Wyniki konkursu

26-28/06/2015 ZO B-skoki 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 GAŁKOWO
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Marta HejgerCANTURO INAREW RÓŻAN0/0/24,48
3Łukasz JończykMadżilBPK-POM0/0/25,68
4Angelika OjczenaszHimalajusBPK-KPO0/0/26,10
5Jacek GrzywaczDORAVELLAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/26,26
6VALERY LYSKOVKACaspar M SIndeco Szarek0/0/26,32
7Paulina EndraszkaGRACJA / NN / 2006SOPOCKI KJ0/0/26,42
9Łukasz JończykLA VAWETTABPK-POM0/0/26,98
10Anna LipinskaAlcesFUNDACJA ZBYSZKO0/0/27,82
11Andrei ShalohinONBEKENDFUNDACJA ZBYSZKO0/0/27,83
12Michał MarcinkowskiSTAVROSWELT Opypy0/0/29,10
13Hanna RoszkiewiczCANCANSOKÓŁ Sekcja Jeźdz. Kunowo0/0/29,95
14ALEKSANDRA DĄBKOWSKA / W-waTOKAJER 8AZS POLITECHNIKA Warszawa0/0/30,80
15Łukasz TroszczyńskiCOLTRANENAD WIGRAMI0/0/30,96
16Andrei ShalohinCAREWICZ / CarinjoFUNDACJA ZBYSZKO0/0/31,05
17Beniamin TomaszewskiDELAY BLEŚNA PODKOWA0/0/31,08
18Michał KrzemieńA CapellaBPK-LUL0/4/25,01
19Aleksandra WIŚNIEWSKA ( HIPPICA )ASTURIAHIPPIKA POLONIA Słupno0/4/26,47
20Michał KubiakASESOR / SIR NEELSOBIESKI JT/4/26,52
21Michał LemańskiBILLY BOY WZAGRO-AVES0/4/28,90
22Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO0/4/32,61
23Jacek ZagorJ LAWINANADWIŚLANIN0/6/39,65
24ŁUKASZ PIKSAFOCUS / CANTANISCWAŁ Poznań0/8/25,49
25Michał PIĄTKOWSKILightning 100STRZAŁA0/8/28,24
26Ida TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJ0/8/32,40
27Grzegorz Andrzej KubiakDA VINCI / CORDEUNIGLOB Gozdów0/8/32,96
28Michał LemańskiDISTHEENAGRO-AVES0/8/49,27
29Maksymilian WechtaQUINCHELLAWECHTA0/9/51,18
30Gabriela DRÓZDKASANDRA / CAVALLOALDRAGHO0/12/27,79
31Zofia NietubyćSILVER BOYBECKERSPORT0/ELI
32Aleksandra KozaneckaCALINGKASZUMAWA Bobrowiec0/REZ
33ŁUKASZ PIKSALucky HorseCWAŁ Poznań0/REZ
34Marta HejgerCirobantaNAREW RÓŻAN4/46,02
36Weronika MinkiewiczWEIDAU ROBSONÓW4/49,72
37Anna WIĘCEKCZANDRAAROMER Józefin4/50,37
38Mateusz RuprechtPiccoloWELT Opypy4/50,51
39Jacek GrzywaczMegPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/50,57
40Paweł GOSPODARCZYKGinesGAŁKOWO4/51,31
41Grzegorz Andrzej KubiakQUICK SIGHTEDUNIGLOB Gozdów4/51,43
42Michał MarcinkowskiJERICOWELT Opypy4/51,58
43Błażej GillaRodialPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/51,71
44Ludmiła Siergiej - KrzysztofiakLandliebe Jo WeSALIO4/51,81
45Błażej GillaGORDON / CantanisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/51,96
46Paulina SkwaraGREAT PLEASURE IIWELT Opypy4/52,34
47Michał KubiakGALAKTYKA / CLINTONSOBIESKI JT4/52,41
48Konrad PawłowskiTANGO RARPAV4/52,45
49Paulina RybarczykCANTINICIEKOCINKO4/52,82
50Jacek ZagorCUIDAM DE VRENDTNADWIŚLANIN4/52,98
51Olga SorokinaEPOKAFUNDACJA ZBYSZKO4/53,06
52Ludmiła Siergiej - KrzysztofiakCALIDOSSALIO4/53,43
53Grzegorz KubiakANGELA DE LA CRUZŁĄCK4/53,50
54Monika BalcerAl AwarAROMER Józefin4/53,77
55Małgorzata KoszuckaLimtenderWECHTA4/53,97
56Jan BobikCHACCO AMICORDRAGON Nowielice4/54,79
57Mateusz RuprechtEXITOWELT Opypy5/53,42
58Jacek ZagorVigorNADWIŚLANIN5/56,58
59Aleksandra KozaneckaCalero ZSZUMAWA Bobrowiec5/57,97
60MAREK PAWLUCZUKWAITAKIU ROBSONÓW5/58.54
61Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO8/46,34
62Anna RębiszLUCABPK-WMA8/48,84
63Olga SorokinaCorinaFUNDACJA ZBYSZKO8/49,94
64Łukasz JończykSPARTAN LBPK-POM8/50,53
65Jan BobikITONDRAGON Nowielice8/51,67
66VALERY LYSKOVKALacrosseIndeco Szarek8/53,42
67Grzegorz Andrzej KubiakC ALPACZINO ZUNIGLOB Gozdów8/53,78
68Aleksandra MadejDAMBIS JSTRZAŁA11/64,27
69Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR13/57,58
oJoanna BembenekDRAGON / IGNAMAZS Uniwersytetu Warmińsko-MazurskiegoREZ