2015-12-08
13 konkursów na żywo z poznańskiej CAVALIADY w kanałach nc+

Po raz pierwszy w historii polskiego jeździectwa pasjonaci tego sportu zobaczą na żywo w telewizji aż 13 konkursów CAVALIADY. Na widzów czekać będzie od czwartku do niedzieli 20 godzin sportowych emocji i wyjątkowych wrażeń. Zawody transmitowane będą w kanałach platformy nc+, która pozyskała prawa telewizyjne do prestiżowego cyklu zawodów jeździeckich na trzy najbliższe sezony.

 

Już w tym tygodniu zobaczymy zdecydowaną większość konkursów rozgrywanych na parkurach CAVALIADY Tour, która startuje 10 grudnia rozpoczynając w Poznaniu sezon 2015/2016. Większość zawodów transmitowanych lub retransmitowanych będzie w CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2, nSport+ oraz kanale 38 nc+. Dla abonentów nc+ CAVALIADA będzie dostępna również w serwisach CANAL+ SPORT Online i nc+ GO.

 

Na ekranach telewizorów zobaczymy najważniejszy konkurs Grand Prix Poznania oraz inne widowiskowe konkursy takie jak CLAAS Eventing Tour, Halowy Puchar Polski w Powożeniu, Venus vs. Mars, Potęgę Skoku, CAVALIADA Future, czy konkursy Dużej, Małej i Średniej Rundy.

 

Wykaz transmitowanych i retransmitowanych konkursów na platformie nc+ znajdziemy na stronie internetowej CAVALIADY w zakładce Dla Publiczności/CAVALIADA Poznań/Program

 

Platforma nc+ podpisała kontrakt na telewizyjne i internetowe emisje z CAVALIADY Tour na trzy kolejne sezony.

 

 

 

Zapraszam do obejrzenia zwiastuna CAVALIADY Poznań w kanałach nc+

 

https://www.youtube.com/watch?v=orCAOsgdnr0