Wyniki konkursu

10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic POZNAŃ
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
4Andrzej GŁOSKOWSKIBachelor LadAGRO-HANDEL0/0/32,23
8Krzysztof PrasekCABOBPK-LOD0/0/34,20
9Klaudia Rajtar- WojciechowskaCocaine BlueAVANTI Sp.Z.0.00/0/34,63
10Grzegorz Andrzej KubiakC ALPACZINO ZUNIGLOB Gozdów0/0/34,94
12Łukasz TroszczyńskiCATLINNAD WIGRAMI0/0/35,45
13MARCIN BĘTKOWSKIARPEGGIO II LAGRO-HANDEL0/0/35,90
14Paulina RybarczykCALATINCIEKOCINKO0/0/36,13
15Maksymilian WechtaLa CalidadWECHTA0/0/37,02
19Jarosław KoziarowskiCHENETKRAKUS0/4/30,63
23Jarosław SkrzyczyńskiQuintella (ex Sanbette)AGRO-HANDEL0/4/33,65
24Małgorzata Ciszek- LewickaNakitaCZAHARY Pogorzelica0/4/33,93
26Lisa ChrzanowskiJamaica van t ValkenhofCIEKOCINKO0/4/35,77
30Grzegorz PsiukCALEVO 2SOBIESKI JT0/5/48,97
31Andrzej OpłatekCASALINAHEAA0/8/33,50
32Maksymilian WechtaCHARLENEWECHTA0/8/38,91
33Hubert KierznowskiDIOR VKIELTÓW0/12/31,56
37Hanna RoszkiewiczVIVASOKÓŁ Sekcja Jeźdz. Kunowo4/41,38
38Jarosław KoziarowskiCLINTEROKRAKUS4/42,56
40Dalia LehmannQUITOKILEHMANN Sport Horses4/43,65
41Michał PIĄTKOWSKILightning 100STRZAŁA4/43,78
42Adrianna OstrowskaELBERO HNAPOLEOŃSKA ZAGRODA4/44,01
43Adrianna OstrowskaENDLESS LOVENAPOLEOŃSKA ZAGRODA4/44,04
44LESZEK GRAMZAVERONA LAGRO-HANDEL4/44,17
46Jakub KRZYŻOSIAKATIQUABPK-DOS4/44,64
47Małgorzata KoszuckaNumber One 28WECHTA4/44,84
48Krzysztof OKŁAChicharito BlueKIELECKI KJ4/44,90
49Zuzanna Zawadowicz- NadolnyIZALCOPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/44,95
50Łucja MajkaD UTOPIE BSTRZAŁA4/45,27
51Martin RozynekCATOKIPROFIL Piła4/45,51
52Julia KlingeLili MarlenePODKOWA Gruszczyn4/45,55
53ALEKSANDRA DĄBKOWSKA / W-waTOKAJER 8AZS POLITECHNIKA Warszawa4/45,77
54Monika PasikDON ESPADRONGAŁKOWO4/45,79
55Ewa DYŻEWSKAEDESSONADWIŚLANIN4/46,42
56Jarosław SkrzyczyńskiSilver ShineAGRO-HANDEL4/46,82
59Bartosz GoszczyńskiAfira ZWARKA SIELANKA4/47,77
60Dawid KubiakILOVE YOU DU BEAUMONTSOBIESKI JT4/47,86
64Krzysztof MazurELANOLEGIA Kozielska4/48.65
65Monika PasikDOLLAR DE NUEVOGAŁKOWO4/48,75
67ŁUKASZ BRZÓSKAUlysse De GranderieBPK-WIE4/48,91
70Gerard GrutzaCarenzaZBROSŁAWICE4/49,53
73Mateusz KiempaHetmańska KrewCOVAL Biały Bór8/45,21
74Anna RębiszLUCABPK-WMA8/45,47
75Hanna RoszkiewiczVANILLASOKÓŁ Sekcja Jeźdz. Kunowo8/45,61
76Michalina SzmytkaComet 235AGRO-AVES8/46,86
78Paulina RybarczykCANTINICIEKOCINKO8/47,66
79Agata DahlkeULIVANKŁOS Budzyń8/48,11
80Małgorzata KoszuckaQuintmanWECHTA8/48,87
81Michał KubiakGALAKTYKA / CLINTONSOBIESKI JT8/49,43
82Małgorzata Ciszek- LewickaCORRADO XCZAHARY Pogorzelica8/49,65
84Natalia CzernikJAKADI NON STOPWECHTA11/58,88
85Oskar MurawskiINTRYGAPRZYLEP Lotnisko11/74,13
86Andrzej OpłatekCARTHAGA 3HEAA12/46,58
87Weronika WilskaIN SPIRITSOPOCKI KJ12/65,47
88Tomasz WÓJTOWICZUlissesWKJ Lublin22/57,09
OSandra Piwowarczyk- BałukShangri-LaCIEKOCINKOREZ
OAlbert OrnatCON CHIRASZARY MichałowiceREZ