Data Nazwa zawodów Dyscyplina Miejscowość Wyniki
20-21/05/2017ZK +ELI.OOMC- wkkwBOGUSŁAWICE
06-07/05/2017ZKC- wkkwRACOT
28-30/04/2017International Three Day Event- CCI3*;CCI,CIC2*, CCI,CICC- wkkwSOPOT
21-23/04/2017ZKC- wkkwSOPOT
08-09/04/2017International Three Day Event - CIC**,C- wkkwJAROSZÓWKA
25-26/03/2017CNC 1*C- wkkwSTRZEGOM
11-12/02/2017Halowe ZRA- ujeżdzenieSOPOT
02-05/02/2017CDN CAVALIADAA- ujeżdzenieLUBLIN
02-05/02/2017CSI 2* CAVALIADAB-skokiLUBLIN
03-03/02/2017Cavaliada Eventing TourC- wkkwLUBLIN
28-29/01/2017VII eliminacja JumpOFFB-skokiSOPOT
14-15/01/2017ZRA- ujeżdzenieSOPOT
07-08/01/2017VI eliminacja JumpOFFB-skokiSOPOT
16-18/12/2016CSI 3*B-skokiFrankfurt / Niemcy
10-11/12/2016V eliminacja JumpOFFB-skokiSOPOT
08-11/12/2016CSI 2* / CSIU 25B-skokiSalzburg / Niemcy
01-04/12/2016CSIPB-skokiAarhus Vilhelmsborg / Dania
25-27/11/2016IV eliminacja JumpOFFB-skokiSOPOT
20/11/2016ZRB-skokiJARUŻYN
17-20/11/2016CSI 2*/ CSIYH 1*B-skokiWiener Neustadt / Austria
12-13/11/2016III eliminacja JumpOFFB-skokiSOPOT
10-13/11/2016CSI 2*/ CSIYH 1*B-skokiWiener Neustadt / Austria
21-12/11/2016CSI 1* Olivia Nova Autum METB-skokiOliva / Hiszpania
29-30/10/2016II eliminacja JumpOFFB-skokiSOPOT
27-30/10/2016CSI 1*, CSIPB-skokiNeumunster / Niemcy
21-23/10/2016CSI 2*/ CSIYH 1*B-skokiManerbio / Włochy
21-23/10/2016ZO 2*, ZRiTB-skokiŁąck
13-16/10/2016CSI 2*/ CSI 1*/ CSIYH 1*B-skokiAsten / Holandia
13-16/10/2016CSI 3*, CSI YH1*B-skokiVilamoura / Portugalia
14-16/10/2016CSI 2*B-skokiEbreichstdorf - Magna Racino / Austria
14-16/10/2016CSI 2*B-skokiCagnes sur Mer / Francja
06-09/10/2016CSI 2*B-skokiRRiesenbeck / Niemcy
06-09/10/2016CSI 2*, CSI 1*, CSIYH1* B-skokiVilamoura / Portugalia
06-09/10/2016CSI 2*/ CSIYH 1*B-skokiWiener Neustadt / Austria
06-09/10/2016CSI 2*/ CSIYH 1*B-skokiVilamoura / Portugalia
06-09/10/2016CSI 3*, CSI YH1*B-skokiKiel / Niemcy
07-09/10/2016CSI2*-W, CSIYH 1*B-skokiTallin / Estonia
08-09/10/2016I eliminacja JumpOFFB-skokiSOPOT
06-09/10/2016CSI 2*B-skokiOpglabbeek / Belgia
08-09/10/2016ZKC- wkkwMOSZNA
29-02/10/2016CSI 2*, CSI 1*, CSIYH1* SallandB-skokiMarienheem / Holandia
30-02/10/2016ZO 1*B-skokiZAKRZÓW
29-02/10/2016CSI 2*, CSIYH1* B-skokiSamorin / Słowacja
30-02/10/2016Horse Sale Show C- wkkwBABORÓWKO
27-02/10/2016CSI 3*, CSI 1*, CSIYH 1*B-skokiVilamoura / Portugalia
22-25/09/2016CH-EU-J-CCI 1*C- wkkwMontelibretti / Włochy
24-25/09/2016MAZOVIA EQUI CUPB-skokiWARKA
24-25/09/2016CIC 18C- wkkwMechtersen - Niemcy
22-25/09/2016CH-EU-J-CCI 2*C- wkkwMontelibretti / Włochy
22-25/09/2016CSI 2*B-skokiVilamoura / Portugalia
23-25/09/2016CDIJA- ujeżdzenieBudapeszt / Węgry
23-25/09/2016ZO -VIII Memoriał Majora Henryka Dobrzańskiego HubalaB-skokiGLINIK ZABOROWSKI
22-25/09/2016CIC1*, CIC2*, CICO3*-NC FEI Nations Cup™ EventingC- wkkwWaregem / Belgia
22-25/09/2016CSI 2*B-skokiVilamoura / Portugalia
15-20/09/2016CNC L, P, 3*/MP SeniorówC- wkkwSTRZEGOM
16-18/09/2016ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź.B-skokiSOWIA WOLA
16-18/09/2016MISTRZOSTWA POMORZA B-skokiSOPOT
16-18/09/2016ZO-1*B-skokiJASZKOWO
08-11/09/2016MP Ladies CupB-skokiJAKUBOWICE
08-11/09/2016CH-EU-V-SB-skokiArezzo / Włochy
10-11/09/2016ZKC- wkkwGROBICE
08-11/09/2016Puchar Polski Dzieci grupa IB-skokiJAKUBOWICE
08-11/09/2016MP SEN.,MLJ,JUN.B-skokiJAKUBOWICE
10-11/09/2016ZRB-skokiSOPOT
09-10/09/2016ZRA- ujeżdzeniePEGAZ REDA
02-04/09/2016HORSE TRIALS CIC 1*,C- wkkwFACIMIECH
01-04/09/2016CSIAm-AB-skokiInsing am Chiemsee / Niemcy
31-04/09/2016CSIV-BB-skokiArezzo / Włochy
23-28/08/2016CSI 2*, CSIYH1* Equestrian Summer Circuit IIB-skokiWiener Neustadt / Austria
27-28/08/2016ZRB-skokiSOPOT
23-28/08/2016CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer TouB-skokiCiekocinko
27-28/08/2016MAZOVIA EQUI CUPB-skokiWARKA
25-28/08/2016CDI 3*A- ujeżdzenieLamprechtshausen / Austria
16-21/08/2016CCI 1*C- wkkwLePin au Haras / Francja
19-21/08/2016ZO-2B-skokiMICHAŁOWICE
19-21/08/2016CSIV-BB-skokiDarmstadt Kranichstein / Niemcy
16-21/08/2016CH-EU-P-C2*C- wkkwAarhus Vilhelmsborg / Dania
19-21/08/2016Mistrzostwa Polski Młodych KoniB-skokiDRZONKÓW
19-21/08/2016CSI 2*B-skokiRoosendal / Holandian
20-21/08/2016ZK- CIC*C- wkkwKWIEKI
16-21/08/2016CH-EU-P-DA- ujeżdzenieAarhus Vilhelmsborg / Dania
19-21/08/2016CIC 2*C- wkkwHambach / Niemcy
16-21/08/2016CSI 2*, CSIYH1* Equestrian Summer Circuit IIB-skokiWiener Neustadt / Austria
16-21/08/2016CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer TouB-skokiCiekocinko
12-15/08/2016CSI 3*, CSI 1*B-skokiOpglabbeek / Belgia
09-14/08/2016CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer TouB-skokiCiekocinko
13-14/08/2016ZRB-skokiSOPOT
10-14/08/2016CSI***/CSI*/CSIL/CSIYH* CSIU25A CDN/CSNB-skokiAllersehr / Niemcy
11-14/08/2016CSI2*, CSI1*, CSIYH1*B-skokiRoosendal / Holandian
12-14/08/2016ZO-B2* (Liga Jeździecka)B-skokiDRZONKÓW
05-07/08/2016CSI 3*B-skokiKhanty Mansiysk / Rosja
29-31/07/2016ZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
29-31/07/2016CSN **B-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
29-31/07/2016ZO-B2* Polska Liga Jeździecka, elim. MPMKB-skokiOLSZA
28-31/07/2016CSIO3*, CSI 2, CSIYH 1*, CSIU25*B-skokiSamorin / Słowacja
30-31/07/2016MAZOVIA EQUI CUPB-skokiWARKA
29-31/07/2016CSI 2*-WB-skokiRyga / Łotwa
26-28/07/2016CH-EU-Ch-S, CH-EU- J-SB-skokiMillstreet / Irlandia
22-24/07/2016CSI 3*, CSI 1*B-skokiGross Viegeln / NIemcy
23-24/07/2016ZKC- wkkwBOGUSŁAWICE
20-24/07/2016SILESIA EQUESTRIAN 2016B-skokiJAKUBOWICE
22-24/07/2016CSI 3* B-skokiBratysława / Słowacja
22-24/07/2016ZOA- ujeżdzenieTĄGOWIE
14-17/07/2016CSIO3*-W-NC EUD2, CSIYH 1*B-skokiBudapeszt / Węgry
14-17/07/2016CDI 4*A- ujeżdzenieAachen / Niemcy
15-17/07/2016FINAŁ OOM C- wkkwSTRZEGOM
14-17/07/2016CSI 2*B-skokiFontainebleau / Francja
14-17/07/2016SILESIA EQUESTRIAN 2016B-skokiJAKUBOWICE
