Wyniki konkursu

24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Sopot
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Konrad PawłowskiQulumbusARPAV44/33,40
2Inez LendoERISW LISKACH44/33,84
3Martyna RynkiewiczNelaGAŁKOWO44/35,18
4Dariusz ReszutaRONINLA SCALLA PRZODKOWO44/35,81
5Jakub JareckiCASTELLO BRANCOCOVAL Biały Bór44/39,15
6Hanna CzuraCON SUERTEBPK-ZPO44/36,73
7Paulina EndraszkaQueen / Turbud QuirinusSOPOCKI KJ44/38,13
8Paweł SpisakSTRONA IIDAKO-GALANT Skibno44/38,32
9Agnieszka KOKOTTANGO / BiskwitSOPOCKI KJ44/40,19
10Grzegorz PsiukLibeliusSOBIESKI JT44/44,16
11Konrad PawłowskiTANGO RARPAV44/45,00
12Robert HestkowskiNotarisU ROBSONÓW44/45,52
13Paweł SpisakBANDERAS / MORAVIADAKO-GALANT Skibno44/47,19
14Zuzanna ŻygowskaLAUDERDALEARPAV43/41,51
15Dawid SkibaMarry QueenAGRO-HANDEL43/44,37
16Grzegorz PsiukLuna PSOBIESKI JT40/49,10
17Łukasz JończykMadżilBPK-POM39/35,31
18Weronika WilskaScypionSOPOCKI KJ39/35,74
19Mikołaj ChilewskiDOUBLE DIAMONDSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom39/37,49
20Mateusz KiempaHetmańska KrewCOVAL Biały Bór38/62,04
21Konrad PawłowskiRAVELLAARPAV37/41,40
22Ewa PodhajnaCAREWNAAMICO Mołdawin35/47,46
23Małgorzata CybulskaSojuzBPK-POM34/49,31
24Wiktoria ChełchowskaARON / Leonardo Da VinciU ROBSONÓW34/51,77
25Wojciech WojcianiecNACCORD MELLONIBPK-ZPO34/76,27
26Wojciech WojcianiecNontendra MelloniBPK-ZPO32/49,06
27Karolina SzychulskaASESOR / Almanzor LMICHELIN32/56,79
28Agnieszka RĄBCACHIRON / MALMOTRÓJMIASTO31/55,87
29Karolina MaszkowskaINTEGROBPK-POM30/58,50
30Ida TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJ29/43,41
31Krzysztof EronCADOROBPK-POM29/64,09
32Weronika CzarneckaSPEED OF SOUNDPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA28/42,66
33Justyna BadaszkoLawirant / CONSORSOPOCKI KJ26/64,63
34Katarzyna FrydelHURYSSASENNY26/75,95
35Weronika CzarneckaHAGIRIAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA25/55,56
36Agata CiszekLift EwitaBPK-MAL24/46,46
37RENATA WÓJCIK -MATELSKADIUCORD WDILMAR20/74,23
38Maciej ŻOŁĄDKIEWICZIKAR / Turbud QuirinusHUBAL17/60,53
39Robert HestkowskiTINTAU ROBSONÓW17/78,35
40Agata LachThe NeighbourBPK-KPO16/85,77
41Mikołaj ChilewskiDerbistaSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom12/31,09
42Martyna RynkiewiczNirmetteGAŁKOWO12/34,10
43Dariusz ReszutaPEARL NIGHTLA SCALLA PRZODKOWO12/36,56
44Paulina RybarczykCANTINICIEKOCINKO12/38,31
45JOANNA NOWICKAKASTOR GELCON Szczecin12/44,93
46ŁUKASZ KAŹMIERCZAKSir ScottySOPOCKI KJ12/46,26
47Emilia LaskowskaLEONARDO / Lavall IPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA7/46,18
48Natalia CzernikJAKADI NON STOPWECHTA5/63,91
49Mateusz KiempaBIANOLACOVAL Biały Bór2/47,45
54 (22)Agata LachLA VAWETTABPK-KPO36* /42,33
55 (23)Wiktoria RezmerBradorPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA36*/44,49
56 (24)Kacper KOŁODZIEJCZYKDARK PEARLNADWIŚLANIN36* / 47,34
57 (25)Filip FalkiewiczOpal BisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA36* / 47,70
58 (26)Paulina GryciakIMARAMICO Mołdawin36* / 53.89
OSandra IRMERHOSSA JELCON Szczecin-13/79,30
OKarolina SzychulskaBIDOLAMICHELINELI
OKatarzyna SKRZYŃSKAUNIQUE LADYBPK-POMELI
OMaura ReszutaBIAŁY JARLA SCALLA PRZODKOWOELI