Karta zawodnika

Imie: Ewa

Nazwisko: Mazurowska

Rok urodzenia: 1982


Klasa: B1

Klub: STRZAŁA


24-25/09/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 6 - C zwykły Art.238.2.1 Flourin du Rouet 0/54,89
3 Konkurs nr 12 - C1 zwykły Art. 238.2.1 i Flourin du Rouet 4/69,9
27-28/08/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 CASHTIME 0/58,51
1 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.5 Flourin du Rouet 0/25,08/0
29 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.5 CASHTIME 4/55,48
9 Konkurs nr 6 - C, zwykły Art.238.2.1 Flourin du Rouet 4/68,14
39 Konkurs nr 9 - L dwufazowy Art. 274.5.3 MISTER CASH 8/60,83
7 Konkurs nr 10 - P zwykły Art. 238.2.1 CASHTIME 0/56,51
2 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 Flourin du Rouet 0/55,89
35 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 CASHTIME 8/76,87
6 Konkurs nr 12 - C dwufazowy Art. 274.5.5 Flourin du Rouet 0/26,19/0
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 2 / N1 / Z oceną styu konia RMK 6 letnie CASHTIME 8,2
3 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 Flourin du Rouet 0/55,70
2 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C Flourin du Rouet 68,05/0
29 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C BLANT 85,65/0
8 7 / N1 / RMK 6 letnie z oceną stylu konia CASHTIME 7,1
25 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 Flourin du Rouet 4/81,04
4 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 BLANT 0/0/39,58
O 12 / C / Finał RMK 6 letnie dwufazowy art.274.5.3 CASHTIME REZ
2 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 Flourin du Rouet 0/57,61
9 14 / C1 / Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 BLANT 0/0/33,93
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 1 - 4-latki MPMK RIANA P 7,0
10 Konk nr 3 - 6-latki eli.MPMK CASHTIME 4,3
21 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 BLANT 0/8/36,63
23 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 BLANT 24/104,89
10 Konkurs nr 8 - 6-latki eli.MPMK CASHTIME 6,2
46 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 CASHTIME 12/50,05
25 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 BLANT 4/69,13
12 Konk nr 12 - 4-latki eli.MPMK RIANA P 6,4
23 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 BLANT 4/53,91
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 2 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia CASHTIME 6,5
2 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 Flourin du Rouet 0/59,00
14 7 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia CASHTIME 4,3
26 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 CASHTIME 0/6/52,66
13 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 Flourin du Rouet 4/53,71
45 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 BLANT 8/79,52
16 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 BLANT 4/54,96
13 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 Flourin du Rouet 4/54,13
45 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 CASHTIME 16/88,19
25 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 BLANT 8/50,70
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Flourin du Rouet 0/68,11/3
46 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 CASHTIME 16/50,64
4 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 Flourin du Rouet 0/65,47
10 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 BLANT 0/74,63
12 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 CASHTIME 0/63,93
5 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Flourin du Rouet 0/63,53
O Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 CASHTIME REZ
10 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Flourin du Rouet 0/40,31/3
13 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 BLANT 0/44,53/0
