Wyniki konkursu

10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) MICHAŁOWICE
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Jacek ZagorBURSZTYN / LuronNADWIŚLANIN0/0/21,56
2Jakub KRZYŻOSIAKQUITYBPK-DOS0/0/21,66
3Agnieszka NurkowskaCORNVILLEAVANTI Sp.Z.0.00/0/22,46
4Michalina SzmytkaERICSSONAGRO-AVES0/0/22,58
6Jakub KRZYŻOSIAKCHIVAS REGALBPK-DOS0/0/22,75
7Dalia LehmannSilver Star / LegolasLEHMANN Sport Horses0/0/22,95
8Olga SorokinaFargitaFUNDACJA ZBYSZKO0/0/23,08
9Agata SkrzypiecLADY SELIZAR0/0/23,69
10Monika GRUNDKOWSKAFIORUCCIKRAKUS0/0/23,87
11Natalia KoziarowskaCarlo 7KRAKUS0/0/24,06
12Aleksandra KozaneckaCalero ZSZUMAWA Bobrowiec0/0/24,13
13Dagmara PiętkaCadeau du DestinSZARY Michałowice0/0/24,40
14Maciej KostrzewskiSoprano HippicaBPK-MAL0/0/26,30
15Łukasz TroszczyńskiJENNIFER IINAD WIGRAMI0/0/28,30
16Marika SłowińskaVIPER W ZCIEKOCINKO0/0/30,48
17Ewa MazurowskaBLANTSTRZAŁA0/0/31,30
19Krztsztof LeśniakDark CherryKRAKUS0/4/22,33
20Krztsztof LeśniakCAMPUSKRAKUS0/4/23,08
21Dajana PawlickaCARMEN PAGRO-HANDEL0/4/23,11
22Agata SkrzypiecTarola DELIZAR0/4/23,64
23Katarzyna ORDYSNabucho Du SereinŚLĄSKA AKADEMIA JEŹDZIECKA0/4/24,09
24Damian RytychRubin / ImequylBOGUSŁAWICKI KJ0/4/24,76
25Edyta TuwalskaGALEONSZUMAWA Bobrowiec0/4/25,09
26Gabriela BadoWILKESTANGERT0/4/25,57
27Julia KapciaMakadiSZARY Michałowice0/4/26,24
28Magdalena PrasekOVER GROUP IDRYS ( ex Idrys)BPK-LOD0/4/26,73
29Oliwia SzustkowskaWiola 19BPK-MAZ0/4/30,07
30Krzysztof GozdekChamperelle MJUMPING TEAM Brynica0/4/31,05
31Karolina GodośCAPPONEROYAL0/4/33,81
32Agnieszka KiewrelNewadaKRAKUS0/5/41,27
33Oliwia SzustkowskaCLEARVILLEBPK-MAZ0/5/42,93
34Michał ZIĘBICKICassianoSZARY Michałowice0/8/24,50
35Julia SzupieńkoCARUSO / CATOKIAVANTI Sp.Z.0.00/8/28,06
36Jarosław KoziarowskiCLINTEROKRAKUS0/8/37,41
37Natalia KościelniakVivaldi / LeandroKRAKUS0/9/41,83
38Tomasz PatronCALVIGARBÓWEK0/9/44,93
39Ewa MazurowskaELUE VAN T&LSTRZAŁA4/37,06
40KACPER MRÓZArie D. D. H.GALOP Kozienice4/37,76
42Mateusz TyszkoKOLAGARBÓWEK4/39,11
43Izabela GrochowinaBellonaSTARY MŁYN Wilczkowice4/39,53
44Szymon NajdzionekDancing Song VD CumulSZARY Michałowice4/39,59
45Klaudia WolszczakAugustinGALOP Kozienice4/39,75
46Zbigniew KostrzewskiSzaman HippicaBPK-MAL4/39,92
47NINA MILCZAREKCONTENDRANAPOLEOŃSKA ZAGRODA4/40,39
48Aleksandra SzaryObora s Star SplashSZARY Michałowice4/40,49
49Anna Szary- ZiębickaCARABELLO ?SZARY Michałowice4/40,70
50Gerard GrutzaBeau du SnacyZBROSŁAWICE4/40,75
51Gerard GrutzaCarenzaZBROSŁAWICE4/40,99
52Adam GrzegorzewskiARABESQUE DE RAVELGARBÓWEK4/41,39
53Mateusz TyszkoAkira / Namelus RGARBÓWEK4/41,44
54Damian RytychGWINEA BISSAUBOGUSŁAWICKI KJ4/41,74
55Paulina WielgórskaAir Quinta ZVENA Rogoźnik4/42,78
56Dajana PawlickaCASINO PAGRO-HANDEL4/42,82
58Jarosław KoziarowskiFred FlinstoneKRAKUS4/45,43
59Krzysztof GozdekClintord s Son MJUMPING TEAM Brynica4/46,67
60Gabriel GłusekCATCH ME IF YOU CANBPK-MAZ8/37,76
61Julia CieślarREDAKTABPK-SLA8/39,31
62RAFAŁ PŁATEKHEAVY METALKIELECKI KJ8/40,06
63Gabriela BadoElwica DNSTANGERT8/42,40
64Andrei ShalohinGRAND QUIDAMFUNDACJA ZBYSZKO8/42,64
66Anna Szary- ZiębickaOBORA S INVITTESZARY Michałowice8/43,16
OKlaudia SiarkiewiczENJOY BLUE DIAMONDTRAWERSELI
OJacek ZagorCHESTERFIELDNADWIŚLANINREZ