Karta zawodnika

Imie: Adam

Nazwisko: Grzegorzewski

Rok urodzenia: 1998


Klasa: B1

Klub: GARBÓWEK


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/31,98
6 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 OKARINO 0/63,65
54 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Centroplast-Dinar 8/87,35
28 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/71,37
34 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Centroplast-Dinar 4/56,70
18 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) OKARINO 8/65,50
33 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 Centroplast-Dinar 4/52,16
19 11 / 125 / Small Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/REZ
3 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings, ), art. 238.2.2 OKARINO 0/0/39,98
06-09/10/2016 CSI 2*/ CSIYH 1* B-skoki Wiener Neustadt / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 5/ Big Tour / 140 cm. zwykły art. 238.2.1 OKARINO 0/ 55,34
o 5/ Big Tour / 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Centroplast-Dinar rez
o 04/ Small Tour/ 125 cm. zwykły art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA rez
17 10/ Medium Tour/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 Centroplast-Dinar 4/ 53,68
5 12/ Big Tour/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 OKARINO 0/4/ 34,39
6 12/ Big Tour/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 ZAZOU SZUMAWA 0/4/ 36,16
22 18/ Big Tour/ 140 cm. zwykły , art. 238.2.1 Centroplast-Dinar 8/ 64,60
o 18/ Big Tour/ 140 cm. zwykły , art. 238.2.1 OKARINO rez
14 22/ Grosser Preis / 145 cm. dwunawrotowy art. 273.3.3.1 ZAZOU SZUMAWA 8/ 62,53
29-02/10/2016 CSI 2*, CSIYH1* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 16 / SILVER Tour 1. Qualifier / 140 cm / zwykły art. 238.2.1 OKARINO 0/ 78,47
28 1 / YH 5/6 years / 120/125 cm / zwykły art. 238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 1/ 74,38
28 20 / GOLD Tour 1 st Qualifier / 145 cm / zwykły art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 4/ 62,15
40 13 / BRONZE Tour / 130 cm / zwykły art. 238.2.1 Centroplast-Dinar 5/ 77,83
30 17 / SILVER Tour 2nd Qualifier / 140 cm/ zwykly art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 3/ 86,16
16 21 / GOLD Tour 2nd Qualifier / 145 cm / zwykły art. 238.2.1 OKARINO 4/ 72,44
3 14 / BRONZE Tour / 130 cm / zwykły art. 238.2.1 Centroplast-Dinar 0/ 60,33
36 2 / YH 5/6 years / 120/125 cm/ zwykły art. 238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 2/ 79,10
18 18 / SILVER Tour Final / 145 cm / zwykły z rozg. art. 238.2.2 OKARINO 8/ 72,28
9 22 / GRAND PRIX / 145 cm / zwykły z rozg. art. 238.2.2 ZAZOU SZUMAWA 0/0/ 42,54
1 15 / BRONZE Tour / 135 cm / dwufazowy art. 274.5.6 Centroplast-Dinar /0/ 25,95
29 3 / YH 5/6 / 125/ 130 cm / dwufazowy art. 274.5.6 ARABESQUE DE RAVEL 5/0/ 38,15
08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 OKARINO 72,69/8
8 C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 ZAZOU SZUMAWA 73,96/0
2 C1 - 135, II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 0/82,54
4 C1 - 135, II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1 OKARINO 4/76,17
2 140 - CC - 140, Finał MP Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 ZAZOU SZUMAWA 4/0/59,04=5,54
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37-38 Konie 4 -lettnie w reku na płycie IL DE FONSE 1.04
23-27 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A ARABESQUE DE RAVEL 4
37 FINAL KONI 4- LETNE IL DE FONSE 6,4
24 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A ARABESQUE DE RAVEL 8/110,70
O WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał ARABESQUE DE RAVEL WYC
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 11/ CSI 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/ 71,96
31 12/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ 135 cm. zwykly art. 238.2.1 IRYDION L 8/ 72,15
20 13/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 m. zwykły art. 238.2.1 OKARINO 4/ 80,98
10 14/ CSI 2* /Gold Tour 4 / 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ZAZOU SZUMAWA 0/4/ 32,41
18 16/ CSI 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. szybkości tab. C art. 239/263 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 74,29
12 20/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. zwykly art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 0/ 75,99
15 20/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. zwykly art. 238.2.1 OKARINO 4/ 64,46
4 25/ CSI 1*/ Silver Tour 3 130 cm. zwykły art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/ 72,36
2 32/ CSI 2* / Gold Tour 2 final/ 135 cm. szybkości tab. C art. 293/263 IRYDION L 62,26
19 34/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR GP/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 ZAZOU SZUMAWA 4/ 74,93
26-28/07/2016 CH-EU-Ch-S, CH-EU- J-S B-skoki Millstreet / Irlandia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Juniors – 1st Individual Qualifier/ 140 cm. szybkości ZAZOU SZUMAWA elim
14 Junior –1st Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier/ 14 ZAZOU SZUMAWA 4
70 FEI European Championship 2016 Final Results - Juniors ZAZOU SZUMAWA 31,96
14 Final Results - Juniors Teams ZAZOU SZUMAWA 4
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 2 / CSI1* / 120, Small One Star CSI 1*, art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 0/83,05
