2015-11-02
Medaliści w komplecie

Po czterech latach przerwy do hali WTWK Partynice wracają zawody zaliczane do Pucharu Polski w skokach przez przeszkody. Wiadomo, że w WAGO CSN (6-8 listopada) weźmie udział ponad 150 zawodników (z 270 końmi), w tym czołowi polscy jeźdźcy. Zgłoszeni zostali wszyscy trzej medaliści ostatniego HPP, czyli Andrzej Głoskowski, Stanisław Przedpełski i Dawid Kubiak. Poza tym kibice z Wrocławia zobaczą dwukrotnego mistrza Polski Mściwoja Kieconia czy też najlepiej w tym sezonie spisującego się w polskiej kadrze Krzysztofa Ludwiczaka z KJ HEAA Turek.

Program imprezy jest bardzo bogaty. Codziennie od 8.00 do 21.00 rozgrywanych będzie co najmniej 6 konkursów. Te najbardziej atrakcyjne to niedzielne (o 14.00) WAGO Grand Prix, które będzie pierwszym etapem Pucharu Polski 2015/16 w kategorii seniorów. W sobotę (o 16.00) organizatorzy zapraszają na konkurs barier, który ma charakter potęgi skoku.

Transmisję on-line z najważniejszych konkursów przeprowadzi HPPTV. Z tym kanałem kibice zapoznają się niebawem na powstającej stronie www.hpp.pzj.pl. Dzisiaj HPP zadebiutował na Facebooku - facebook.com/hppskoki. W pierwszej godzinie funkcjonowania zebrał 250 „lików”.

 

Szymon Tarant

Koordynator Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody 2015/16

Tarant Events

tel. 602 345 080, email@ tarantevents@gmail.com

 

organizatorem HPP jest Polski Związek Jeździecki

Pod adresem hpp.pzj.pl dział już strona Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody. Strona ma również wersję na urządzenia mobilne. Zapraszamy.

źródło: materiały prasowe,