07-10/07/2016Cavaliada Summer JimpingB-skokiKOŁOBRZEG
08-10/07/2016CDN CAVALIADAA- ujeżdzenieKOŁOBRZEG
01-03/07/2016Liga Jeździecka CSN 2*B-skokiMACHNICE
01-03/07/2016ZOB-skokiMICHAŁOWICE
02-03/07/2016ZKC- wkkwWALEWICE
02-03/07/2016ZR Sedina Horse ShowB-skokiSZCZECIN
30-03/07/2016CCI 2*C- wkkwBazoges en Pareds / Francja
01-03/07/2016CSI 1* Eiffel TourB-skokiParyż / Francja
01-03/07/2016MES Gałkowo Masters ZOB-skokiGAŁKOWO
25-26/06/2016ZR + elim.OOMB-skokiWIELKA LIPA
23-26/06/2016CSI3*-W, CSIU25, CSIJ-A, CSIYH 1*B-skokiOlomuc / Czechy
24-26/06/2016CSIV-BB-skokiNorten - Hardenberg / Niemcy
26/06/2016ZRA- ujeżdzenieCZĘSTOCHOWA
25-25/06/2016ZRB-skokiCZĘSTOCHOWA
16-21/06/2016CH-EU-U25, CDIPA- ujeżdzenieHagen / Niemcy
16-19/06/2016CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiBudapeszt / Węgry
17-19/06/2016CDI-W, CDI 3*, CDIJ, CDIPA- ujeżdzenieBrno / Czechy
18-19/06/2016ZKC- wkkwKWIEKI
17-19/06/2016CDI-W, CDI 3*, CDIP, CDIYA- ujeżdzenieBrno / Czechy
16-19/06/2016CIC 3*C- wkkwLuhmuhlen / Niemcy
16-19/06/2016CSI 2*B-skokiVillach Treffen / Austria
18-19/06/2016ZRB-skokiKWIDZYN
18-19/06/2016II Elim. Just Riding Stangret CupB-skokiStangret - Kielce
17-19/06/2016ZO+CSNB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
16-18/06/2016ME U25A- ujeżdzenieHagen / Niemcy
18/06/2016ZRB-skokiHIPPICA SŁUPNO
10-12/06/2016ZOB-skokiJASZKOWO
09-12/06/2016CSIOCh, CSIOJ, CSIOChB-skokiHagen / Niemcy
09-12/06/2016CDI J, CDI P, CDIYA- ujeżdzenieHagen / Niemcy
10-12/06/2016ZOA- ujeżdzenieMICHAŁOWICE
09-12/06/2016CSIO 5*B-skokiSopot
11-12/06/2016ZRB-skokiMŁYŃSKA STRUGA
11-12/06/2016ZKC- wkkwJAROSZÓWKA
03-05/06/2016III Elim. SOYMAX CUP 2016B-skokiŻYWIEC
03-05/06/2016ZOB-skokiMICHAŁOWIE
31-05/06/2016BALTICA SPRING TOURB-skokiCIEKOCINKO
03-05/06/2016CIC 2*C- wkkwLaize / Francja
02-05/06/2016CSI 4*, CSICh-A, CSIYH 1*B-skokiPoznań
03-05/06/2016ZO +ZR eli.MPMKB-skokiKWIEKI
27-29/05/2016ZO A- ujeżdzenieKWIEKI
20-29/05/2016CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiSamorin / Słowacja
27-29/05/2016CSI 3*B-skokiSamorin / Słowacja
28-29/05/2016XII ZO Grand Prix PP ŻywnościB-skokiOLSZA
27-29/05/2016Festiwal JeździeckiC- wkkwBABORÓWKO
26-29/05/2016CDI-W, CDI 3*, CDIYH, CDIP, CDIYA- ujeżdzenieLipica / Słowenia
28-29/05/2016II Elim. SOYMAX CUP 2016B-skokiŻYWIEC
24-29/05/2016BALTICA SPRING TOURB-skokiCIEKOCINKO
27-29/05/2016CSI 3*B-skokiKijów / Ukraina
20-25/05/2016CDIYA- ujeżdzenieCompiange / Francja
20-22/05/2016ZO DiM B-skokiJASZKOWO
21-22/05/2016ZKC- wkkwSTARA MIŁOSNA
19-22/05/2016ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZRB-skokiJAKUBOWICE
20-22/05/2016CDN-AA- ujeżdzenieWr.Neudorf / Austria
19-22/05/2016CSIO3*-W-NC EUD2, CSI 1*B-skokiOdense / Dania
21-22/05/2016MAZOVIA EQUI CUPB-skokiWARKA
19-22/05/2016CSI 2*B-skokiMadryt / Hiszpania
17-22/05/2016BALTICA SPRING TOURB-skokiCIEKOCINKO
19-22/05/2016CIC 1*, CIC 2*C- wkkwEverswinkel / Niemcy
19-22/05/2016Samour CompletC- wkkwSaumur / Francja
22/05/2016ZRB-skokiJARUŻYN
21/05/2016ZRB-skokiTURZYN
21/05/2016ZRB-skokiBRACHLEWO
13-15/05/2016CSI 2*B-skokiBusto Arsizio/ Włochy
14-15/05/2016ZRB-skokiMACHNICE
14-15/05/2016ZR- II.eli.Summer JumpOFF B-skokiBOBROWY STAW
13-15/05/2016CSIOCh, CSIOJ, CSIOYB-skokiLamprechtshausen / Austria
13-15/05/2016ZRB-skokiSOPOT
13-15/05/2016ZO1* eli.MPMK +ZRB-skokiKOBYLARNIA
13-15/05/2016CSIO3*-W-NC EUD2, CSI 1*B-skokiCelje / Słowenia
13-15/05/2016ZO-B2* + ZR B-skokiGŁOGÓW MAŁOPOLSKI
13-15/05/2016CIC 3*C- wkkwWiesbaden / Niemcy
05-08/05/2016ZO-B2* (CSN)+ ZRB-skokiDRZONKÓW
05-08/05/2016CDI3*, CDI1*A- ujeżdzenieMonachium / Niemcy
05-08/05/2016CSIO4*-NC EUD2, CSIYH 2*B-skokiLinz/ Austria
07-08/05/2016ZKC- wkkwMOSZNA
07-08/05/2016ZRB-skokiSOPOT
06-08/05/2016ZOB-skokiMICHAŁOWICE
05-08/05/2016CDI 3*, CDIU25A- ujeżdzenieOdense / Dania
06-08/05/2016CIC 3*, CCIP 2*C- wkkwMarbach / Niemcy
06-08/05/2016ZRB-skokiMICHAŁOWICE
07/05/2016ZRB-skokiPRUDNIK
03/05/2016ZRB-skokiŁOJEWO
03/05/2016ZRB-skokiMACHNICE
01-03/05/2016ZO DiMB-skokiIWNO
01-03/05/2016ZR Błękitna Wstęga WielkopolskiB-skokiIWNO
02/05/2016ZRB-skokiCHRZYPSKO WIELKIE
02/05/2016ZRB-skokiBONIN
02/05/2016ZRB-skokiTARCZYN
29-01/05/2016ZRB-skokiJAKUBOWICE
29-01/05/2016ZK i CIC 3*C- wkkwSOPOT
29-01/05/2016CSI 3*, CSIYH 1*B-skokiRedefin / Niemcy
26-01/05/2016CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-A Linze Pferde FesB-skokiLinz/ Austria
09-01/05/2016CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiBarbizon / Francja
29-01/05/2016ZO-B2* (CSN) Memoriał Barbary i Andrzeja OsadzińskichB-skokiBOGUSŁAWICE
30-01/05/2016CDIU25A- ujeżdzenieManheim / Niemcy
01/05/2016ZRB-skokiSTAJNIA KRUKI
28-01/05/2016CDIYRA- ujeżdzenieSaumur / Francja
01/05/2016ZRB-skokiDAMASZKA
30/04/2016ZRB-skokiSZCZECIN OSOW
23-24/04/2016I Elim. SOYMAX CUP ZRB-skokiŻYWIEC
21-24/04/2016CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-A Linze Pferde FesB-skokiLinz/ Austria
22-24/04/2016ZO+ZRB-skokiGLINIK ZABOROWSKI
23-24/04/2016ZRB-skokiGAJEWNIKI
20-24/04/2016CDI 4*,CDI 1* Horses and DreamsA- ujeżdzenieHagen / Niemcy
22-24/04/2016ZRB-skokiBARLINEK
23-24/04/2016MAJÓWKA Z KONIEMB-skokiPOZNAŃ
23-24/04/2016CNC 1*C- wkkwSTRZEGOM
24/04/2016ZRB-skokiJARUŻYN
20-24/04/2016CSI 4* Horses and DreamsB-skokiHagen / Niemcy
23-24/04/2016MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZRB-skokiWARKA
23-24/04/2016ZRB-skokiJEZIORKI k/ OSIECZNEJ
20-24/04/2016CSI 2* Eschweiler Jumping FestivalB-skokiEschweiler / Niemcy
23-24/04/2016ZRA- ujeżdzenieGOSTAR
23-24/04/2016ZRB-skokiPOCZERNIN
23/04/2016Zawody Krajowe CNC P/L/LLC- wkkwGROBICE
12-17/04/2016CSI 3*, CSI1*, CSIYH1*B-skokiLummen / Belgia
15-17/04/2016CSI 3*, CSI1* Eschweiler Jumping FestivalB-skokiEschweiler / Niemcy
17/04/2016ZRA- ujeżdzenieGRUSZCZYN
16-17/04/2016ZR -I kwalifikacja „Leśna Wola Cup 2016”B-skokiGŁOGÓW MŁP.
