Karta zawodnika

Imie: Alicja

Nazwisko: Ciarczyńska

Rok urodzenia: 1997


Klasa: B2

Klub: BOBROWY STAW


16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 ENDEMIT 0/ELI
21 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 ENDEMIT 8/69,69
O Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ENDEMIT ELI
19-21/08/2016 ZO-2 B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 nr 3 - C1 Średnia Runda B dwufazowy art. 274.5.3 ENDEMIT 8/52,45
21 nr 4 - CC Duża Runda zwykły art. 238.2 .1 ENDEMIT 12/66,60
9 nr 7 - C1 Średnia Runda B zwykły art. 238.2.1 ENDEMIT 4/73,17
12 nr 8 - CC Duża Runda zwykły art. 238.2.1 ENDEMIT 4/65,56
33 nr 10 - C1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ENDEMIT 13/73,99
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 ENDEMIT 4/62,68
27 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 ENDEMIT 12/58,46
25 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 ENDEMIT 8/46,85
03-05/06/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWIE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 KONK NR 3 KL C1 ŚR dwufazowy Art.274.5.3 ENDEMIT 4/46,47
O KONK NR 4 KL. CC DR zwykły bez rozg.Art.238.2.1 ENDEMIT ELI
23 KONK NR 6 KL.C ŚR zwykły bez rozg,Art.238.2.1 ENDEMIT 8/68,99
8 KONK NR 7 KL.C1 ŚR zwykły bez rozg.Art.238.2.1 ENDEMIT 8/63,58
18 KONK NR 10 KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły z rozg.Art.238.2.2 ENDEMIT 8/73,10
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konkurs nr 3 - L, dwufazowy Art. 274.5.3 CAYENNE / DESANT 0/0/32,58
21 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 ENDEMIT 0/54,81/6
14 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 ENDEMIT 11/92,22
15 Konkurs nr 9 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 CAYENNE / DESANT 0/0/26,58
18 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 ENDEMIT 4/47,65
16-17/04/2016 ZR -I .Elim.Summer JumpOff B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 7 / N1 / dwufazowy art.274.5.2 ENDEMIT 0/0/32,02
8 8 / C / zwykły art.238.2.1 ENDEMIT 14/85,45
22 13 / L / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Lord Oder II 4/58,78
17 15 / N / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO ENDEMIT 4/55,58
6 16 / C / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO ENDEMIT 4/70,07
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły ENDEMIT 8/61,10
17 Konkurs nr 4 MR-N-Dwufazowy ENDEMIT 0/4/36,32
O Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy ENDEMIT ELI
16 Konk nr 7 MR -N-Z Jokerem ENDEMIT 38/50,15
04-06/03/2016 HZR Finał HPWiM kat.Kuce, Małe Konie B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr 20 - N ZR zwykły art. 238.2.1 ENDEMIT 0/67,14
3 Konkurs nr 21 - C ZR zwykły art.238.2.1 ENDEMIT 4/67,05
2 Konkurs nr 33 - N ZR zwykły art.238.2.1 ENDEMIT 0/64,48
2 Konkurs nr 34 - C ZR zwykły art.238.2.1 ENDEMIT 4/67,05
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 ARON / ARONIA 30/66,14
11 9 / N / Dwufazowy art.274.5.3 ARON / ARONIA 4/39,75
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 ARON / ARONIA ELI
24 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 ENDEMIT 10/72,88
O 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 ARON / ARONIA ELI
7 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 ENDEMIT 68,94/1
21 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 ARON / ARONIA 12/66,53
O 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 ENDEMIT REZ
17 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 ENDEMIT 20/90,81
