Wyniki konkursu

08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 Sopot
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Mikołaj ChilewskiDOUBLE DIAMONDSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/0/17,85
2Dominika ReszutaPEARL NIGHTLA SCALLA PRZODKOWO0/0/22,45
3Jacek ZagorDolomitNADWIŚLANIN0/0/22,87
4Julia MilewskaCHIRON / MALMOTRÓJMIASTO0/0/23,42
5Dariusz ReszutaMon Cherie / CarpediemLA SCALLA PRZODKOWO0/0/23,75
6Joanna WIŚNIEWSKADRACHMA / MakkerARPAV0/0/23,94
7Robert LewandowskiKiavojBPK-KPO0/0/24,06
8Dorota OlkiewiczDiana / ArielBPK-POM0/0/24,11
9Jacek ZagorSISI IINADWIŚLANIN0/0/24,77
10Marta OrłowskaAZTECSOPOCKI KJ0/0/24,80
11Janina KowalikWaaikaPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/24,88
12Dominika Hestkowska (Adamiak)SMARTIU ROBSONÓW0/0/25,13
13Olimpia KołodziejJASPER / DŻAHILCOVAL Biały Bór0/0/25,28
14Julia BogaleckaSZAFIR MGTH0/0/25,77
15Natalia SochajGAJA TOPPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/26,01
16Natalia KlebbaOKTAWACOVAL Biały Bór0/0/26,31
17Anna GÓRSKACalicostSOPOCKI KJ0/0/26,43
18ANNA ROTTLEGATBPK-POM0/0/26,50
20Ida TwerdochlibSailoSOPOCKI KJ0/0/27,08
21Katarzyna BobrowskaCarla /CartoonNAD WIGRAMI0/0/27,81
22Michał RUDZIŃSKICAPRICCIOBPK-POM0/0/28,28
23Bartłomiej WłodarskiBARRICHELLOMŁYŃSKA STRUGA0/0/28,88
24Agnieszka RackaDUX DAYSOPOCKI KJ0/0/29,63
25ADAM NICPOŃChampion Chacco BlueAGRO-POL Trzebiatów0/0/29,69
26Bartłomiej WłodarskiDARTAGO ZMŁYŃSKA STRUGA0/0/29,84
27Aneta WysockaCUPCAKE GIRLCIEKOCINKO0/4/28.29
28Helena ChełchowskaBOLINAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/4/30,76
29Zuzanna Zawadowicz- NadolnyFerdinand / FaldoPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/5/37,98
30Szymon SkarżyńskiAnankeNAD WIGRAMI0/6/39,18
31Olimpia KołodziejBig Ben / New WorldCOVAL Biały Bór0/7/42,71
32Anna SzlagaGracjanaBPK-POM4/49,02
33Zofia KaszubskaNEMO / CALIROSOPOCKI KJ4/52,70
34Anna ElblAgadir/ kucKOŃSKI GAJ Tanowo4/53,64
35Aleksandra POŁUDNIEWSKAKASTHALIATRÓJMIASTO4/54,39
36Maja SZYMANKIEWICZCAMELOT/ DŻENTELMENLA SCALLA PRZODKOWO4/60,20
37Julia KrasuckaHELVETIABPK-POM4/60,96
38Paulina EndraszkaCatamarcoSOPOCKI KJ4/65,56
39Karolina HartmanPortofinaNADWIŚLANIN4/70,17
40Katarzyna SZYMKÓWGladiator / Cotton ClubDRAGON Nowielice6/76,63
41Daria WasiołekDRAGON / CHERY CORDIALPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA7/80,18
42Agnieszka RĄBCAALASKA / Weltino hanTRÓJMIASTO8/61,54
43Justyna KopkoBONOSTARE BABICE8/86,75
44Leszek PAWLAKDOLLAR DU ALMEELCON Szczecin8/87.15
45Leszek PAWLAKDenis / HellanisELCON Szczecin12/85,76
oJacek KościukiewiczNostradamusPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKAeli
oJagoda KazanaSWEET SURPRISETRÓJMIASTOeli
oDominika Hestkowska (Adamiak)EL GRECCOU ROBSONÓWrez