Wyniki konkursu

20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 Sopot
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Jacek GrzywaczDORAVELLAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/49,16
2Łukasz JończykMadżilBPK-POM0/50,33
3Łukasz JończykPROMETHEUSBPK-POM0/58,68
4Patryk MiśkiewiczWantosNADWIŚLANIN0/59,09
5Karolina MaszkowskaINTEGROBPK-POM0/59,38
6Aleksandra LusinaCALIENTABONIN0/62,28
7Mikołaj ChilewskiDerbistaSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/62,59
8Julia LuzanoOpal BisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/62,65
9Juliana JakubiecDON WITOBPK-ZPO0/63,22
10Martyna GÓRSKASARGASSORYWAL0/63,31
11Klaudyna JĘDRZEJEWSKACASMARON KSOPOCKI KJ0/65,58
12Tomasz MiśkiewiczCONTI / CORRADO IKSPSK Kwieki0/67,31
13Weronika CzarneckaHAGIRIAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/67,43
14Maja WolnySONATA NBPK-KPO0/68,50
15Zuzanna ŁukasiakBY THE WAYMŁYŃSKA STRUGA0/69,16
16Agnieszka RĄBCACHIRON / MALMOTRÓJMIASTO0/69,23
17Paulina EndraszkaQueen / Turbud QuirinusSOPOCKI KJ0/ 69,32
18Agnieszka KOKOTTANGO / BiskwitSOPOCKI KJ0/ 72,75
19Bartłomiej WłodarskiBARRICHELLOMŁYŃSKA STRUGA0/ 73,36
20Małgorzata CybulskaSojuzBPK-POM0/74,88
21Mikołaj ChilewskiDOUBLE DIAMONDSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/ 76,34
22ADAM NICPOŃReasy EasyAGRO-POL Trzebiatów4/57,09
23Tomasz Olszewski / KPOPANCHOSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom4/61,44
24Jacek GrzywaczMegPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/62,11
25Julia SKOTARCZAKOdysejaBPK-KPO4/62,65
26Marcin MatelskiCALVIN KLEINDILMAR4/64,05
27Gabriela PopisWanderBPK-WMA4/64,65
28Damian OstręgaKARLSSONCAVALLO4/68,03
29Agata GietkaARPEGGIOMŁYŃSKA STRUGA4/68,50
30Konrad PawłowskiRAVELLAARPAV4/69,65
31Konrad PawłowskiTANGO RARPAV4/69,70
32Katarzyna SZYMKÓWGladiator / Cotton ClubDRAGON Nowielice4/71,28
33Marcin MatelskiLuna / BONAPARTEDILMAR4/71,68
34Robert HestkowskiTINTAU ROBSONÓW4/72,13
35Patryk MiśkiewiczPIA VAN DE OBOLEŃSKINADWIŚLANIN4/73,14
36Magdalena BieniekB HANNESSYKJ Jackiewiczów4/78,82
37Robert HestkowskiNotarisU ROBSONÓW4/79,99
38Dawid SkibaMarry QueenAGRO-HANDEL8/49,99
39Zuzanna ŻygowskaLAUDERDALEARPAV8/55,97
40Jacek ZagorSISI IINADWIŚLANIN8/57,51
41Jacek GrzywaczJ DAISYPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/63,73
42Agata CiszekLift EwitaBPK-MAL8/68,96
43Agnieszka RĄBCAWENDHETTATRÓJMIASTO8/79,14
44ŁUKASZ KAŹMIERCZAKSir ScottySOPOCKI KJ10/85,84
45Grzegorz PsiukCON CONTADORSOBIESKI JT12/53,15
46Maciej ŻOŁĄDKIEWICZIKAR / Turbud QuirinusHUBAL16/71,43
47Weronika KaniewskaDAY DREAM II SBPK-KPO18/84,27
48Weronika CzarneckaSPEED OF SOUNDPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA23/88,76
49Aleksandra WydrowskaDAMARA IIPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA30/117,04
OHelena ChełchowskaBOLINAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKAELI