Karta zawodnika

Imie: Paweł

Nazwisko: Kaliciński

Rok urodzenia: 1987


Klasa:

Klub: Stowarzyszenie Warszawski KJ


16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 BEAURIVAGE- N 4/52,15
2 Konk nr 3 - CC Runda Złota zwykły art. 238.2.1 Potomak 0/59,66
14 Konk nr 3 - CC Runda Złota zwykły art. 238.2.1 BEAU MOLGA 4/65,19
18 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 BEAURIVAGE- N 7/84,20
20 Konk nr 6 - CC Runda Złota dwufazowy art. 274.5.3 BEAU MOLGA 8/50,23
20 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 BEAURIVAGE- N 8/69,57
6 Konk nr 10 - CC1 Grand Prix Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką BEAU MOLGA 0/4/38,60
11 Konk nr 10 - CC1 Grand Prix Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką Potomak 4/72,91
19-21/08/2016 ZO-2 B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 nr 1 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 Famata-B 4/64,83
12 nr 3 - C1 Średnia Runda B dwufazowy art. 274.5.3 BEAURIVAGE- N 4/53,00
O nr 4 - CC Duża Runda zwykły art. 238.2 .1 BEAU MOLGA ELI
11 nr 5 - N Mała Runda dwufazowy art. 274.5.3 Guus van\'t Kattenbos 0/0/41,07
3 nr 7 - C1 Średnia Runda B zwykły art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/65,09
3 nr 8 - CC Duża Runda zwykły art. 238.2.1 BEAU MOLGA 0/64,62
O nr 9 - N1 Finał Małej Rundy dwufazowy art. 274.5.3 Guus van\'t Kattenbos REZ
14 nr 10 - C1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 BEAURIVAGE- N 4/63,28
O nr 11 - CC1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 BEAU MOLGA REZ
01-03/07/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk RMK-6 lat KL.N1 na styl konia Famata-B 5,5
5 Konk nr 3 ŚR b KL.C1 Art.274.5.3 Tab.A BEAU MOLGA 4/49,69
6 Konk nr 3 ŚR b KL.C1 Art.274.5.3 Tab.A BEAURIVAGE- N 4/50,51
7 Konk nr 4 KL.CC Art 238.2.1Tab.A Potomak 4/59,56
13 Kokn nr 7 KL.C1 ŚR b Art 238.2.1 Tab A BEAURIVAGE- N 8/67,76
2 Konk nr 8 KL.CC DR Art.238.2.1 Tab.A BEAU MOLGA 0/65,54
9 KONK NR 10 KL C1 FIMAŁ ŚR BEAURIVAGE- N 4/71,51
9 KONK N1 11 KL.CC1 FINAŁ DR Art.238.2.2 Tab.A Potomak 8/66,18
10 KONK N1 11 KL.CC1 FINAŁ DR Art.238.2.2 Tab.A BEAU MOLGA 8/70,42
03-05/06/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWIE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 KONK NR 2 KL. C ŚR dwufazowy Art..274.5.3 BEAU MOLGA 4/43,32
1 KONK NR 3 KL C1 ŚR dwufazowy Art.274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/0/26,26
1 KONK NR 4 KL. CC DR zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Potomak 0/64,97
1 KONK NR 7 KL.C1 ŚR zwykły bez rozg.Art.238.2.1 BEAU MOLGA 0/61,01
11 KONK NR 8 KL.CC zwykły bez rozg.Art.238.2.1 BEAURIVAGE- N 4/72,63
9 KONK NR 10 KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły z rozg.Art.238.2.2 BEAU MOLGA 4/69,98
21 KONK NR 10 KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły z rozg.Art.238.2.2 BEAURIVAGE- N 12/91,12
8 KONK NR 11 KL.CC1 FINAŁ DR zwykły z rozg.Art.238.2.2 Potomak 8/66,94
06-08/05/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 1 kl.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A BEAU MOLGA 0/52,96
22 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A Detroit CL 4/41,27
24 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A BEAURIVAGE- N 4/41,90
2 Konk nr 3 kl.CC zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A Potomak 0/62,73
14 Konk nr 3 kl.CC zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A Detroit CL 4/80,14
16 Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A BEAU MOLGA 4/60,69
O Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A BEAURIVAGE- N ELI
7 Konk nr 6 kl.CC dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A Detroit CL 0/4/35,26
23 Konk nr 6 kl.CC dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A Potomak 4/54,04
1 Konk nr 8 kl. N1 dwufaz.Art 274.5.3 Tab .A BEAU MOLGA 0/0/27,93
25 Konk nr 9 kl.C1 zwykły z rozg.Art.238.2.2Tab.A BEAURIVAGE- N 8/82,89
7 Konk nr 10 kl.CC1 zwykły z rozg.Art.238.2.2Tab.A Detroit CL 0/4/37,12
14 Konk nr 10 kl.CC1 zwykły z rozg.Art.238.2.2Tab.A Potomak 4/76,67
23-24/04/2016 MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr 4 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 BEAU MOLGA 0/50,56
6 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 BEAU MOLGA 0/53,63
22 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Detroit CL 0/61,51
38 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Famata-B 4/61,90
5 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 Detroit CL 4/56,10
09-10/04/2016 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 ELDORENUS Z 0/0/22,00
23 Konk nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 GRANDA 1/56,20
2 Konk nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 (110 cm) BEAU MOLGA 0/55,29
3 Konk nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 (110 cm) Famata-B 0/55,74
15 Konk nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 (110 cm) ELDORENUS Z 0/61,99
5 Konk nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Famata-B 0/20,81/0
16 Konk nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 BEAU MOLGA 0/23,88/3
2 Konk nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/65,04
12 Konk nr 9 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 GRANDA 0/0/34,65
3 Konk nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 ELDORENUS Z 0/62,34
10 Konk nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 GRANDA 0/74,37
17 Konk nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 Famata-B 4/67,54
3 Konk nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Famata-B 0/59,28
9 Konk nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 ELDORENUS Z 0/66,45
18 Konk nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 BEAU MOLGA 4/59,33
18 Konk nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 BEAURIVAGE- N 4/54,52
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 10 / CC1 / Półfinał HPP Seniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Potomak 4/69,33
5 15 / CC1/CS / Finał HPP Seni. dwun art.273.3.2 (2.2)(3.2) Potomak 4/0/49,30
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 2 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) BEAURIVAGE- N 4/60,50
18 3R / L / konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) ELDORENUS Z 0/55,82
42 4R / P / konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) ELDORENUS Z 0/66,12
14 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) BEAURIVAGE- N 4/58,36
9 6 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Potomak 4/57,91
6 8R / P / konkurs dwufazowy - wys. 110 cm (art. 274.5.3) ELDORENUS Z 0/0/28,06
O 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) ELDORENUS Z REZ
1 8 / 135 / Finał ŚR konkurs zwykły z rozg (art. 238.2.2) BEAURIVAGE- N 0/0/38,35
28 12R / P / konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) ELDORENUS Z 4/64,15
13 13 / 145 / Grand Prix, HPP, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Potomak 8/69,68
04-06/03/2016 HZR Finał HPWiM kat.Kuce, Małe Konie B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konkurs nr 16 - L ZR/ZT zwykły art.238.2.1 GRANADA 26/113,21
5 Konkurs nr 19 - P ZR zwykły art. 238.2.1 Famata-B 0/66,74
6 Konkurs nr 19 - P ZR zwykły art. 238.2.1 ELDORENUS Z 0/69,06
1 Konkurs nr 20 - N ZR zwykły art. 238.2.1 Famata-B 0/58,96
11 Konkurs nr 20 - N ZR zwykły art. 238.2.1 ELDORENUS Z 4/71,24
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/63,64
17 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 Potomak 0/4/35,16
17 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 Potomak 4/69,97
20 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 BEAURIVAGE- N 4/72,10
2 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Potomak 0/4/39,23
O 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 BEAURIVAGE- N REZ
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 1 / L / Zwykły art.238.2.1 Guus van\'t Kattenbos 0/60,99
13 4 / L / Zwykły art. 238.2.1 Guus van\'t Kattenbos 0/58,30
12 5 / P / Zwykły art.238.2.1 Guus van\'t Kattenbos 0/60,52
17 7 / L1 / Zwykły art.238.2.1 Guus van\'t Kattenbos 4/58,42
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 1 / L / Zwykły art.238.2.1 GRANDA 0/51,81
17 1 / L / Zwykły art.238.2.1 Famata-B 4/48,47
18 1 / L / Zwykły art.238.2.1 ELDORENUS Z 4/49,46
T 1 / L / Zwykły art.238.2.1 GRANDA 0
5 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 Famata-B 0/0/32,81
13 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 ELDORENUS Z 4/46,51
31 4 / L / Dwufazowy art.274.5.3 GRANADA 8/46,49
23 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 ELDORENUS Z 33/56,97
25 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 Famata-B 32/54,63
O 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 GRANADA ELI
12 6 / N / Dwufazowy art.274.5.3 NEVER LOSE 4/53,85
16 6 / N / Dwufazowy art.274.5.3 ELDORENUS Z 24/89,63
7 7 / L-1 / Dwufazowy art.274.5.3 GRANDA 0/1/32,05
5 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 ELDORENUS Z 0/55,44
6 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 Famata-B 0/57,97
8 9 / N / Dwufazowy art.274.5.3 Famata-B 0/8/35,32
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 BEAURIVAGE- N 4/64,03
3 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 Detroit CL 57,34/0
5 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 Potomak 59,25/1
9 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 8/61,68
11 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 Detroit CL 8/72,25
1 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/60,68
1 10 / CC-1 (FDR) / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Potomak 0/0/31,33
4 10 / CC-1 (FDR) / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Detroit CL 4/61,61
16-17/01/2016 HZR B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr 4 - L zwykły art. 238.2.1 Famata-B 0/60,96
8 Konkurs nr 4 - L zwykły art. 238.2.1 ELDORENUS Z 0/62,70
10 Konkurs nr 4 - L zwykły art. 238.2.1 GRANADA 0/66,59
13 Konkurs nr 6 - P zwykły art. 238.2.1 Famata-B 0/67,38
17 Konkurs nr 6 - P zwykły art. 238.2.1 ELDORENUS Z 0/72,30
21 Konkurs nr 6 - P zwykły art. 238.2.1 GRANADA 5/75,98
7 Konkurs nr 14 - P o wzr stopniu trud z Jockerem art. 269.5 Famata-B 44/45,71
19 Konkurs nr 15 - N dwufazowy art. 274.5.2 Famata-B 4/43,87
3 Konkurs nr 16 - C zwykły art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/62,57
4 Konkurs nr 16 - C zwykły art. 238.2.1 Detroit CL 0/63,07
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 ELDORENUS Z 1/69,15
38 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 GRANDA 3/77,10
40 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Famata-B 4/54,71
O 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Famata-B REZ
13 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 BEAURIVAGE- N 4/50,62
5 6 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 BEAURIVAGE- N 8/51,66
5 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Famata-B 0/0/26,09
13 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 GRANDA 0/0/28,45
19 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 ELDORENUS Z 0/0/31,20
13 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 Famata-B 0/62,03
2 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/60,10
6 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 8/69,89
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 4/59,66
17 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 Potomak 8/42,71
31 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 BEAURIVAGE- N 4/47,41
2 6 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1. Potomak 0/6625
14 8 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3 BEAURIVAGE- N 4/55,44
7 11 / CC1 / HPP SeniorówJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2. Potomak 8/66,42
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) BEAURIVAGE- N 0/52,83
36 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) Potomak 8/42,13
36 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) Potomak 12/56,25
47 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) BEAURIVAGE- N 4/42,05
37 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) BEAURIVAGE- N 4/47,55
6 12 / CC1 / art. 238.2.2 zwykły z rozgrywką DR Grand Prix (wys. 145 c Potomak 4/60,86
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/69,68
6 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/0/21,01
6 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/0/20,56
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Guus van\'t Kattenbos 0/ 66,14
T Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Guus van\'t Kattenbos T 4/ 59,10
5 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Guus van\'t Kattenbos 0/0/ 20,21
T Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Guus van\'t Kattenbos T 4/ 47,23
3 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Guus van\'t Kattenbos 0/0/ 23,39
