Karta zawodnika

Imie: Natalia

Nazwisko: Maciejewska

Rok urodzenia: 1995


Klasa:

Klub: ŁKJ


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
71 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 UDOLA B 8/43,52
6 8 / 120 / Small Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 UDOLA B 0/0/29,92
40 11 / 125 / Small Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 UDOLA B 8/61,59
21-23/10/2016 ZO 2*, ZRiT B-skoki Łąck
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 4/ Runda Brązowa/ kl. N dwufazowy art. 274.5.3 UDOLA B 4/ 49,24
5 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 UDOLA B 0/ 65,01
5 8/ Finał Rundy Srebrnej kl. C1 zwykły z rozg. art. 238.2.2 UDOLA B 0/4/ 42,84
16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 UDOLA B 4/51,03
11 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 UDOLA B 4/64,77
21 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 UDOLA B 8/72,80
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
59 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 UDOLA B 10/99,35
14 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 UDOLA B 0/66,91
19 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 UDOLA B 36/73,39
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 UDOLA B 8/52,82
O Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 UDOLA B ELI
O Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 UDOLA B ELI
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
55 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 UDOLA B 16/73,54
13-24 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 UDOLA B 4/48,99
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 93 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) UDOLA B 0/4/26,83
21 101 / Silver Tour 3 / 238.2.1 - (1,30m) UDOLA B 8/69,00
O 108 / Silver Tour 3 GP / 238.2.2 -(1,35m) UDOLA B ELI
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 48 / Silver Tour 2 / 238.2.1 -(1,20m) UDOLA B 0/70,95
34 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) UDOLA B 0/8/35,66
10 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) UDOLA B 0/73,11
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 RALPH 4/46,52
14-15/05/2016 ZR- II.eli.Summer JumpOFF B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 6 - P zwykły art.238.2.1 RALPH 0/57,98
18 Konk nr 7 - N dwufazowy art. 274.5.2 UDOLA B 4/43,30
5 Konk nr 15 - N zwykły art.238.2.1 RALPH 0/62,17
12 Konk nr 16 - C zwykły art.238.2.1 UDOLA B 13/84,41
16-17/04/2016 ZR -I .Elim.Summer JumpOff B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 7 / N1 / dwufazowy art.274.5.2 UDOLA B 4/44,71
13 16 / C / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO UDOLA B 24/71,58
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 UDOLA B 0/58,27
2 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 UDOLA B 0/0/25,97
4 11 / N / Zwykły art.238.2.1 UDOLA B 0/58,1
18-20/03/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 UDOLA B 0/12/30,31
12 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 UDOLA B 0/59,25
24 7 / N / Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 UDOLA B 0/20/47,30
11-13/09/2015 ZO-B1* i ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-11 nr ZR - 1 - L dokładności Art. 238.1.1 Rosa Imqua 0
1-10 nr ZR - 4 - L dokładności Art. 238.1.1 Rosa Imqua 0
13-19 nr ZR - 4 - L dokładności Art. 238.1.1 Rosa Imqua 4
16-17/05/2015 I Elim. Summer Salio Cup 2015 B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 6 / P / zwykły Art. 238.2.1 RALPH 0/64,68
36 7 / N / zwykły Art. 238.2.1 RALPH 4/63,83
8 15 / N / zwykły Art.238.2.1 RALPH 0/56,37
30 16 / C / zwykły Art.238.2.1 RALPH 16/76,58
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konk nr 2-kl.N-MR dwufaz.Art274.5.3 Tab.A RALPH 4/31,93
51 Konk nr 2-kl.N-MR dwufaz.Art274.5.3 Tab.A UDOLA B 14/47,05
3 Konk nr 3 R- KL.P dwufaz. RALPH 0/0/26,98
40 Konk nr 3 R- KL.P dwufaz. UDOLA B 0/4/30,99
4 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg RALPH 0/58,87
8 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg UDOLA B 0/60,66
40 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A RALPH 4/36,66
70 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A UDOLA B 8/36,39
19-21/12/2014 Halowe Gwiazdkowe ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 2 - P - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) UDOLA B 0/8/34,16
46 2 - P - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) RALPH 4/ 48,47
5 3 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 (19-12-2014) UDOLA B 0/58,78
50 3 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 (19-12-2014) RALPH 12/65,36
11 6 - P - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 UDOLA B 0/ 51,01
17 7 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 RALPH 4/51,68
20-21 7 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 UDOLA B 4/55,46
14 11 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 UDOLA B 4/50,33
34 11 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 RALPH 8/50,05
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 UDOLA B 4/ 65,08
9 Konk. nr 3 kl. N - ZR, zwykły, art 238.2.1 UDOLA B 0/ 69,52
6 Konk nr 5 kl. N - RO, zwykły, art 238.2.1 RALPH 0/ 63,63
15 Konk nr 9 kl. P - ZR, zwykły, art.238.2.1. UDOLA B 0/ 66,27
22 Konk nr 10 kl.N - ZR, zwykły, art 238.2.1 UDOLA B 8/ 72,12
16 Konk nr 12 kl.N -RO, dwufazowy, art 274.5.3 RALPH 4/ 52,17
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 RALPH 4/ 64,09
12 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 RALPH 0/0/ 26,89
09-11/05/2014 ZO 3* B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk.nr 3- kl.N szybkości MR art.263 RALPH 81,13/0
o Konk.nr 3- kl.N szybkości MR art.263 UDOLA B eli
23 Konk.nr 8 kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 RALPH 0/4/32,23
40 Konk.nr 8 kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 UDOLA B 10/73,67
16 Konk nr.13-kl.N finał MR ,zwykły art.238.2.1 RALPH 1/76,35
42 Konk nr.13-kl.N finał MR ,zwykły art.238.2.1 UDOLA B 14/81,03