Karta zawodnika

Imie: Adrianna

Nazwisko: Ostrowska

Rok urodzenia: 1996


Klasa: B1

Klub: NAPOLEOŃSKA ZAGRODA


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 RUDBEKIA 4/59,07
35 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/4/29,15
43 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 ELBERO H 0/8/27,80
12 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 0/60,88
22 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 ELBERO H 0/67,08
5 8 / 120 / Small Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 RUDBEKIA 0/0/29,67
10 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 ELBERO H 0/0/36,61
24 10 / SM / Speed & Music, Middle Round, Table C, art. 239 ENDLESS LOVE 76,14/12
24 11 / 125 / Small Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 RUDBEKIA 4/46,74
16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 1 - N Runda Brązowa zwykły art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 0/67,38
33 Konk nr 1 - N Runda Brązowa zwykły art. 238.2.1 Cynika 12/62,59
22 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 ELBERO H 4/53,53
5 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufazowy art. 274.5.3 ELBERO H 0/0/31,11
11 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufazowy art. 274.5.3 Cynika 0/4/30,99
22 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufazowy art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 4/51,34
6 Konk nr 8 - N1 Finał Rundy Brązowej dwufazowy art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/4/29,33
15 Konk nr 8 - N1 Finał Rundy Brązowej dwufazowy art. 274.5.3 Cynika 4/45,17
22 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ELBERO H 8/74,44
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 ELBERO H 0/58,24
34 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 4/65,76
55 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 ELBERO H 4/71,69
9-16 7 / Venus-Mars / Knock-out, Table A,art. 272 + 238.2.1 (120 cm) ENDLESS LOVE 0
9 8 / 120 / Small Round art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/28,25
37 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 ELBERO H 4/73,32
38 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 4/73,90
03-05/06/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWIE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 KONK NR 1 KL.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/63,19
11 KONK NR 1 KL.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 ELBERO H 0/65,10
12 KONK NR 1 KL.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Cynika 0/65,60
17 KONK NR 5 KL.N MR dwufazowy Art.274.5.3 Cynika 0/4/36,24
45 KONK NR 5 KL.N MR dwufazowy Art.274.5.3 Sir Luron 5/61,17
5 KONK NR 6 KL.C ŚR zwykły bez rozg,Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/68,29
25 KONK NR 6 KL.C ŚR zwykły bez rozg,Art.238.2.1 ELBERO H 8/70,48
8 KONK NR 9 KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.4.3 ENDLESS LOVE 0/0/41,52
39 KONK NR 9 KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.4.3 Cynika 4/49,68
44 KONK NR 9 KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.4.3 ELBERO H 4/52,03
19-22/05/2016 ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 2 / N / 120 MR, zwykły art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/80,97
22 2 / N / 120 MR, zwykły art.238.2.1 ELBERO H 0/86,54
51 2 / N / 120 MR, zwykły art.238.2.1 Cynika 4/90,49
17 9A / C / 130 ŚR seria A zwykły art.238.2.1 ELBERO H 4/81,59
26 9A / C / 130 ŚR seria A zwykły art.238.2.1 Cynika 12/80,09
31 9A / C / 130 ŚR seria A zwykły art.238.2.1 ENDLESS LOVE 17/108,72
38 11 / N1 / 125 Finał MR zwykły art.238.2.1 Cynika 8/73,05
4 13 / C1 / 135 Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/33,96
29 13 / C1 / 135 Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 ELBERO H 8/48,32
29-01/05/2016 ZO-B2* (CSN) Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 1 - N Runda Brązowa - konk zwykły art. 238.2.1 Azalia 0/58,50