14-15/05/2016 ZR- II.eli.Summer JumpOFF B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 7 - N dwufazowy art. 274.5.2 Flourin du Rouet 4/41,08
6 Konk nr 8 - C zwykły art. 238.2.1 Flourin du Rouet 4/69,29
8 Konk nr 8 - C zwykły art. 238.2.1 BLANT 5/85,71
2 Konk nr 9 - C1 zwykły art. 238.2.1 BLANT 1/84,87
21 Konk nr 15 - N zwykły art.238.2.1 Flourin du Rouet 4/58,08
1 Konk nr 16 - C zwykły art.238.2.1 Flourin du Rouet 0/72,86
2 Konk nr 16 - C zwykły art.238.2.1 BLANT 0/79,31
1 Konk nr 17 - C1 zwykły art.238.2.1 BLANT 0/81,64
06-08/05/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 Konk nr 1 kl.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A CASHTIME 4/61,92
43 Konk nr 1 kl.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A BLANT 4/62,37
45 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A BLANT 8/45,31
30 Konk nr 4 kl.N dwufaz.Art274.5.3 Tab.A CASHTIME 0/4/31,94
24 Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A BLANT 4/69,27
54 Konk nr 8 kl. N1 dwufaz.Art 274.5.3 Tab .A CASHTIME 16/51,63
35 Konk nr 9 kl.C1 zwykły z rozg.Art.238.2.2Tab.A BLANT 11/104,13
23-24/04/2016 ZR B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 7, kl. P, o wzr. stop trudności z jokerem Flourin du Rouet 65/59,15
4 Konkurs nr 8, kl. N, zwykły z rozgrywką, Flourin du Rouet 4/78,93
O Konkurs nr 16, kl. P, dwufazowy Leocavallo L ELI
8 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły z rozgrywką Flourin du Rouet 4/62,45
4 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły, wys. 130 cm Flourin du Rouet 4/69,38
16-17/04/2016 ZR -I .Elim.Summer JumpOff B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 6 / N / dwufazowy art.274.5.2 CASHTIME 0/4/33,48
16 7 / N1 / dwufazowy art.274.5.2 CASHTIME 11/65,10
3 8 / C / zwykły art.238.2.1 BLANT 0/72,29
7 9 / C1 / zwykły art.238.2.1 BLANT 8/79,44
1 14 / P / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Flourin du Rouet 0/48,22
7 15 / N / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO CASHTIME 0/60,29
18 15 / N / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Flourin du Rouet 4/56,42
2 16 / C / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO BLANT 0/74,29
6 17 / C1 / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO BLANT 4/76,36
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 BLANT 0/61,79
33 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 BLANT 5/72,12
14 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 BLANT 0/4/36,24
9 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 BLANT 0/0/35,86
9 11 / N / Zwykły art.238.2.1 CASHTIME 0/61,95
28 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 BLANT 4/44,90
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 CASHTIME 4/63,23
7 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 CASHTIME 0/65,35
15 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 CASHTIME 0/0/26,34
17 6 / N / Zwykły art.238.2.1 CASHTIME 8/63,39
19-20/03/2016 HZR B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm Flourin du Rouet 12/40,16
4 Konk nr 9, klasa N dwuf zwykły, szybkości , wys. 120 cm, (art. 274. Flourin du Rouet 4/39,42
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) BLANT 0/62,15
44 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Leon Q 11/79,66
19 2 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Leon Q 8/58,12
24 4R / P / konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) ELUE VAN T&L 0/59,69
26 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) BLANT 0/0/31,28
54 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) ELUE VAN T&L 4/41,67
32 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) BLANT 4/61,67
13 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Leon Q 4/58,34
30 8R / P / konkurs dwufazowy - wys. 110 cm (art. 274.5.3) ELUE VAN T&L 0/4/32,28