16-17/04/2016ZK CIC**C- wkkwJAROSZÓWKA
15-17/04/2016CIC 1*, CCI1*C- wkkwPalmanova / Włochy
15-17/04/2016ZO1*B-skokiSTRZEGOM
15-17/04/2016ZRB-skokiBOGUSŁAWICE
16-17/04/2016HZRB-skokiKWIDZYN
16-17/04/2016ZRA- ujeżdzenieKRAKUS SWOSZOWICE
12-17/04/2016CSI 1*B-skokiOliva / Hiszpania
15-17/04/2016ZO-B1*B-skokiJASZKOWO
16-17/04/2016ZR -I .Elim.Summer JumpOffB-skokiBOBROWY STAW
16/04/2016ZRA- ujeżdzenieZAKRZÓW
08-10/04/2016CSI3*, CSIU25-AB-skokiLanaken / Belgia
09-10/04/2016ZRB-skokiSOPOT
09-10/04/2016I kwali. Otwartego Pucharu PodkarpaciaB-skokiGLINIK ZABOROWSKI
09-10/04/2016HZRB-skokiJASZKOWO
09-10/04/2016Finał V Halowego Pucharu Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
05-10/04/2016CSI 3*, CSI 1*, CSIYH 1*B-skokiSan Giovanni in Marignano / Włochy
09-10/04/2016ZRB-skokiWARKA
10/04/2016ZRA- ujeżdzeniePODKOWA LEŚNA
07-10/04/2016CSI 3, CSI 1*B-skokiArezzo / Włochy
05-10/04/2016CSI 3*, CSI 1*, CSIYH1*B-skokiLummen / Belgia
10/04/2016ZRB-skokiGOLĘDZINÓW
09-10/04/2016HZRB-skokiZAKRZÓW
10/04/2016ZRA- ujeżdzenieŁOJEWO
08-10/04/2016HZR (przy XII HAMP)B-skokiLESZNO
09-10/04/2016ZRB-skokiJASZKOWO
09/04/2016ZRB-skokiPODKOWA LEŚNA
03/04/2016HZRA- ujeżdzenieOstroga OPOLE
02-03/04/2016HZR FINAŁ HP ŚLĄSKAB-skokiZBROSŁAWICE
01-03/04/2016CSI3*, CSIU25-AB-skokiLanaken / Belgia
01-03/04/2016FINAŁ HPPA- ujeżdzenieMICHAŁOWICE
01-03/04/2016FINAŁ HPPB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
02-03/04/2016I Elim. Just Riding Stangret CupB-skokiKIELCE
01-03/04/2016HZR ( przy HZO-HPP)B-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
28-03/04/2016CSI 3*, CSI 1*, CSIYH1*B-skokiSan Giovanni in Marignano / Włochy
01-03/04/2016CNC 1*C- wkkwSTRZEGOM
01-03/04/2016HPP-B K/MK/DzB-skokiLESZNO
02/04/2016HZRB-skokiPOZNAŃ WOLA
02/04/2016HZR CZIBOB-skokiOstroga OPOLE
31-01/04/2016CSI 2*, CSI 1*B-skokiArezzo / Włochy
31-01/04/2016CSI2*, CSI1*, CSIYH1*B-skokiCAGNES-SUR-MER / Francja
28-30/03/2016CSI 2*B-skokiLanaken / Belgia
24-28/03/2016 LONGINES FEI World Cup™ Jumping - Final - GothenburB-skokiGoteborg / Szwecja
24-27/03/2016CSI 2* Costa del Sol Equestrian TourB-skokiMijas / Hiszpania
24-27/03/2016CDI W FEI World Cup™ Dressage FinalA- ujeżdzenieGoteborg / Szwecja
22-27/03/2016CSI 3*, CSI 1*, CSIYH1*B-skokiSan Giovanni in Marignano / Włochy
24-27/03/2016CIC 2*, CCI1*C- wkkwFontainebleau / Francja
22-27/03/2016CSI 1*, CSIYH 1*B-skokiArezzo / Włochy
24-27/03/2016CSI 2*, CSI 1*B-skokiCAGNES-SUR-MER / Francja
24-27/03/2016CDI 3*A- ujeżdzenieStadl Paura / Austria
18-20/03/2016HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPPB-skokiWOLICA
19-20/03/2016HZRB-skokiPOCZERNIN
19-20/03/2016HZRB-skokiJASZKOWO
18-20/03/2016HZR eli do HP ŚląskaB-skokiZBROSŁAWICE
18-20/03/2016HZR (przy HZO-B1*)B-skokiLESZNO
17-20/03/2016CSI 3*B-skokiHering/ Dania
18-20/03/2016HZRB-skokiWOLICA
15-20/03/2016CSI 3*, CSI 1*, CSIYH1*B-skokiSan Giovanni in Marignano / Włochy
19-20/03/2016HZRB-skokiGAJEWNIKI
18-20/03/2016HZO DiMB-skokiZBROSŁAWICE
18-20/03/2016FINAŁ Jump OffB-skokiSopot
19-20/03/2016VI Eli. V Halowego Pucharu Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
19-20/03/2016FINAŁ JUST RIDING CUPB-skokiBILCZA
19-20/03/2016HZRB-skokiZAKRZÓW
18-20/03/2016HZO-B1*B-skokiLESZNO
18-20/03/2016HZO+ZRA- ujeżdzenieJÓZEFIN
17-19/03/2016CSI1*, CSIYH1*B-skokiArezzo / Włochy
17-19/03/2016CSI2*, CSI1*, CSIYH1*B-skokiKronenberg / Holandia
17-19/03/2016CSI2*, CSIYH1*B-skokiMijas / Hiszpania
19/03/2016HZRB-skokiPÓLKO
04-16/03/2016CCI 3*C- wkkwBarroca dAlva/ Portugalia
04-16/03/2016CDI 3*A- ujeżdzenieCaselle di Sommacampagna / Włochy
13/03/2016ZRB-skokiNOWIELICE
11-13/03/2016HZR Finał HPWiMB-skokiJÓZEFIN
11-13/03/2016HZR (przy HZO DiM-B)B-skokiLESZNO
11-13/03/2016CDI3*, CDIU25, CDIYA- ujeżdzenieCaselle di Sommacampagna / Włochy
10-13/03/2016V Eliminacja HPP oraz ZRB-skokiMICHAŁOWICE
12-13/03/2016V eli. Halowego Pucharu Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
12-13/03/2016HZRB-skokiBOGUSŁAWICE
11-13/03/2016HZO DiM-BB-skokiLESZNO
12-13/03/2016Halowy Puchar Polski PółnocnejA- ujeżdzenieSOPOT
13/03/2016HZRB-skokiJARUŻYN
11-13/03/2016CSI 2* Costa del Sol Equestrian Tour B-skokiMijas / Hiszpania
12-13/03/2016HZRA- ujeżdzenieZAKRZÓW
12/03/2016HZRB-skokiŁĄCK
04-06/03/2016HZRA- ujeżdzeniePOCZERNIN
05-06/03/2016VIII eliminacja Jump OffB-skokiSOPOT
04-06/03/2016HZO DiM B-skokiWOLICA
04-06/03/2016CDI 5*A- ujeżdzenieDortmund / Niemcy
03-06/03/2016Halowy Puchar Leszna HZO-1*B-skokiLESZNO
05-06/03/2016HZRB-skokiKWIDZYN
05-06/03/2016HZRB-skokiZAKRZÓW
04-06/03/2016HZO+ZRA- ujeżdzenieZBROSŁAWICE
04-06/03/2016HZO+ZRB-skokiWOLICA
03-06/03/2016HZR ( przy HZO-B1*)B-skokiLESZNO
04-06/03/2016HZR Finał HPWiM kat.Kuce, Małe KonieB-skokiJÓZEFIN
05-06/03/2016HZRB-skokiJASZKOWO
25-28/02/2016CDN CavaliadaA- ujeżdzenieWARSZAWA
25-28/02/2016CSI 3*B-skokiMijas / Hiszpania
25-28/02/2016CIC 1*C- wkkwBarroca dAlva/ Portugalia
26-28/02/2016HZO DiMB-skokiLESZNO
26-28/02/2016HZOB-skokiMICHAŁOWICE
25-28/02/2016CSI3* CavaliadaB-skokiWarszawa
25-28/02/2016CSI 3*B-skokiOliva / Hiszpania
26-28/02/2016CAVALIADA FUTUREB-skokiWARSZAWA
25-28/02/2016CCI 3*C- wkkwMontelibretti / Włochy
26-28/02/2016HZRB-skokiLESZNO
28/02/2016HZR- III kwalifikacja HPOB-skokiOstroga OPOLE
26/02/2016CLAAS Eventing Tour 2015/2016 FinałC- wkkwWARSZAWA
20-21/02/2016V Eliminacja ZPP, IV Eliminacja HPWiMB-skokiPOCZERNIN
19-21/02/2016HZO-B1*B-skokiLESZNO
18-21/02/2016CSI2*, CSIYH1*B-skokiMijas / Hiszpania
19-21/02/2016HZO DiM B-skokiJASZKOWO
19-21/02/2016IV kwalifikacja HPPB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
19-21/02/2016HZR (przy HZO-B1*)B-skokiLESZNO
19-21/02/2016CDI-WA- ujeżdzenieNeumünster / Niemcy
19-21/02/2016CSI 3*B-skokiNeumünster / Niemcy
20-21/02/2016HZRB-skokiJASZKOWO
19-21/02/2016HZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
20-21/02/2016HZRB-skokiBOGUSŁAWICE
16-21/02/2016CSI2*, CSIYH1*B-skokiOliva / Hiszpania
21/02/2016HZRB-skokiZBROSŁAWICE
13-15/02/2016HZRB-skokiSOPOT
09-14/02/2016CSI2*, CSIYH1*B-skokiOliva / Hiszpania
11-14/02/2016 HZO-B1* Halowy Puchar LesznaB-skokiLESZNO
12-14/02/2016HZO DiMB-skokiMICHAŁOWICE
12-14/02/2016CDIOU25A- ujeżdzenieBraunschweig / Niemcy
13-14/02/2016IV Elim. HP Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
13-14/02/2016HZRB-skokiJÓZEFIN
11-14/02/2016CSI2*B-skokiMijas / Hiszpania
14/02/2016HZRA- ujeżdzeniePÓLKO
12-14/02/2016HZRB-skokiMICHAŁOWICE
14/02/2016HZR-B II kwalifikacja HPOB-skokiOstroga OPOLE
12-14/02/2016CSI4*B-skokiBraunschweig / Niemcy
13-14/02/2016HZRB-skokiKWIDZYN
14/02/2016HZRB-skokiSO ŁĄCK
14/02/2016ZR WalentynkoweA- ujeżdzeniePOCZERNIN
11-14/02/2016HZR ( przy HZO-B1*)B-skokiLESZNO
13-14/02/2016HZRB-skokiJASZKOWO
06-07/02/2016VII eliminacja Jump OffB-skokiSOPOT
04-07/02/2016CAVALIADA CDNA- ujeżdzenieLUBLIN
07/02/2016Sparing Skokowy CZIBOB-skokiOstroga OPOLE
04-07/02/2016CAVALIADA CSI2*B-skokiLUBLIN
06-07/02/2016Cavaliada Future II elim.B-skokiLUBLIN
06-07/02/2016HZRB-skokiJASZKOWO
05/02/2016CLAAS Eventing Tour II EliminacjaC- wkkwLublin
29-31/01/2016CDI-WA- ujeżdzenieAmsterdam / Holandia
30-31/01/2016HZR-B i HZT-B oraz IV Elim. do HPWiMB-skokiJózefin
31/01/2016PRECAVALIADA HZRB-skokiLUBLIN
30-31/01/2016HZRB-skokiGAJEWNIKI
28-31/01/2016CSI3*, CSIYH1*B-skokiVillach, Treffen / Austria
31/01/2016PRECAVALIADA HZRA- ujeżdzenieLUBLIN
29-31/01/2016HZOB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
29-31/01/2016HZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
30/01/2016HZRA- ujeżdzeniePÓLKO
21-26/01/2016CSI 2*, CSI 1* SPRING MET 1 week 1 2016B-skokiOliva / Hiszpania
24/01/2016HZRB-skokiPÓLKO
23-24/01/2016HZR - VI Eliminacja Jump OffB-skokiSopot
20-24/01/2016CSI 1*, CSI2*B-skokiSchwerin / Niemcy
23-24/01/2016HZRiT , IV Eliminacja ZPP, III Eliminacja HPWiMB-skokiPoczernin
15-17/01/2016CSI 5*-W, CSIYH 1*, CSIAm-BB-skokiLipsk / Niemcy
16-17/01/2016HZRB-skokiJÓZEFIN
16-17/01/2016ZR Winter Dressage Cup 2016A- ujeżdzenieSOPOT
16-17/01/2016ZRB-skokiKWIDZYN
09-10/01/2016HZR - V Eliminacja Jump OffB-skokiSopot
18-20/12/2015CSI 3*, CSIYH 1*B-skokiFrankfurt / Niemcy
18-20/12/2015HZOB-skokiWolica
19-20/12/2015ZRB-skokiJARUŻYN
18-20/12/2015ZR-BB-skokiWolica
20/12/2015ŚWIĄTECZNE HZRB-skokiOstroga OPOLE
19-20/12/2015IV eliminacja Jump Off HipodromB-skokiSOPOT
19-20/12/2015HZRB-skokiGAJEWNIKI
19-20/12/2015III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
19/12/2015HALOWE GWIAZDKOWE ZAWODY REGIONALNEA- ujeżdzeniePOCZERNIN
16-17/12/2015CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiRoosendaal / Holandia
12-13/12/2015CAVALIADA FUTUREB-skokiPOZNAŃ
10-13/12/2015CAVALIADA C- wkkwPOZNAŃ
10-13/12/2015CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiRoosendaal / Holandia
10-13/12/2015Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1*B-skokiPOZNAŃ
10-12/12/2015CAVALIADA A- ujeżdzeniePOZNAŃ
03-06/12/2015CSI 2*B-skokiLESZNO
05-06/12/2015HZRB-skokiKWIDZYN
04-06/12/2015CDI 4*A- ujeżdzenieRoosendaal / Holandia
05-06/12/2015III eliminacja Jump Off HipodromB-skokiSOPOT
03-06/12/2015CSI 4*, CSIU25, CSIYH 1*B-skokiSalzburg / Niemcy
05/12/2015ZR Cavaliada PrologB-skokiPOZNAŃ
26-29/11/2015CSI 2*-W,B-skokiBudapeszt / Węgry
28-29/11/2015ZRiT- I elim Halowego Pucharu Warszawy i Mazowsza II elB-skokiPoczernin
27-29/11/2015HZO-B2* III eli. HPP + ZRB-skokiJASZKOWO
19-22/11/2015VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skokiLESZNO
20-22/11/2015HZO1* +RZ +DiMB-skokiWOLICA
20-22/11/2015CSI 2*, CSIYH 1*, CSICh-A Magna RacinoB-skokiEbreichsdorf / Austria
21-22/11/2015II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
20-22/11/2015HZOA- ujeżdzenieZBROSŁAWICE
19-22/11/2015CSI 2* B-skokiLier / Belgia
12-15/11/2015CSI 2*B-skokiOldenburg / Niemcy
04-15/11/2015ZRiT - I Eliminacja Zimowego Pucharu PoczerninaB-skokiPoczernin
12-15/11/2015 CSI 2* Costa del Sol Equestrian Tour Autumn CupB-skokiMijas / Hiszpania
13-15/11/2015HZO-B2*(CSN) II eli.HPPB-skokiSOPOT
12-15/11/2015CSI 3*, CSIYH 1*B-skokiOplglabeek / Belgia
13-15/11/2015HZO+ ZRB-skokiWOLICA
11-13/11/2015CIC1*C- wkkwLe Pouget (FRA)
04-08/11/2015CSI 2*B-skokiWierden / Holandia
06-08/11/2015CSN (ZO2* i ZR) HPPB-skokiWROCŁAW
05-08/11/2015VII Halowy Puchar Leszna Młodych KoniB-skokiLESZNO
07-08/11/2015HZRB-skokiSOPOT
05-08/11/2015CSI 2* Costa del Sol Equestrian Tour Autumn CupB-skokiMijas / Hiszpania
04-08/11/2015CDI 4*A- ujeżdzenieMunchen / Niemcy
06-07/11/2015CSI 2*B-skokiOliva / Hiszpania
30-01/11/2015CSi 2*-W, CSIYH 1*B-skokiGorla Minore / Włochy
29-01/11/2015CSI 2*B-skokiHelsingborg / Szwecja
29-01/11/2015CSI 2*B-skokiMijas / Hiszpania
30-01/11/2015CSI 2*-W, CSIYH 1*, CSIU25-AB-skokiLinz Ebelsberg / Szwajcaria
30-01/11/2015CSi 2*, CSIYH 1*B-skokiOliva / Hiszpania
24-25/10/2015I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
22-25/10/2015CSI3*-W / CSIYH1*B-skokiLESZNO
23-25/10/2015CSI 2*B-skokiOliva / Hiszpania
23-25/10/2015HZO DiM + ZRB-skokiMICHAŁOWICE
24-25/10/2015ZRB-skokiJASZKOWO
17-18/10/2015ZKC- wkkwKWIEKI
17-18/10/2015ZR Jump Off IB-skokiSOPOT
16-18/10/2015OCTOBER FESTIVALC- wkkwSTRZEGOM
18/10/2015ZRB-skokiJARUŻYN
15-18/10/2015MŚMKC- wkkwLe Lion dAngers (FRA)
16-18/10/2015HZOB-skokiWOLICA
15-18/10/2015CSI2*/CSI1*B-skokiLESZNO
10-13/10/2015ME SeniorówC- wkkwBlair Castle / Wielka Brytania
09-11/10/2015CSi 2*-W, CSIYH 1*B-skokiSiauliai / Litwa
08-11/10/2015CDI-WA- ujeżdzenieSiauliai / Litwa
09-11/10/2015CSIAm-BB-skokiRosieres aux Salines / Francja
09-11/10/2015HZRB-skokiLESZNO
09-11/10/2015HZOB-skokiMICHAŁOWICE
08-11/10/2015CSI 2*B-skokiRiesenbeck / Niemcy
08-11/10/2015VII Halowy Puchar Leszna Młodych KoniB-skokiLESZNO
10-11/10/2015ZKC- wkkwSTARA MIŁOSNA
08-11/10/2015CSI 3*, CSIYH 1*B-skokiKiel / Niemcy
02-04/10/2015HZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
02-04/10/2015Finał Pucharu Polski C- wkkwSOPOT
