Wyniki konkursu

11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki Konk.nr.5 -kl.CC dwufazowy art.274.5.3 JAKUBOWICE
Miejsce Zawodnik Koń Klub Wynik
1Krzysztof LudwiczakPOLI LOLI LHEAA0/0/31,49
2Jarosław SkrzyczyńskiINFERNOAGRO-HANDEL0/0/31,51
3MARCIN BĘTKOWSKIBALDESSARINIAGRO-HANDEL0/0/33,55
4Krzysztof LudwiczakA New PresidentHEAA0/0/34,96
5Michał ZIĘBICKIHEARTBREAKER 5SZARY Michałowice0/0/37,06
6Krzysztof LudwiczakBELYCETTE KHEAA0/0/37,57
7Wojciech WojcianiecQuo Vadis / Quidams RubinBPK-ZPO0/0/38,23
8Jarosław PorębaObsesjaBPK-DOS0/0/38,59
9Tomasz GałczyńskiILONUSMICHALSCY0/0/41,33
10Paulina WielgórskaQuinteraVENA Rogoźnik0/0/41,78
11KAMILA KUŚMIERKOWSKACARETINO KAMADĄB Dębno0/0/42,62
12Magda KamińskaQUE SARANDOAVANTI Sp.Z.0.00/0/43,92
13Agata DahlkeVANDAMMEKŁOS Budzyń0/0/47,43
14Krzysztof LudwiczakQUINN 17HEAA0/4/34,26
15Mateusz TyszkoLakiraGARBÓWEK0/4/34,88
16Gabriela BiedkaWERSBPK-WIE0/4/36,52
17LESZEK GRAMZACHE GUEVARA LAGRO-HANDEL0/4/39,01
18Paulina WielgórskaPERŁA RVENA Rogoźnik0/4/41,61
19Klaudia Rajtar- WojciechowskaTritop 2AVANTI Sp.Z.0.00/4/43,21
20Anna Szary- ZiębickaHELIOS VAN DE NOORDHEVELSZARY Michałowice0/4/45,35
21Krzysztof GozdekPABLO IJUMPING TEAM Brynica0/8/34,88
22Tomasz GałczyńskiBANDOLERO HMICHALSCY0/8/34,94
23Beata SzuberUrugwajBACHMAT0/8/40,92
24Łukasz WasilewskiCUPIDO/ CANTOSBPK-WIE0/12/38,29
25Hubert KostrzewskiPREMIER CHOIXBPK-MAL0/rez
26Zbigniew KostrzewskiHIPPICA KOH I NOORBPK-MAL0/rez
27Jacek ZagorCHESTERFIELDNADWIŚLANIN0/rez
28Jakub KRZYŻOSIAKGRACJA / ROBIN ZBPK-DOS4/47,37
29Beata SzuberCHARMANTE ZBACHMAT4/48,89
30Tomasz PatronBANGKOKGARBÓWEK4/49,86
31Jan Dominik ChrzanowskiSAGAKJ ŚLĘŻA4/50,31
32Iga TokarskaUrodaBACHMAT4/51,25
33Magdalena SzturmowiczRenaiscitaBPK-MAZ4/51,81
34Dominik SłodczykDE QUIDAMSZBROSŁAWICE4/51,86
35Magda KamińskaZairoAVANTI Sp.Z.0.04/52,25
36Agnieszka NurkowskaCONCERTO / ConcettoAVANTI Sp.Z.0.04/52,49
37Jakub KRZYŻOSIAKNICOLEBPK-DOS4/52,62
38Andrzej OpłatekLight My Fire 7HEAA4/53,13
39Albert OrnatWAREX PLEASURESZARY Michałowice4/53,44
40Zuzanna GowinARKEL / SPRZEDANY 03.2015 ( team Stephex Stables)METPOL Grodziec4/54,23
41Justyna KurekTorado 2WECHTA4/54,63
42Krzysztof GozdekPABLO / Pik LabionicaJUMPING TEAM Brynica4/57,44
43Bartosz GroszFOLKLORE 13MOSZNA8/49,73
44Damian ZmorekSALVATOR MZBROSŁAWICE8/50,03
45Magda KamińskaWODKA-POLKAAVANTI Sp.Z.0.08/51,04
46Tomasz KuczerawyNexicaPLATAN Wrocław8/52,48
47Herbert SzrajerASERKIELECKI KJ8/53,17
48Piotr MatławskiCZUMEN KBPK-WIE8/53,32
49Weronika SołtysiakSunrisePRZYBYSZEWO Leszno8/55,82
50Michał TyszkoTzigane De La CourGARBÓWEK8/55,83
51Gabriel GłusekURIASBPK-MAZ20/54,17
52Łukasz WasilewskiAUGUSTBPK-WIE24/55,65
oMałgorzata ĆwikłoCRISTOBAL VAN DE KOOLDRIESKRAKUSeli
oZbigniew KostrzewskiHIPPICA ANDIAMOBPK-MALeli
oJacek ZagorDolomitNADWIŚLANINrez
oHubert KostrzewskiCAMI-SZBPK-MALrez