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) Discover S 0/0/20,92
1 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) Potomak 0/52,52
10 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) Detroit CL 0/60,48
27 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/68,94
27 7 / N / zwykły, art. 238.2.1 Discover S 8/65,28
6 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/0/27,10
12 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) Detroit CL 0/0/30,50
25 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) Discover S 14/89,59
O 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) GEORGIA / BAJOU DU ROUET ELI
O 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) Potomak REZ
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Guus van\'t Kattenbos 5,4
38 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK ELDORENUS Z 5,2
O 1MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje MPMK Famata-B ELI
46 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/74,15
38 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/50,49
4-5 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK ELDORENUS Z 8,0
39 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Guus van\'t Kattenbos 4,0
O 3MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje do MPMK Famata-B REZ
10 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/61,75
4 8 - C - Runda Złota seria A, zwykły art.:238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/64,90
22 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/76,72
22-24/05/2015 ZO 2*+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 2 r- kl.L zwykły 238.2.1 ELDORENUS Z 0/59,10
18 Konk nr 2 r- kl.L zwykły 238.2.1 Famata-B 0/60,29
34 Konk nr 2 r- kl.L zwykły 238.2.1 Guus van\'t Kattenbos 4/62,17
4 Konk nr 3r -kl.P zwykły 238.2.1 TOPAZ / Efekt 0/55,95
6 Konk nr 1 - RMK - 5l. z oceną stylu konia Famata-B 3,7
8 Konkurs nr 3 - MR zwykły 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/58,43
41 Konkurs nr 3 - MR zwykły 238.2.1 Discover S 4/61,98
58 Konkurs nr 3 - MR zwykły 238.2.1 TOPAZ / Efekt 8/55,47
23 Konkurs nr 4 - ŚR-A 130 zwykły 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/56,67
47 Konkurs nr 4 - ŚR-A 130 zwykły 238.2.1 Discover S 12/60,65
O Konkurs nr 8r - L - RMK - 4l. z oceną stylu konia ELDORENUS Z B.O
O Konkurs nr 8r - L - RMK - 4l. z oceną stylu konia Guus van\'t Kattenbos REZ
1-2 Konkurs nr 9r - L - RMK - 4l. z oceną stylu konia Guus van\'t Kattenbos 7,8
3 Konkurs nr 9r - L - RMK - 4l. z oceną stylu konia ELDORENUS Z 7,6
6 Konkurs nr 7 - RMK - 5l. z oceną stylu konia Famata-B -0.8
O Konkurs nr 10 - ŚRA 130 Dwufazowy 274.5.3 Discover S ELI
20 Konkurs nr 11 - ŚRB 135 Dwufazowy 274.5.3 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 12/45,19
2 Konkurs nr 14r - L - RMK - 4l. z oceną stylu konia Guus van\'t Kattenbos 7,9
3 Konkurs nr 14r - L - RMK - 4l. z oceną stylu konia ELDORENUS Z 7,6
O Konkurs nr 13 - FRMK - 5l. z oceną stylu konia Famata-B ELI
52 Konkurs nr 15 - FMR dwufazowy 274.5.3 Discover S 16/54,40
18 Konkurs nr 16 - FŚR zwykły z rozgrywką 238.2.2 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/82,91
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A BEAU MOLGA 0/61,43
O Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A GEORGIA / BAJOU DU ROUET ELI
66 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg GEORGIA / BAJOU DU ROUET 5/79,00
19 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/0/33,37
27 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 BEAU MOLGA 4/42,82
7 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/0/37,97
54 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg BEAU MOLGA 12/71,13
13-15/03/2015 HZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk. nr 5R - KL. N dwufazowy GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/0/34,45
3 Konk. nr 5R - KL. N dwufazowy Discover S 0/0/34,63
23 Konk. nr 5R - KL. N dwufazowy BEAU MOLGA 10/68,43
1 Konk.nr 6r- KL.C zwykł bez rozg. GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/50,98
5 Konk.nr 6r- KL.C zwykł bez rozg. Detroit CL 4/59,21
9 Konk.nr 6r- KL.C zwykł bez rozg. Discover S 8/58,97
1 Konk.nr 7 r kl. CC BEAURIVAGE- N 4/62,55
28 Kok nr 10 r- kl.L zwyk.bez rozg Guus van\'t Kattenbos 19/90,70
O Kok nr 10 r- kl.L zwyk.bez rozg Famata-B ELI
3 Konk nr 13 R- KL.N zwy.bez rozg BEAU MOLGA 0/60,82
1 Konk nr 14r - KL.C dwufazowy GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/0/29,15
14 Konk nr 14r - KL.C dwufazowy Detroit CL 0/12/37,78
20 Konk nr 14r - KL.C dwufazowy Discover S 8/ 52,39
3 Konk nr 15r- kl.CC zwy.bez rozg GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/62,22
o Konk nr 15r- kl.CC zwy.bez rozg BEAURIVAGE- N eli
1 Konk nr 21r-kl. N zwyk.bez rozg BEAU MOLGA 0/50,64
1 Konk nr 22r - kl.C zwyk.bez rozg GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/54,99
14 Konk nr 22r - kl.C zwyk.bez rozg Discover S 18/66,16
O Konk nr 22r - kl.C zwyk.bez rozg Detroit CL REZ
o Konk nr23r -kl.CC zwyk.bez rozg. BEAURIVAGE- N rez
27-01/03/2015 HZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 Konk nr 3 -kl.P dwufaz. art.274.5.3 Discover S 6/55,85
12 Konk nr 4 - kl.N dwufaz. art.274.5.3 Discover S 0/1/42,69
18 Konk nr 4 - kl.N dwufaz. art.274.5.3 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/5/44,74
2 konk nr 6 -kl.C zwyk.bez rozg.art.238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/66,78
25 Konk nr 12 -kl.N zwykł.bez rozg art.2.3.8.2.1 Discover S 4/57,40
7 Konk. nr14- KL.C dwufa.art.274.5.3 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/56,17
1 Konk.nr 22- kl.C zwyk.bez rozg.art.238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/57,35
3 Konk.nr 22- kl.C zwyk.bez rozg.art.238.2.1 Discover S 0/63,59
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 1 - SR Small Round art. 238.2.1 Detroit CL 0/53,33
O Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc BEAURIVAGE- N ELI
54 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock BEAURIVAGE- N 4/62,11
60 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock Detroit CL 4/64,09
48 11 / MRF / Middle Round Final art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 8/60,00
59 11 / MRF / Middle Round Final art. 238.2.1 Detroit CL 12/62,59
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 Detroit CL 0/59,10
67 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 1/70,51
85 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 Discover S 4/66,86
28 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 BEAU MOLGA 0/65,47
59 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/66,90
13 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/0/45,59
74 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 Discover S 16/82,35
42 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 BEAU MOLGA 4/61,25
44 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/61,73
46 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 Detroit CL 7/77,74
17 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N 2/75,09
8 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/0/28,13
41 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 Discover S 4/ 47,98
14 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 BEAU MOLGA 0/4/29,65
19 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Detroit CL 0/8/36,88
26 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 BEAURIVAGE- N 12/75,30
21-23/11/2014 HZO-1* B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk.NR 1 - 120 cm zwykły 238.2.1.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/ 55,81
21 Konk.NR 1 - 120 cm zwykły 238.2.1.1 EKON 9/ 64,07
3 Konk nr 3 -140 cm zwykły art.238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/49,96
10 Konk nr 4 -120 dwufazowy art.274.5.3 EKON 0/4/35,77
17 Konk nr 4 -120 dwufazowy art.274.5.3 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 19/72,74
2 Konk nr 6 140 dwufazowy art.274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/0/36,36
5 Konk nr 7 - 120 cm Zwykły EKON 0/ 54.71
9 Konk nr 7 - 120 cm Zwykły GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/ 55.67
o Konk nr 9 - 140 cm Grand Prix zwykły z rozg. BEAURIVAGE- N elim
25-27/07/2014 ZO 2* B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 KONK NR 1 KL.N - MR , dwufazowy, Art. 274.5.3 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/4/ 41,72
2 KONK NR 3 KL. P1 -RMK - 5 letnie, styl EKON 8,00
o KONK NR 7 KL.CC - DR, zwykły, Art. 238.2.1 BEAU MOLGA ELIM
o KONK NR 7 KL.CC - DR, zwykły, Art. 238.2.1 BEAURIVAGE- N ELIM
19 KONK NR 8 KL.N - MR, zwykły, Art. 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 5/ 85,23
3 KONK NR 10 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl EKON 7,80
14 KONK NR 12 KL.C -ŚR, dwufazowy, Art 274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/4/ 38,25
26 KONK NR 12 KL.C -ŚR, dwufazowy, Art 274.5.3 BEAU MOLGA 8/ 44,03
15 KONK NR 13 KL.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 BEAU MOLGA 4/ 55,33
4 KONK NR 14 KL.N - RMK - 5 latki, styl EKON 2,40
7 KONK NR 16 KL. FINAŁ MR, dwufazowy, Art.274.5.6 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/0 40,08
o KONK NR 18 KL.C1 - FINAŁ ŚR, zwykły z natych. rozgr., Art 238.2.2, BEAURIVAGE- N ELIM
o KONK NR 19 KL.CC1 - GP LEŚNEJ WOLI, dwunawrotowy, Art 273.2.2,3.3.1,4 BEAU MOLGA ELIM
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 KONK NR 1 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl EKON 7,90
12 Konk nr 4 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl EKON 6,30
38 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/ 66,68
35 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 BEAU MOLGA 4/ 60,17
16 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/4/ 29,08
20 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/4/ 25,55
27 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 EKON 8/ 65,83
4 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg BEAU MOLGA 0/0/ 44,71
19 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg BEAURIVAGE- N 4/ 82,55
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 KONK NR 2 KL. P1 - RMK - 5 latki, styl konia EKON 7,90
6 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 BEAU MOLGA 0/0/ 36,96
13 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/4/ 33,08
9 KONK NR 9 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia EKON 7,10
26 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 BEAU MOLGA 0/8/ 42,43
O KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 BEAURIVAGE- N ELIM
4 KONK NR 16 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia EKON 7,80
23 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 BEAU MOLGA 0/4/ 28,75
O KONK NR 21 KL.CC1- GRAND PRIX GAJEWNIK , zwykły, art 238.2.2 BEAURIVAGE- N ELIM
21-22/06/2014 ZR II eli. SUMMER SALIO CUP 2014 B-skoki Biesiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk.nr 5- kl.L zwykły art.238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/86,24
8 Konk nr 6-kl.P zwykły art.238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/77,79
9 Konk nr 6-kl.P zwykły art.238.2.1 EKON 0/77,85
4 Konk. nr 7- kl.N dwufazowy art.274.5.3 BEAU MOLGA 0/4/32,06
21 Konk. nr 7- kl.N dwufazowy art.274.5.3 EKON 6/66,17
1 Konk nr 8-kl.C dwufazowy art.274.5.3 BEAURIVAGE- N 0/0/27,42
9 Konk nr 8-kl.C dwufazowy art.274.5.3 BEAU MOLGA 6/90,80
13 Konk nr 14-kl.P zwykły art.238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/80,68
13 Konk nr 15- kl.N zwykły art 238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/63,33
14 Konk nr 15- kl.N zwykły art 238.2.1 EKON 0/64,15
1 Konk nr 16-kl.C zwykły art.238.2.1 BEAU MOLGA 0/59,89
2 Konk nr 16-kl.C zwykły art.238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/66,19
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk.nr.2A -kl.L dwufazowy art.274.5.2 LA CAROUSEL 0/0/31,99
42 Konk.nr.2A -kl.L dwufazowy art.274.5.2 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 4/ 38,74
o Konk.nr.2A -kl.L dwufazowy art.274.5.2 GEORGIA / BAJOU DU ROUET Rez
3-4 Konk.nr 1 MK-4 latki na styl art.13.1.1.1 LA CAROUSEL 7,8/73,48
2 Konk nr.2 -kl.P1 MK 5-latki na styl art.13.1.1.1. EKON 8,2/77,34
19 Konk.nr.7-kl.CC zwykły art.238.2.1 BEAURIVAGE- N 0/71,44
O Konk.nr.7-kl.CC zwykły art.238.2.1 BEAU MOLGA ELI
28 Konk.nr.16-kl.P zwykły art.238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 8/ 73,15
5 Konk.nr.8-kl.L MK 4-latki na styl art.13.1.1.1 LA CAROUSEL 7,9/65,68
24 Konk nr.9-kl.P1 MK 5-latki na styl art.13.1.1.1 EKON 6,9/68,30
26 Konk.nr.15-kl.N MK-5 latki na styl art.13.1.1.1 EKON 1,7/96,47
11 Konk.nr 17-kl.CC GRAND PRIX zwykły z rozgr.art.238.2.2 BEAURIVAGE- N 1/79,02
40 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 BEAU MOLGA 0/11/58,72
24 Konk.nr.9A- kl.L1 zwykły art.238.2.1 GEORGIA / BAJOU DU ROUET 0/ 76,06