20-22/11/2015 HZO1* +RZ +DiM B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 NR 1-MR (1.20) zwykły ARON / ARONIA 0/58,85
7 NR 1-MR (1.20) zwykły Lord Oder II 8/74,36
10 NR 2 -ŚR ( 1.30) zwykły ENDEMIT 4/66,74
2 NR 2 -ŚR ( 1.30) zwykły ARON / ARONIA 0/59,73
1 NR 3 - DR (1.40) zwykły ENDEMIT 0/64,95
9 NR 5 - ŚR ( 1.30)dwufazowy ARON / ARONIA 4/46,09
6 NR 6 - DR ( 1.40) dwufazowy ENDEMIT 8/48,51
4 NR 7 -FINAŁ MR ( 1.20) zwykły ARON / ARONIA 5/70,94
5 NR 8 -FINAŁ ŚR (1.30) zwykły z rozg. ENDEMIT 4/60,56
1 R 4 - P zwykły Lord Oder II /57,63
1 R 9 -P dwufazowy Lord Oder II 0/0/20,91
1 R 13 - P zwykły Lord Oder II 0/ 54,92
13-15/11/2015 HZO+ ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 NR 1 -MR ( 1.20) zwykły ARON / ARONIA 0/48,62
13 NR 1 -MR ( 1.20) zwykły Lord Oder II 4/51,06
2 NR 2 -ŚR (1.30) zwykły ENDEMIT 0/47,78
4 NR 4 -MR (1.20) dufazowy ARON / ARONIA 0/0/28,41
7 NR 5 -ŚR (1.30) dwufazowy ARON / ARONIA 0/0/28,99
10 NR 6 - DR (1.40) dwufazowy ENDEMIT 8/44,59
2 NR 7 - FINAŁ MR (1.20) zwykły ARON / ARONIA 0/53,55
6 NR 7 - FINAŁ MR (1.20) zwykły Lord Oder II 14/71,50
8 NR 8 -FINAŁ ŚR (1.35) zwykły z rozg. ENDEMIT 5/66,64
1 R 4 -P zwykły Lord Oder II 0/53,15
2 R 5 -N zwkły ARON / ARONIA 0/51,82
1 R 9 -P dwufazowy Lord Oder II 0/0/30,09
16-18/10/2015 HZO B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 NR 1-MR zwykł.( 1.20) ARON / ARONIA 0/63,54
10 NR 1-MR zwykł.( 1.20) Lord Oder II 4/65,84
6 NR 2 -ŚR zwykły ( 1.30) ENDEMIT 0/79,28
6 NR 4 MR -dwufazowy (1.20) Lord Oder II 0/29/79,67
9 NR 4 MR -dwufazowy (1.20) ARON / ARONIA 4/58,95
5 NR 6-DR dwufazowy (1.40) ENDEMIT 4/50,63
1 NR 7 FINAŁ MR -zwykły (1.20) ARON / ARONIA 0/64,09
O NR 7 FINAŁ MR -zwykły (1.20) Lord Oder II ELI
1 NR 8 FINAŁ ŚR zwykły z rozg. (1.35) ENDEMIT 0/0/40,19
18-20/09/2015 ZO-B1* (CSN) i ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) ARON / ARONIA 0/60,29
5 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) ARON / ARONIA 0/62,91
34 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) Lord Oder II 8/68,17
29 1 / C / art. 274.5.3 dwufazowy Średnia Runda (wys. 130 cm) ENDEMIT 8/55,81
2 7R / P / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) Lord Oder II 0/0/19,87
11 8R / N / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm) ARON / ARONIA 0/4/41,47
20 3 / C / art. 238.2.1 zwykły Średnia Runda (wys. 130 cm) ENDEMIT 16/70,52
14 6 / C1 / art. 238.2.1 zwykły Finał Średniej Rundy (wys. 135 cm) ENDEMIT 12/66,06
2 9R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) Lord Oder II 0/55,32
18 9R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) ARON / ARONIA 4/77,33
11-13/09/2015 ZO-B1* i ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 nr ZR - 2 - P zwykły Art. 238.2.1 ARON / ARONIA 0/71,73
3 nr ZR - 3 - N zwykły Art. 238.2.1 ARON / ARONIA 4/73,57
28 nr ZO - 1 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 Lord Oder II 4/76,95
35 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 ENDEMIT 12/71,79
5 nr ZR - 5 - P zwykły Art. 238.2.1 ARON / ARONIA 0/71,82
4 nr ZR - 6 - N zwykły Art. 238.2.1 ARON / ARONIA 0/60,66
25 nr ZO - 4 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 Lord Oder II 15/87,65
5 nr ZO - 5 - C - Średnia Runda dwufazowy Art. 274.5.3 ENDEMIT 0/0/34,02
4 nr ZO - 7 - N1 - Mała Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Lord Oder II 0/0/27,65
15 nr ZO - 8 - C1 - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 ENDEMIT 8/68,37
2 nr ZR - 9 - N zwykły Art. 238.2.1 ARON / ARONIA 0/63,20
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) Lord Oder II 4/60,59
33 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) Lord Oder II 8/74,07
O 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) ENDEMIT ELI
20 7 / N / zwykły, art. 238.2.1 Lord Oder II 4/69,25
O 7 / N / zwykły, art. 238.2.1 ENDEMIT REZ
50 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) ENDEMIT 12/53,88
29 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) Lord Oder II 17/100,32
20 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) ENDEMIT 9/86,47
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 NR 45 Silver 2 CSI1* 1.20m Lord Oder II 4/58,43
2 NR 52 Silver 1 CSI1* 1.20m Lord Oder II 72,84/4
23 NR 46 Silver 4 CSI1* 1.30m ENDEMIT 8/43,00
15 NR 58 Silver 2 CSI1* 1.20m Lord Oder II 8/52,40
9 NR 60 Silver 4 CSI1* 1.30m ENDEMIT 0/85,06
O NR 66 Silver 4 CSI1* 1.35m ENDEMIT REZ
08-10/05/2015 ZO 3* B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 4 ZO KL.N Runda Srebrna dwufaz.art.274.5.3 ARON / ARONIA 0/0/34,12
26 Konk nr 4 ZO KL.N Runda Srebrna dwufaz.art.274.5.3 Lord Oder II 0/8/41,28
O Konk nr 5 ZO KL.C Runda Złota zwykły art.238.2.1 ENDEMIT REZ
22 Konk nr 8 ZO KL. N Runda Srebrna zwykły art.238.2.1 Lord Oder II 4/68,41
28 Konk nr 9 ZO KL.C Runda ZŁOTA zwykły art.238.2.1 ENDEMIT 8/63,98
O Konk nr 9 ZO KL.C Runda ZŁOTA zwykły art.238.2.1 ARON / ARONIA REZ
32 Konk nr 14 ZO KL.N1 Finał RŚ dwufaz.art.274.5.3 Lord Oder II 4/ 69,55
36 Konk nr 14 ZO KL.N1 Finał RŚ dwufaz.art.274.5.3 ARON / ARONIA 8/71,18
28 Konk nr 15 ZO KL.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 ENDEMIT 12/70,20
25-26/04/2015 ZR Puchar Sielanki I kwal. B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 konk.nr 4 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 Lord Oder II 4/55,91
44 konk.nr 4 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 ARON / ARONIA 6/78,08
35 konk nr 5 - kl N(120 cm), dwuf. art.274;5.5 Lord Oder II 4/48,57
14 konk nr 6 - kl C(130 cm), zwykły, art. 238.2.1 ENDEMIT 12/65,22
20 konk nr 10 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 ARON / ARONIA 2/80,41
29 konk nr 11 - kl N(120 cm), dwuf art.274;5.5 Lord Oder II 4/51,88
30 konk nr 11 - kl N(120 cm), dwuf art.274;5.5 ARON / ARONIA 4/52,45
5 konk nr 12 - kl C(130 cm), zwykły, art. 238.2.1 ENDEMIT 12/74,53
27-29/03/2015 HZO +ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O MR - N - ZWYKŁY Lord Oder II REZ
12 MR - N - DWUFAZOWY Lord Oder II 0/8/42,46
12 ŚR - C - ZWYKŁY ENDEMIT 8/97,48
8 ŚR - C1 - zwyk z rozgr. - finał ŚR ENDEMIT 8/ 70,52
14 MR - N - zwykły Lord Oder II 8/67,85
14 ŚR - C - DWUFAZOWY ENDEMIT 5/71,37
06-08/03/2015 CSI2* / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2r / N / dodatkowy - zwykły Lord Oder II 0/56,59
24 3 / / Small Round ARON / ARONIA 8/77,20
41 4 / / Medium Round ENDEMIT 8/69,42
1 4r / N / dodatkowy - zwykły Lord Oder II 0/56,94
23 8 / / Small Round ARON / ARONIA 8/66,05
24 9 / / Medium Round( 1.30) ENDEMIT 0/4/33,08
1 6r / N / dodatkowy - zwykły Lord Oder II 0/49,50
25 13 / / FINAL Small Round (1.25) ARON / ARONIA 7/57,46
O 14 / / FINAL Medium Round (1.35) ENDEMIT REZ
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
70 Konk nr 1 - SR Small Round art. 238.2.1 ENDEMIT 12/59,50
75 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock ENDEMIT 8/60,46
65 Konk nr 8 - SRF Small Round Final art. 274.5.3 two phases ENDEMIT 8/42,89