2 Konk nr 4ZR - P zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) ENDLESS LOVE 0/57,46
5 Konk nr 4ZR - P zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) ELBERO H 4/59,18
7 Konk nr 4ZR - P zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) Cynika 4/62,76
7 Konk nr 8ZR - P dwufazowy art. 274.5.3 Cynika 0/0/28,37
15 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufaz.art. 274.5.3 ELBERO H 4/48,83
17 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufaz.art. 274.5.3 Azalia 4/49,62
18 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufaz.art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 9/77,82
2 Konk nr 12ZR - P z jokerem art. 269.5 Cynika 44/47,93
3 Konk nr 12ZR - P z jokerem art. 269.5 ENDLESS LOVE 44/49,49
3 Konk nr 8 - N1 Runda Brązowa -dwuf. art. 274.5.3 ELBERO H 0/0/39,39
6 Konk nr 8 - N1 Runda Brązowa -dwuf. art. 274.5.3 Azalia 0/4/35,21
15-17/04/2016 ZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 4 / P / zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/73,48
4 4 / P / zwykły Art.238.2.1 ELBERO H 0/74,02
11 4 / P / zwykły Art.238.2.1 Cynika 5/102,91
1 5 / N / zwykły Art.238.2.1 Azalia 0/66,23
6 10 / P / dwufazowy Art.274.5.3 ELBERO H 0/0/52,85
7 10 / P / dwufazowy Art.274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/53,62
16 10 / P / dwufazowy Art.274.5.3 Cynika 4/54,44
6 17 / P / o wzrast stopniu trud z jokerem Art. 269.5 Cynika 44/45,05
7 17 / P / o wzrast stopniu trud z jokerem Art. 269.5 ENDLESS LOVE 44/46,19
1 18 / N / zwykły Art.238.2.1 Azalia 0/49,35
13 18 / N / zwykły Art.238.2.1 ELBERO H 0/68,99
12-13/03/2016 HZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konkurs nr 4 - P o wzrast. st. trud z jokerem Art.269.5 Cynika 44/44,87
1 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art.274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/36,66
2 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art.274.5.3 ELBERO H 0/0/36,67
5 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art.274.5.3 Sir Luron 0/6/48,61
5 Konkurs nr 10 - P dwufazowy Art.274.5.3 Cynika 0/0/29,40
2 Konkurs nr 11 - N o wzras. st trud.z jokerem Art.269.5 Sir Luron 44/42,46
30-31/01/2016 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 5 / P / o wzrastającym stopniu trudności art.269.5 (zwykły) Cynika 41/48,86
4 6 / N / dwufazowy art.274.5.3 Sir Luron 0/0/37,79
7 6 / N / dwufazowy art.274.5.3 ELBERO H 0//40,95
16 6 / N / dwufazowy art.274.5.3 Cynika 4/50,49
1-3 7 / C / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Sir Luron 0/REZ
6 7 / C / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ELBERO H 4/64,40
11 13 / P / dwufazowy art.274.5.3 Cynika 4/46,95
8 14 / N / zwykły art.238.2.1 Cynika 4/56,05
1 15 / C / zwykły art.238.2.1 Sir Luron 0/65,10
8 15 / C / zwykły art.238.2.1 ELBERO H 8/62,04
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
62 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. ELBERO H 4/42,92
71 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. ENDLESS LOVE 4/43,85
49 nr OS1 - 1* SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) Azalia 8/50,42
51 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 JUDSON 8/51,08
18 nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 Azalia 0/4/30,41
24 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 ENDLESS LOVE 0/64,78
90 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 ELBERO H 12/66,39
25 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 JUDSON 4/67,52
1 nr OS4 - 1* SRF Small Round Final, Against the clock (article: 238.2.1 Azalia 0/58,14
42 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic ELBERO H 4/44,01
43 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic ENDLESS LOVE 4/44,04
26 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. JUDSON 4/51,83
