Wyniki konkursu

20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 Sopot
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Jacek ZagorCUIDAM DE VRENDTNADWIŚLANIN0/0/ 23,97
2Łukasz JończykMadżilBPK-POM0/0/25,15
3Jacek GrzywaczDORAVELLAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/25,24
4Aleksandra LusinaCALIENTABONIN0//26,57
5Marcin MatelskiBOOGIE WOOGIEDILMAR0/0/26,69
6Agata LachThe NeighbourBPK-KPO0/0/26,82
7Grzegorz PsiukBradorSOBIESKI JT0/0/ 27,41
8Dominika ReszutaArkadia / ArcusLA SCALLA PRZODKOWO0/0/ 28,14
9Konrad PawłowskiTANGO RARPAV0/0/28,71
10Martyna GÓRSKASARGASSORYWAL0/0/29,90
11Jacek ZagorDolomitNADWIŚLANIN0/0/30,36
12Agnieszka RĄBCACHIRON / MALMOTRÓJMIASTO0/0/31,42
13Karolina MaszkowskaINTEGROBPK-POM0/0/31,44
14Konrad PawłowskiRAVELLAARPAV0/0/33,35
15Robert HestkowskiNotarisU ROBSONÓW0/0/34,57
16Weronika CzarneckaHAGIRIAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/34,79
17Tomasz MiśkiewiczLAURKSPSK Kwieki0/0/36,43
18Robert HestkowskiTINTAU ROBSONÓW0/1/39,65
19Małgorzata CybulskaSojuzBPK-POM0/2/44,97
20Łukasz JończykPROMETHEUSBPK-POM0/4/26,39
21Agata GietkaARPEGGIOMŁYŃSKA STRUGA0/4/30,48
22Tomasz Olszewski / KPOPANCHOSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/4/31,08
23Bartłomiej WłodarskiGOOD BOYMŁYŃSKA STRUGA0/5/37,43
24Tomasz MiśkiewiczCONTI / CORRADO IKSPSK Kwieki0/7/48,78
25Dominika BachCANIONSOPOCKI KJ0/9/37,43
26Grzegorz PsiukLibeliusSOBIESKI JT0/11/48,63
27ŁUKASZ KAŹMIERCZAKSir ScottySOPOCKI KJ0/12/50,07
28Agata GietkaNEMO / NURJEVMŁYŃSKA STRUGA0/ELI
29Mikołaj ChilewskiDOUBLE DIAMONDSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom4/41,21
30Dawid SkibaMarry QueenAGRO-HANDEL4/41,38
31Mikołaj ChilewskiDerbistaSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom4/43,1
32Paulina EndraszkaQueen / Turbud QuirinusSOPOCKI KJ4/43,11
33Mikołaj ChilewskiSergio LSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom4/43,87
35Marcin MatelskiCALVIN KLEINDILMAR4/44,93
36Jacek GrzywaczMegPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/45,34
37Gabriela PopisWanderBPK-WMA4/47,99
38ADAM NICPOŃReasy EasyAGRO-POL Trzebiatów4/48,43
39Agnieszka KOKOTTANGO / BiskwitSOPOCKI KJ5/58,94
40Katarzyna SZYMKÓWGladiator / Cotton ClubDRAGON Nowielice7/65,25
41Julia SKOTARCZAKOdysejaBPK-KPO8/41,40
42Robert HestkowskiCONTI / DIONIZOSU ROBSONÓW8/41,46
43Magdalena PałdynaPOŻOGATURZE8/ 43,27
44Helena ChełchowskaBOLINAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/ 43,38
45Jacek GrzywaczJ DAISYPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/45,94
46Weronika CzarneckaSPEED OF SOUNDPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/46,38
47Agnieszka RĄBCAWENDHETTATRÓJMIASTO9/57,75
48Maciej ŻOŁĄDKIEWICZIKAR / Turbud QuirinusHUBAL12/44,72
49Klaudyna JĘDRZEJEWSKACASMARON KSOPOCKI KJ13/59,00
50Magdalena BieniekB HANNESSYKJ Jackiewiczów14/63,26
OPaulina ZaleskaLandcasterBPK-KPOELI
OAleksandra WydrowskaDAMARA IIPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKAELI
OJulia LuzanoOpal BisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKAELI