Karta zawodnika

Imie: Michalina

Nazwisko: Szmytka

Rok urodzenia: 1998


Klasa:

Klub: AGRO-AVES


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 FURSA VAN DEN DAEL 0/4/31,50
58 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Comet 235 9/74,04
85 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 FURSA VAN DEN DAEL 12/65,53
41 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) Comet 235 14/78,04
25 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 FURSA VAN DEN DAEL 4/50,21
20 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings, ), art. 238.2.2 Comet 235 4/65,57
08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 Comet 235 75,71/0
43 C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 ERICSSON 101,40/8
19 C1 - 135, II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1 Comet 235 8/81,52
O C1 - 135, II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1 ERICSSON ELI
5 140 - CC - 140, Finał MP Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 Comet 235 4/0/59,12=15,05
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 84/ CSI 3*/ Gold Tour 2/ 135 m. zwykły art. 238.2.1 Comet 235 0/ 70,58
5 89/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ERICSSON 0/0/ 31,83
13 91/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm.dwufazowy art. 274.5.3 Comet 235 0/0/ 33,58
23 97/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 ERICSSON 4/ 75,66
23 103/ CSI 1*/ Silver Tour 3 GP / 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 ERICSSON 20/ 77,66
22 105/ CSI 3*/ Gold Tour 2 Final/ 140 cm. szybkości tab.C art. 239/263 Comet 235 0/77,08
16-21/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 48/ CSI 2*/ Gold Tour 2 / 135 cm. zwykły art. 238.2.1 Comet 235 4/ 74,14
5 53/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ERICSSON 0/0/ 28,78
13 61/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 ERICSSON 6/ 85,08
14 63/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Comet 235 4/ 84,22
19 66/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 ERICSSON 19/ 79,98
10 69/ CSI 2*/ Gold Tour 3 Final / 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Comet 235 0/4/ 27,77
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 Comet 235 0/61,14
30 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 ERICSSON 4/65,51
17 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 Comet 235 0/69,03
51 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 ERICSSON 8/68,11
9 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 ERICSSON 44/43,68
22 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 Comet 235 31/43,21
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 Comet 235 0/57,48
50 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 ERICSSON 12/59,32
27 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 Comet 235 0/4/26,74
35 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 ERICSSON 4/52,29
3 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 Comet 235 0/63,94
44 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 ERICSSON 12/66,03
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 ERICSSON 4/55,59
13 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Comet 235 0/0/34,93
51 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Comet 235 4/70,69
76 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 ERICSSON 9/78,07
8 9 / Joker Cup / Accumulator, art. 269.5 & 215 (135 cm) ERICSSON 63/64,29
28 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 Comet 235 8/74,73
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 98 / Junior Tour / 1,25m / 274.5.3 (1,25m) Comet 235 0/0/28,93
6 107 / Junior Tour / 1,30m / 238.2.1 Comet 235 11/92,27