01-04/10/2015CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiTalin / Estonia
01-04/10/2015CSI 2*B-skokiWiener Neustadt / Austria
01-04/10/2015CSI-WA- ujeżdzenieTalin / Estonia
24-27/09/2015CSIO 5*B-skokiBarcelona / Hiszpania
24-27/09/2015CSI 4*, CSI 1*, CSIYH 1*B-skokiSamorin / Słowacja
24-27/09/2015ZO-B2* CSN +ZRB-skokiJAKUBOWICE
24-27/09/2015MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONIA- ujeżdzenieStragona Strzegom
24-27/09/2015CDI 3*A- ujeżdzenieBudapeszt-Fot / Węgry
26-27/09/2015MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZRB-skokiSOPOT
24-26/09/2015VII Memoriał Majora Henryka Dobrzańskiego Hubala B-skokiGLINIK ZABOROWSKI
18-20/09/2015CNC2*C- wkkwBorova (CZE)
18-20/09/2015AUTUMN SHOW ,MPMKC- wkkwSTRZEGOM
17-20/09/2015CH-H-YH-SB-skokiLanaken / Belgia
17-20/09/2015CIC 1*C- wkkwMontelibretti / Włochy
19-20/09/2015ZRB-skokiSOPOT
17-20/09/2015CSI 2*B-skokiWiedeń / Austria
18-20/09/2015ZO-B1* (CSN) i ZRB-skokiBOBROWY STAW
10-13/09/2015CDI 4*, CDIYH 1*A- ujeżdzeniePerl / Niemcy
12-13/09/2015ZKC- wkkwBOGUSŁAWICE
11-13/09/2015VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI MemorB-skokiOLSZA
11-13/09/2015ZO-B1* i ZRB-skokiBesiekierz Rudny
12-13/09/2015ZKC- wkkwNIESTĘPOWO
04-06/09/2015ZKC- wkkwFACIMIECH
04-06/09/2015LXX MPS , XXVIII MPMŁ.J CDN A- ujeżdzenieBOBROWY STAW
27-06/09/2015CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1B-skokiJAKUBOWICE
05-06/09/2015ZRB-skokiJARUŻYN
03-06/09/2015CSIO 3*, CSI 2*, CSI 1*, CSIYH 1*, CSIV-BC- wkkwArezzo / Włochy
27-06/09/2015CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.2B-skokiJAKUBOWICE
02-06/09/2015CSi 2*-W, CSIYH 1*B-skokiPezinok / Słowacja
27-30/08/2015CSI 2*, CSIU25, CSIYH 1*B-skokiLastrup (Klein-Roscharden) / Niemy
27-30/08/2015CSI 2*B-skokiMaisons Laffitte /Francja
28-30/08/2015MEMJ -CCI2*C- wkkwSTRZEGOM
20-23/08/2015CSI 3*B-skokiVerbier / Francja
22-23/08/2015ZRB-skokiKWIEKI
20-23/08/2015CDIYA- ujeżdzenieKranichsteiner / Niemcy
19-23/08/2015ME SeniorówB-skokiAachen / Niemcy
21-23/08/2015MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONIB-skokiDRZONKÓW
21-23/08/2015ZKC- wkkwRACOT
22-23/08/2015XIV eliminacja Ligi MazowszaB-skokiPOCZERNIN
22/08/2015ZRC- wkkwDĄBROWICA
16-18/08/2015CSI 2*, 1*B-skokiLe Mans / Francja
11-16/08/2015ME Dzieci, Juniorów, Młodych JeźdźcówB-skokiWiener Neustadt / Austria
13-16/08/2015MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓWC- wkkwBIAŁY BÓR
14-16/08/2015ZOB-skokiMICHAŁOWICE
14-16/08/2015ZO Mistrz.Dolnego ŚląskaA- ujeżdzenieSTRZEGOM
13-16/08/2015CSI 2*, 1*B-skokiRoosendaal / Holandia
16/08/2015ZR XIII Eli. Ligi MazowszaB-skokiStajnia Argos WARSZAWA
06-09/08/2015CIC3* MP Seniorów ZKC- wkkwSOPOT
04-09/08/2015Baltica Summer TourB-skokiCIEKOCINKO
06-09/08/2015CSI 2*, CSI 1*C- wkkwDeauville / Francja
06-09/08/2015CSI 1*B-skokiOmmen /Holandia
06-06/08/2015CH-EU-P-C2C- wkkwMalmo / Szwecja
06-06/08/2015CH-EU-P-DA- ujeżdzenieMalmo / Szwecja
01-02/08/2015ZRB-skokiBOGUSŁAWICE
01-02/08/2015VII Zawody Jeździeckie ZRB-skokiMŁYŃSKA STRUGA
31-02/08/2015CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiRyga / Łotwa
01-02/08/2015CNC1*C- wkkwPardubice (CZE)
30-02/08/2015CSIYH 1*B-skokiDonaueschingen-Immenhöfe / Niemcy
28-02/08/2015Baltica Summer TourB-skokiCIEKOCINKO
01-02/08/2015ZOB1* (CSN) i ZR Grand Prix ZMB-skokiOLSZA
31-02/08/2015CNC & MPMłJC- wkkwSTRZEGOM
31-02/08/2015CSI 3*, CSIYH1*, CSIAm, CSI 1*B-skokiSamorin / Słowacja
23-26/07/2015CSI 3*B-skokiMegeve / Francja
24-26/07/2015ZOB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
24-26/07/2015XV CSN (2*) i ZRB-skokiZAGÓRÓW
23-26/07/2015CSI 2*B-skokiZuidwolde / Holandia
25-26/07/2015ZKC- wkkwKWIEKI
24-26/07/2015ZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
23-26/07/2015CSIO 3*B-skokiBratysława / Słowacja
22-26/07/2015CIC3*C- wkkwRenswoude
17-19/07/2015CIC2*C- wkkwFeldbach
18-19/07/2015IV i V eliminacja Letniego Pucharu PoczerninaB-skokiPOCZERNIN
17-19/07/2015FESTIWAL JEŹDZIECKI MPJ, OOMC- wkkwBABORÓWKO
16-19/07/2015CSIO 3*-W-NCB-skokiBudapeszt / Węgry
16-19/07/2015CSI 2*B-skokiZuidwolde / Holandia
10-12/07/2015ZO 1*+ ZRB-skokiBOBROWY STAW
10-12/07/2015CIC 1*, CIC 2*C- wkkwHünxe / Niemcy
07-12/07/2015CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiWiener Neustadt / Austria
11-12/07/2015ZKC- wkkwGROBICE
08-12/07/2015CSIO 5*B-skokiFalsterbo / Szwecja
09-11/07/2015CDIO 4*A- ujeżdzenieHagen / Niemcy
03-05/07/2015ZOA- ujeżdzenieBAJARDO
01-05/07/2015Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodych JeźdzcówA- ujeżdzenieVidauban / Francja
03-05/07/2015ZKC- wkkwWr.Neustadt-Milak
30-05/07/2015CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiWiener Neustadt / Austria
05/07/2015XI eliminacja Ligi MazowszaB-skokiJÓZEFIN
02-04/07/2015MISTRZOSTWA POLSKIB-skokiWARKA
03-04/07/2015ZRB-skokiKwidzyn
27-28/06/2015FINAŁ XXI OOMA- ujeżdzeniePOCZERNIN
26-28/06/2015Horse TrialsC- wkkwSTRZEGOM
26-28/06/2015ZO-B2*+ZRB-skokiKRAKÓW
26-28/06/2015CSI 3*B-skokiGeesteren - Twente / Holandia
26-28/06/2015ZOB-skokiGAŁKOWO
26-28/06/2015CDI 4*A- ujeżdzenieFritzens-Schindlhof / Austria
26-28/06/2015CSIV-BB-skokiNörten-Hardenberg / Niemcy
27/06/2015ZRA- ujeżdzenieHIPODROM WOLA
18-21/06/2015CDIOY, CDIOPA- ujeżdzenieHagen / Niemcy
19-21/06/2015ZOB-skokiOLSZA
20-21/06/2015ZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
20-21/06/2015ZR i eli.MPMKA- ujeżdzenieAROMER JÓZEFIN
21/06/2015ZRA- ujeżdzenieWIELKA LIPA
18-21/06/2015CDI 3*, CDI-W, CDIJ, CDIPA- ujeżdzenieBrno / Czechy
20-21/06/2015ZK- ELI.OOMC- wkkwKWIEKI
20-21/06/2015ZK,eli.OOM B-skokiDAMASZKA
20-21/06/2015ZKC- wkkwBOGUSŁAWICE
18-21/06/2015CSIOJ, CSIOChB-skokiHagen / Niemcy
14/06/2015ZRA- ujeżdzenieJARUŻYN
14/06/2015VIII elimiancja Ligi MazowszaB-skokiTKKF Hubert Warszawa
12-14/06/2015ZKA- ujeżdzenieKWIEKI
13-14/06/2015OPEN DRESSAGE SHOWA- ujeżdzenieMOSZNA
11-14/06/2015CSI 3*-WB-skokiOlomouc / Czechy
11-14/06/2015CSI 2*, CSIYH 1*B-skokiVittel / Francja
14/06/2015ZRA- ujeżdzenieSUPRAŚL
13-14/06/2015ZK,eli.OOM C- wkkwJAROSZÓWKA
11-14/06/2015CDI 4* Balearen TourA- ujeżdzenieMallorca / Hiszpania
11-14/06/2015CSI1*, CSI2*WszystkieAsten / Holandia
13/06/2015ZR BajardoB-skokiAUGUSTÓWEK
06-07/06/2015V REGIONALNE ZAWODY KONNEB-skokiSKRZYSZÓW
06-07/06/2015eli do OOMA- ujeżdzenieFACIMIECH
04-07/06/2015CSIO 5*B-skokiSOPOT
06-07/06/2015ZR - II kwalifikacje do Otwartego Pucharu PodkarpciaB-skokiGlinik Zaborowski
06-07/06/2015ZRA- ujeżdzenieDĄBRÓWKA MAŁA
05-07/06/2015ZO 1*B-skokiJASZKOWO
05-07/06/2015CDI4A- ujeżdzenieACHLEITEN
06-07/06/2015Elim. OOM- Region II oraz ZR i Elim. do MPMK - konie 4 B-skokiMikołajewo
04-06/06/2015CSIOCh B-skokiWierden / Holandia
29-31/05/2015CIC 2*C- wkkwEverswinkel / Niemcy
30-31/05/2015ZRB-skokiJAKUBOWICE
29-31/05/2015ZRB-skokiWLKS KRAKUS SWOSZOWICW
29-31/05/2015ZO MPJ A- ujeżdzenieZAKRZÓW
30-31/05/2015ZRB-skokiBOGUSŁAWICE
31/05/2015VII eliminacja Ligi MazowszaB-skokiŻÓŁWIN
29-31/05/2015CCI3*C- wkkwDUNAKESZI
31/05/2015ZR XIII Święto Konia Pałac MierzęcinB-skokiMIERZĘCIN
29-31/05/2015ZOB-skokiLEGIA KOZIELSKA Warszawa
30-31/05/2015ZRB-skokiStarogard Gdański
30-31/05/2015ZK- ELI.OOMC- wkkwFACIMIECH
31/05/2015ZR IX Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej B-skokiSiedlnica k/Wschowy
29-31/05/2015 CDI 4*, CDIU25A- ujeżdzenieVillach, Treffen / Austria
26-31/05/2015Baltica Spring Tour 2015 week2B-skokiCIEKOCINKO
29-31/05/2015ZR i eli.MPMKB-skokiKOBYLARNIA
29-30/05/2015ELI.do OOMB-skokiDRZONKÓW
30/05/2015Pilska Majówka z KoniemB-skokiPIŁA
29-30/05/2015eli.OOMA- ujeżdzenieDRZONKÓW
30/05/2015ZRA- ujeżdzenieWOLTA ŻÓŁWIN
22-25/05/2015CDI 3*, CDI U25A- ujeżdzenieMadryt / Hiszpania
21-25/05/2015CSIOY, CSIOJ, CSIOCh, CSIOPB-skoki Lamprechtshausen / Austria
22-25/05/2015Magna Racino Spring FestivalB-skokiEbreichsdorf/ Austria
22-25/05/2015CDI 4*A- ujeżdzenieWiesbaden / Niemcy
22-24/05/2015ZO 2*+ZRB-skokiMICHAŁOWICE
24/05/2015ZRB-skokiWYRY
23-24/05/2015ZR-GoldenHorse Dressage Cup 2015 A- ujeżdzenieKORYTA
23-24/05/2015ZRB-skokiWARKA
22-24/05/2015ZO DiM ZRB-skokiJaszkowo
19-24/05/2015Baltica Spring Tour 2015B-skokiCIEKOCINKO
22-24/05/2015ZO2* CSN+ZRB-skokiKWIEKI
23-24/05/2015ZR Majowy Laur OlszyB-skokiOLSZA
22-24/05/2015CDI - WA- ujeżdzenieLipica / Słowenia
22-24/05/2015CSI 1*, CSIYH 1*B-skokiFontainebleau / Francja
22-24/05/2015CSN Cottbus - SielowB-skokiCottbus / Niemcy
23-24/05/2015ZR B-skokiGAJEWNIKI
22-24/05/2015ZR+ ZOA- ujeżdzenieSTRZEGOM
23/05/2015ZR-VI eliminacja Ligi MazowszaB-skokiSŁUPNO
22-23/05/2015Cic 1*, CIC 2*C- wkkwMaarsbergen / Holandia
23/05/2015ZRB-skokiAUGUSTÓWEK
23/05/2015ZRB-skokiBRACHLEWO
23/05/2015ZRB-skokiBENICE
14-19/05/2015CSI3*, CSIYH1* - SamorinB-skokiSamorin / Słowacja
16-17/05/2015ZRB-skokiSKARYSZEW
15-17/05/2015ZRB-skokiBARLINEK
13-17/05/2015CDI 2*A- ujeżdzenieHamburg / Niemcy
15-17/05/2015ZO+ZRA- ujeżdzenieJAKUBOWICE
16-17/05/2015I Elim. Summer Salio Cup 2015B-skokiBesiekierz Rudny
16-17/05/2015ZRB-skokiPOCZERNIN
15-17/05/2015III etap Polskiej Ligi Jeź. + ZRB-skokiJaszkowo
16-17/05/2015ZRB-skokiBIAŁY BÓR
14-17/05/2015CSIO 3*- W, CSI 1*, CSIYH 1*B-skokiCelje / Słowacja
16-17/05/2015I kwalifikacja do Otwartego Pucharu PodkarpaciaB-skokiGlinik Zaborowski
15-17/05/2015CIC 2*C- wkkwWahlsdorf-Liepe / Niemcy
16-17/05/2015ZRB-skokiWIELKA LIPA
14-17/05/2015CDI5*A- ujeżdzenieMunchen- Rein / Niemcy
14-17/05/2015CSIO 3*, CSI 1*B-skokiOdense / Dania
15-17/05/2015ZO-1*(CSN)+ZRB-skokiSOPOT
16-17/05/2015ZK eli. Pucharu PolskiC- wkkwRACOT
16/05/2015ZR V eliminacja Ligi MazowszaB-skokiPopówek
16/05/2015ZRA- ujeżdzenieWOLA
10/05/2015ZRB-skokiRACOT
08-10/05/2015ZR-III Jeźd.Mistrz.Kaszub B-skokiRUNOWO
08-10/05/2015CSNB-skokiDrzonków
07-10/05/2015CSIO 4*B-skokiLinz-Ebelsberg / Austria
08-10/05/2015Reit und Springturnier B-skokiForst - Lausita / Niemcy
09-10/05/2015ZRB-skokiBUDZISTOWO
08-10/05/2015CIC 3*, CIC 1*, CCIPC- wkkwMarbach / Niemcy
10/05/2015ZRB-skokiHUBERT
07-10/05/2015CSIYH 1*, CSI 2* B-skokiSamorin / Słowacja
09-10/05/2015ZRA- ujeżdzenieKWIDZYN
10/05/2015ZRA- ujeżdzenieKORYTA
09-10/05/2015ZK C- wkkwSTARA MIŁOSNA
09-10/05/2015ZRB-skokiSopot
08-10/05/2015ZO DiM ZRB-skokiIWNO
08-10/05/2015ZO 3*B-skokiGŁOGÓW MAŁOPOLSKI
09/05/2015ZRB-skokiTURZYN
09/05/2015ZRB-skokiPRUDNIK
09/05/2015ZRB-skokiKORYTA
01-05/05/2015CSI 3*B-skokiRadefin / Niemcy
02-03/05/2015ZRB-skokiGŁOGÓW MAŁOPOLSKI
01-03/05/2015CDI3*A- ujeżdzenieRADZIONKÓW
01-03/05/2015CCI/CIC/CNCC- wkkwStrzegom
01-03/05/2015ZR, DiMB-skokiJAKUBOWICE
03/05/2015ZRB-skokiSTARA MIŁOSNA
03/05/2015VI Zawody Jeździeckie Młyńska StrugaB-skokiMŁYŃSKA STRUGA
30-03/05/2015CSI 1*B-skokiLummen / Belgia
02-03/05/2015ZR Starogardzka MajówkaB-skokiStarogard Gdański
03/05/2015ZRA- ujeżdzenieBalczewo
01-03/05/2015ZRB-skokiBOGUSŁAWICE
01-03/05/2015Towarzyski Puchar MałopolskiB-skokiWLKS KRAKUS SWOSZOWICW
01-03/05/2015ZR MajówkaB-skokiBIAŁY BÓR
29-03/05/2015CSI3* CSIYH1* CSICh-A MAGNA RACINO Spring Tour Week 3B-skokiEbreichsdorf/ Austria
02/05/2015ZRB-skokiTARCZYN
02/05/2015ZR Memoriał mjr Seweryna KuleszyB-skokiMROZY
29-01/05/2015CDI 3*, CDIJ, CDIYA- ujeżdzenieMariakalnok / Węgry
23-26/04/2015CSI2* Linz-EbelsbergB-skokiLinz / Austria
25-26/04/2015ZR- I eli. Pucharu KJ DilmarB-skokiKOBYLARNIA
25-26/04/2015HMWLubelskiego +ZRA- ujeżdzeniePÓLKO
24-26/04/2015ZRB-skokiBOGUSŁAWICE
22-26/04/2015CSI 4* B-skokiHagen / Niemcy
24-26/04/2015CDIPA- ujeżdzenieZAKRZÓW
25-26/04/2015ZR Puchar Sielanki I kwal.B-skokiWARKA
24-26/04/2015ZO+ZRB-skokiMICHAŁOWICE
25-26/04/2015RZB-skokiGlinik Zaborowski
24-26/04/2015CDI4A- ujeżdzenieHAGEN
22-26/04/2015CSI3* CSIYH1* MAGNA RACINO Spring Tour Week 2B-skokiEbreichsdorf/ Austria
25-26/04/2015ZR GoldenHorse Dressage Cup 2015A- ujeżdzenieKORYTA
26/04/2015ZR I eli. Letniego Pucharu PoczerninaB-skokiPOCZERNIN
25-26/04/2015ZR Majówka z Koniem B-skokiSzczepankowo
25/04/2015ZRB-skokiSZCZECIN-OSÓW
25/04/2015ZRB-skokiBajardo Augustówek
23-25/04/2015CIC 1* 2* 3* CNCC- wkkwSOPOT
19/04/2015ZRB-skokiJARUŻYN
19/04/2015ZRA- ujeżdzenieGRUSZCZYN
17-19/04/2015HZO-B3* Finał HPP+ ZRB-skokiJaszkowo
19/04/2015ZRB-skokiKORYTA
15-19/04/2015CSI2* CSIYH1* MAGNA RACINO Spring Tour Week 1B-skokiEbreichsdorf- Austria
18-19/04/2015I Eli Pucharu Stangret 2015B-skokiStangret-Kielce
14-19/04/2015Riviera Sun Tour San Giovani in Marignano week 2B-skokiSan Giovanni / Włochy
14-19/04/2015Spring Tour week 3B-skokiLummen / Belgia
18/04/2015ZRB-skokiBARLINEK
17-18/04/2015HZR eli P ŚląskaB-skokiZBROSŁAWICE
18/04/2015ZR II eli. Ligi MazowszaB-skokiLegia Kozielska W-WA
10-12/04/2015ZRB-skokiKRAKUS SWOSZOWICE
10-12/04/2015XVI HPPA- ujeżdzenieMICHAŁOWICE
11-12/04/2015HZRB-skokiKWIDZYN
10-12/04/2015HZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
12/04/2015ZR Akademickie Mistrz.Warszawy i MazowszaB-skokiPodkowa Leśna
11-12/04/2015HZRB-skokiGAJEWNIKI
10-12/04/2015CIC**C- wkkwJAROSZÓWKA
07-12/04/2015Spring Tour week 2B-skokiLummen / Belgia
10-12/04/2015HPP DiM B-skokiLESZNO
07-12/04/2015Riviera Sun Tour San Giovani in Marignano week 1B-skokiSan Giovanni / Włochy
10-12/04/2015HZOB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
10-12/04/2015ZRB-skokiGlinik Zaborowski
10-12/04/2015HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZRB-skokiWOLICA
11/04/2015ZR Akademickie Mistrz.Warszawy i MazowszaA- ujeżdzeniePodkowa Leśna
01-06/04/2015CDI 3*, CDIY, CDIJ, CDIPA- ujeżdzenieStadl-Paura / Austria
31-05/04/2015Toscana Tour - week 3B-skokiArezzo / Włochy
01/04/2015CIC 2*C- wkkwLuhmühlen / Niemcy
27-29/03/2015HZO+ZRB-skokiMICHAŁOWICE
27-29/03/2015HALOWY PUCHAR WARSZAWY I MAZOWSZA +HZOA- ujeżdzenieAromer Józefin
04-29/03/2015Toscana Tour - week 2B-skokiArezzo / Włochy
28-29/03/2015Finał HP Warmii i MazuB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
28-29/03/2015CNC / 2* /C- wkkwStrzegom
27-29/03/2015HZRB-skokiLESZNO
27-29/03/2015HZODiMB-skokiLESZNO
28-29/03/2015I Halowe Mist. Warmii i MazurA- ujeżdzenieJANUSZEWO
27-29/03/2015HZO +ZRB-skokiWOLICA
27-29/03/2015HZODiMB-skokiWOLICA
28/03/2015HZRB-skokiSTARA MIŁOSNA
28/03/2015ZRA- ujeżdzeniePÓLKO
28/03/2015HZRB-skokiNOWIELICE
21-22/03/2015ZR LKJ Ostroga OpoleB-skokiOpole
18-22/03/2015CCI*/ CIC **C- wkkwFontainebleau / Francja
21-22/03/2015HZRB-skokiBOGUSŁAWICE
21-22/03/2015HZRB-skokiAromer Józefin
20-22/03/2015HZO-B3*-IV elim HPPB-skokiJaszkowo
22/03/2015HZRA- ujeżdzenieKrajkowo
21-22/03/2015Finał Pucharu Zamoyskiego Rancha Debry oraz ZRB-skokiLipina Nowa
20-22/03/2015HZRB-skokiLESZNO
17-22/03/2015Toscana Tour - week 1B-skokiArezzo / Włochy
20-22/03/2015HZR i HZOA- ujeżdzenieZBROSŁAWICE
19-22/03/2015CSI 4*B-skokiBraunschweig / Niemcy
21-22/03/2015FINAŁ Jump Off HipodromB-skokiSOPOT
13-15/03/2015HZRB-skokiMICHAŁOWICE
12-15/03/2015HZO CavaliadaA- ujeżdzenieWARSZAWA
13-15/03/2015HZOB-skokiLESZNO
13-15/03/2015 HZO-B1* + RZB-skokiLESZNO
14-15/03/2015ZRB-skokiSopot
12-15/03/2015CSI3*-W CEL FINAL CavaliadaB-skokiWARSZAWA
27-15/03/2015CSI 2*/3* Equestrian Tour Costa del SolB-skokiMijas / Hiszpania
14-15/03/2015Finał Cavaliada FutureB-skokiWARSZAWA
14/03/2015ZRB-skokiJARUŻYN
07-08/03/2015HZR-IV Elim. Pucharu Zamoyskiego Rancha DebryB-skokiLipina Nowa
06-08/03/2015HZO-B kuców DiMB-skokiZBROSŁAWICE
17-08/03/2015Oliva Mediterranean Equestrian Tour 2015 MET2B-skokiOliva / Hiszpania
06-08/03/2015CSI2* / CSIYH1*B-skokiLESZNO
07-08/03/2015HZR - III EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ”B-skokiKWIDZYN
07-08/03/2015HZRB-skokiJaszkowo
07-08/03/2015Finał Winter Dressage CupA- ujeżdzenieSopot
07-08/03/2015HZRB-skokiGAJEWNIKI
07-08/03/2015V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
28-01/03/2015HZRB-skokiBOGUSŁAWICE
01/03/2015HZRB-skokiWROCŁAW Partynice
28-01/03/2015VI eliminacja Jump OffB-skokiSopot
27-01/03/2015HZO-B3*+ ZR - III Elim HPPB-skokiLESZNO
27-01/03/2015HZRB-skokiMICHAŁOWICE
19-22/02/2015Cavaliada FutureB-skokiLUBLIN
20-22/02/2015HZODiM-BB-skokiLESZNO
19-22/02/2015CSI 3* Fest der PferdeB-skokiGraz / Austria
21-22/02/2015Winter Dressage Cup kwalifikacja IIIA- ujeżdzenieSopot
19-22/02/2015CSI2*B-skokiGorla Minore / Włochy
19-22/02/2015CSI2* CavaliadaB-skokiLUBLIN
21-22/02/2015IV Elim. HP Warmii i MazurB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
19-22/02/2015CDI 4* Fest der PferdeA- ujeżdzenieGraz / Austria
20-22/02/2015HZRB-skokiLESZNO
19-22/02/2015HZO CavaliadaA- ujeżdzenieLUBLIN
21/02/2015HZRB-skokiSTARA MIŁOSNA
13-15/02/2015CSI 2*, CSIYH1*B-skokiMagna Racino (Ebreichsdorf) Austria
15/02/2015HZR TOP 15 Lubuskiego ZJ, ku pamięci dr. W.MarkowskiegA- ujeżdzenieLublin
13-15/02/2015HZO DiM B-skokiJaszkowo
13-15/02/2015HZO-B1* +ZRB-skokiLESZNO
14-15/02/2015HZRB-skokiGAJEWNIKI
13-15/02/2015HZO-B3*(CSN) elim. HPPB-skokiSopot
15/02/2015PreCavaliadaB-skokiLublin
14/02/2015HZR-I eli. do Pucharu ŚląskaB-skokiZBROSŁAWICE
06-08/02/2015I Eliminacje HPPB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
08/02/2015ZRB-skokiPólko
07-08/02/2015HZRB-skokiJaszkowo
06-08/02/2015CSI 2*B-skokiOpqlabbeek / Belgia
06-08/02/2015HZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
07-08/02/2015V eliminacja Jump Off HipodromB-skokiSopot
29-01/02/2015CSI3*B-skokiVillach / Austria
01/02/2015ZRB-skokiKJ.PARTYNICE
31-01/02/2015II EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ”-ZRB-skokiKWIDZYN
29-01/02/2015CDI-WA- ujeżdzenieAMSTERDAM
01/02/2015ZR KJ AROMERB-skokiJÓZEFIN
24-25/01/2015IV eliminacja Jump Off HipodromB-skokiSopot
24/01/2015HZRB-skokiJARUŻYN
17-18/01/2015I EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” 2015r- HZRB-skokiKWIDZYN
17-18/01/2015Winter Dressage Cup IIA- ujeżdzenieSopot
15-18/01/2015CSI5*-W ,CSIYH1*B-skokiLeipzig (Niemcy)
08-11/01/2015CSI2*B-skokiNeustadt Dosse
