Wyniki konkursu

11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( OLSZA
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1-14Marek LewickiChacco NannCZAHARY Pogorzelica0/29,28
1-14JAN VINCKIERCliviaWECHTA0/79,61
1-14Dajana PawlickaCARMEN PAGRO-HANDEL0/81,45
1-14Tomasz MiśkiewiczCHOCOLATE BLUEKSPSK Kwieki0/81,55
1-14Łukasz AppelDarco MelloniBPK-SLA0/81,95
1-14Joanna RosickaKENTUCKY`S PICOBELLORAFI0/82,06
1-14ŁUKASZ KRAJEWSKIFun Risk LAGRO-HANDEL0/82,27
1-14Andrei ShalohinChoco LadyFUNDACJA ZBYSZKO0/82,77
1-14Łukasz AppelFLORIS NITABPK-SLA0/83, 34
1-14Aleksandra Słuszniak- MarchwickaMALAVALETTO PFUNDACJA ZBYSZKO0/83,20
1-14Tomasz MiśkiewiczFor VitoKSPSK Kwieki0/84,42
1-14Olga SorokinaFargitaFUNDACJA ZBYSZKO0/84,64
1-14Sławomir UchwatCOSMIC LOVEPOGÓRZE0/84,71
1-14Jakub PodgórnyClarimaCZAHARY Pogorzelica0/85,23
15-16Szymon TęczaUlanosSOKÓŁ Damasławek1/86,38
15-16Mateusz TyszkoREXONEA-PGARBÓWEK1/89,08
17ALEKSANDRA KOŚNIKBRODWAYDERESZ Siemianowice Śl.2/90,67
18-28Magdalena ĆwikFLY AWAYBPK-KPO4/76,95
18-28Joanna MaczugaMARIKACORTINA Kaczenice4/78,79
18-28Szymon TęczaINTELIGOSOKÓŁ Damasławek4/79,64
18-28MIESZKO DĄBROWSKIBOCCACCIOBM KOBYLIN4/80,03
18-28Hubert PolowczykQUIDAMS STAR MELLONISALIO4/81,63
18-28Krzysztof OKŁAFabrice Galdini DKIELECKI KJ4/82,44
18-28Jakub PodgórnyRodrigo CassinCZAHARY Pogorzelica4/82,53
18-28Tomasz PawlickiFamiebur BBPK-WIE4/82,83
18-28Wiesław NowakCLASSIC DREAMSTRAGONA Strzegom4/83,75
18-28ŁUKASZ BRZÓSKACASALLETTOBPK-WIE4/83,76
18-28Joanna RosickaCOFERTINARAFI4/85,37
29-34Krzysztof PrasekCorsoBPK-LOD5/86,17
29-34TOMASZ GOGOŁEKLegenda / For Ever JumpMICHAŁÓWKA5/86,27
29-34Ilona TurowskaLordanzEquiClub Zamłyniec5/86,80
29-34Aleksandra LusinaCorsaBONIN5/87,04
29-34Michał TyszkoMJT CarnavalGARBÓWEK5/87,96
29-34Tomasz KleinLatinaPRZYBYSZEWO Leszno5/88,68
35Aleksandra LusinaMoulin Rouge GBONIN8/82,03
35Aleksandra Słuszniak- MarchwickaLancerFUNDACJA ZBYSZKO8/83,22
37-39Martin RozynekCarlo RPROFIL Piła9/87,32
37-39Krzysztof MazurPERFECTOLEGIA Kozielska9/87,51
37-39Michał TyszkoMJT Aron du TalusGARBÓWEK9/88,73
40DAWID RAKOCZYCALIFPROFIL Piła10/90,94
41Aleksandra LusinaFarezzo BBONIN11/96,08
42-44Jacek ZagorFLASHNADWIŚLANIN12/79,65
42-44Natalia CzernikPrince NoirWECHTA12/80,58
42-44Grzegorz KubiakAnarion D OzŁĄCK12/85,16
45Łukasz WasilewskiFLOYDBPK-WIE13/89,05
46Jacek ZagorCASHTIMENADWIŚLANIN15/110,80
47Jacek GrzywaczZET ŻĄDŁOPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA16/114,73
47Łukasz JończykTREZORBPK-POM16/85,32
49Maciej GUŻKOWSKICasillasCONTENDROS Barlinek18/94,03
50-51Dalia LehmannSilver Star / LegolasLEHMANN Sport Horses19/110,15
50-51Marek LewickiColin Casall ACZAHARY Pogorzelica19/96,31
52Maciej GUŻKOWSKIFANTAZJA II GCONTENDROS Barlinek21/86,21
53Marek StrzyżOtello / Quamiro.OLMET-OSTSPED Ostrów Wlkp.35/96,23
OMalwina UrbańskaCalydorStowarzyszenie Warszawski KJELI
OKarina WoźniakCORRIDA-JFUNDACJA ZBYSZKOELI
OKatarzyna KAŹMIERCZAKAraOLMET-OSTSPED Ostrów Wlkp.ELI
OWiesław NowakCHERRY TANIASTRAGONA StrzegomREZ