Wyniki konkursu

14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 Sopot
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Monika PasikLukierGAŁKOWO0/0/17,75
3Dominika BachFANTAZJA QUIRINASOPOCKI KJ0/0/18,15
6Martyna RynkiewiczNirmetteGAŁKOWO0/0/18,71
7Antoni StrzałkowskiLAPIS G-TSTRZAŁA0/0/18,97
9Łukasz JończykC / PHIN PHINBPK-POM0/0/ 19,41
11Zuzanna NowakowskaBandolieneCENTURION0/0/ 19,45
12Grzegorz PsiukCON CONTADORSOBIESKI JT0/0/ 20,12
13-14Paulina RybarczykCANTINICIEKOCINKO0/0/20,25
13-14Katarzyna LaskowskaLittle CartierKORONA Wałcz0/0/20,25
15Karolina SzychulskaASESOR / Almanzor LMICHELIN0/0/20,36
16Beniamin TomaszewskiERA LLEŚNA PODKOWA0/0/20,51
17Monika PasikDON ESPADRONGAŁKOWO0/0/20,63
18Konrad PawłowskiLORD / LandinoARPAV0/0/ 20,73
19Grzegorz PsiukLibeliusSOBIESKI JT0/0/20,89
20Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO0/0/21,15
21Zuzanna ŻygowskaLAUDERDALEARPAV0/0/21,44
22Stanisław PIĄTKOWSKIAaron 340STRZAŁA0/0/21,61
23Monika JackiewiczSaratowKJ Jackiewiczów0/0/ 21,63
25Agata LachThe NeighbourBPK-KPO0/0/22,67
26Magdalena SzturmowiczRenaiscitaBPK-MAZ0/0/23,06
27Grzegorz PsiukDIUCORD WSOBIESKI JT0/0/23,12
28Marcin MatelskiCALVIN KLEINDILMAR0//0/23,26
29Grzegorz Andrzej KubiakCORENTINUNIGLOB Gozdów0/0/23,63
30Tomasz WÓJTOWICZSirendosWKJ Lublin0/0/24,69
31Katarzyna RoszkowskaQitana VDV ZSZUMAWA Bobrowiec0/0/25,59
32Aleksandra WięckowskaCUPIDO / LUPICORBPK-MAZ0/0/ 25,61
33Grzegorz PsiukARMANI / BALDINI IISOBIESKI JT0/0/25,62
34Łukasz TroszczyńskiLA CASANAD WIGRAMI0/0/25,87
35Mateusz KiempaBIANOLACOVAL Biały Bór0/4/18,55
36Jacek GrzywaczMegPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/4/19,13
37Jacek GrzywaczDORAVELLAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/4/19,23
38Łukasz JończykBATMANBPK-POM0/4/19,70
39Waldemar RogowskiCARTHAGA 3HEAA0/4/20,46
40Zuzanna TwardowskaGENEWANADWIŚLANIN0/4/20,80
41Katarzyna WierzbickaPacinoNAD WIGRAMI0/4/22.47
42Katarzyna BobrowskaBALLADANAD WIGRAMI0/4/23,17
43Karolina SękalskaApollo SBPK-MAZ0/4/24,49
44Julia OstrowskaLady CantaPolski Polo Club0/4/25,31
45Waldemar RogowskiCASALINAHEAA0/4/26,11
46Piotr KalinowskiMalaquandoAZS POLITECHNIKA Warszawa0/4/26,73
47Robert HestkowskiCONTI / DIONIZOSU ROBSONÓW0/4/28,46
48Aleksandra WydrowskaDAMARA IIPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/8/24,37
49Klaudyna JĘDRZEJEWSKACASMARON KSOPOCKI KJ0/eli
50Filip FalkiewiczOpal BisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/eli
51Alicja CiarczyńskaLord Oder IIBOBROWY STAW4/47,67
52Robert HestkowskiNotarisU ROBSONÓW4/49,59
53Julia KrawczykPERSJA DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/51,39
54Łukasz JończykMadżilBPK-POM4/51,94
55Nicole SkotnickaGRAFFAMŁYŃSKA STRUGA4/51,95
56Monika PasikDAN IIGAŁKOWO4/53,47
57Michał PIĄTKOWSKILightning 100STRZAŁA4/53,77
58Łukasz TroszczyńskiCATLINNAD WIGRAMI4/55,56
59Maciej MichalskiTasman 8AROMER Józefin4/56,64
60Jacek ZagorSISI IINADWIŚLANIN4/56,67
61Gabriela DRÓZDKASANDRA / CAVALLOALDRAGHO4/57,40
62Tomasz Olszewski / KPOPANCHOSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom5/67,60
63Monika BeckerZador 3BECKERSPORT8/ 46,60
64Zuzanna ŻygowskaRAVELLAARPAV8/50,73
65Tomasz WÓJTOWICZBRUKSELAWKJ Lublin8/51,76
66Konrad PawłowskiTANGO RARPAV8/ 52,08
67Wiktoria ChełchowskaARON / Leonardo Da VinciU ROBSONÓW8/52,74
68Helena ChełchowskaBOLINAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/53,77
69Katarzyna LorkowskaJULIO PALEGRO IIBPK-WMA10/69,44
70Weronika KaniewskaDAY DREAM II SBPK-KPO12/49,93
71Monika JackiewiczWEZIRKJ Jackiewiczów12/78,63
72Agata FlorkiewiczCaroCHOJNÓW13/83,13
73Wiktoria RezmerBradorPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA17/68,17
oJulia OstrowskaUP TO DATEPolski Polo Clubeli
oAnna BĄKDancing Song VD CumulCHOJNÓWeli
oMonika MrozińskaRAMBO / JEGIERAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiegoeli
oZuzanna Zawadowicz- NadolnyIZALCOPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKArez