Karta zawodnika

Imie: Kamila

Nazwisko: Derlatka

Rok urodzenia: 1997


Klasa:

Klub: ALDRAGHO


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
88 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 ZENDER 21/58,56
70 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 ZENDER 8/61,64
29 10 / SM / Speed & Music, Middle Round, Table C, art. 239 ZENDER 88,30/12
19-21/08/2016 ZO-2 B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O nr 1 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 ZENDER ELI
38 nr 2 - C Średnia Runda A dwufazowy art. 274.5.3 ZENDER 12/48,37
25 nr 5 - N Mała Runda dwufazowy art. 274.5.3 ZENDER 4/41,11
31 nr 6 - C Średnia Runda A zwykły art. 238.2.1 ZENDER 16/64,95
36 nr 10 - C1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ZENDER 16/69,77
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 ZENDER 0/66,95
24 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 ZENDER 4/51,52
45 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 ZENDER 12/46,04
38 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 ZENDER 12/60,18
03-05/06/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWIE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
76 KONK NR 1 KL.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 ZENDER 16/64,12
51 KONK NR 5 KL.N MR dwufazowy Art.274.5.3 ZENDER 8/51,89
35 KONK NR 6 KL.C ŚR zwykły bez rozg,Art.238.2.1 ZENDER 16/67,72
51 KONK NR 9 KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.4.3 ZENDER 8/45,88
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 ZENDER 0/56,22
23 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 ZENDER 4/43,02
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
63 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) ZENDER 4/45,36
77 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) ZENDER 8/60,51
O 11 / 125 / HPP Open, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) ZENDER ELI
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 ZENDER 0/52,73
29 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 ZENDER 4/41,74
O 9 / N-1 HPP Open / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ZENDER ELI
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 1 / MR / 238.2.1 zwykły ZENDER 0/67,27
5 R5 / N / Dwufazowy 274.5.3 ZENDER 0/0/25,75
22 R10 / N / Dwufazowy 274.5.3 ZENDER 0/4/40,78
51 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy ZENDER 0/ELI
18 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką ZENDER 4/59,36
18-20/09/2015 ZO-B1* (CSN) i ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) ZENDER 0/58,57
26 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) ZENDER 4/71,25
25 7R / P / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) ZENDER 4/53,76
15 8R / N / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm) ZENDER 4/48,30
O 9R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) ZENDER ELI
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 NR 3-KL N zwykły bez rozg art.238.2.1 Tab,A ZENDER 4/70,39
6 NR 9 - KL.N MR zwykly bez rozg.art.238.2.1 Tab.A ZENDER 0/65,43
52 NR 15 -KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.5.3 Tab.A ZENDER 8/44,95
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) CARGO ELI
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 ZENDER 8/63,58
14 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 ZENDER 0/4/26,58
O 17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 ZENDER ELI
23-24/05/2015 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 konk nr 5 - kl N(120 cm), dwufazowy art.274;5.5 ZENDER 8/45,50
56 konk nr 4 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 ZENDER 9/78,09
23 konk nr 11 - kl N(120 cm), zwykły, art. 238.2.1 ZENDER 4/59,64
9 konk nr 10 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 ZENDER 0/57,55
57 konk nr 10 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 CARGO 17/88,56
16-17/05/2015 ZR B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19-25 Konk nr 6 kl. L dwufazowy(dokładności, zwykły), ZENDER 4
9 Konk nr 7 kl.P dwufazowy (dokładności, szybkości ZENDER 0/6s/45,23
5 Konkurs nr 16, kl. P, dwufazowy ZENDER 0/3s/34,51
7 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły ZENDER 4/58,75
26-27/07/2014 ZR B-skoki Warka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 CARGO 0/0/25,74
44 Konk.nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 CARUSO / Cashman 5/66,12
37 Konk nr.4 -kl.P zwykły art.238.2.1 CARUSO / Cashman 8/61,43
o Konk.nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 CARGO eli
6 Konk.nr 8- kl.L dwufazowy art.274.5.3 CARGO 0/0/22,66
o Konk.nr 8- kl.L dwufazowy art.274.5.3 CARUSO / Cashman eli
38 Konk.nr 11 -kl.N dwufazowy art.274.5.5 CARGO 17/84,29
25-27/07/2014 ZR B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk.nr 10 -kl.P zwykły art.238.2.1 CARUSO / Cashman eli
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o KONKURS DODATKOWY nr 1 - klasa N(120), zw ykły, art. 238.2.1 CARGO eli
07-08/06/2014 ZR B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk.nr 3 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 CARGO 0/0/25,45
5 Konk.nr.10 -kl.P zwykły art.238.2.1 CARGO 0/55,52
30 Konk.nr.11 - kl.N dwufzowy art.274.5.5 CARGO 4/55,09