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 1 / MR / 238.2.1 zwykły Got to be golden Z 0/63,52
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) ELBERO H 0/48,78
46-47 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) ENDLESS LOVE 0/49,45
81 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) Azalia 4/45,45
60 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) JUDSON 4/51,01
72 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) Sir Luron 4/55,94
47 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) JUDSON 14/63,00
1 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) Azalia 0/0/19,71
13 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) JUDSON 0/0/32,55
55 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) Sir Luron 4/45,22
64 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) ELBERO H 8/43,15
69 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) ENDLESS LOVE 9/55,12
3 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) Azalia 44/34,40
24 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) JUDSON 0/4/40,57
54 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) Sir Luron 12/49,55
55 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) ENDLESS LOVE 13/58,19
O 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) ELBERO H ELI
09-11/10/2015 HZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 NR 1 -KL. N dwufazowy art.274.5.3 Tab.A ELBERO H 0/0/34,78
30 NR 1 -KL. N dwufazowy art.274.5.3 Tab.A ENDLESS LOVE 0/8/51,39
35 NR 1 -KL. N dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Cynika 4/35,10
29 NR 2 -KL.C ŚR -A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Tab A Sir Luron 4/66,89
17 NR.3-KL.C1 ŚR-B zwykły bez rozg.art 238.2.1 Tab,A JUDSON 8/62,87
11 NR 5 -KL.N MR zwykły bez rozg. art.238.2.1 Tab A Cynika 0/60.03
51 NR 5 -KL.N MR zwykły bez rozg. art.238.2.1 Tab A ENDLESS LOVE 7/78,31
13 NR 6 - KL.C ŚR-A dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Sir Luron 0/0/42,71
30 NR 6 - KL.C ŚR-A dwufazowy art.274.5.3 Tab.A ELBERO H 4/41,57
6 NR 7 -KL.C1 dwufazowy art.274.5.3 Tab.A JUDSON 0/8/41,87
7 NR 9 - KL.N1 Finał MR dwufazowy art.274.5.3 Tab.A ENDLESS LOVE 0/0/41,18
50 NR 9 - KL.N1 Finał MR dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Cynika 8/41,17
52 NR 9 - KL.N1 Finał MR dwufazowy art.274.5.3 Tab.A ELBERO H 8/44,21
15 NR 10 - KL.C1 Finał ŚR zwykły z rozg.art.238.2.2 Tab.A JUDSON 4/63,21
24 NR 10 - KL.C1 Finał ŚR zwykły z rozg.art.238.2.2 Tab.A Sir Luron 4/69,57
24-27/09/2015 ZO-B2* CSN +ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 1 / CC / 140 DR Diamentowa o Puchar Prezesa Grupy Azoty, zwykły art.2 JUDSON 8/80,96
9 2 / N / 120 MR Srebrna, dwufazowy, art.274.5.3 ELBERO H 0/0/40,31
16 2 / N / 120 MR Srebrna, dwufazowy, art.274.5.3 ENDLESS LOVE 0/4/38,78
20 2 / N / 120 MR Srebrna, dwufazowy, art.274.5.3 Cynika 0/8/37,19
39 2 / N / 120 MR Srebrna, dwufazowy, art.274.5.3 Sir Luron 5/55,21
23 3 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 Sir Luron 13/91,32
O 3 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 ELBERO H ELI
O 3 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 ENDLESS LOVE ELI
14 4 / CC / 140 DR Diamentowa o Puchar Prezesa Grupy Azoty, dwufazowy, ar JUDSON 9/63,62
15 5 / N / 120 MR Srebrna, zwykły, art.238.2.1 ELBERO H 4/72,02
28 5 / N / 120 MR Srebrna, zwykły, art.238.2.1 ENDLESS LOVE 11/108,01
29 5 / N / 120 MR Srebrna, zwykły, art.238.2.1 Cynika 12/82,95
13 6 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 Sir Luron 4/68,74
3 ZR12 / P / 110 o wzra stop trudn z jockerem art.269.5 Cynika 44/44,67
4 8 / N1 / 125 Finał MR Srebrnej, zwykły, art.238.2.1 Sir Luron 0/70,83
5 8 / N1 / 125 Finał MR Srebrnej, zwykły, art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/72,19
24 8 / N1 / 125 Finał MR Srebrnej, zwykły, art.238.2.1 ELBERO H 11/90,08
9 9 / C1 / 135 Finał ŚR Złotej dwufazowy, art.274.5.3 JUDSON 0/8/34,00
11-13/09/2015 ZO-B1* i ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 nr ZO - 1 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 4/74,08
31 nr ZO - 1 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 Sir Luron 5/81,16
33 nr ZO - 1 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 ELBERO H 5/84,55
5 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 0/66,68
27 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 ELBERO H 4/76,94
31 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 JUDSON 8/72,26
33 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 Sir Luron 8/75,55
10 nr ZO - 3 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 JUDSON 4/50,92
11 nr ZO - 4 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 ELBERO H 0/69,33
17 nr ZO - 4 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 Sir Luron 4/67,27
8 nr ZO - 5 - C - Średnia Runda dwufazowy Art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/4/34,89
19 nr ZO - 5 - C - Średnia Runda dwufazowy Art. 274.5.3 ELBERO H 4/55,22
25 nr ZO - 5 - C - Średnia Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Sir Luron 8/56,97
13 nr ZO - 6 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 JUDSON 4/59,81
11 nr ZO - 7 - N1 - Mała Runda dwufazowy Art. 274.5.3 ELBERO H 0/0/33,52
16 nr ZO - 7 - N1 - Mała Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Sir Luron 0/4/33,58
13 nr ZO - 8 - C1 - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 4/73,41
8 nr ZO - 9 - CC Grand Prix firmy Rower &Rub zwykły Art. 238.2.2 JUDSON 8/79,04
01-02/08/2015 ZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs nr 4 - P zwykły Art.238.2.1 Cynika 0/55,15
4 Konkurs nr 4 - P zwykły Art.238.2.1 Azalia 0/55,64
13 Konkurs nr 4 - P zwykły Art.238.2.1 RUDBEKIA 4/71,70
3 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.3 Cynika 0/4/33,76
5 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/4/36,74
11 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.3 RUDBEKIA 4/55,03
1 Konkurs nr 10 - P dwufazowy Art.274.5.3 Azalia 0/0/31,43
10 Konkurs nr 10 - P dwufazowy Art.274.5.3 RUDBEKIA 0/0/43,09
18 Konkurs nr 10 - P dwufazowy Art.274.5.3 Cynika 0/8/43,54
1 Konkurs nr 11 - N zwykły Art. 238.2.1 Cynika 0/67,07
9 Konkurs nr 11 - N zwykły Art. 238.2.1 RUDBEKIA 4/70,30
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-6 2MK6L - N1 - 6-latki - elimnacje do MPMK ENDLESS LOVE 8,1
1 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Azalia 0/55,63
25 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Sir Luron 0/73,06
34 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 BECIA 4/58,36
51 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 ARKADIA / CZAD 8/76,27
48 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 Sir Luron 15/69,67
O 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 Azalia ELI
35 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 JUDSON 11/70,42
32 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 JUDSON 13/93,69
12 4MK6L - N1 - 6-latki - eliminacje do MPMK ENDLESS LOVE 7,0
1 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Sir Luron 0/53,18
9 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Azalia 0/61,53
22 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 BECIA 0/74,75
40 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 ARKADIA / CZAD 10/81,81
39 8 - C - Runda Złota seria A, zwykły art.:238.2.1 Sir Luron 9/81,25
19 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 JUDSON 4/74,42
35 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 JUDSON 22/86,95
14 6MK6L - C - 6-latki - Finał MPMK ENDLESS LOVE 9/66,63
8 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 JUDSON 0/4/45,12
2 13 - N1 - Finał Rundy Srebrnej, dwufazowy art.: 274.5.3 BECIA 0/0/25,98
6 13 - N1 - Finał Rundy Srebrnej, dwufazowy art.: 274.5.3 Sir Luron 0/0/28,57
41 13 - N1 - Finał Rundy Srebrnej, dwufazowy art.: 274.5.3 ARKADIA / CZAD 11/69,33