2 113 / Junior Tour / 1,35m GP / 238.2.2 -(1,35m) Comet 235 4/0/41,31
19-22/05/2016 ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 2 / N / 120 MR, zwykły art.238.2.1 ERICSSON 1/93,73
40 5A / C / 130 ŚR, seria A dwufazowy art.274.5.3 Comet 235 4/66,61
3 5B / C1 / 135 ŚR, seria B dwufazowy art.274.5.3 Comet 235 0/0/37,63
8 8 / N / 120 MR dwufazowy art.274.5.3 ERICSSON 0/0/32,84
13 9A / C / 130 ŚR seria A zwykły art.238.2.1 ERICSSON 4/76,45
17 9B / C1 / 135 ŚR seria B zwykły art.238.2.1 Comet 235 4/78,76
10 11 / N1 / 125 Finał MR zwykły art.238.2.1 ERICSSON 0/61,26
6 13 / C1 / 135 Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Comet 235 0/4/30,38
23-24/04/2016 ZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 6 / P / zwykły art.238.2.1 ERICSSON 0/66,73
7 7 / N / dwufazowy art.274.5.3 Comet 235 0/1/54,18
O 7 / N / dwufazowy art.274.5.3 ERICSSON ELI
3 8 / C / zwykły art.238.2.1 Comet 235 2/88,89
21 14 / P / dwufazowy art.274.5.3 ERICSSON 10/78,29
6 15 / N / zwykły art.238.2.1 Comet 235 0/69,62
20 15 / N / zwykły art.238.2.1 ERICSSON 10/89,75
2 16 / C / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Comet 235 0/0/33,83
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 ERICSSON 4/57,02
23 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 Comet 235 4/64,87
O 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 ERICSSON ELI
39 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 ERICSSON 10/72,34
11 8 / C1 / Półfinał HPP Juniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Comet 235 4/70,97
33 11 / N / Zwykły art.238.2.1 ERICSSON 10/79,36
13 13 / C1/CC / Finał HPP Juniorów dwunaw art.273.3.2 (2.2)(3.2) Comet 235 0/27/70,26
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konkurs nr 4 MR-N-Dwufazowy ERICSSON 4/44,73
10 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy ERICSSON 0/0/27,91
11 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy Comet 235 0/0/28,45
17 Konk nr 7 MR -N-Z Jokerem ERICSSON 33/55,36
11 Konkurs nr 10 -C1-HPPJ i MJ -zwykły z rozg. Comet 235 4/60,52
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Comet 235 0/67,15
50 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CHANNEL VAN TER MOUDE ? 16/68,83
78 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) ERICSSON 8/45,78
47 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CHANNEL VAN TER MOUDE ? 12/58,69
48 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Comet 235 12/60,85
17 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Comet 235 4/60,00
33 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CHANNEL VAN TER MOUDE ? 8/62,29
70 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) ERICSSON 8/50,19
20 8 / 135 / Finał ŚR konkurs zwykły z rozg (art. 238.2.2) CHANNEL VAN TER MOUDE ? 8/61,05
4 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) ERICSSON 0/0/22,58
4 12 / 135/140 / HPP J i MJ, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Comet 235 0/0/41,20
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) ERICSSON 0/53,75
29 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Comet 235 4/43,20
53 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 CHANNEL VAN TER MOUDE ? 25/55,37
15 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) Comet 235 0/61,10
60 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) CHANNEL VAN TER MOUDE ? 20/61,61
9-16 7 / 120 / Ladies vs Gentlemen , Knock-out, Against the clock (article ERICSSON 1
35 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Comet 235 4/49,15
28 10 / 130 / Speed & Music, Middle Round, Speed competition (article 239 ERICSSON 80,76/12
73 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 CHANNEL VAN TER MOUDE ? 8/49,85
30-31/01/2016 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 7 / C / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CHANNEL VAN TER MOUDE ? 8/69,60
5 8 / CC / dwufazowy art.274.5.3 CHANNEL VAN TER MOUDE ? 4/51,78
4 13 / P / dwufazowy art.274.5.3 ERICSSON 0/0/31,84
4 14 / N / zwykły art.238.2.1 ERICSSON 0/64,71
2 15 / C / zwykły art.238.2.1 Comet 235 0/68,89
3 16 / CC / zwykły art.238.2.1 Comet 235 15/82,40
19-20/12/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 nr 5 - P dwufazowy art.274.5.3 UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN ? 6/64,24
O nr 6 - N zwykły art.238.2.1 UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN ? ELI
4 nr 7 - N1 zwykły art.238.2.1 ERICSSON 7/91,18
6 nr 7 - N1 zwykły art.238.2.1 CHANNEL VAN TER MOUDE ? 8/68,56
1 nr 8 - C dwufazowy art. 274.5.3 Comet 235 4/65,47
3 nr 8 - C dwufazowy art. 274.5.3 CHANNEL VAN TER MOUDE ? 8/64,03
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
77 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. Comet 235 4/45,20
O nr OS1 - 1* SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) ERICSSON ELI
46 nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 ERICSSON 4/48,84
92 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 Comet 235 17/87,01
45 nr OS4 - 1* SRF Small Round Final, Against the clock (article: 238.2.1 ERICSSON 8/64,17
76 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic Comet 235 8/46,86
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 1 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 ERICSSON 0/61,95
29 1 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 Comet 235 0/6,81
54 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 ERICSSON 16/83,70
55 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Comet 235 17/90,62
42 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 Comet 235 5/56,79
50 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 ERICSSON 12/51,96
4 7 / N / O wzr. stop trud. Mała Runda Tabela A, Art. 269.5. ERICSSON 44/37,49
15 10 / C1/CC / HPP J i MJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2.2 Comet 235 4/71,93
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 4 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 7-tetnich (1 Comet 235 6/83,27
12-15 9 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 7-letnich ( Comet 235 6
16 14 / 7-L / art. 238.1.1 - finał koni 7-letnich (135 cm) Comet 235 ELI
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Comet 235 1/78,57
56 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 ERICSSON 16/93,06
O 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 Comet 235 ELI
23 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 ERICSSON 0/75,01
26 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Comet 235 2/82,79
35 13 - N1 - Finał Rundy Srebrnej, dwufazowy art.: 274.5.3 ERICSSON 7/71,35
39 13 - N1 - Finał Rundy Srebrnej, dwufazowy art.: 274.5.3 Comet 235 9/77,81
06-07/06/2015 Elim. OOM- Region II oraz ZR i Elim. do MPMK - konie 4 B-skoki Mikołajewo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr 2 - L dokładności z trafieniem w normę czasu Comet 235 0/ 61,97
15 Konk nr 3 - P dwufazowy art. 274.5.3 ERICSSON 0/0/ 33,25
17 Konk nr 3 - P dwufazowy art. 274.5.3 Comet 235 0/0/ 34,97
27 Konk nr 4 - N zwykły art. 238.2.1 ERICSSON 8/ 57,93
27 Konk nr 8 - P zwykły Comet 235 0/ 66,40
11 Konk nr 9 - N dwufazowy art. 274.5.3 Comet 235 0/0/ 46,47
27 Konk nr 9 - N dwufazowy art. 274.5.3 ERICSSON 7/ 79,70
o Konk nr 10 - C zwykły z rozgrywką ERICSSON elim
23-24/05/2015 ZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 6 - N zwykły art.238.2.1 ERICSSON 0/87,65
1 Konk nr 7 - C zwykły art.238.2.1 ERICSSON 5/94,92
O Konkurs nr 14 - N dwufazowy art.274.5.2 ERICSSON ELI
3 Konk nr 15 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ERICSSON 16/107,23
16-17/05/2015 I Elim. Summer Salio Cup 2015 B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
71 7 / N / zwykły Art. 238.2.1 ERICSSON 17/110,88
55 14 / P / zwykły Art.238.2.1 ERICSSON 7/92,60
31 15 / N / zwykły Art.238.2.1 ERICSSON 0/78.09
08-10/05/2015 ZO 3* B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 Konk nr 4 ZO KL.N Runda Srebrna dwufaz.art.274.5.3 ERICSSON 4/52,22
59 Konk nr 4 ZO KL.N Runda Srebrna dwufaz.art.274.5.3 Comet 235 14/76,80
o Konk nr 5 ZO KL.C Runda Złota zwykły art.238.2.1 Comet 235 eli
O Konk nr 5 ZO KL.C Runda Złota zwykły art.238.2.1 ERICSSON ELI
17 Konk nr 8 ZO KL. N Runda Srebrna zwykły art.238.2.1 ERICSSON 0/75,99
O Konk nr 8 ZO KL. N Runda Srebrna zwykły art.238.2.1 Comet 235 ELI
O Konk nr 14 ZO KL.N1 Finał RŚ dwufaz.art.274.5.3 ERICSSON ELI
24-26/04/2015 ZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk nr 2-kl.N Runda Srebrna ART.238.2.1 ERICSSON 0/62,85
38 Konk nr 2-kl.N Runda Srebrna ART.238.2.1 Comet 235 3/79,31
17 Konk nr 3-kl.C Rund Złota art.238.2.1 ERICSSON 0/65,56
39 Konk nr 3-kl.C Rund Złota art.238.2.1 Comet 235 5/70,61
41 Konk nr 7 kl.N Runda Srebrna art. 238.2.1 Comet 235 8/70,14
28 Konk nr 8 -kl.C Runda Złota seria A atr.238.2.1 Comet 235 4/76,18
39 Konk nr 8 -kl.C Runda Złota seria A atr.238.2.1 ERICSSON 12/71,50
5 Konk.nr 15-KL.N1 Finał Rundy Srebrnej ERICSSON 0/0/21,93
26 Konk nr 16- kl.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 Comet 235 4/73.37
1 RUNDA SREBRNA ( 1.25) ERICSSON 0/0/21,93
22 RUNDA ZŁOTA (1.35) Comet 235 4/73,37
11-12/04/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 6 - P dwufazowy art.274.5.3 ERICSSON 4/52,24
11 Konk nr 6 - P dwufazowy art.274.5.3 Comet 235 5/61,24
3 Konk nr 7 - N zwykły art.238.2.1 ERICSSON 0/56,26
5 Konk nr 7 - N zwykły art.238.2.1 Comet 235 0/62,94
3 Konk nr 16 - N dwufazowy art.274.5.2 ERICSSON 0/0/36,25
7 Konk nr 16 - N dwufazowy art.274.5.2 Comet 235 0/4/42,85
1 Konk nr 17 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ERICSSON 16/79,45
O Konk nr 17 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Comet 235 ELI
27-29/03/2015 HZO +ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 KL.L- dwufazowy ERICSSON 0/0/35,15
6 KL.P- zwykły ERICSSON 1/79,39
13 KL.P- zwykły Comet 235 13/110,37
4 KL.N- zwykły Comet 235 6/84,89
9 nr 8 KL.L dwufazowy ERICSSON 0/2/66,99
13 nr 9.KL. P dwufazowy ERICSSON 4/51,58
19 nr 9.KL. P dwufazowy Comet 235 4/56, 27
3 nr 13 KL.P zwykły ERICSSON 0/62,06
5 nr 14 KL.N zwykły Comet 235 4/69,98
07-08/03/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 6 / P / dwufazowy art. 274.5.3 Comet 235 0/ELI
3 7 / N / zwykły art. 238.2.1 Comet 235 0/78,11
4 14 / P / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Comet 235 0/0/39,42
1 15 / N / dwufazowy art.274.5.2 Comet 235 0/0/37,24
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-18 r1 / L / dokł. bez rozg - art.238.1.1 Comet 235 0
28 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 Comet 235 0/74,93
1-20 r3 / L / dokł. bez rozgr- art.238.1.1 Comet 235 0
27 r4 / P / zwykły - art.238.2.1 Comet 235 0/70,76
5 r6 / P / zwykły - art.238.2.1 Comet 235 0/ 55,81
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
61 Konk nr 1 - SR Small Round art. 238.2.1 ERICSSON 8/57,35
17 Konk nr 5 - SR Small Round art. 274.5.3 ERICSSON 0/0/36,40
9-16 Konk nr 7 - K-O KNOCK-OUT art. 272 Table A against the clock \"Ladies ERICSSON 1
