Wyniki konkursu

10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 POZNAŃ
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Andrzej GŁOSKOWSKIMONTANA CAGRO-HANDEL0/0/27,87
2Agnieszka KiewrelTrok - KKRAKUS0/0/29,10
4Samanta ForliniKONTENDROBPK-WIE0/0/29,71
5Franciszek KowalczykHARRY / NoelCHROBRY0/0/31,20
6Dawid KubiakAnastacia IIISOBIESKI JT0/0/31,49
8Oliwia SzustkowskaWiola 19BPK-MAZ0/0/31,96
9MAREK ZIOMEKCoulthard KAGRO-HANDEL0/0/33,43
11Gabriela BadoElwica DNSTANGERT0/0/34,62
12Bartosz GoszczyńskiHamilton Van t SchaaphofWARKA SIELANKA0/0/35,00
14Kacper KOŁODZIEJCZYKDARK PEARLNADWIŚLANIN0/1/38,34
15Jan BobikCZABRADRAGON Nowielice0/4/29,16
16Agnieszka CebulakJOLLY / Quito M BBPK-PDL0/4/29,45
17Monika PasikAnta MonikaGAŁKOWO0/4/30,11
18Adrianna OstrowskaAzaliaNAPOLEOŃSKA ZAGRODA0/4/30,41
19Małgorzata KoszuckaCorisWECHTA0/4/30,58
20Agata DahlkeTypierKŁOS Budzyń0/4/30,61
22Gabriela BiedkaButterfly / Lancer IIBPK-WIE0/4/31,32
23Julia KuśnierczakOrinoko WMIECZEWO0/4/32,57
24Agata LachThe NeighbourBPK-KPO0/4/34,01
25Mściwoj KiecońDigisport SatisfactionAGRO-HANDEL0/4/34,21
27Monika BeckerCastella 71BECKERSPORT0/4/34,80
28Anita HuminiłowiczAnaconda C.C.CZAHARY Pogorzelica0/4/35,43
30Anna Małkowska / LegiaCASSIOLEGIA Kozielska0/6/41,41
31Jacek MuraczewskiLEGOLAS VCWAŁ Poznań0/8/31,05
32Konrad PawłowskiTANGO RARPAV0/8/32,31
34Jan KAMIŃSKIDomeykoBECKERSPORT0/8/35,45
35Gabriela BadoWILKESTANGERT0/12/51,86
36Jakub KRZYŻOSIAKQUITYBPK-DOS0/ELI
37Ilona TurowskaElly Jo PJEquiClub Zamłyniec0/ELI
38Łukasz AppelENJOY BLUE DIAMONDBPK-SLA0/ELI
39Wiktoria MrugałaDIGISPORT CORADANYSA GUBIN4/44,28
40Inez LendoERISW LISKACH4/44,77
41Patryk MordakaQUITANA / COLABOGUSŁAWICKI KJ4/45,51
42Ludwika HrabskaBALOUBOGUSŁAWICKI KJ4/45,73
43Julia SzupieńkoCARUSO / CATOKIAVANTI Sp.Z.0.04/47,20
44Jacek MuraczewskiZulineCWAŁ Poznań4/47,21
45Krzysztof PrasekBijouBPK-LOD4/47,79
46Michalina SzmytkaERICSSONAGRO-AVES4/48,84
48Gniewko JachimowiczFALENTINOLILJÓWKA4/49,15
49Kacper KOŁODZIEJCZYKROSA / RadiatorNADWIŚLANIN4/50,86
50Patryk MordakaBORA / LIBERATTO PBOGUSŁAWICKI KJ4/51,18
51Sophie Von WernerGOTHICA GBPK-MAZ4/52,25
52Zuzanna GowinAkira / Namelus RMETPOL Grodziec4/52,82
53Ewa Walas- KaźmierczakWiki / LANDINOLEŚNA WOLA4/53,44
54Bartosz HumpichBOX OFFICECWAŁ Poznań5/54,35
56Marta Baczyńska- NowakDo ItBPK-SLA5/55,54
57Aleksandra KierznowskaValenciaKIELTÓW5/55,82
58Weronika KorzeniowskaKENIA / MabantOSADKOWSKI8/47,41
59Anna Karolina KOSOWKOSOW CANNMORKOSÓWKA8/48,88
60Nawojka KiecońDON JUAN HBCNYSA GUBIN8/49,62
61Kacper MoksiewiczQuicky Du VergerNYSA GUBIN8/67,63
64IWONA STRZAŁKOWSKA-JAROCKABINGO / HoralasTRACHY Gliwice9/72,52
65Izabela GrochowinaBellonaSTARY MŁYN Wilczkowice12/47,06
66Natalia KUŹMAGINA VANT ZORGVIELTMICHALSCY12/48,63
67Julia PrzeździęgAdampolPRZYLEP Lotnisko12/53,26
OHanna OsiekaVERSACE HCENTRUM HIPIKI JaszkowoELI
OArtur MoksiewiczZANDO MBPK-WIEELI
OMagdalena KozielskaAhlertDERESZ Siemianowice Śl.ELI
OMagdalena MatuszewskaCampino 467PARTYNICEELI