30-31/05/2015 ZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-20 Konkurs nr 3 - KL -L dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Sabat / Balisco II 0
21 Konkurs nr 3 - KL -L dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 RUDBEKIA 1
1 Konkurs nr 4 - KL.- P zwykły Art.238.2.1 BECIA 0/54,21
21 Konkurs nr 4 - KL.- P zwykły Art.238.2.1 RUDBEKIA 2/91,81
25 Konkurs nr 4 - KL.- P zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 5/88,24
2 Konkurs nr 5 - KL.- N dwufazowy Art. 274.5.3 JUDSON 0/0/31,81
6 Konkurs nr 5 - KL.- N dwufazowy Art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/35,88
17 Konkurs nr 5 - KL.- N dwufazowy Art. 274.5.3 BECIA 4/56,34
1-20 Konkurs nr 9 - L dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 RUDBEKIA 0
20 Konkurs nr 10 - KL.- P zwykły Art.238.2.1 BECIA 4/53,81
28 Konkurs nr 10 - KL.- P zwykły Art.238.2.1 RUDBEKIA 10/94,37
2 Konkurs nr 11 - KL- N dwufazowy Art. 274.5.3 JUDSON 0/0/40,16
13 Konkurs nr 11 - KL- N dwufazowy Art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/4/51,73
18 Konkurs nr 11 - KL- N dwufazowy Art. 274.5.3 BECIA 4/56,99
2 Konkurs nr 12 - KL- C zwykły Art.238.2.1 JUDSON 0/55,17
5 Konkurs nr 12 - KL- C zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 4/66,21
16-17/05/2015 I Elim. Summer Salio Cup 2015 B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 6 / P / zwykły Art. 238.2.1 Dubary L 4/76,63
28 7 / N / zwykły Art. 238.2.1 Dubary L 0/85,03
16-17/05/2015 ZR B-skoki SKARYSZEW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 6 -kl.P zwykły, art. 238.2.1 BECIA 0/52,01
11 Konk nr 6 -kl.P zwykły, art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 0/68,82
2 Konk nr 7 - kl.N dwufazowy art.274;5.5 ENDLESS LOVE 0/0/30,53
3 Konk nr 7 - kl.N dwufazowy art.274;5.5 BECIA 0/3s/30,56
15 Konk nr 7 - kl.N dwufazowy art.274;5.5 JUDSON 4/50,31
2 Konk nr 8 -kl.N1 zwykły z rozgrywk, art. 238.2.2 JUDSON 0/0/37,58
1 Konk nr 14- kl.P o wzr.st.trud.z Jokerem art.269; tab.A BECIA 44/33,28
9 Konk nr 14- kl.P o wzr.st.trud.z Jokerem art.269; tab.A ENDLESS LOVE 44/39,37
1 Konk nr 15- kl.N zwykły, art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 0/51,15
13 Konk nr 15- kl.N zwykły, art. 238.2.1 BECIA 4/46,58
2 Konk nr 16 -kl C zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 JUDSON 0/0/31,65
01-03/05/2015 ZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk nr 3 - P zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 4/74,47
2-3 Konk nr 4 - N dwufazowy Art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/32,83
18 Konk nr 4A - C zwykły Art.238.2.1 JUDSON 16/128.39
8 Konk nr 7 - P zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/67,53
40 Konk nr 8 - N dwufazowy Art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 14/70,96
23 Konk nr 8A - C zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 JUDSON 15/103,34
5 Konk nr 12 - N zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/66,40
19 Konk nr 12A - GP Grand Prix Art. 261.5.3 JUDSON 11/11/98,54
24-26/04/2015 ZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 4 - P zwykły Art.238.2.1 BECIA 0/52,03
2 Konk nr 4 - P zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/56,59
1 Konk nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.3 BECIA 0/0/32,10
11 Konk nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 8/ 81,81
4 Konk nr 9 - L zwykły Art. 238.2.1 RUDBEKIA 0/87.18
1 Konk nr 10 - P dwufazowy Art.274.5.3 BECIA 0/0/27,62
8 Konk nr 10 - P dwufazowy Art.274.5.3 ENDLESS LOVE 0/8/50,44
3 Konk nr 11 - N zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/57,96
O Konk nr 11 - N zwykły Art.238.2.1 BECIA REZ
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
57 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A ENDLESS LOVE 8/36,62
1 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg BECIA 0/55,02