48 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) ELUE VAN T&L 4/49,75
11 8 / 135 / Finał ŚR konkurs zwykły z rozg (art. 238.2.2) Leon Q 0/12/59,28
17 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) BLANT 0/0/31,30
39 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) ELUE VAN T&L 4/37,06
20-21/02/2016 V Eliminacja ZPP, IV Eliminacja HPWiM B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 8 / P HPWiM, kategoria Junior, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274. LAPIS G-T 4/55,78
11 9 / P1 / , HPWiM Mł.Jeźd, dwufazowy (zwykły, szybkości), wys. 115 LAPIS G-T 8/52,66
4 Konk.nr 10, klasa N, HPWiM Senior, zwykły,(art. 238.2.1) BLANT 0/59,50
2 Konk nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) BLANT 0/58,38
13-14/02/2016 HZR B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 5 / P / zwykły art.238.2.1 LAPIS G-T 0/48,90
3 6 / N / dwufazowy art.274.5.3 BLANT 0/0/35,30
4 6 / N / dwufazowy art.274.5.3 LAPIS G-T 0/0/36,17
1 7 / C / dwufazowy art.274.5.3 BLANT 4/45,78
23-24/01/2016 HZRiT , IV Eliminacja ZPP, III Eliminacja HPWiM B-skoki Poczernin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 8, kl P, HPWiM, kategoria Junior, dwufazowy (zwykły, zwykły) LAPIS G-T 0/0/ 31,48
7 Konk nr 9, kl P1, HPWiM kategoria Młody Jeździec, dwufazowy (zwykły BLANT 1/ 48,67
10 Konk nr 10, kl N, HPWiM kategoria Senior, zwykły, wys. 120 cm (art. 2 BLANT 4/ 59,93
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 LAPIS G-T 0/63,40
47 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 JOHNNY CASH GT 4/61,24
60 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 FISTON VAN T&L ? 19/76,24
55 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 LAPIS G-T 9/77,02
16 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 BLANT 0/62,29
O 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 BLANT REZ
12 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 LAPIS G-T 0/0/28,33
47 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 JOHNNY CASH GT 4/37,00
69 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 12/39,93
16 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 LAPIS G-T 0/64,88
14 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 BLANT 0/69,99
9 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 BLANT 0/72,45
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) JOHNNY CASH GT 0/4/29,43
73 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) FISTON VAN T&L ? 4/59,50
43 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) JOHNNY CASH GT 4/67,36
15 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) BLANT 0/0/36,62
10 5 - C - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) BLANT 0/73,41
68 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) JOHNNY CASH GT 4/39,43
69 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) FISTON VAN T&L ? 4/40,06
T 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) FISTON VAN T&L ? 4
20 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) JOHNNY CASH GT 0/68,83
21 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) BLANT 0/66,94
9 11 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) BLANT 0/0/35,81
04-15/11/2015 ZRiT - I Eliminacja Zimowego Pucharu Poczernina B-skoki Poczernin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-7 Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 120 cm BLANT 4/ 49,16
2 Konkurs nr 10, klasy C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) BLANT 0/ 65,86
26 Konkurs nr 16, „Open” + Amatorzy, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (a JOHNNY CASH GT 17/ 70,83
1 Konkurs nr 17, Na styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm Light Blue 1,0
14 Konkurs nr 17, Na styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm Light Blue 7,5
