Wyniki konkursu

26-28/06/2015 ZO B-skoki 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 GAŁKOWO
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Łukasz JończykSPARTAN LBPK-POM0/49,66
2Jacek GrzywaczDORAVELLAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/50,27
3Maksymilian WechtaQUINCHELLAWECHTA0/50,32
4Jacek ZagorVigorNADWIŚLANIN0/51,49
5Jacek ZagorCUIDAM DE VRENDTNADWIŚLANIN0/51,71
6Piotr ElminowskiZavira ADOM KONI LAZAR0/53,35
7Michał KubiakGALAKTYKA / CLINTONSOBIESKI JT0/53,84
8Ludmiła Siergiej - KrzysztofiakCALIDOSSALIO0/53,88
9Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO0/55,19
10Małgorzata KoszuckaLimtenderWECHTA0/55.63
11Małgorzata KoszuckaSINGULORD SAPHIRWECHTA0/58,91
12Michał LemańskiDISTHEENAGRO-AVES0/59,36
13Maksymilian WechtaCHARLENEWECHTA0/59,39
14Olga SorokinaCorinaFUNDACJA ZBYSZKO0/59,80
15ŁUKASZ PIKSALucky HorseCWAŁ Poznań0/61,08
16Ida TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJ0/61,67
17VALERY LYSKOVKALacrosseIndeco Szarek0/65,09
18Piotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZAR0/65,12
19Beniamin TomaszewskiDELAY BLEŚNA PODKOWA0/67,03
20Grzegorz Andrzej KubiakDA VINCI / CORDEUNIGLOB Gozdów0/67,73
21JAN VINCKIERLa CalidadWECHTA2/76,47
22Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO4/49,36
24Jacek ZagorJ LAWINANADWIŚLANIN4/53,66
25Andrei ShalohinONBEKENDFUNDACJA ZBYSZKO4/54,19
26Michał MarcinkowskiSTAVROSWELT Opypy4/56,24
27Zofia NietubyćSILVER BOYBECKERSPORT4/56,79
28Anna LipinskaAlcesFUNDACJA ZBYSZKO4/57,70
29Angelika OjczenaszHimalajusBPK-KPO4/58,27
30Joanna BembenekDRAGON / IGNAMAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego4/58,93
31Weronika MinkiewiczWEIDAU ROBSONÓW4/60,74
32Michał LemańskiBILLY BOY WZAGRO-AVES4/61,06
33Jacek GrzywaczMegPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/61,19
34Anna WIĘCEKCZANDRAAROMER Józefin4/61,40
35Maksymilian WechtaQuintus 93WECHTA4/62,34
36Jan BobikCHACCO AMICORDRAGON Nowielice4/64,88
37Zuzanna KobierskaALPENREICHEGARO4/65,01
38Robert HestkowskiHIPOIDASU ROBSONÓW4/65,24
39Grzegorz Andrzej KubiakC ALPACZINO ZUNIGLOB Gozdów4/69,28
40Ludmiła Siergiej - KrzysztofiakLandliebe Jo WeSALIO8/51,67
42Marta HejgerCANTURO INAREW RÓŻAN8/55,15
43Michał KubiakASESOR / SIR NEELSOBIESKI JT8/56,82
44Błażej GillaGORDON / CantanisPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/58,86
45Paweł GOSPODARCZYKGinesGAŁKOWO8/60,03
46Jan BobikITONDRAGON Nowielice8/60,73
47Mateusz RuprechtPiccoloWELT Opypy8/65,58
48Konrad PawłowskiTANGO RARPAV9/89,47
49Mateusz RuprechtEXITOWELT Opypy11/81,03
50Paulina RybarczykCALATINCIEKOCINKO14/78,29
51Monika BalcerAl AwarAROMER Józefin14/78,58
52Aleksandra KozaneckaCalero ZSZUMAWA Bobrowiec14/94,28
53Weronika MinkiewiczRemiU ROBSONÓW16/63,67
OAnna RębiszLUCABPK-WMAELI
OAleksandra MadejDAMBIS JSTRZAŁAELI
OAntonia PrzedpełskaCARGOPOSTERELI
OMAREK PAWLUCZUKWAITAKIU ROBSONÓWREZ