Wyniki konkursu

21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
3KAROLINA MOŹDZIARASake JAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego0/54,68
4DAGMARA KACZMARCZYKLIMONKAKACZMARCZYK0/55,08
5DAGMARA KACZMARCZYKNUBISKACZMARCZYK0/55,51
7Izabela BancewiczAbsyntAZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego0/55,72
8Maja PawluczukCHAMONIXU ROBSONÓW0/56,21
10Klaudia LewkoŁYŻWIARZBPK-WMA0/59,26
12Paulina FABISIEWICZIrgizU ROBSONÓW0/61,24
13REMIGIUSZ WOJCIECHOWSKIPENETOSA ?BPK-WMA0/63,75
14EWA SZMIDTKASPIAN BHHADRIAN0/65,90
15Klaudia LewkoPlenty DBPK-WMA0/65,97
16Monika PasikFontbrune CarolineGAŁKOWO0/67,23
17Robert HestkowskiSAN WITOU ROBSONÓW0/67,67
18Piotr KoperMagnat / CastilloNADWIŚLANIN0/67,71
19ALEKSANDRA ŁAPIŃSKAWaliaTORNADO Szczecin0/67,80
20Ewa MazurowskaJOHNNY CASH GTSTRZAŁA0/68,83
21Agnieszka BURZYŃSKACHATANGAZASTAWNO0/68,99
22Dawid CZARNECKIChacco OneCONTENDROS Barlinek0/72,02
23Dawid CZARNECKIHydronCONTENDROS Barlinek0/73,69
24WERONIKA WILCZEWSKASalmina WNAREW RÓŻAN4/52,50
26MAREK PAWLUCZUKEL GRECCOU ROBSONÓW4/55,97
27MACIEJ KACZMARCZYKWiedźminKACZMARCZYK4/56,08
29Dominika Hestkowska (Adamiak)WAITAKIU ROBSONÓW4/57,66
30MACIEJ KACZMARCZYKFrejka / Hamlet GoKACZMARCZYK4/58,57
32Dawid CZARNECKIGRANADACONTENDROS Barlinek4/61,74
33Agata ŚwierczyńskaHAWANA / Campari MWOLTA ŻÓŁWIN4/61,99
34PAULINA CHOJNOWSKAGEJSZA / KołczanZASTAWNO4/62,43
35Katarzyna KaimCANDIDA Q7BRACIA ROMANOWSCY4/63,16
36MAREK PAWLUCZUKSONICA ?U ROBSONÓW4/63,47
37Monika PasikJULIO PALEGRO IIGAŁKOWO4/63,58
38Dawid CZARNECKIWatraCONTENDROS Barlinek4/67,03
40MAREK PAWLUCZUKZhin ZhinU ROBSONÓW4/68,60
41Antoni StrzałkowskiELUE VAN T&LSTRZAŁA4/69,62
45MARIA LIZERFerreiraGALINY8/51,11
46WERONIKA WILCZEWSKACirobantaNAREW RÓŻAN8/53,90
47Piotr ElminowskiPastorałka / HelanisDOM KONI LAZAR8/57,54
48Marcin MackiewiczCYRANKAU ROBSONÓW8/57,87
50Weronika MinkiewiczWEIDAU ROBSONÓW8/67,95
51Małgorzata KuptelHiszpanGAŁKOWO8/68,30
52EWA SUMIŃSKABARRICHELLOMŁYŃSKA STRUGA8/69,34
53Zbigniew ŚwiniarskiAlmeraDZIAŁDOWSKIE12/59,22
54Bartłomiej WłodarskiPAOLLA SMŁYŃSKA STRUGA12/71,83
55KATARZYNA PANEKNEMO / Noel ?GAŁKOWO12/75,65
56MARTYNA KOŁTUSZFINLANDIA / MARSLISKI13/79,95
57Józef OrzechowskiRAGAZZA / RabinoDZIAŁDOWSKIE14/81,08
58Weronika MinkiewiczRemiU ROBSONÓW18/83,71
59LAURA PIOTROWICZPESSAROKAMIŃSKICH19/84,29
60PAULINA TOMASZEWSKANotarisU ROBSONÓW20/88,98
OWIKTORIA WASZCZAKPistacja / GreySTADO KĘTRZYNELI
OMaja PawluczukCHAMPIERU ROBSONÓWELI
OPaulina KlimekDYSTRYKTNENIAELI