Wyniki konkursu

20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 Sopot
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Mikołaj ChilewskiDerbistaSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/0/29,72
2Jacek GrzywaczJ DAISYPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/31,33
3Damian OstręgaKARLSSONCAVALLO0/0/31,44
4Martyna GÓRSKASARGASSORYWAL0/0/31,48
5ADAM NICPOŃReasy EasyAGRO-POL Trzebiatów0/0/32,43
6Agata GietkaARPEGGIOMŁYŃSKA STRUGA0/0/32,55
7Jacek ZagorSISI IINADWIŚLANIN0/0/32,66
8Dominika ReszutaPEARL NIGHTLA SCALLA PRZODKOWO0/0/32,68
9HELENA ZAGAŁAContendro LadyBECKERSPORT0/0/32,79
10Katarzyna FrydelHURYSSASENNY0/0/33,60
11Marcin MatelskiCALVIN KLEINDILMAR0/0/34,59
12Juliana JakubiecDON WITOBPK-ZPO0/0/ 37,00
13Julia LuzanoOpal BisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/37,09
14Katarzyna BuiłekShadow / Carry SonBPK-ZPO0/0/37,88
15Katarzyna KokowskaQUAIDOSOPOCKI KJ0/0/38,11
16Agata LachLA VAWETTABPK-KPO0/0/38,57
17Agata CiszekPORTOS / GUIDAMBPK-MAL/0/40,63
18Agnieszka PrusińskaMister CanteroCOVAL Biały Bór0/0/41,79
19Bartłomiej WłodarskiBARRICHELLOMŁYŃSKA STRUGA/0/43,09
20Anna KopećTAHAMORKABPK-ZPO0/0/43,58
21Robert HestkowskiTINTAU ROBSONÓW0/0/44,48
22Jacek GrzywaczMegPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/4/36,00
23Mikołaj ChilewskiCZAKRAMSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/4/42,52
24Dawid SkibaIN SPIRITAGRO-HANDEL0/7/58,32
25Weronika CzarneckaSPEED OF SOUNDPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/8/39,20
26Magdalena BieniekB HANNESSYKJ Jackiewiczów0/11/57,19
27ADAM NICPOŃChampion Chacco BlueAGRO-POL Trzebiatów0/12/45,17
28Agata GietkaNEMO / NURJEVMŁYŃSKA STRUGA0/ELI
29Krzysztof EronCON CONTADORBPK-POM0/ELI
30ŁUKASZ KAŹMIERCZAKSir ScottySOPOCKI KJ1/58,66
31Konrad PawłowskiLORD / LandinoARPAV1/59,52
32Dominika Hestkowska (Adamiak)SMARTIU ROBSONÓW4/44,88
33Helena ChełchowskaBOLINAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/47,34
34Alicja BukowskaAWERSKIERZBUŃ4/47,66
35Tomasz Olszewski / KPOPANCHOSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom4/48,08
36Maja WolnySONATA NBPK-KPO4/50,11
37Małgorzata CybulskaSojuzBPK-POM4/ 50,58
38Maciej ŻOŁĄDKIEWICZIKAR / Turbud QuirinusHUBAL4/51,87
39Ewa KalickaANCYMONBPK-POM4/52,22
40Dariusz ReszutaMon Cherie / CarpediemLA SCALLA PRZODKOWO4/52,49
41Paulina ZaleskaLandcasterBPK-KPO4/53,49
42Agata CiszekLift EwitaBPK-MAL4/54,01
43Zuzanna Zawadowicz- NadolnyIZALCOPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/54,67
44Magdalena PałdynaPOŻOGATURZE4/55,36
45Katarzyna SZYMKÓWGladiator / Cotton ClubDRAGON Nowielice4/ 55,79
46Marta OrłowskaAZTECSOPOCKI KJ5/56,38
47Aneta WysockaCUPCAKE GIRLCIEKOCINKO5/57,00
48Wiktoria ChełchowskaARON / Leonardo Da VinciU ROBSONÓW5/58,23
49Mikołaj ChilewskiDOUBLE DIAMONDSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom6/63,64
50Tomasz PastwaWANADSTADO OGIERÓW STAROGARD GD.8/ 49,45
51Maura ReszutaBIAŁY JARLA SCALLA PRZODKOWO8/ 49,65
52WIKTORIA JADCZAKBamber LoxleyBECKERSPORT8/49,80
53Katarzyna KokowskaROSALIESOPOCKI KJ8/52,46
54Weronika KaniewskaDAY DREAM II SBPK-KPO8/54,08
55Gabriela PopisWanderBPK-WMA8/55,03
56Damian OstręgaLE COUERE ?CAVALLO11/64,52
57Filip FalkiewiczJACOOPPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA11/64,71
58Marcin MatelskiLuna / BONAPARTEDILMAR12/69,70
59Julia SKOTARCZAKOdysejaBPK-KPO21/73,06
ORobert HestkowskiEL GRECCOU ROBSONÓWELI
ODaria WasiołekDRAGON / CHERY CORDIALPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKAELI
OJuliana JakubiecKontiBPK-ZPOELI