Wyniki konkursu

15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 SOPOT
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO0/0/23,47
2Alicja CharukJaga / Halogen m.JamunaSOPOCKI KJ0/0/25,57
3Magdalena SzturmowiczRenaiscitaBPK-MAZ0/0/25,76
4Anna RębiszLUCABPK-WMA0/0/25,92
5Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO0/0/25,97
6Inez LendoERISW LISKACH0/0/26,49
7Angelika OjczenaszHimalajusBPK-KPO0/0/26,67
8Zuzanna ŻygowskaLAUDERDALEARPAV0/0/26,78
9Łukasz JończykLA VAWETTABPK-POM0/0/27,26
10Monika PasikDON ESPADRONGAŁKOWO0/0/27,43
11Dominika ReszutaPEARL NIGHTLA SCALLA PRZODKOWO0/0/28,00
12Weronika SandomierskaGALSKOK- AGROFOOF0/0/29,00
13MAREK PAWLUCZUKCHAMONIXU ROBSONÓW0/0/29,39
14Łukasz TroszczyńskiLA CASANAD WIGRAMI0/0/29,41
15Filip FalkiewiczOpal BisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/29,59
16Alicja CharukAurelianSOPOCKI KJ0/0/29,76
17Agnieszka KOKOTTANGO / BiskwitSOPOCKI KJ0/0/30,07
18Julia BogaleckaSZAFIR MGTH0/0/30,39
19Ida TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJ0/0/30,43
20Tomasz Olszewski / KPOLibeliusSTOWARZYSZENIE Kuj-Pom0/0/30,51
21Zuzanna TwardowskaCORVUS ZNADWIŚLANIN0/0/30,64
22Sandra IRMERHOSSA JELCON Szczecin0/0/32,81
23Sandra IRMERCASTOR / ConcertoELCON Szczecin0/0/33,64
24Konrad PawłowskiLORD / LandinoARPAV0/0/33,91
25Zuzanna CiecholewskaSophiaCLASSIC0/0/35,43
26Robert HestkowskiTINTAU ROBSONÓW0/0/36,60
27Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR0/4/28,36
28Monika JackiewiczLUBOMIRKJ Jackiewiczów0/4/29,15
29Julia KrawczykPERSJA DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/4/35,20
30Łucja MajkaD UTOPIE BSTRZAŁA0/5/45,19
31Nicole SkotnickaGRAFFAMŁYŃSKA STRUGA0/6/48,84
32Piotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZAR0/13/44,76
33Angelika OjczenaszCASQUELLBPK-KPO0/REZ
34Martyna RynkiewiczNirmetteGAŁKOWO4/50,91
35Aleksandra WIŚNIEWSKA ( HIPPICA )ASTURIAHIPPIKA POLONIA Słupno4/52,05
36ŁUKASZ KAŹMIERCZAKGODECJASOPOCKI KJ4/53,84
37Zuzanna TwardowskaGENEWANADWIŚLANIN4/54,41
38Dawid SkibaCHUM IDOLAGRO-HANDEL4/55,12
39Dawid SkibaIN SPIRITAGRO-HANDEL4/55,52
40Zofia NietubyćSILVER BOYBECKERSPORT4/56,63
41Konrad PawłowskiTANGO RARPAV4/56,63
42Weronika KaniewskaDAY DREAM II SBPK-KPO5/65,74
43Anna Małkowska / LegiaCASSIOLEGIA Kozielska6/66,44
44Paulina FABISIEWICZIrgizU ROBSONÓW6/66,57
45Wiktoria RezmerBradorPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA6/67,42
46Agata FludraBASTION / Silver DreamLEGIA Kozielska8/49,94
47Sławomir HartmanD JANLOTAR Biskupiec8/56,78
48Sławomir HartmanEDJINLOTAR Biskupiec8/57,57
49Robert HestkowskiCONTI / DIONIZOSU ROBSONÓW8/74,33
ODaniel WRÓBLEWSKIWESTA / VANDAMMENADWIŚLANINELI
OSławomir KLÓSKACHACPHIRAStowarzyszenie Grupy NickelREZ