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF ? 0/0/32,77
25 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 BLANT 0/56,34
46 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 BLANT 4/48,03
43 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF ? 4/58,18
47 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 4/61,97
59 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 12/63,34
25 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 BLANT 0/58,26
18 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 BLANT 2/85,88
18-20/09/2015 ZO-B1* (CSN) i ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 6R / L / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 100 cm) ELUE VAN T&L 0/0/30,43
15 6R / L / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 100 cm) JOHNNY CASH GT 0/4/27,66
24 6R / L / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 100 cm) Monte Cassino 4/65,57
16 7R / P / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) JOHNNY CASH GT 0/0/27,61
30 7R / P / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) ELUE VAN T&L 4/64,04
5 11R / L / art. 238.2.1 zwykły (wys. 100 cm) JOHNNY CASH GT 0/65,96
13 11R / L / art. 238.2.1 zwykły (wys. 100 cm) Monte Cassino 4/72,95
12 10R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) ELUE VAN T&L 4/64,32
16 10R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) JOHNNY CASH GT 4/65,4
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 NR 37 5y old horses 1.15m Vanilla Sky 0/0/34,74
2 NR 40 5y old horses 1.20m Vanilla Sky 0/4/46,14
2 NR 45 Silver 2 CSI1* 1.20m Starfighter 0/59,09
11 NR 52 Silver 1 CSI1* 1.20m Starfighter 82,00/0
16 NR 52 Silver 1 CSI1* 1.20m Quintina 84,87/4
10 NR 53 Silver 3 CSI1* 1.25m Quiriana 4/56,36
7 NR 58 Silver 2 CSI1* 1.20m Starfighter 0/3/55,24
17 NR 58 Silver 2 CSI1* 1.20m Quintina 12/51,57
11 NR 59 Silver 2 CSI1* 1.20m Quiriana 67,77/0
3 NR 64 Silver 1 CSI1* 1.10m Quintina 0/61,74
7 NR 65 Silver 3 CSI1* 1.30m Quiriana 4/68,38
19-24/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-3 NR 1 5y old horses 1.15m Vanilla Sky 0
7 NR 4 5y old horses 1.15m Vanilla Sky 8/0/38,77
9 NR 7 5y old horses 1.20m Vanilla Sky 9/ 92,01
O NR 12 Silver 2 CSI1* 1.20m Starfighter REZ
2 NR 18 Silver 1 CSI1* 1.10m Quintina 0/67,99
O NR 19 Silver 2 CSI1* 1.20m Starfighter ELI
7 NR 20 Silver 3 CSI1* 1.25m Quiriana 0/0/27,37
1 NR 24 Silver 1 CSI1* 1.10m Starfighter 0/0/28,49
6 NR 24 Silver 1 CSI1* 1.10m Quintina 4/59,67
15 NR 26 Silver 3 CSI1* 1.25m Quiriana 81,60/4
2 NR 31 Silver 1 CSI1* 1.10m Quintina 0/63,39
3 NR 31 Silver 1 CSI1* 1.10m Starfighter 0/65,48
4 NR 32 Silver 3 CSI1* 1.30m Quiriana 0/0/3767
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
60 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 Vanilla Sky 11/84,20
18 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 FIDELIO 0/69,45
20 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 FIDELIO 4/53,75
32 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 Vanilla Sky 1/75,98
7 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 FIDELIO 0/ 68,20
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-37 1R / L / Dokładności 238.1.1 Vanilla Sky 0
38-41 1R / L / Dokładności 238.1.1 CHILLY KISS 1
38-41 1R / L / Dokładności 238.1.1 CHILLY KISS 1
42-51 1R / L / Dokładności 238.1.1 Vanilla Sky 4
29 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 LAMARCK 4/ 62,66
1-35 3R / L / Dokładności 238.1.1 CHILLY KISS 0
1-35 3R / L / Dokładności 238.1.1 Vanilla Sky 0
O 3R / L / Dokładności 238.1.1 CHILLY KISS REZ
24 4R / P / Zwykły 238.2.1 Vanilla Sky 0/69,46
13 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 LAMARCK 0/7/52,68
11 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 LAMARCK 0/66,63
12 6R / P1 / Zwykły 238.2.1 Vanilla Sky 0/ 66,74
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Vanilla Sky 0/0/40,28
13 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 LAMARCK 0/0/32,83
16 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CONTESSA II 0/0/35,21
20 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 FIDELIO 0/0/36,47
52 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Quintina 4/47,16
15 5 / N / Zwykły 238.2.1 FIDELIO 0/64,16
31 5 / N / Zwykły 238.2.1 LAMARCK 4/61,59
37 5 / N / Zwykły 238.2.1 CONTESSA II 4/76,18
49 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Vanilla Sky 4/46,92
50 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Vanilla Sky 4/48,19
21 12 / N / Zwykły 238.2.1 CONTESSA II 4/58,02
30 12 / N / Zwykły 238.2.1 Quintina 9/74,21
5 13 / C / Zwykły 238.2.1 FIDELIO 0/69,67
12 13 / C / Zwykły 238.2.1 LAMARCK 4/68,59
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
76 Konk. nr YH1 - 125/130 , art. 274.5.3, ONBEKEND 8/40,38
40 Konk. nr OS1 - 130 Art. 274.5.3, EPOKA 4/38,59
62 Konk nr YH2 - 125/130 Youngster Tour, art. 238.2. 1 ONBEKEND `4/74,27
73 Konk. nr YH3 - 130/135 MK Final, art. 274. 5.3 ONBEKEND 14/66,62
o Konkurs nr OS4 - 130 Art. 238.2.1, EPOKA eli
63 Konk. nr OS5 - 120 Art. 238.2.1, Table A EPOKA 12/71,26
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk. nr 2 - Young Horses (7 years 130) - art. 238.2.1 ONBEKEND 4/ 66,10
26 Konk. nr 5 - Medium Round(130) - art. 238.2.1 EPOKA 4/64,04
9 Konk. nr 8 - Young Horses (7 years 130 ) - art. 238.2.1 ONBEKEND 4/73,98
49 Konk. nr 11 - Medium Round 130- art. 274.5.3 EPOKA 12/36,09
6 Konk. nr 14 - FINAL Young Horses (7 years 135) - art. 238.2.1 ONBEKEND 0/63,34
33 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) EPOKA 64,61
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-20 Konk. nr r2 - L regionalny - (100) dokł. bez rozg Fargita 0
1-20 Konk. nr r2 - L regionalny - (100) dokł. bez rozg Fargita 0
25 Konk nr r3 - L1 regionalny - (105) dokł bez rozg Susina del Cetona 9
o Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły Susina del Cetona rez
1-25 Konk. nr r8 -Kl. L1 - (105) dokł. bez rozg Susina del Cetona 0
61 Konk.nr r9 - KL.P - (110) zwykły Susina del Cetona 4/ 65,17
1-9 Konk.nr 8 - L1 Elim.HPL 4 lata - dokł. bez rozg - art.238.1.1 Fargita 0
32 Konk. nr r14 - P - (110) zwykły Susina del Cetona 4/66,28
6-7 Konk. nr 15 - L1 Elim HPL 4 lata - dokł. bez rozg- art.238.1.1 Fargita 4
07-09/11/2014 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 2 - Young Horses (7 years old) - art. 238.2.1 ONBEKEND 0/63,90
15 Konkurs nr 5 - Medium Round (130)- art. 238.2.1 EPOKA 4/53,19
6 Konkurs nr 8 - Young Horses (7 years -130) - art. 238.2.1 ONBEKEND 4/59,32
12 Konkurs nr 11 - Medium Round(130) - art. 274.5.3 EPOKA 0/4/30,51
6 Konkurs nr 14 - FINAL Young Horses (7 years 135) - art. 238.2.1 ONBEKEND 4/71,11
7 Konkurs nr 17 - Medium Round (135)- art. 239 (Table C) EPOKA 63,41/4
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk. nr 1 Kl.L - ZR, zwykły, art. 238.2.1 Jonabell 0/ 68,62
8 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 Wiquita 0/ 53,36
19 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 Jonabell 0/ 61,73
37 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 ETCANTANI P 4/ 64,10
7 Konk. nr 3 kl. N - ZR, zwykły, art 238.2.1 ETCANTANI P 0/ 68,25
17 Konk. nr 3 kl. N - ZR, zwykły, art 238.2.1 Wiquita 4/ 64,63
8 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 EPOKA 4/ 64,26
28 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 ONBEKEND 9/ 84,68
13 konk nr 7 kl. CC - DR, zwykły, art 238.2.1 EPOKA 12/ 75,11
27 Konk nr 8 kl.L - ZR, zwykły, art 238.2.1 Jonabell 4/ 65,51
8 Konk nr 9 kl. P - ZR, zwykły, art.238.2.1. Wiquita 0/ 52,45
13 Konk nr 9 kl. P - ZR, zwykły, art.238.2.1. ETCANTANI P 0/ 66,11
25 Konk nr 9 kl. P - ZR, zwykły, art.238.2.1. Jonabell 4/ 63,80
