Wyniki konkursu

13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy SOPOT
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Antoni StrzałkowskiWinnetou / RhodiumSTRZAŁA0/0/21,33
2Jacek ZagorVigorNADWIŚLANIN0/0/21,45
3Tomasz MiśkiewiczDIMEQUYAKSPSK Kwieki0/0/21,81
4Adam GrzegorzewskiKANNELLE ZGARBÓWEK0/0/22,60
5Aleksandra LusinaMonsun /Contact MeBONIN0/0/22,65
6Maksymilian WechtaCELTIA IIWECHTA0/0/23,68
7Aleksandra LusinaCLAVIUSBONIN0/0/24,10
8DAWID RAKOCZYSANCZOPROFIL Piła0/0/24,33
9ŁUKASZ BRZÓSKAAPLAUZ MIRALEXBPK-WIE0/0/24,46
10Natalia CzernikCOLINAWECHTA0/0/24,53
11RENATA WÓJCIK -MATELSKADILMARDILMAR0/0/24,81
12Maksymilian WechtaQuintus 93WECHTA0/0/24,87
13Paulina EndraszkaZamelus WSOPOCKI KJ0/0/25,65
14Łukasz TroszczyńskiLA PLATANAD WIGRAMI0/0/26,27
15Olimpia WołodkowiczQUILIBETBPK-POM0/0/27,75
16Jacek GrzywaczDORAVELLAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/4/22,43
17Wojciech WojcianiecQuasi de KerganeBPK-ZPO0/4/22,75
18Weronika WilskaLady Von BayernSOPOCKI KJ0/4/22,93
19Stanisław PrzedpełskiCALISTA 28DIM Sp. ZOO0/4/23,77
20Jan BobikSANTISADRAGON Nowielice0/4/23,96
21Dominika BachLAMBISOPOCKI KJ0/4/25,21
22Łukasz TroszczyńskiCOLTRANENAD WIGRAMI0/4/26,61
23Hubert PolowczykAL GRAN LAND PSALIO0/4/26,69
24Julia OstrowskaCARPEDIEMPolski Polo Club0/4/28,40
25Bartosz SzewczykDIGITALSTRZAŁA0/5/34,45
26Wojciech WojcianiecNitroxBPK-ZPO0/8/23,14
27Weronika WilskaM CaranoSOPOCKI KJ0/8/26,99
28Małgorzata KoszuckaLimtenderWECHTA0/12/27,99
29Małgorzata KoszuckaAlvaro 121WECHTA4/55,33
30Marek LewickiCODETIA VDLCZAHARY Pogorzelica4/56,39
31Błażej GillaRodialPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/58,51
32Tomasz Olszewski / KPOQUANTERO 2STOWARZYSZENIE Kuj-Pom4/58,52
33Jakub KRZYŻOSIAKNICOLEBPK-DOS4/58,83
34Aleksandra Słuszniak- MarchwickaCASABLANCA / CONTENDRO IFUNDACJA ZBYSZKO4/59,41
35Dominika BachLION / EmpireSOPOCKI KJ4/60,12
36Mateusz KiempaHetmańska KrewCOVAL Biały Bór4/60,20
37Olimpia WołodkowiczGRANIT / MaramBPK-POM4/60,37
38Olga ŚWIĄTKOWSAFIGO 39BPK-POM4/60,77
39Łukasz TroszczyńskiDjarvi BNAD WIGRAMI4/61,96
40Jacek KuśnierczakCOCO CHANEL KMIECZEWO4/62,10
41Sławomir HartmanCASCH M.E.LOTAR Biskupiec4/63,15
42Paulina EndraszkaGRACJA / NN / 2006SOPOCKI KJ4/64,30
43Katarzyna FalkiewiczFORTUNA/ GLUCKESPILZKJ Jackiewiczów7/80,85
44Ewelina SzczepanikChestilloBPK-LOD8/56,62
45Paulina RybarczykCANTINICIEKOCINKO8/60,27
46Antoni StrzałkowskiLeon QSTRZAŁA8/60,93
47Łukasz JończykSPARTAN LBPK-POM9/71,23
48Dariusz ReszutaRONINLA SCALLA PRZODKOWO12/83,88
OMonika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWOELI
OEwelina SzczepanikESCATOBPK-LODELI
OGrzegorz PsiukCASSATOSOBIESKI JTELI
ORobert HestkowskiHIPOIDASU ROBSONÓWELI