29 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg ENDLESS LOVE 0/72,85
39 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A BECIA 4/36,22
30 Konk nr 11R- KL.P zwyk.bez roz ENDLESS LOVE 4/64,00
21-22/03/2015 HZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 4 / P / zwykły Art.238.2.1 BECIA 0/64,03
12 4 / P / zwykły Art.238.2.1 ARKADIA / CZAD 0/74,03
18 4 / P / zwykły Art.238.2.1 Sir Luron 4/84,51
19 4 / P / zwykły Art.238.2.1 DŻIHAD 9/96,61
5 5 / N / dwufazowy Art. 274.5.3 BECIA 0/0/26,45
7 5 / N / dwufazowy Art. 274.5.3 Sir Luron 0/0/27,79
10 5 / N / dwufazowy Art. 274.5.3 DŻIHAD 0/0/32,31
19 5 / N / dwufazowy Art. 274.5.3 ARKADIA / CZAD 8/64,28
5 10 / P / dwufazowy Art.274.5.3 Sir Luron 0/0/35,61
7 10 / P / dwufazowy Art.274.5.3 ARKADIA / CZAD 0/0/35,83
14 10 / P / dwufazowy Art.274.5.3 BECIA 0/4/31,54
16 10 / P / dwufazowy Art.274.5.3 DŻIHAD 0/4/33,39
6 11 / N / zwykły Art.238.2.1 ARKADIA / CZAD 0/62,59
17 11 / N / zwykły Art.238.2.1 DŻIHAD 5/76,08
20 11 / N / zwykły Art.238.2.1 Sir Luron 10/80,04
O 11 / N / zwykły Art.238.2.1 BECIA REZ
07-08/03/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 6 / P / dwufazowy art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/38,40
8 7 / N / zwykły art. 238.2.1 ENDLESS LOVE 6/ 101,55
6 14 / P / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ENDLESS LOVE 0/4/ 44,46
2 15 / N / dwufazowy art.274.5.2 ENDLESS LOVE 0/4/34,33
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 Dubary L 0/70,56
59 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Dubary L 12/53,17
28-01/03/2015 HZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14-20 Konkurs nr 3 - L szkoleniowy Art. 238.1.2 ENDLESS LOVE 3,5
22 Konk. nr 4 - P zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 4/53,66
13 Konk nr 10 - P dwufazowy Art.274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/ 23,99
7 Konk nr 11 - N zwykły Art.238.2.1 ENDLESS LOVE 0/59,41
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 Konk nr 1 - SR Small Round art. 238.2.1 BECIA 4/55,61
30 Konk nr 2 - MR(1.30)Middle Round art. 274.5.3 two phases JUDSON 0/ELI
48 Konk nr 5 - SR Small Round art. 274.5.3 BECIA 4/37,93
57 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock JUDSON 4/62,95
29 Konk nr 8 - SRF Small Round Final art. 274.5.3 two phases BECIA 0/8/35,43
51 11 / MRF / Middle Round Final art. 238.2.1 JUDSON 8/64,55
14-15/02/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 6 - L szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca ENDLESS LOVE 6.5(0+6,5)
2 Konk nr 7 - P dwufazowy art. 274.5.3 BECIA 0/0/28,97
6 Konk nr 7 - P dwufazowy art. 274.5.3 ENDLESS LOVE 0/0/33,47
8 Konk. nr 8 - N zwykły art.238.2.1 BECIA 4/46,45
9 Konk. nr 8 - N zwykły art.238.2.1 JUDSON 4/55,06
4 Konk nr 9 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2 JUDSON 4/59,65
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk. nr OS1 - 130 Art. 274.5.3, IMEQUYL 0/0/21,16
57 Konk. nr OS1 - 130 Art. 274.5.3, JUDSON 8/38,78
39 Konkurs nr OS2 - 120 Art. 238.2.1, BECIA 8/66,53
33 Konk. nr OS3 -120 Art. 274.5.3, BECIA 8/45,86
4 Konkurs nr OS4 - 130 Art. 238.2.1, IMEQUYL 0/51,17
54 Konkurs nr OS4 - 130 Art. 238.2.1, JUDSON 10/74,39
o Konk.nr OS6 - 135 One Star Challenge Final, Art. 238. 2.2 IMEQUYL eli
27 Konk. nr OS5 - 120 Art. 238.2.1, Table A JUDSON 4/56,55
62 Konk. nr OS5 - 120 Art. 238.2.1, Table A BECIA 12/65,98
21-23/11/2014 HZO-1* B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk.NR 1 - 120 cm zwykły 238.2.1.1 BECIA 0/46,23
15 Konk. NR 2 - 130 CM dwufazowy ART.274.5.3.3 JUDSON 4/ 72,10
11 Konk nr 3 -140 cm zwykły art.238.2.1 JUDSON 8/ 54,67
2 Konk nr 4 -120 dwufazowy art.274.5.3 BECIA 0/0/27,12
12 Konk nr 5-130 dwufazowy art.274.5.3 JUDSON 0/eli
14 Konk nr 6 140 dwufazowy art.274.5.3 JUDSON 15/55,91
11 Konk nr 7 - 120 cm Zwykły BECIA 8/ 55.62
8 Konk nr 8 - 130 cm Finał ŚR, zwykły z rozgrywką JUDSON 0/8/ 30.04