12 Konk nr 10 kl.N - ZR, zwykły, art 238.2.1 Wiquita 4/ 61,91
19 Konk nr 10 kl.N - ZR, zwykły, art 238.2.1 ETCANTANI P 4/ 72,02
9 Konk nr 13 - kl.C - ŚR, dwufazowy, art. 274.5.3 ONBEKEND 4/ 53,16
10 Konk nr 13 - kl.C - ŚR, dwufazowy, art. 274.5.3 EPOKA 4/ 53,91
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 KONK NR 1 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl HIGHWAY 5,50
13 Konk nr 4 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl HIGHWAY 5,00
18 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 ONBEKEND 0/ 64,04
5 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 EPOKA 0/ 52,80
55 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 ONBEKEND 8/ 59,33
30 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 EPOKA 4/ 59,36
12 Konk nr 9 Kl.N - RMK - 5 letnie, styl HIGHWAY 6,40
27 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 ONBEKEND 4/ 58,86
13 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg EPOKA 4/ 76,19
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 ONBEKEND 0/65,14
7 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 EPOKA 0/ 57,05
52 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 ONBEKEND 4/ 63,66
3 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 EPOKA 0/0/ 32,08
52 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 ONBEKEND 7/ 68,21
19 KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 EPOKA 12/ 67,24
38 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 ONBEKEND 4/ 50,76
64 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 EPOKA 18/ 66,29
21-22/06/2014 ZR II eli. SUMMER SALIO CUP 2014 B-skoki Biesiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk.nr 5- kl.L zwykły art.238.2.1 DOLLAR GIRL H 0/73,08
5 Konk nr 6-kl.P zwykły art.238.2.1 DOLLAR GIRL H 0/73,14
10 Konk nr 6-kl.P zwykły art.238.2.1 ETCANTANI P 0/79,54
11 Konk. nr 7- kl.N dwufazowy art.274.5.3 ETCANTANI P 1/60,47
3 Konk.nr 13-kl.L zwykły art.238.2.1 DOLLAR GIRL H 0/63,32
9 Konk nr 14-kl.P zwykły art.238.2.1 ETCANTANI P 0/74,51
28 Konk nr 14-kl.P zwykły art.238.2.1 DOLLAR GIRL H 8/77,09
12 Konk nr 15- kl.N zwykły art 238.2.1 ETCANTANI P 0/61,30
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 Konk.nr R2 - kl.P zwykły bez rozg.art.238.2.1 DOLLAR GIRL H 1/74,94
7 Konk.nr R2 - kl.P zwykły bez rozg.art.238.2.1 Wiquita 0/55,95
10 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 Wiquita 0/0/29,88
63 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 DOLLAR GIRL H 5/52,82
48 Konk.nr 5 - kl.C ŚR zwykły bez rozg.art.238.2.1 ONBEKEND 4/68,40
56 Konk.nr 5 - kl.C ŚR zwykły bez rozg.art.238.2.1 EPOKA 5/74,36
26 Konk .r 6 - kl CC DR zwykły bez rozg. art.238.2.1 EPOKA 10/79,90
3 Konk nr R6 - kl.P seria B -otwarty Wiquita 0/67,50
17 Konk nr R6 - kl.P seria B -otwarty DOLLAR GIRL H 4/80,29
10 Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Wiquita 0/72,12
60 Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 DOLLAR GIRL H 14,89,93
o Konk nr.11 -kl.C dwufazowy ŚR art.274.5.3 ONBEKEND eli
20 Konk nr 12 -kl.CC zwykły DR art.238.2.1 EPOKA 4/81,36
13 Konk.nr R8 B -kl.P zwykły bez rozg.art.238.2.1 DOLLAR GIRL H 0/69,81
37 Konk.nr 14 -kl.N1 finał MR seria A art.274.5.3 Wiquita 4/51,65
10 Konk.nr 17 -kl. C1 finał ŚR dwufazowy art.247.5.3 EPOKA 0/0/29,38
58 Konk.nr 17 -kl. C1 finał ŚR dwufazowy art.247.5.3 ONBEKEND 16/51,34
02-04/05/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk.nr.1 kl.N-MR-RO zwykły 238.2.1 ONBEKEND 0/58,62
5 Konk.nr3-kl.C-ŚR dwufazowy art.274.5.3 EPOKA 0/0/31,47
49 Konk.nr3-kl.C-ŚR dwufazowy art.274.5.3 ONBEKEND 11/62,85
12 Konk.nr7 kl.C-ŚR zwykły art.238.2.1 EPOKA 4/73,40
16 Konk.nr7 kl.C-ŚR zwykły art.238.2.1 ONBEKEND 4/94,11
9 Konk nr 12 -kl C1- Finał ŚR zwykły z rozg.art.238.2.2 ONBEKEND 4/78,72
20 Konk nr 12 -kl C1- Finał ŚR zwykły z rozg.art.238.2.2 EPOKA 8/84,67