Wyniki konkursu

05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 SOPOT
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Martyna GÓRSKASARGASSORYWAL0/0/23,09
2Marcin MatelskiFemme WVDILMAR0/0/23,82
3PIOTR ZIELONKAAVANKASENNY0/0/23,92
4Dominika BachROSA BELLASOPOCKI KJ0/0/24,16
5Paulina GryciakCZARNULAAMICO Mołdawin0/0/24,20
6Jacek BobikQUAIDODRAGON Nowielice0/0/24,65
7Agata PiastowskaWIZARD MPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/26,41
8Piotr Fragstein- NiemsdorffNeversPODKOWA Moryń0/0/28,77
9Marcin MatelskiCALLAHAN 2DILMAR0/0/30,87
10DARIUSZ SŁUPCZYŃSKICALEVO 2RAKOWIEC Kwidzyn0/0/31,15
11Aleksandra WydrowskaCasePOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0/0/31,29
12MARTA LEDZIONAurelianSOPOCKI KJ0/0/33,05
13Karolina Fragstein- NiemsdorffELDORADOSPODKOWA Moryń0/0/33,16
14ANTONINA MISIEWICZConcerto R.Z.CENTRUM HIPIKI Jaszkowo0/0/33,88
15Sławomir HartmanDREAM ONLOTAR Biskupiec0/0/35,59
16Anna KrupskaCALIDANEKSICO Karlino0/0/38,67
17Weronika KaniewskaDAY DREAM II SBPK-KPO0/4/23,31
18Jacek BobikHANGADRAGON Nowielice0/4/24,17
19Konrad PawłowskiTANGO RARPAV0/4/27,04
20Anna GÓRSKACalicostSOPOCKI KJ0/4/33,67
21Paulina GryciakIMARAMICO Mołdawin0/4/33,72
22Weronika WilskaIN SPIRITSOPOCKI KJ0/4/34,87
23Grzegorz PsiukERA LSOBIESKI JT0/4/38,07
24Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek0/5/39,41
25Monika KropidłowskaCON CONTADORNAD STROPNĄ0/8/25,99
26Hanna TeodorczykMARCUS ?AMICO Mołdawin0/10/60,19
27Krzysztof EronCADOROBPK-POM0/ELI
28Anna ElblAPPLEKOŃSKI GAJ Tanowo4/57,76
29Maja WolnySONATA NBPK-KPO4/57,88
30Ida TwerdochlibLupino 17SOPOCKI KJ4/58,62
31Klaudyna JĘDRZEJEWSKACASMARON KSOPOCKI KJ4/60,47
32Natalia KlebbaDR.DOOLITTLE 32COVAL Biały Bór4/63,97
33Emilia LaskowskaLEONARDO / Lavall IPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA4/67,14
34Anna ElblFLOMMY FLYKOŃSKI GAJ Tanowo6/75,05
35Agnieszka RĄBCACHIRON / MALMOTRÓJMIASTO7/79,98
36Wiktoria RezmerCHERY GOLD DPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA8/59,25
37Agnieszka RackaHidden DreamSOPOCKI KJ8/62,59
38ALEKSANDRA MIKOSZA ?ELGRAN ?BPK-POM8/62,65
39Agnieszka RackaDUX DAYSOPOCKI KJ11/78,65
40Aleksandra FurgoMELISSA CLEŚNA PODKOWA12/60,93
41Agata ĆwiklińskaNegro AvharroTRÓJMIASTO12/63,61
42Dawid CZARNECKIHydronCONTENDROS Barlinek12/67,59
43Helena ChełchowskaBOLINAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA12/84,17
44Katarzyna SZYMKÓWChampion Chacco BlueDRAGON Nowielice17/72,62
OAleksandra MachollaMONSIGNORE ISOPOCKI KJELI
ORENATA WÓJCIK -MATELSKALe CouCouDILMARREZ