43 Konk nr 8 - SRF Small Round Final art. 274.5.3 two phases ERICSSON 4/41,62
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 ERICSSON 4/57,37
63 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 ERICSSON 4/65,78
13 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 ERICSSON 0/58,05
69 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 ERICSSON 21/67,50
39 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 ERICSSON 4/55,58
19-21/12/2014 Halowe Gwiazdkowe ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 1 - L - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) TAIBELLE DOUZE 4/55,92
5 2 - P - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) ERICSSON 0//29,24
40 2 - P - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) TAIBELLE DOUZE 4/43,79
36 3 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 (19-12-2014) ERICSSON 4/69,28
27 5 - L - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 (20-12-2014) TAIBELLE DOUZE 0/55,75
12 6 - P - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 TAIBELLE DOUZE 0/51,40
35 7 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 ERICSSON 6/78,37
12 8 - C - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 ERICSSON 4/63,33
14 10 - P - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 TAIBELLE DOUZE 0/56,68
31 12 - C Grand Prix zwyk z rozgrywką Art. 238.2.2 ERICSSON 12/64,95
13-14/12/2014 HZR Finał Pucharu Gajewnik B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr 6 - P zwykły art.238.2.1 Puchar Gajewnik ERICSSON 0/60,81
4 Konk nr 7 - N zwykły art.238.2.1 ERICSSON 4/62,36
3 Konk nr 14 - N zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ERICSSON 4/4/22,66
3 Konk nr 15 - C zwykły art.238.2.1 ERICSSON 8/53,62
25-26/10/2014 ZR-B B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1 ERICSSON 0/66,13
4 Konkurs nr 6 - N dwufazowy art.274.5.3 ERICSSON 0/14/78,66
2 Konkurs nr 14a - P zwykły art.238.2.1. - eliminacje do Pucharu Gajewn ERICSSON 4/65,92
1 Konkurs nr 16 - N1 zwykły art.238.2.1 ERICSSON 4/77,57
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk. nr 1 Kl.L - ZR, zwykły, art. 238.2.1 Deborah B 0/ 52,29
7 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 ERICSSON 0/ 52,19
27 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 ELIXIR DE LA ESPERANCE 4/ 53,41
43 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 Deborah B 8/ 56,24
2 Konk. nr 3 kl. N - ZR, zwykły, art 238.2.1 ELIXIR DE LA ESPERANCE 0/ 56,49
16 Konk. nr 3 kl. N - ZR, zwykły, art 238.2.1 ERICSSON 4/ 61,49
2 Konk nr 8 kl.L - ZR, zwykły, art 238.2.1 Deborah B 0/ 49,00
24 Konk nr 9 kl. P - ZR, zwykły, art.238.2.1. Deborah B 4/ 60,65
15 Konk nr 10 kl.N - ZR, zwykły, art 238.2.1 ELIXIR DE LA ESPERANCE 4/ 68,22
23 Konk nr 10 kl.N - ZR, zwykły, art 238.2.1 ERICSSON 8/ 80,05
14 Konk nr 12 kl.N -RO, dwufazowy, art 274.5.3 ERICSSON 0/8/ 33,66
22 Konk nr 12 kl.N -RO, dwufazowy, art 274.5.3 ELIXIR DE LA ESPERANCE 5/ 62,77
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
63 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 ERICSSON 6/83,84
6 KONK NR 12 KL.N - MR seria B - OTWARTA, dwufazowy, Art. 274.5 ERICSSON 0/0/ 36,15
11 KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności ERICSSON 65/ 61,83
21-22/06/2014 ZR II eli. SUMMER SALIO CUP 2014 B-skoki Biesiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk.nr 13-kl.L zwykły art.238.2.1 Deborah B 0/73,61
09-11/05/2014 ZO 3* B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk.nr 3- kl.N szybkości MR art.263 ERICSSON 68,03/0
44 Konk.nr 8 kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 ERICSSON 18/89.20
28 Konk nr.13-kl.N finał MR ,zwykły art.238.2.1 ERICSSON 4/65,26