Wyniki konkursu

24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Sopot
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Mikołaj ChilewskiDerbistaSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/40,70
2Mikołaj ChilewskiDOUBLE DIAMONDSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/41,74
3Paulina GryciakCZARNULAAMICO Mołdawin0/42,57
4Anna KopećWarior QueenBPK-ZPO0/45,34
5Agata MadrakWiliam SNADWIŚLANIN0/45,73
6Julia BieganowskaVejottieTORNADO Szczecin0/46,09
7Karolina SzychulskaBOTTICELLIMICHELIN0/47,56
8Ida TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJ0/49,38
9Maria SŁUŻEWSKAKALARTPEGAZ REDA0/49,51
10Marcin WNUCZKOMon Scheri CBPK-POM0/51,07
11Maura ReszutaBIAŁY JARLA SCALLA PRZODKOWO0/51,66
12Ewa PodhajnaCAREWNAAMICO Mołdawin0/52,32
13Tomasz PastwaWANADSTADO OGIERÓW STAROGARD GD.0/54,09
14Sandra IRMERHOSSA JELCON Szczecin0/55,02
15Julia BogaleckaSZAFIR MGTH0/55,11
16Paweł SpisakSTRONA IIDAKO-GALANT Skibno0/55,40
17Justyna BadaszkoLawirant / CONSORSOPOCKI KJ0/55,83
18Anna KopećTAHAMORKABPK-ZPO0/56,58
19Agata LachLA VAWETTABPK-KPO0/57,12
20Wiktoria ChełchowskaARON / Leonardo Da VinciU ROBSONÓW0/57,98
21Julia BieganowskaCON CALIPPOTORNADO Szczecin0/58,17
22Paulina GryciakIMARAMICO Mołdawin0/58,36
23Robert HestkowskiTINTAU ROBSONÓW0/58,76
24Bartłomiej WłodarskiBARRICHELLOMŁYŃSKA STRUGA0/58,94
25Maura ReszutaBRANDO GRANDLA SCALLA PRZODKOWO0/59,66
26Małgorzata CybulskaSojuzBPK-POM0/59,91
27Grzegorz PsiukLe CouCouSOBIESKI JT0/61,28
28Małgorzata CybulskaCHENARO 2BPK-POM4/43,81
29Alicja RotterCHIRON / MALMOTRÓJMIASTO4/47,80
30Weronika CzarneckaHAGIRIAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/48,18
31Dominika ReszutaPEARL NIGHTLA SCALLA PRZODKOWO4/48,91
32Dominika Hestkowska (Adamiak)SMARTIU ROBSONÓW4/50,41
33Marcin JoppekBelcanto / ImpulsRYWAL4/50,53
34Krzysztof EronCON CONTADORBPK-POM4/51,54
35Weronika CzarneckaSPEED OF SOUNDPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/51,94
36Agnieszka RĄBCACA IRAHTRÓJMIASTO4/52,33
37JOANNA NOWICKAKASTOR GELCON Szczecin4/52,58
38Emilia LaskowskaLEONARDO / Lavall IPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/52,63
39Katarzyna SKRZYŃSKAUNIQUE LADYBPK-POM4/52,91
40Zuzanna JanuszewskaWRÓŻBITA II / kucPARTYNICE4/53,19
41Marta KropidłowskaKARINO / DakronPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/55,18
42Mateusz KiempaHetmańska KrewCOVAL Biały Bór4/55,93
43Maciej ŻOŁĄDKIEWICZIKAR / Turbud QuirinusHUBAL4/56,46
44Natalia CzernikKalipso van de NoorheuvelWECHTA4/57,13
45Julia KarlssonMagnus / AjbekPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/57,30
46Aneta WysockaCUPCAKE GIRLCIEKOCINKO4/58,37
47Zofia KaszubskaNEMO / CALIROSOPOCKI KJ4/58,87
48Paweł SpisakBANDERAS / MORAVIADAKO-GALANT Skibno4/58,97
49RENATA WÓJCIK -MATELSKADIUCORD WDILMAR4/59,16
50Grzegorz PsiukCALEVO 2SOBIESKI JT4/59,81
51Aneta WysockaCANDYMANCIEKOCINKO4/59,98
52Marta OrłowskaAZTECSOPOCKI KJ4/61,60
53Konrad PawłowskiLORD / LandinoARPAV4/64,31
54Robert HestkowskiNotarisU ROBSONÓW4/65,79
55Weronika KaniewskaDAY DREAM II SBPK-KPO8/58,06
56Aleksandra DanielMagia / HIACYNTBONIN12/51,52
57Agata CiszekLift EwitaBPK-MAL12/51,86
58NATALIA KOWALSKAKaligrafiaBPK-LUB12/59,01
59Alicja RotterWENDHETTATRÓJMIASTO12/65,23
60Filip FalkiewiczJACOOPPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA16/62,42
OAgata CiszekPORTOS / GUIDAMBPK-MALELI
OHelena ChełchowskaBOLINAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKAELI