Karta zawodnika

Imie: Jan

Nazwisko: KAMIŃSKI

Rok urodzenia: 1992


Klasa: A(II) B(II) C(w)

Klub: BECKERSPORT


28-30/04/2017 International Three Day Event- CCI3*;CCI,CIC2*, CCI,CIC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 CIC 1 Adampol 58
14 CCI 1 JARD 58,9
5 CIC 2 SENIOR 51,7
21-23/04/2017 ZK C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 2 CNC / P Adampol 49,9
55 1 / CIC* JARD 150,6
25-26/03/2017 CNC 1* C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 CNC KL.P JARD 61,2
2 CNC KL.1* SENIOR 41,9
03-03/02/2017 Cavaliada Eventing Tour C- wkkw LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 1 / N / II elim. HPP WKKW, konkurs derby (120 cm) SENIOR 8/83,93
30-02/10/2016 Horse Sale Show C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konkurs nr 3 - CIC1* JARD 71,8
O Konkurs nr 3 - CIC1* Argus REZ.CROS
15-20/09/2016 CNC L, P, 3*/MP Seniorów C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr CNC - 3* SENIOR 77,2
10-11/09/2016 ZK C- wkkw GROBICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Klasa 1* - Wyniki koocowe JARD 72,5
5 Klasa 1* - Wyniki koocowe Argus 97,0
30-31/07/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konkurs nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 JARD 4/60,81
3 Konkurs nr 5 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 STEWARD 0/54,71
35 Konkurs nr 5 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 JARD 4/79,17
O Konkurs nr 5 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 EREBUS ELI
1 Konkurs nr 6 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 A Carmen 0/22,14/0
21 Konkurs nr 6 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 STEWARD 4/51,25
14 Konkurs nr 10 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 JARD 0/0/41,30
7 Konkurs nr 12 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 STEWARD 0/59,19
28 Konkurs nr 12 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 JARD 4/76,89
11 Konkurs nr 13 - N (120 cm), zwykły Art.238.2.1 STEWARD 4/57,20
18 Konkurs nr 13 - N (120 cm), zwykły Art.238.2.1 A Carmen 6/84,36
23-24/07/2016 ZK C- wkkw BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 CNC 1* Argus 82,9
02-03/07/2016 ZK C- wkkw WALEWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 P . Klasyfikacja łączna Argus 49,1
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
51 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 STEWARD 14/105,22
O 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 EREBUS REZ
10 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 STEWARD 0/0/36,31
O 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 EREBUS ELI
28 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 STEWARD 8/60,42
27-29/05/2016 Festiwal Jeździecki C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Wyniki końcowe KL.L Argus 63,1
12 Wyniki koncowe CIC1* SENIOR 56,1
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr 3 - L, dwufazowy Art. 274.5.3 STEWARD 0/0/25,20
7 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 A Carmen 0/52,64
37 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 STEWARD 0/64,24
14 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 EREBUS 0/49,51/3
26 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 A Carmen 4/45,56
11 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 EREBUS 4/64,17
14-15/05/2016 ZR- II.eli.Summer JumpOFF B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 4 - L zwykły art.238.2.1 Argus 0/63,65
30 Konk nr 4 - L zwykły art.238.2.1 STEWARD 21/99,73
16 Konk nr 7 - N dwufazowy art. 274.5.2 EREBUS 0/8/63,46
14 Konk nr 8 - C zwykły art. 238.2.1 EREBUS 14/91,83
O Konk nr 15 - N zwykły art.238.2.1 EREBUS ELI
8 Konk nr 16 - C zwykły art.238.2.1 EREBUS 4/77,24
29-01/05/2016 ZK i CIC 3* C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 CIC 1* SENIOR 45,7
22 CIC 2* Adampol 62,8
23-24/04/2016 MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 EREBUS 0/60,51
54 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 A Carmen 12/65,46
25 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 EREBUS 4/52,77
53 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 A Carmen 34/88,51
16-17/04/2016 ZK CIC** C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 CIC* Adampol 63,8
09-10/04/2016 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 EREBUS 0/0/20,74
41 Konk nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 (110 cm) EREBUS 7/82,73
19-20/03/2016 HZR B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Konk nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm EREBUS ELI
2 Konk nr 9, klasa N dwuf zwykły, szybkości , wys. 120 cm, (art. 274. Adampol 0/42,53/ 32,47
O Konk nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1 Adampol ELI
26/02/2016 CLAAS Eventing Tour 2015/2016 Finał C- wkkw WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 1 / CLAAS / konkurs derby art. 276.2 (klasy N) SENIOR 2/88,25
20-21/02/2016 V Eliminacja ZPP, IV Eliminacja HPWiM B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk.nr 10, klasa N, HPWiM Senior, zwykły,(art. 238.2.1) Adampol 12/63,08
4 Konk nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) Adampol 8/64,33
13-14/02/2016 HZR B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 6 / N / dwufazowy art.274.5.3 Adampol 4/51,27
3 7 / C / dwufazowy art.274.5.3 Adampol 14/58,40
05/02/2016 CLAAS Eventing Tour II Eliminacja C- wkkw Lublin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 1 / CLAAS / konkurs derby art. 276.2 SENIOR 8/ 96,61
30-31/01/2016 HZR-B i HZT-B oraz IV Elim. do HPWiM B-skoki Józefin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 5 / P / zwykły art.238.2.1 SENIOR 0/ 54,95
6 6 / N / dwufazowy art.274.5.2 SENIOR 0/8/ 39,16
8-9 6 / N / dwufazowy art.274.5.2 Adampol 4/ 57,49
O 7 / N1 / dwufazowy art.274.5.2 Adampol ELIM
16-17/01/2016 HZR B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konkurs nr 6 - P zwykły art. 238.2.1 Adampol 4/68,59
11 Konkurs nr 7 - N dwufazowy art. 274.5.2 Adampol 0/0/29,75
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 nr OS1 - 1* SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) Domeyko 0/61,80
34 nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 Domeyko 0/8/35,45
31 nr OS4 - 1* SRF Small Round Final, Against the clock (article: 238.2.1 Domeyko 4/67,90
10-13/12/2015 CAVALIADA C- wkkw POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / CLAAS Eventing Tour HPP WKKW CNC 1* SENIOR 44,2
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
86 1 / MR / 238.2.1 zwykły KANTANO MAX ? 8/74,87
62 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy KANTANO MAX ? 4/50,19
38 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką KANTANO MAX ? 8/71,57
02-04/10/2015 Finał Pucharu Polski C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 CIC** SENIOR 90,2
18-20/09/2015 AUTUMN SHOW ,MPMK C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konkurs nr CIC - 3* SENIOR 112,7
06-09/08/2015 CIC3* MP Seniorów ZK C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 CIC1* SENIOR 51,7
31-02/08/2015 CNC & MPMłJ C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 CNC - P SENIOR 53,2
03-05/07/2015 ZO A- ujeżdzenie BAJARDO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 5-LATKI FIANA 7,06
4 5-LATKI FIANA B.O
26-28/06/2015 Horse Trials C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 CCI2* -wyniki końcowe BENARES 58,10
o CCI2* -wyniki końcowe SENIOR ELI-CROS
20-21/06/2015 ZK C- wkkw BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr I - 1 - P Dar-S 59,7
13/06/2015 ZR Bajardo B-skoki AUGUSTÓWEK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konkurs nr 4, „Open” klasa L, dwufazowy wys. 100 cm (art.274.5.2) Mandaryna 0/0/28,23
3 Konkurs nr 6, klasa P, zwykły z rozgrywką natychmiastową, wys. 110 BENARES 0/0/31,86
4 Konkurs nr 6, klasa P, zwykły z rozgrywką natychmiastową, wys. 110 KANTANO MAX ? 0/0/32,30
6 Konkurs nr 7, klasa N zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jo SENIOR 65/54,64
20 Konkurs nr 7, klasa N zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jo KANTANO MAX ? 56/58,84
25 Konkurs nr 7, klasa N zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jo BENARES 18/54,83
10-11 Konkurs nr 8, klasy C, dwufazowy (dokładności, szybkości, tab.C) wy SENIOR 4/59,24
29-31/05/2015 CIC 2* C- wkkw Everswinkel / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 CIC 2* SENIOR 80,10
54 CIC 2* BENARES 84,50
23-25/04/2015 CIC 1* 2* 3* CNC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 4 - 2* CIC SENIOR 49
11 Konk nr 4 - 2* CIC BENARES 52,5
19/04/2015 ZR B-skoki KORYTA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 5- kl.L dwufaz. art. 274.5.2 KANTANO MAX ? 0/0/33,94
3 Konk nr 8 kl.P z Jokerem art,269.5 CANTANO MAX ? 65/60,46
10-12/04/2015 CIC** C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 KL.L Dar-S 60,8
13 CIC* BENARES 67,2
4 CIC** SENIOR 58,8
21-22/03/2015 HZR B-skoki Aromer Józefin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 22- kl. P zwykł BENARES 4/63,40
6 Konk nr 22- kl. P zwykł Domeyko 8/ 72,26
4 Konk nr 25- kl.N zwykły BENARES 12/63,21
04-05/12/2014 HPP C- wkkw POZNAŃ-Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Class Halowy Puchar Polski BENARES 51,9
30/11/2014 Cavaliada Prolog ZR B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 2 - P art. 238.2.1 zwykły BENARES 0/61,22
16 Konk nr 2 - P art. 238.2.1 zwykły Tasman 8 0/61,72
59 Konk nr 3 - N art. 238.2.1 zwykły BENARES 12/66,10
05-07/09/2014 Finał Pucharu Polski C- wkkw RACOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Wyniki końcowe CNC ** -Seniorzy SENIOR 51,6
13 Wyniki końcowe CNC ** -Seniorzy BENARES 75,4
23-24/08/2014 ZK, MPA, MPM, MM, MŚ C- wkkw Facimiech
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 kl. 1* Amurat 59,9
07-10/08/2014 CIC 3* MP-S i MJ Zawody Krajowe C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7/11 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW CIC 3* SENIOR 88,4
7 Wyniki końcowe CIC 2* BENARES 64,4
10 Wyniki końcowe CIC 1* Amurat 59,1
18-20/07/2014 FESTIWAL JEŹDZIECKI C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 wyniki końcowe CIC 1* BENARES 62,80
20 wyniki końcowe CIC 1* Amurat 80,20
2 wyniki końcowe CIC 2* SENIOR 57,70
26-29/06/2014 HORSE TRIALS C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 wyniki końcowe CCI2* SENIOR 60,30
12 wyniki końcowe CCI1* BENARES 53,10
19-20/06/2014 Ogólnopolskie Zawody C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 wyniki końcowe CNC * Amurat 61,5
07-08/06/2014 ZR C- wkkw STARA MIŁOSNA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 kl.P wyniki końcowe SENIOR 46,1
3 kl.P wyniki końcowe Amurat 56,8
17-18/05/2014 CNC-2* C- wkkw RACOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk.nr.4 -kl. 1* wyniki końcowe BENARES 62.5
25-27/04/2014 CNC/CIC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 CIC 1* BENARES 71.1
8 CIC 2* SENIOR 58.1