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 1 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Lord Oder II 4/57,62
O 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 ARON / ARONIA ELI
43 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 ENDEMIT 4/59,72
47 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Lord Oder II 8/54,09
29 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 ENDEMIT 0/64,14
20 5 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Lord Oder II 4/51,93
60 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 ARON / ARONIA 4/60,86
66 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 ENDEMIT 12/64,13
6 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 ARON / ARONIA 0/54,02
40 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Lord Oder II 4/58,60
36 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 ENDEMIT 4/49,69
12-14/12/2014 HZO B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 Konk nr 1 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Lord Oder II 8/ 51,08
38 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 Lord Oder II 14/76,92
30 Konk nr 4 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Lord Oder II 14/78,54
14 Konk nr 7 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Lord Oder II 4/51,91
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 Lord Oder II 8/43,72
28 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 Lord Oder II 4/60,27
68 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 ARON / ARONIA 20/98,62
o Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 Lord Oder II eli
o Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 ARON / ARONIA eli
51 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 Lord Oder II 4/47,67
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 Lord Oder II 0/74,70
52 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 ARON / ARONIA 8/79,47
12 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 ARON / ARONIA 0/0/37,01
26 Konk nr 4A - kl.N MR seria A-otwarty, dwufazowy art.274.5.3 Lord Oder II 0/4/34,06
35 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 ARON / ARONIA 4/75,78
3 Konk nr 8A -KL.N finał MR seria A- otwarty zwykły art.238.2.1 Lord Oder II 0/52,33
9 Konk nr 9A -kl.C Finał ŚR seria A -dwufazowy art.274.5.3 ARON / ARONIA 0/4/31,45
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konk nr.10 Silver 1 (1.15) zwykły Lord Oder II 8/65,28
o Konk nr 11 Silver 2 (1.25) dwufazowy ARON / ARONIA eli
2 Konk nr 16 Silver 1 (1.15) dwufazowy Lord Oder II 0/0/31,01
12 Konk nr 17 Silver 2 (1,25) zwykły ARON / ARONIA 4/62,84
o Konk.nr 22 Silver 1 (1.20) zwykły Lord Oder II eli
11 Konk nr.23 Silver 2(1.30) zwy.tab C ARON / ARONIA 81,17/8
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 Lord Oder II 0/50,21
10 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 ARON / ARONIA 0/50,53
12 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 Lord Oder II 0/51,92
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk.nr R2 - kl.P zwykły bez rozg.art.238.2.1 Lord Oder II 0/53,39
48 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 Lord Oder II 0/23/57,75
46 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 ARON / ARONIA 0/9/50,73
39 Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 ARON / ARONIA 4/80,60
o Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Lord Oder II rez
2 Konk.nr R8 B -kl.P zwykły bez rozg.art.238.2.1 Lord Oder II 0/56,38
3 Konk.nr 14 -kl.N1 finał MR seria A art.274.5.3 ARON / ARONIA 0/0/3038