39 8 / CSI1* / 120 Small One Star art. 238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 5/67,67
1 4 / U25 / 135, U25 Round, EY-CUP art.238.2.1 KANNELLE Z 0/48,78
7 4 / U25 / 135, U25 Round, EY-CUP art.238.2.1 OKARINO 1/71,90
21 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/65,52
22 6 / CSI3* / 145, Gold Round art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 7/91,12
21 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 ARABESQUE DE RAVEL 0/0/34,33
7 17 / U25 / 140, U25 Round EY-CUP art.238.2.1 KANNELLE Z 4/59,83
13 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 ZAZOU SZUMAWA 0/0/40,65
39 12 / CSI3* / 150, Gold Round, art.274.5.3 TORPEDO DES FORETS 12/45,62
4 22 / U25 / 145, U25 Round Final art.238.2.2 OKARINO 4/66,87
6 22 / U25 / 145, U25 Round Final art.238.2.2 KANNELLE Z 4/70,89
8 19 / CSI3* / 145, Silver Round Final LR, Speed Comp. Table C art.239 TORPEDO DES FORETS 67,88/4
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 IRYDION L 4/50,23
O 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 TORPEDO DES FORETS ELI
13 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 OKARINO 4/55,79
5 4 / Puissance / art. 262.2 TORPEDO DES FORETS 0/0/0/4
3 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 IRYDION L 0/55,18
63 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 5/79,61
14 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings), OKARINO 4/66,57
38 9 / Joker Cup / Accumulator, art. 269.5 & 215 (135 cm) IRYDION L 13/88,77
1 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 OKARINO 0/0/33,90
3 3K / CF / Sztafeta IRYDION L 68,01/0
36 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings)art. 238.2.2 TORPEDO DES FORETS 20/70,23
01-03/07/2016 Liga Jeździecka CSN 2* B-skoki MACHNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 2 / / EMPMK 6-latki ARABESQUE DE RAVEL 3,7
18 3 / N / RB IRYDION L 2/85,21
23 3 / N / RB ARABESQUE DE RAVEL 2/86,88
1 4 / C / RS IRYDION L 0/50,88
19 4 / C / RS OKARINO 0/78,13
12 5 / CC / RZ KANNELLE Z 4/58,75
22 5 / CC / RZ TORPEDO DES FORETS 10/86,27
10 7 / EMPMK 6-latki ARABESQUE DE RAVEL 4,2
21 9 / C / RS ZAZOU SZUMAWA 0/0/42,45
1 10 / CC / RZ TORPEDO DES FORETS 0/61,01
3 10 / CC / RZ OKARINO 0/64,42
12 10 / CC / RZ KANNELLE Z 4/68,50
3 11 / / DPP (ZESPOŁOWY) IRYDION L 0/75,69
26 14 / N1 / RB finał ARABESQUE DE RAVEL 12/69,53
1 15 / C1 / RS finał KANNELLE Z 0/0/27,66
14 15 / C1 / RS finał IRYDION L 0/8/29,65
1 15 / CC1 / RZ finał - GRAND PRIX OKARINO 0/0/36,06
9 15 / CC1 / RZ finał - GRAND PRIX TORPEDO DES FORETS 4/79,02
09-12/06/2016 CSIOCh, CSIOJ, CSIOCh B-skoki Hagen / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1/ CSIOJ/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 OKARINO 0/ 55,90
47 1/ CSIOJ/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 1/ 80,91
56 2 / CSIO J/ 140 cm. dwufazowy OKARINO 0/14/ 67,76
2 3/ CSIO J/ Puchar Narodów 140 cm. dwunawrotowy 264.40, I nawrót ZAZOU SZUMAWA 4/ 80,57
2 3/ CSIO J/ Puchar Narodów 140 cm. dwunawrotowy 264.40, II nawrót ZAZOU SZUMAWA 0
2 11/1/ CSIO J/ 135 cm. dwufazowy OKARINO 0/0/ 33,16
28 5/ CSIO J/ 140 cm. zwykły z rozg. ZAZOU SZUMAWA 8/ 71,05
11-12/06/2016 ZK C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
58 VIII B - Finał 6 latków - 120 cm. zwykły z rozg. art, 238.2.2 ARABESQUE DE RAVEL 14/ 101,41
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) ARABESQUE DE RAVEL 1/91,51
9 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) ARABESQUE DE RAVEL 0/0=0/36,87
32 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) ARABESQUE DE RAVEL 4/85,65
22 48 / Silver Tour 2 / 238.2.1 -(1,20m) IRYDION L 3/92,64
2 50 / Gold Tour 3 / 238.2.1 -(1,40m) OKARINO 0/59,95
25 50 / Gold Tour 3 / 238.2.1 -(1,40m) TORPEDO DES FORETS 4/92,30
5 51 / Gold Tour 4 GP Qualifier / 238.2.2 (1.45) ZAZOU SZUMAWA 0/0/36,58
8 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) IRYDION L 0/0/31,08
37 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) KANNELLE Z 2/74,61
2 59 / Gold Tour 3 / 274.5.3 (1,40m) OKARINO 0/0/24,12
1 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) KANNELLE Z 0/56,07
35 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) IRYDION L 8/75,87
24 66 / Gold Tour 2 / 274.5.3 1,35m) ZAZOU SZUMAWA 2/68,79
17 67 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1(1.45) TORPEDO DES FORETS 4/65,14
2 70 / Silver Tour 3 Grand Prix / 238.2.2 (1,35m) KANNELLE Z 0/0/31,57
2 72 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - Competition against the clock (1,40m) OKARINO 0/53,44
24 72 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - Competition against the clock (1,40m) TORPEDO DES FORETS 4/52,96
21 73 / Gold Tour 4 LR Grand Prix / 238.2.2 (1,45m) ZAZOU SZUMAWA 4/76,26
28-29/05/2016 XII ZO Grand Prix PP Żywności B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 19/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ dwufazowy art. 274.5.3 IRYDION L 4/ 52,50
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 2 / Youngster Tour 6 y.o / 238.1.1 ARABESQUE DE RAVEL 0/70,02
16 5 / Youngster Tour 6 y.o / 274.5.6 ARABESQUE DE RAVEL 0/0=0/48,88
22 8 / Youngster Tour 6 y.o 09:00 A / 238.2.2 + 245.3 ARABESQUE DE RAVEL 10/88,90
4 11 / Silver Tour 2 11:00 B / 238.2.1 IRYDION L 0/63,99
20 12 / Gold Tour 2 13:00 B / 238.2.1 OKARINO 1/85,09
22 14 / Gold Tour 4 16:30 A / 274.5.3 TORPEDO DES FORETS 0/11/48,35
2 16 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C IRYDION L 62,11/0
4 17 / Silver Tour 3 / 274.5.3 KANNELLE Z 0/4/28,54
14 20 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1 (1.45) TORPEDO DES FORETS 4/65,89
3 25 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) KANNELLE Z 0/58,59
4 26 / Silver Tour Jump& Drive IRYDION L 79,96/4
11 28 / Gold Tour 3 / 238.2.2 (1.40) OKARINO 4/72,40
2 31 / Silver Tour 3 GP / 238.2.2 (1,35m) KANNELLE Z 0/0/3596
9 34 / Gold Tour 3 / 274.5.3(1,40m) OKARINO 0/4/27,05
15 35 / Gold Tour 4 LR Grand Prix / 238.2.2 (1,45m) TORPEDO DES FORETS 4/77,58
05-08/05/2016 ZO-B2* (CSN)+ ZR B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 3 / RMK-6 (N1) /z oceną stylu konia: Art. 7 i Art. 11.1.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 8,2
17 4 / N / Runda Otwarta - zwykły Art.: 238.2.1 IRYDION L 0/71,62
24 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 KANNELLE Z 1/60,27
2 6 / CC / Runda Duża - zwykły Art.: 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/62,00
33 11 / C / Runda Średnia - zwykły Art.: 238.2.1. TORPEDO DES FORETS 4/83,82
46 11 / C / Runda Średnia - zwykły Art.: 238.2.1. IRYDION L 16/98,83
2 9 / RMK-6 (N1) z oceną stylu 6 latki ARABESQUE DE RAVEL 8,3
21 12 / CC / Runda Duża - dwufazowy Art.: 274.5.3 KANNELLE Z 4/52,87
14 10 / N /- o wzra. stopniu trudności z Jokerem Art.: 269 IRYDION L 43/56,51
9 14 / RMK-6 (C) / Konkurs dwufazowy Art.: 274.5.3 ARABESQUE DE RAVEL 1/60,58
3 16 / CC1 / DR- Grand Prix - dwunawrotowy Art. 273.2.2 (3.4.1) KANNELLE Z 0/4/36,91
4 16 / CC1 / DR- Grand Prix - dwunawrotowy Art. 273.2.2 (3.4.1) TORPEDO DES FORETS 0/4/37,46
14 17 / N1 / Runda Otwarta - zwykły Art.: 238.2.1. IRYDION L 4/64,06
29-01/05/2016 CSI 3*, CSIYH 1* B-skoki Redefin / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o 03/ CSI 3* / 145 cm. zwykły art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA elim
7 02/ CSI 3*/ 140cm szybkości tab. C art. 263 OKARINO 61,04
38 4/ CSI 3*/ 135 cm.zwykły art. 238..2.1 ZAZOU SZUMAWA 4/ 67,58
5 5/ CSI3*/ 140cm zwykły art. 238.2.1 kwalifikacja do Young Riders Acad OKARINO 0/ 58,24
6 8/ CSI3*/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 kwalifikacja do Young Riders ZAZOU SZUMAWA 0/0/ 32,49
23-24/04/2016 ZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 6 / P / zwykły art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 2/90,57
18 6 / P / zwykły art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 3/95,71
13-19 7 / N / dwufazowy art.274.5.3 ARABESQUE DE RAVEL 4/54,18
4 8 / C / zwykły art.238.2.1 KANNELLE Z 4/65,32
7 15 / N / zwykły art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 1/85,90
3 16 / C / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 KANNELLE Z 0/4/25,23
7 16 / C / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ARABESQUE DE RAVEL 4/79,25
12-17/04/2016 CSI 3*, CSI1*, CSIYH1* B-skoki Lummen / Belgia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 II A - 6 latki - 120 dokładności art. 238.1.1 ARABESQUE DE RAVEL 0
55 03 - Big Tour - 140 cm. zwykly z rozg. art. 238.2.2 OKARINO 0/8/ 81,56
17 04 A - Big Tour - 145 cm. zwykły art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/ 70.70
14 04 D - Big Tour - 145 cm. zwykły art.238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 0/ 71,95
4 V B - 6 latki - 120 cm. zwykły art. 238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 0/ 70,33
19 05 - Big Tour - 145 cm zwykły art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/ 64.14
53 06 - Big Tour - 145 cm. zwykły art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 4/ 63,77
2 09B - Big Tour - 140 cm. zwykły art. 238.2.1 OKARINO 0/ 56.24
26 10 - Big Tour LR - 145 cm zwykły z rozg. art. 238.2.2 ZAZOU SZUMAWA 4/ 70,49
40 14 - Grand Prix - 150 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 TORPEDO DES FORETS 16/ 81,78
31 13A - Big Tour - 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 OKARINO 4/ 61.52
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 OKARINO 1/72,77
17 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 2/75,56
1 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/57,62
1 9 / CC / Półfinał HPP Mł.Jeź. zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 OKARINO 0/0/35,70
3 10 / CC1 / Półfinał HPP Seniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ZAZOU SZUMAWA 0/0/38,06
4 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 TORPEDO DES FORETS 0/0/31,06
1 14 / CC/CC1 / Finał HPP Mł. Jeźd dwuna art.273.3.2 (2.2)(3.2) OKARINO 4/0/45,74
7 15 / CC1/CS / Finał HPP Seni. dwun art.273.3.2 (2.2)(3.2) ZAZOU SZUMAWA 8/4/50,70
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 DEZDEMONA 14/69,12
42 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 DEZDEMONA 11/74,84
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły OKARINO 0/66,69
11 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy ZAZOU SZUMAWA 0/8/40,21
12 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy KANNELLE Z 0/8/43,51
27 Konkurs nr 4 MR-N-Dwufazowy ARABESQUE DE RAVEL 4/44,17
1 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy KANNELLE Z 0/0/21,57
1 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły OKARINO 0/51,25
14 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły ZAZOU SZUMAWA 0/56,19
11 Konk nr 7 MR -N-Z Jokerem ARABESQUE DE RAVEL 44/35,33
11 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy KANNELLE Z 4/50,05