24-26/10/2014 HZR B-skoki Michałowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 3 - kl.P dwufazowy atr.274.5.3 tab A BECIA 0/0/26,71
1 Konk nr 5 - kl.N zwyk.bez rozg.art.238.2.1 JUDSON 0/52,39
6 Konk nr 5 - kl.N zwyk.bez rozg.art.238.2.1 BECIA 4/60,18
8 Konk nr 6 - kl.C zwyk.bez.rozg.art.238.2.1 JUDSON 4/60,47
18 Konk nr 11 - kl.P zwykł. bez rozg.art.238.2.1 tab.A BECIA 4/49,49
3 Konk nr 12 -kl.P zwyk. bez rozg art.238.2.1 BECIA 0/51,50
17 Konk nr 14- kl.C dwufazowy art.274.5.3 tab.A JUDSON 4/42,75
3 Konk nr 21-kl.N zwyk. bez rozg.art.238.2.1 tab.A BECIA 0/47,85
9 Konk nr 22- kl.C zwyk.bez rozg art.238.2.1 tab.A JUDSON 4/52,46
4 Konk nr 23- kl.CC zwykły bez rozg.art.238.2.1 tab.A JUDSON 9/60,18
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27-29 Konk. nr R8 - kl.L1 - (105) dokł. bez rozgrywki Dubary L 5
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 BECIA 4/ 49,72
32 Konk. nr 3 kl. N - ZR, zwykły, art 238.2.1 BECIA 10/ 88,56
34 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 PERSJUSZ 12/ 76,24
o konk nr 7 kl. CC - DR, zwykły, art 238.2.1 PERSJUSZ Rez
5 Konk nr 9 kl. P - ZR, zwykły, art.238.2.1. BECIA 0/ 51,28
25 Konk nr 10 kl.N - ZR, zwykły, art 238.2.1 BECIA 12/ 66,88
11 Konk nr 13 - kl.C - ŚR, dwufazowy, art. 274.5.3 PERSJUSZ 4/ 55,26
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 PERSJUSZ 4/ 59,36
35 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 BECIA 4/ 59,89
62 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 PERSJUSZ 8/ 69,13
6 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 BECIA 0/0/ 24,08
24 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 PERSJUSZ 4/ 61,28
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 I PÓŁFINAŁ - klasa C(130 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 JUDSON 11/90,99
o II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238 JUDSON eli
17 KONKURS DODATKOWY nr 3 - klasa N(120), zw ykły, art. 238.2.1 JUDSON 17/90,57
o WYNIKI KOŃCOWE-JUNIORZY JUDSON eli
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 KONK NR.1 L DOKŁADNOŚCI ART.238.1.1 HECBEKAS 0 / 68,86
20 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 JUDSON 0/61,55
51 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 JUDSON 4/ 63,53
13 KONK NR 8 KL.L - RMK- 4 latki -elim.MPMK, styl konia HECBEKAS 7,60
12 KONK NR 12 KL.N - MR seria B - OTWARTA, dwufazowy, Art. 274.5 JUDSON 0/0/ 37,72
25 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 JUDSON 0/8/ 41,89
13 KONK NR 15 KL.L - 4 latki - elim.MPMK, styl konia HECBEKAS 7,80
17 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 JUDSON 0/0/ 32,12
21-22/06/2014 ZR II eli. SUMMER SALIO CUP 2014 B-skoki Biesiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk.nr 5- kl.L zwykły art.238.2.1 HECBEKAS 0/77,86
4 Konk nr 6-kl.P zwykły art.238.2.1 JUDSON 0/63,50
17 Konk nr 6-kl.P zwykły art.238.2.1 BECIA 0/91,24
7 Konk. nr 7- kl.N dwufazowy art.274.5.3 JUDSON 0/5/48,56
16 Konk. nr 7- kl.N dwufazowy art.274.5.3 BECIA 5/60,97
6 Konk.nr 13-kl.L zwykły art.238.2.1 HECBEKAS 0/69,09
5 Konk nr 14-kl.P zwykły art.238.2.1 BECIA 0/62,39
21 Konk nr 15- kl.N zwykły art 238.2.1 BECIA 4/56,88
25 Konk nr 15- kl.N zwykły art 238.2.1 JUDSON 6/75,63
3 Konk nr 16-kl.C zwykły art.238.2.1 JUDSON 0/72,73
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk.nr.2A -kl.L dwufazowy art.274.5.2 BECIA 0/0/26,98
11 Konk.nr.7-kl.CC zwykły art.238.2.1 IMEQUYL 0/63,50
21 Konk.nr.9A- kl.L1 zwykły art.238.2.1 BECIA 0/74,35
7 Konk.nr.8-kl.L MK 4-latki na styl art.13.1.1.1 HEĆBEKS 7,8/62,73
15 Konk.nr.15-kl.L dwufazowy art.274.5.2 HEĆBEKS 4/39,06
35 Konk.nr.16-kl.P zwykły art.238.2.1 BECIA 12/72,83
3 Konk.nr 17-kl.CC GRAND PRIX zwykły z rozgr.art.238.2.2 IMEQUYL 0/0/43,08
02-04/05/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr.4-kl.CC DR dwufazowy art.274.5.3 IMEQUYL 0/0/33,66
1 Konk.nr 14-kl.CC1 GP dwunawrotowy art.261.5.3 IMEQUYL 0/0=0/47,48