19-21/12/2014Halowe Gwiazdkowe ZRB-skokiJaszkowo
20-21/12/2014III Eliminacja Jump Off HipodromB-skokiSopot
12-14/12/2014HZOB-skokiLESZNO
13-14/12/2014Winter Dressage Cup ZRA- ujeżdzenieSopot
13-14/12/2014HZR Finał Pucharu GajewnikB-skokiGAJEWNIKI
14/12/2014HZRB-skokiPARTYNICE
14/12/2014ZR KJ AROMERB-skokiJÓZEFIN
13/12/2014HZRA- ujeżdzeniePARTYNICE
12/12/2014HZRB-skokiNOWIELICE
04-07/12/2014CSI3*W, CSIYH1*, CSI1*B-skokiPOZNAŃ -Cavaliada
04-05/12/2014HPPC- wkkwPOZNAŃ-Cavaliada
28-30/11/2014HZRB-skokiWOLICA
28-30/11/2014HZO-1*B-skokiWOLICA
30/11/2014Cavaliada Prolog ZRB-skokiPOZNAŃ
21-23/11/2014HZO-1*B-skokiWOLICA
21-23/11/2014CSI2*B-skokiLESZNO
21-23/11/2014HZR-A Zimowe Mistrzostwa ŚląskaA- ujeżdzenieZbrosławice
14-16/11/2014HZO 2*, HZRB-skokiSopot
14-16/11/2014HZO-B3*B-skokiLESZNO
07-09/11/2014CSI 2*B-skokiLESZNO
07-09/11/2014CDIChA- ujeżdzenieZakrzów
08-09/11/2014II eliminacja Jump Off HipodromB-skokiSopot
26-29/10/2014CSI3*-W / CSIYH1*B-skokiLESZNO
24-26/10/2014HZRB-skokiMichałowice
25-26/10/2014ZR-BB-skokiGAJEWNIKI
16-19/10/2014MŚMKC- wkkwLe Lion d Angers (FRA)
17-19/10/2014HZO-B1*+ ZRB-skokiLESZNO
18-19/10/2014I elim. Jump Off HipodromB-skokiSopot
18-19/10/2014ZK WKKWC- wkkwMORAWA
18-19/10/2014Ogólnopolskie Zawody UjeżdżenioweA- ujeżdzenieKJ AROMER
18/10/2014ZRB-skokiZbrosławice
10-12/10/2014ZO DiMB-skokiLESZNO
11-12/10/2014MR i ZRA- ujeżdzenieSOPOT
10-12/10/2014CCI3*C- wkkwBoekelo (NED)
10-12/10/2014ZRB-skokiLESZNO
02-05/10/2014Zawody Międzynarodowe i KrajoweC- wkkwSOPOT
02-05/10/2014MPMK A- ujeżdzenieLKJ Stragona Strzegom
04-05/10/2014ZRB-skokiSOPOT
26-28/09/2014ZR Finał SzaryCup 2014B-skokiMichałowice
25-28/09/2014CSI 3* + CSI 1*B-skokiLA BAGNAIA - ITALY
17-21/09/2014Mistrzostwa Europy Młodych JeźdźcówC- wkkw Vale Sabroso (POR)
20-21/09/2014ZR i MOB-skokiJakubowice
19-21/09/2014ZO (CSN)B-skokiGŁOGÓW MŁP
18-21/09/2014Mistrzostwa Polski Młodych KoniC- wkkwSTRZEGOM
20-20/09/2014ZRB-skokiŁÓDŹ
12-14/09/2014ZO-B3* (CSN)B-skokiJakubowice
13-14/09/2014ZRB-skokiSopot
12-14/09/2014Mistrzostwa MałopolskiB-skokiMICHAŁOWICE
13-14/09/2014ZO-1* + ZRB-skokiBesiekierz Rudny
05-07/09/2014SCPMKB-skokiOlsza
05-07/09/2014Finał Pucharu PolskiC- wkkwRACOT
05-07/09/2014ZO,CDN ,XXV MPMJ, LXIX MPSA- ujeżdzenieBOBROWY STAW
06-07/09/2014Mistrzostwa Woj.PomorskiegoB-skokiPOŁCHOWO
30-31/08/2014ZR, Mistrzostwa Małopolski w UjeżdzeniuA- ujeżdzenieFacimiech
31-31/08/2014ZRB-skokiSiedlnica
30-31/08/2014ZKC- wkkwKwieki
28-30/08/2014MPMKB-skokiGAJEWNIKI
23-24/08/2014ZRB-skokiStado Starogard
23-24/08/2014ZK, MPA, MPM, MM, MŚC- wkkwFacimiech
15-17/08/2014Baltica Tour CSI 3*B-skokiCIEKOCINKO
15-17/08/2014ZOA- ujeżdzenieStrzegom
15-17/08/2014ZRB-skokiFacimiech
16-17/08/2014Zawody KrajoweC- wkkwBogusławice
15/08/2014ZTB-skokiPrzechlewo
12-14/08/2014Baltica Tour - 2-YH1*B-skokiCIEKOCINKO
07-10/08/2014CIC 3* MP-S i MJ Zawody KrajoweC- wkkwSOPOT
10/08/2014ZT + ZRB-skokiTrzciel
08-10/08/2014Baltica Tour CSI 2*B-skokiCIEKOCINKO
05-07/08/2014Baltica Tour- 1-YH1*B-skokiCIEKOCINKO
02-03/08/2014ZR VIII Grand Prix Kociewia 2014B-skokiDamaszka
02/08/2014ZRB-skokiLegia - Kozielska Warszawa
25-27/07/2014ZO 2*B-skokiGŁOGÓW MAŁOPOLSKI
25-27/07/2014ZRB-skokiKJK Michałowice
26-27/07/2014ZO 1*B-skokiMachnice
24-27/07/2014MISTRZOSTW EUROPY JUN. i MŁ.J i DzieciB-skokiAREZZO
26-27/07/2014ZOC- wkkwKwieki
26-27/07/2014ZRB-skokiWarka
26-27/07/2014ZRB-skokiMachnice
25-27/07/2014ZO+ZR i eli.MPMKA- ujeżdzenieKORYTA
25-27/07/2014ZRB-skokiGŁOGÓW MAŁOPOLSKI
19-20/07/2014ZO 2*B-skokiBesiekierz Rudny
18-20/07/2014FESTIWAL JEŹDZIECKIC- wkkwBABORÓWKO
12-13/07/2014FINAŁ OOMC- wkkwMORAWA
12-13/07/2014FINAŁ OOMA- ujeżdzenieMORAWA
11-13/07/2014ZOB-skokiGAŁKOWO
11-13/07/2014ZO+ZR+eli.MPMKB-skokiJAKUBOWICE
09-11/07/2014MISTRZOSTW EUROPY JUN. i MŁ.JA- ujeżdzenieAREZZO
09-10/07/2014FINAŁ OOMB-skokiStrzegom
05-06/07/2014ZRA- ujeżdzenieWyczechowo
04-06/07/2014MISTRZOSTWA POLSKIB-skokiWARKA FARMA SIELANKA
26-29/06/2014HORSE TRIALSC- wkkwSTRZEGOM
27-29/06/2014ZO-B3*B-skokiGAJEWNIKI
28-29/06/2014ZR II elim.Pucharu B.BB-skokiBIAŁY BÓR
28-28/06/2014ZRA- ujeżdzenieKJ AROMER
20-22/06/2014ZO-B2* (CSN)B-skokiOLSZA
21-22/06/2014ZR II eli. SUMMER SALIO CUP 2014B-skokiBiesiekierz Rudny
20-22/06/2014KRAJOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIEA- ujeżdzenieKWIEKI
21-22/06/2014ZRB-skokiPOŁCHOWO
19-20/06/2014Ogólnopolskie ZawodyC- wkkwKWIEKI
13-16/06/2014ZRB-skokiFacimiech
14-15/06/2014ZR i eli.MPMKA- ujeżdzenieMOSZNA
12-15/06/2014CSI 3*B-skokiPOZNAŃ
14-15/06/2014ZRA- ujeżdzenieREDA
14-15/06/2014Eliminacje OOM, region IIIB-skokiFacimiech
07-08/06/2014ZRC- wkkwSTARA MIŁOSNA
05-08/06/2014CSIO ***B-skokiSOPOT
08/06/2014ZRA- ujeżdzenieŁOJEWO
07-08/06/2014ZRB-skokiWARKA FARMA SIELANKA
07-08/06/2014ZR Ujeżdzeniowy Puchar MałopolskiA- ujeżdzenieFacimiech
07/06/2014ZR Liga MazowszaB-skokiHippica Polonia Słupno
31-01/06/2014ZR i eli.MPMKB-skokiSTAROGARD GD.
30-01/06/2014ZO MPJ eli.MPMKA- ujeżdzenieLEWADA ZAKRZÓW
31-01/06/2014Krajowe zawody CNC-1*C- wkkwFACIMIECH
23-25/05/2014ZR i ZOB-skokiMICHAŁOWICE
24-25/05/2014ZRB-skokiPOŁCHOWO
24-25/05/2014ZRB-skokiPOZNAŃ - SZCZEPANKOWO
24-24/05/2014ZRA- ujeżdzenieWYCZECHOWO
16-18/05/2014ZO i ZRB-skokiKWIEKI
16-18/05/2014CSNB-skokiDRZONKÓW
17-18/05/2014 CNC-2*C- wkkwRACOT
17-18/05/2014ZRB-skokiFacimiech Puchar Skawiny
09-11/05/2014ZO 3*B-skokiOLSZA
10-11/05/2014ZRB-skokiBIAŁY BÓR
10-11/05/2014ZR-BB-skokiPOŁCHOWO
03-04/05/2014ZR-BB-skokiSTAROGARD GD.
01-04/05/2014CDI 3*A- ujeżdzenieRADZIONKÓW
02-04/05/2014ZO-B2* (CSN)B-skokiBOGUSŁAWICE
25-27/04/2014 ZO-B1*+ ZRB-skokiLESZNO
25-27/04/2014CNC/CIC C- wkkwSOPOT
12-13/04/2014HZRB-skokiSopot
08/03/2014ZRA- ujeżdzenieFacimiech
22-23/02/2014HZRB-skokiKwidzyn
08-09/02/2014HZRA- ujeżdzenieSOPOT
25-26/01/2014HZRB-skokiDĄBRÓWKA MAŁA
17-19/03/2006CDIA- ujeżdzenieHering/ Dania
11-14/06/0215CSI 4*B-skokiPOZNAŃ
28-00/00/0000CSI 2*B-skokiWierden / Holandia