9 Konkurs nr 10 -C1-HPPJ i MJ -zwykły z rozg. OKARINO 4/58,76
4 Konkurs nr 11-CC (145) GRAND PRIX zwykły z rozg. ZAZOU SZUMAWA 0/8/38,00
18-20/03/2016 HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konkurs nr 4 P- Zwykły ARABESQUE DE RAVEL 1/81,24
18 Konkurs nr 5 N - ZWYKŁY ARABESQUE DE RAVEL 8/93,86
4 Konkurs nr 10 N - Dwufazowy ARABESQUE DE RAVEL 0/0/26,08
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) ZAZOU SZUMAWA 0/61,95
37 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) KANNELLE Z 5/71,10
11 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) TORPEDO DES FORETS 0/59,03
6 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) ZAZOU SZUMAWA 0/61,52
19 6 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) KANNELLE Z 8/55,38
4 8 / 135 / Finał ŚR konkurs zwykły z rozg (art. 238.2.2) KANNELLE Z 0/0/43,58
24 9 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) TORPEDO DES FORETS 8/65,67
52 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) ARABESQUE DE RAVEL 4/41,39
23 12 / 135/140 / HPP J i MJ, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) ZAZOU SZUMAWA 13/84,48
16 13 / 145 / Grand Prix, HPP, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) TORPEDO DES FORETS 8/72,08
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 OKARINO 0/67,91
49 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 KANNELLE Z 4/64,25
2 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 OKARINO 0/0/27,23
24 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 TORPEDO DES FORETS 1/60,94
47 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 OKARINO 1/58,49
4 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 KANNELLE Z 0/61,48
21 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 4/72,51
15 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 7/77,70
9 10 / C1/CC HPP J i MJ / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS 0/8/36,01
8 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 OKARINO 4/64,60
18 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 KANNELLE Z 8/72,05
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 2 / P / Zwykły art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 1/72,86
36 3 / N / Zwykły art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 4/69,80
22 5 / P / Zwykły art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 0/64,56
39 6 / N / Zwykły art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 7/80,25
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 KANNELLE Z 4/45,25
15 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) OKARINO 4/64,16
26 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) TORPEDO DES FORETS 6/75,40
12 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) OKARINO 0/56,73
20 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) KANNELLE Z 4/50,39
24 6 / 145 / Big Round, Against the clock with jump off (article 238.2.2) TORPEDO DES FORETS 8/66,29
29 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) OKARINO 4/48,31
27 10 / 130 / Speed & Music, Middle Round, Speed competition (article 239 KANNELLE Z 79,27/16
O 12 / 145 / Grand Prix, Against the clock with jump off (article 238.2. TORPEDO DES FORETS REZ
30-31/01/2016 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 5 / P / o wzrastającym stopniu trudności art.269.5 (zwykły) ARABESQUE DE RAVEL 40/60,04
12 6 / N / dwufazowy art.274.5.3 ARABESQUE DE RAVEL 0/1/49,45
1-3 7 / C / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 OKARINO 0/REZ
2 8 / CC / dwufazowy art.274.5.3 KANNELLE Z 0/3/65,22
4 8 / CC / dwufazowy art.274.5.3 TORPEDO DES FORETS 0/ELI
16 13 / P / dwufazowy art.274.5.3 ARABESQUE DE RAVEL 5/56,85
2 14 / N / zwykły art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 0/60,00
2 16 / CC / zwykły art.238.2.1 OKARINO 5/72,95
19-20/12/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-21 nr 4 - L dokładności art.238.1.1 Wagabunda Ponysport (kuc) 0
1-21 nr 4 - L dokładności art.238.1.1 Wagabunda Ponysport (kuc) 0
7 nr 5 - P dwufazowy art.274.5.3 ARABESQUE DE RAVEL 0/0/49,50
8 nr 6 - N zwykły art.238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 0/78,09
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
62 nr 1 - SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) KANNELLE Z 12/86,02
42 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) OKARINO 0/4/40,14
42 nr 3 - BR Big Round, Against the clock (article 238.2.1) TORPEDO DES FORETS 5/76,15
64 nr 6 - BR Big Round, Agains the clock with jump off (article 238.2.2) TORPEDO DES FORETS 20/69,79
10 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) OKARINO 0/53,76
30 nr 9 - MR Middle Round, Against the clock with the jump off (article 2 TORPEDO DES FORETS 8/68,22
O nr 10 - S&M Middle Round, Speed competition (article 239) OKARINO ELI
44 nr 11 - SRF Small Round Final, two phases against the clock (article 2 KANNELLE Z 8/43,98
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 KANNELLE Z 4/42,99
19 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 TORPEDO DES FORETS 8/54,56
1-12 R2 / L / Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1 ARABESQUE DE RAVEL 0
9 R3 / P / Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3. ARABESQUE DE RAVEL 0/4/30,62
1-21 R5 / L / Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1 ARABESQUE DE RAVEL 0
18 R6 / P / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 ARABESQUE DE RAVEL 4/70,17
47 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 TORPEDO DES FORETS 8/52,79
7 6 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1. TORPEDO DES FORETS 4/58,24
21 6 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1. KANNELLE Z 12/89,37
23 10 / C1/CC / HPP J i MJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2.2 KANNELLE Z 8/70,82
9 11 / CC1 / HPP SeniorówJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2. TORPEDO DES FORETS 8/69,18
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
50 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły OKARINO 1/80,20
4 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy KANNELLE Z 0/0/22,60
26 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły KANNELLE Z 5/105,64
5 10 / HPP J MJ - C1/CC / HPP J MJ- C1/CC 238.2.2 z rozgrywką OKARINO 0/4/41,38
2 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix KANNELLE Z 0/0/39,63
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) OKARINO 0/54,29
22 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) KANNELLE Z 4/42,71
29 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) TORPEDO DES FORETS 4/44,94
33 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) ARABESQUE DE RAVEL 4/62,24
46 6R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) ARABESQUE DE RAVEL 8/50,04
2 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) KANNELLE Z 0/53,75
15 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) TORPEDO DES FORETS 0/59,48
2 11 / HPP J i MJ / art. 238.2.2. zwykły z rozgrywką OKARINO 0/0/32,18
26 12 / CC1 / art. 238.2.2 zwykły z rozgrywką DR Grand Prix (wys. 145 c TORPEDO DES FORETS 12/62,55
O 12 / CC1 / art. 238.2.2 zwykły z rozgrywką DR Grand Prix (wys. 145 c KANNELLE Z REZ
17 10R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) ARABESQUE DE RAVEL 4/70,94
30-01/11/2015 CSI 2*-W, CSIYH 1*, CSIU25-A B-skoki Linz Ebelsberg / Szwajcaria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 3 - CSIYH 1* - 6/7 latki - 125-130 cm. zwykły art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 4/ 64,76
6 6 - CSIU25-A - EY-Cup 25 - 135 cm. zwykły art.238.2.1 OKARINO 1/ 74,80
5 7 - Gold Tour - 140/145 cm. zwykly art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/ 70,99
o 9 - CSIYH 1*- 6/7 latki - 125-135 cm. zwykly art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE elim
41 12 - CSI 2* - 130/135 cm. zwykly z rozg. art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS 13/ 74,75
1 13 - CSIU25-A - EY-Cup 25 - 140 cm. zwykłt art.238.2.1 OKARINO 0/ 63,42
21 16 - CSIYH 1* - 6/7 latki - 125/135 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 8/ 72,21
7 20 - CSIU25-A - EY-Cup 25 - 145 m. zwykły art.238.2.1 OKARINO 0/4/ 39,92
o 21 - CSI 2* - 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS rez
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 6 / CSI2* Silver Tour art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/55,70
34 6 / CSI2* Silver Tour art.238.2.1 KANNELLE Z 12/74,87
38 7 /CSI2* Gold Tour art.274.5.3 TORPEDO DES FORETS 4/43,24
20 11 /CSI2* Silver Tour art.274.5.3 KANNELLE Z 0/4/24,42
38 11 /CSI2* Silver Tour art.274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 4/48,28
O 12 / CSI2* Gold Tour (LR) art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS REZ
1 14 /CSI2* Silver Tour Final art.238.2.2 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/32,4
25 15 /GRAND PRIX (LR) art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS 8/78,29
O 13 / CSI2* Bronze Tour Final art.238.2.2 KANNELLE Z ELI
08-11/10/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 4 / CC / Duża Runda - zwykły art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/80,54
9 4 / CC / Duża Runda - zwykły art.238.2.1 OKARINO 4/66,01
13 9 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 OKARINO 1/85,09
1 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 KANNELLE Z 0/59,56
16 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 5/85,73
14 11 / N / Mała Runda - zwykły art.238.2.1 IRYDION L 4/81,80
5 15 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/79,59
O 15 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 KANNELLE Z REZ
1 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda - dwufazowy art.274.5.32.1 OKARINO 0/0/28,58
20 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda - dwufazowy art.274.5.32.1 TORPEDO DES FORETS 8/53,81
3 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/58,88
7 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 KANNELLE Z 4/53,34
2 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 OKARINO 0/4/33,04
8 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS 4/64,28
09-11/10/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 nr 2 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ARABESQUE DE RAVEL 0/77,68
27 nr 2 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ARABESQUE DE RAVEL 5/82,06
21 nr 8 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ARABESQUE DE RAVEL 1/85,00
32 nr 8 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ARABESQUE DE RAVEL 4/80,57
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 4 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 7-tetnich (1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/75,14
2 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk OKARINO 0/67,55
8 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk KANNELLE Z 4/67,97
1-8 9 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 7-letnich ( CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0
4-6 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb KANNELLE Z 0/0/22,57
30 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb OKARINO 4/61,71
6 10a / N / art. 269.5 z jokerem Konkurs BATMAN JOKER CUP KANNELLE Z 41/36,44
2 14 / 7-L / art. 238.1.1 - finał koni 7-letnich (135 cm) CASABLANCA / CABALLO DALTIERE /4/47,09
3 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. OKARINO 0/4/47,91
o 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. KANNELLE Z rez
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 2 / CSI 1* / 120 Small Onea rt.238.2.1, Table A IRYDION L 4/82,07
29 5 / CSI 3* / 140 Silver Round art.238.2.1, Table A OKARINO 5/80,84
26 6 / CSI 3* LR / 145 Gold Round art.238.2.1 Table A TORPEDO DES FORETS 4/82,75
5 7 / CSI 1* / 120 Small One art.238.2.1, Table A IRYDION L 0/61,62
24 11 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1, Table A CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/77,11
33 12 / CSI 3* / 145 Silver Round,art.274.5.3, Table A OKARINO 8/54,25
16 14 / CSI 1* / 120 Small One Star Final CSI 1* art.274.5.3, Table A IRYDION L 1/54,27
10 16 / CSI 3* / 135 Bronze Round, art.274.5.3, Table A CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/4/24,59
23 17 / CSI 3* LR / 145 Silver Round Final art.239, Table C TORPEDO DES FORETS 70,95/2
9 24 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.269.5 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 43/55,50
24 24 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.269.5 OKARINO 12/37,17
11-16/08/2015 ME Dzieci, Juniorów, Młodych Jeźdźców B-skoki Wiener Neustadt / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Juniorzy 3 - 1 kwalif. indyw. - 140 cm. szybkości art.239/263 grupa 1 TORPEDO DES FORETS (12) 83,46
54 Juniorzy 6 - 1 kwalif. drużunowa - 140 cm. dwunawrotowy art TORPEDO DES FORETS 4/ 79,85
13 Juniorzy 6 - indyw. - 140 cm.dokładości 238.1.1 grupa 1 TORPEDO DES FORETS 8/ 78,41
8 Juniorzy - Puchar Narodów TORPEDO DES FORETS (4)/ 4
01-02/08/2015 ZOB1* (CSN) i ZR Grand Prix ZM B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) OKARINO 0/57,87
15 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 1/87,36
16 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) KANNELLE Z 4/62,41
1 3 / CC / art.274.5.5 dwufazowy DR (wys. 140 cm) OKARINO 0/0/26,12
7 3 / CC / art.274.5.5 dwufazowy DR (wys. 140 cm) TORPEDO DES FORETS 0/0/40,85
1 5 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) OKARINO 0/0/29,97
2 5 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) KANNELLE Z 0/4/30,05
9 6 / CC / art. 273.2.2 & 273.3.3.1 & 273.4.3 Grand Prix dwunawrotowy (w CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/8/43,78
11 6 / CC / art. 273.2.2 & 273.3.3.1 & 273.4.3 Grand Prix dwunawrotowy (w TORPEDO DES FORETS 1/WYC
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 74,91/4
O I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C TORPEDO DES FORETS REZ
4 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/81,94
16 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 6/90,72
9-19 I nawrót finału TORPEDO DES FORETS 8
1-2 II nawrót finału TORPEDO DES FORETS 0
3 WYNIKI KOŃCOWE MP-JUNIORÓW TORPEDO DES FORETS 10,94
18-21/06/2015 CSIOJ, CSIOCh B-skoki Hagen / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 CSIOJ - Puchar Narodów - 140 cm. art.264.7,10 TORPEDO DES FORETS [12]
49 11 - CSIOJ/ CSIOY - 135cm OKARINO 4/ 78,93
48 5 - CSIOJ - 140 cm. zwykły z rozg. TORPEDO DES FORETS 12/ 80,17
21-25/05/2015 CSIOY, CSIOJ, CSIOCh, CSIOP B-skoki Lamprechtshausen / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 konk nr. 5 - Junior Tour - 130 cm. zwykly art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 5/ 81,78
6 konk nr.11 - Junior Tour - 135 cm. zwykły art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/ 70,47
58 konk nr.11 - Junior Tour - 135 cm. zwykły art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 7/ 90,28
2 konk nr. 23 - Junior Tour 140cm. - zwykły art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/ 69,20
53 konk nr.28 - FEI Junior Grand Prix 140 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS 20/ 72,60
3 FEI Nations Cup Young Junior - 1 nawrót TORPEDO DES FORETS 0/ 72,73
3 FEI Nations Cup Young Junior - 2 nawrót TORPEDO DES FORETS 8/ 73,66
16-17/05/2015 I Elim. Summer Salio Cup 2015 B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 7 / N / zwykły Art. 238.2.1 KANNELLE Z ELI
1 8 / C / zwykły Art. 238.2.1 KANNELLE Z 0/59,14
17 8 / C / zwykły Art. 238.2.1 OKARINO 0/81,01
10 16 / C / zwykły Art.238.2.1 OKARINO 0/88,23
4 17 / CC / zwy. z rozg. GRAND PRIX o nagrodę CSR ZBYSZKO Art. 238.2.2 OKARINO 0/8/50,59
7 17 / CC / zwy. z rozg. GRAND PRIX o nagrodę CSR ZBYSZKO Art. 238.2.2 KANNELLE Z 4/79,75
07-10/05/2015 CSIYH 1*, CSI 2* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr.4 - CSIYH 1* - 7 latki - 130 cm zwykły art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/ 68,93
1 Konk nr. 5 - CSIYH 1* - 7 latki - 130 cm zwykły art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/ 58,12
1 Konk nr. 6 - CSIYH 1* - 7 latki - 130 cm zwykły z rozg. art. 238.2.2 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE ?
1 Konk nr.16 - CSI 2* - Silver Tour - 135 cm. zwykly art.238.2.1 OKARINO 0/ 59,82
41 Konk nr.16 - CSI 2* - Silver Tour - 135 cm. zwykly art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 3/ 82,49
25 Konk nr.17 - - CSI 2* - Silver Tour - 140 cm. zwykly art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 3/ 91,30
39 Konk nr.17 - - CSI 2* - Silver Tour - 140 cm. zwykly art.238.2.1 OKARINO 6/ 85,32
2 Konk nr.18 - CSI 2* - Silver Tour - 140 cm. zwykly z rozg. art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS 0/0/ 42,53
1 Konk nr.19 - CSI 2* - Last Chance - 135 cm. zwykły art.238.2.1 OKARINO 0/ 58,37
24-26/04/2015 ZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk nr 3-kl.C Rund Złota art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/68,91
22 Konk nr 4- kl.C1 Runda Złota art.238.2.1 KANNELLE Z 4/67,72
1 Konk nr 9 -KL.C1 Złota Runda art238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/59,89
17 Konk nr 10 -kl.CC Runda Diamentowa art.238.2.1 KANNELLE Z 12/63,75
5 Konk nr 16- kl.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 KANNELLE Z 0/0/40,24
27 Konk nr 16- kl.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 4/74,26
4 RUNDA ZŁOTA (1.35) KANNELLE Z 0/0/40,24
25 RUNDA ZŁOTA (1.35) CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 4/74,26
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 4 / C / Szyb. I Półfinał Finału HPP Juniorów atr. 263 OKARINO 55,13/0
O 4 / C / Szyb. I Półfinał Finału HPP Juniorów atr. 263 TORPEDO DES FORETS ELI
2 10 / C1 / Zwykły - II Półfinał Finału HPP Juni Art. 238.2.1 OKARINO 0/66,30
11 10 / C1 / Zwykły - II Półfinał Finału HPP Juni Art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 4/71,53
1 16 / C1/CC / Dwu - Finał Finału HPP Junio, Art.273.3.2 TORPEDO DES FORETS 0/4/=4
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 Konk nr 2 - MR - dwufazowy CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 2/68,60
22 Konk nr 4 - ŚR - zwykly KANNELLE Z 0/63,17
25 Konk nr 4 - ŚR - zwykly OKARINO 0/66,62
38 Konk nr 4 - ŚR - zwykly CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 4/63,85
18 Konk nr 9 - ŚR - dwufazowy CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/42,26
25 Konk nr 9 - ŚR - dwufazowy KANNELLE Z 0/REZ
16 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły OKARINO 4/53,31
18 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły KANNELLE Z 4/55,03
28 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 8/55,54
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/65,63
26 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A KANNELLE Z 8/45,47
18 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A OKARINO 4/53,92
29 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A TORPEDO DES FORETS 4/67,34
22 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A OKARINO 0/1/43,45
2 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/24,90
9 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 KANNELLE Z 0/0/38,17
4 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg TORPEDO DES FORETS 0/61,78
4 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg OKARINO 0/4/34,21
16 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg KANNELLE Z 4/66,08
17 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 4/66,12
5 Konk nr 16- GRAND PRIX KL.CC TORPEDO DES FORETS 0/4/34,20
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 1/73,90
24 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 OKARINO 0/68,64
27 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 KANNELLE Z 4/53,32
60 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 9/70,41
16 4 / CC / Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3. TORPEDO DES FORETS 0/0/39,78
22 4 / CC / Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3. OKARINO 0/11/57,53
19 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/42,19
27 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 KANNELLE Z 0/4/38,41
2 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/56,18
19 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 OKARINO 4/62,51
12 11 / C / Dwufazowy - ŚR- RO - Tab.A, Art. 274.5.3 KANNELLE Z 4/55, 96
4 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. OKARINO 0/4/36,34
8 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/8/37,49
4 14 / CC / Grand Prix- MJ i Seniorzy Zwy.z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. TORPEDO DES FORETS 0/0/39,42
07-08/03/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 8 / C / zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 KANNELLE Z 0/0/36,25
1 16 / C / zwykły art.238.2.1 KANNELLE Z 0/47, 18
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
50 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 4/65,86
33 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Carelle ? 0/60,98
11 3a / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 OKARINO 0/0/34,34
O 3a / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 TORPEDO DES FORETS REZ
16 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/34,41
14 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 OKARINO 0/76,06
24 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 TORPEDO DES FORETS 4/65,45
14 7a / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/61,96
22 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 Carelle ? 4/53,34
11 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 TORPEDO DES FORETS 0/0/33,84
32 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 OKARINO 4/44,19
10 11 / C / ŚR - RO- dwufazowy - art.274.5.3 Carelle ? 0/4/26,81
2 13 / C1 / ŚR - Finał RJunio - zwy z rozgr - art.238.2.2 OKARINO 0/0/29,46
8 13 / C1 / ŚR - Finał RJunio - zwy z rozgr - art.238.2.2 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/4/32,25
30 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 TORPEDO DES FORETS 4/76,58
3 14a / CC / GRAND PRIX - kl. Młodych Jeźdźców TORPEDO DES FORETS 4/76,58
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/35,56
8 3 / C / zwykły 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 4/59,77
24 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/ 73,07
o 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 OKARINO rez
6 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 TORPEDO DES FORETS 0/0/ 41,09
8 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 OKARINO 0/4/ 30,16
11 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/2/47,05
9 10 / DR / Zwykły 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/74,82
21 10 / DR / Zwykły 238.2.1 OKARINO 13/86,71
4 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/27,94
O 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 OKARINO REZ
4 15 / DR finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 TORPEDO DES FORETS 0/0/35,47
06-08/02/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 2 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/66,67
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
65 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 1/69,70
25 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 OKARINO 0/64,10
30 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 0/66,34
5 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 TORPEDO DES FORETS 0/0/34,36
14 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 OKARINO 0/4/31,32
28 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/61,43
12 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/57,99
6 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 OKARINO 0/67,81
29 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 6/76,02
6 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 CASABLANCA / CABALLO DALTIERE 0/0/26,67
21 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 OKARINO 4/ 60,61
9 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 TORPEDO DES FORETS 4/71,38
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk. nr 1 - SR (MR-1.35), art. 238.2.1, Table A ROXAVEL 0/62,47
42 Konk nr 2 - MR (ŚR-1.40), art. 274.5.3, TORPEDO DES FORETS 0/4/35,77
20 Konk. nr 5 - MR ( ŚR- 1.40), art. 238.2.1, Table A TORPEDO DES FORETS 0/64,70
15 Konkurs nr OS2 - 120 Art. 238.2.1, OKARINO 0/70,77
36 Konk. nr 8 - SM Small Round(1.35), art. 274.5.3, ROXAVEL 5/45,78
35 Konk. nr 10 - MR ( ŚR-1.40) art. 238.2.2, T TORPEDO DES FORETS 8/64,95
1 Konkurs nr OS4 - 130 Art. 238.2.1, OKARINO 0/50,54
9 Konk.nr OS6 - 135 One Star Challenge Final, Art. 238. 2.2 OKARINO 0/4/29,34
21 Konk. nr 13 - (1.35) Small Round Final, art 274.5.3 ROXAVEL 8/32,16
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 Konk. nr 5 - Medium Round(130) - art. 238.2.1 TORPEDO DES FORETS 8/93,67
23 Konk.nr 6 - Big Round (140)- art. 274.5.3 ROXAVEL 0/4/43,69
10 Konk. nr 11 - Medium Round 130- art. 274.5.3 TORPEDO DES FORETS 0/0/28,42
44 Konk. nr 11 - Medium Round 130- art. 274.5.3 ROXAVEL 4/41,49
49 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) TORPEDO DES FORETS 71,71/12
52 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) ROXAVEL 73,06/8
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 Konk nr 4 -I półfinał 7 latki art.238.1.1 OKARINO 0
1-10 Konk nr 9 -II półfinał 7 latki art.238.1.1 OKARINO 0/0/39,58
4-7 Konk nr 14 - Finał i wyniki koncoew 7 latki art.238.1.1 OKARINO 4
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-6 I- półfinał 7-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 OKARINO 0
4 II-półfinał 7-latki HOD.POL.zwyk.art.238.2.1 OKARINO 4/66,85
2 FINAŁ 7 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 OKARINO 4/79,84
2 WYNIKI KOŃCOWE -7 latki HOD.POL OKARINO 8/0
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 Konk nr 14 Gold 2 ( 1.35) dwufazowy OKARINO 0/4/39,70
34 Konk nr 14 Gold 2 ( 1.35) dwufazowy FENICJANKA 4/54,56
23 Konk nr 20 Gold 2 (1.35) zwykły FENICJANKA 4/66,28
36 Konk nr 20 Gold 2 (1.35) zwykły OKARINO 4/83,63
20 Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły OKARINO 4/62,12
29 Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły FENICJANKA 8/61,60
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 OKARINO 0/ 76,77
26 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 OKARINO 0/ 67,67
27 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 ROXAVEL 1/ 73,08
45 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 FENICJANKA 4/ 67,02
23 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 FENICJANKA 4/ 51,25
29 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 ROXAVEL 4/ 59,29
12 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 OKARINO 0/4/ 28,10
12 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg FENICJANKA 4/ 75,84
29 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg ROXAVEL 10/ 88,13
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 I PÓŁFINAŁ - klasa C(130 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 FENICJANKA 0/70,75
12 I PÓŁFINAŁ - klasa C(130 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 OKARINO 1/82,88
3 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238 OKARINO 0/74,43
8 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238 FENICJANKA 4/71,57
9 WYNIKI KOŃCOWE-JUNIORZY OKARINO 8/16 =24
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 OKARINO 0/ 72,36
34 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 ROXAVEL 0/ 72,77
18 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 ROXAVEL 0/4/ 35,58
32 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 FENICJANKA 0/ rez
1 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 OKARINO 0/0/ 26,96
45 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 ROXAVEL 4/ 52,37
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 FENICJANKA rez
2 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. FENICJANKA 0/65,97
3 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. FENICJANKA 0/65,77
1 Konk.nr 13 -kl.C1 finał Grand Prix Wielkopolski dwunawrotowy art.237 FENICJANKA 0/0/29,15
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 OKARINO 1/77,83
21 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 ROXAVEL 2/81,86
13 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 ROXAVEL 0/70,65
31 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 OKARINO 0/3/43,69
23 Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 ROXAVEL 1/47,51
15 Konk. nr 16 - 1.40m ŚR dwufazowy art.274.5.3 OKARINO 0/4/43,87
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk.nr5-1-kl.N MR zwykły art.238.2.1 OKARINO 1/69,77
10 Konk.nr.6-1-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 ROXAVEL 0/0/30,28
25 Konk.nr.6-1-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 OKARINO 0/4/28,45
19 Konk.nr.13-1-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 OKARINO 4/61,48
25 Konk.nr.13-1-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 ROXAVEL 5/74,87
3 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 OKARINO 0/0/29,02
47 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 ROXAVEL 4/47,00
02-04/05/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk.nr3-kl.C-ŚR dwufazowy art.274.5.3 ROXAVEL 0/0/35,92
24 Konk.nr3-kl.C-ŚR dwufazowy art.274.5.3 OKARINO 0/0/48,03
9 Konk.nr7 kl.C-ŚR zwykły art.238.2.1 OKARINO 0,89,95
20 Konk.nr7 kl.C-ŚR zwykły art.238.2.1 ROXAVEL 8/89,89
4 Konk nr 12 -kl C1- Finał ŚR zwykły z rozg.art.238.2.2 ROXAVEL 0/0/41,08
6 Konk nr 12 -kl C1- Finał ŚR zwykły z rozg.art.238.2.2 OKARINO 0/4/39,71