar RogowskiCARTHAGA 3HEAA4/66,40
46MIESZKO DĄBROWSKIATLANTA I / CARETINOBM KOBYLIN4/66,80
47Hubert KierznowskiCaro`s ElsKIELTÓW4/67,47
48Dalia LehmannSARINA 240LEHMANN Sport Horses4/68,30
49Bartosz GroszAbraxis I V Rex- Z- Plus- SMOSZNA7/83,37
50Anna MiśkiewiczPUERTO RICO / LE VOLTAIREPICADOR8/61,82
51Monika PasikLukierGAŁKOWO8/62,39
52Joanna RosickaCITIZENRAFI8/63,10
53Nawojka KiecońDON JUAN HBCNYSA GUBIN8/65,99
54MICHAŁ JÓSKOWIAKImperialTRADYCJA8/67,72
55Anna MiśkiewiczBARBADOSPICADOR8/68,97
56Maciej ZłotogórskiATAMAN / HEWENBPK-DOS8/68,98
57Jarosław SkrzyczyńskiCARETINA SHOSTAKOV EX BAMAAGRO-HANDEL12/59,49
58Katarzyna NowakPAT / Italic Des SalinesBPK-WIE12/60,60
59Joanna KopaniaDOMINATORRANCHO 12/64,35
60Stanisław NowakowskiHALIMEROTRADYCJA12/64,69
61Joanna RosickaDIGISPORT LAVIANORAFI16/88,06
oStanisław NowakowskiZENDIETRADYCJAeli