Wyniki konkursu

22-23/08/2015 XIV eliminacja Ligi Mazowsza B-skoki Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm POCZERNIN
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Jacek ZagorJOHNNY CASH GTNADWIŚLANIN0/0/32,55
2Aleksandra ŻMIJEWSKALeocavallo LCIECHANOWSKI KJ0/0/33,21
3Oliwia KoreckaHRABINKA CLARGO0/0/35,55
4Jarosław WygachiewiczSion IISTRZAŁA0/0/38,36
5Franciszek JurzakCharlie`s Boomerang (kuc)BPK-MAZ0/0/39,71
6Marta RzemykowskaINDUSEK ?POCZERNIN0/0/42,70
7Aleksandra WIŚNIEWSKA ( HIPPICA )KadetHIPPIKA POLONIA Słupno0/4/39,94
8Jacek ZagorGREY GRANNUSNADWIŚLANIN0/4/45,65
9-17Paulina Laskowska BPK -MAZCHORĄŻYBPK-MAZ4/39,38
9-17MARTA KUCMANPerspektywaHIPPIKA POLONIA Słupno4/43,80
9-17KATARZYNA BOJARPACOBPK-MAZ4/44,09
9-17Olga CelskaLavanBPK-MAZ4/44,29
9-17Norbert MaciejakŁataczHIPPIKA POLONIA Słupno4/45,32
9-17Jacek ZagorConella INADWIŚLANIN4/49,63
9-17Agnieszka Kotwa-GrudzińskaPrinz PattonHIPPIKA POLONIA Słupno4/49,66
9-17Piotr PiaseckiDASZYNATRAWERS4/51,25
9-17Aleksandra ChotnickaHrabianka CBPK-MAZ4/52,78
16-27Wiktoria Leszek- KarwańskaBon Paris KLBPK-MAZ8/70,36
18Wiktoria PawlikDANCERBPK-MAZ7/63,60
19-27KAJA KLIMOWICZAkita RBPK-MAZ8/40,75
19-27Karolina PaprockaDOLORES EWITA / KUCSTAJNIA AGMAJA8/44,56
19-27Dariusz ŻMIJEWSKINezigCIECHANOWSKI KJ8/44,84
19-27JOANNA GOŁĄBEKALEX / KUCBPK-MAZ8/46,02
19-27Piotr PiaseckiANTYGRAVITYTRAWERS8/47,05
19-27ANNA WOJCIECHOWSKASambaPolski Polo Club8/47,72
19-27KRZYSZTOF CHODORSKIHIGHWAYHIPPIKA POLONIA Słupno8/50,98
19-27Ludwika KruszewskaWilmarEquest Łąck8/54,04
28-29ALEKSANDRA NALESZKIEWICZQuinteroBECKERSPORT10/59,37
28-29Katarzyna HalterKAMIKAZEBOBROWY STAW10/61,27
30-31ZOFIA CHRZANOWSKAMłody JapeSTAJNIA AGMAJA12/46,00
30-31KAROLINA WOŹNIAKOWSKAGONGAZS Uniwersytet Warszawski12/47,13
32Zofia DudkiewiczNando Super / KmCIECHANOWSKI KJ13/56,90
33Karolina PaprockaDOLORES EWITA / KUCSTAJNIA AGMAJA18/59,60
34Julia MarciniakGOLDEN GUCCIEquest Łąck20/44,91
35MARTYNA MACIĄGCARAVELLA / ARAVELLDWOREK21/89,78
OKAMIL SIKORAHARFA / Faust ZSOPOCKI KJELI