Karta zawodnika

Imie: Łucja

Nazwisko: Majka

Rok urodzenia: 1981


Klasa: B2

Klub: STRZAŁA


21-23/10/2016 ZO 2*, ZRiT B-skoki Łąck
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 4R/ kl. P dwufazowy art. 274..5.5 DIAMANTINA 0/0/ 35,76
5 1/ Runda Brązowa/ kl. N, zwykły art. 238.2.1 DIAMANTINA 0/ 61,29
8 1/ Runda Brązowa/ kl. N, zwykły art. 238.2.1 D UTOPIE B 0/ 66,85
6 2/ Runda Srebrna/ kl. C dwufazowy art. 274.5.3 D UTOPIE B 0/0/ 36,28
4 4/ Runda Brązowa/ kl. N dwufazowy art. 274.5.3 DIAMANTINA 0/0/ 38,36
12 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 D UTOPIE B 4/ 63,13
3 7/ Finał Rundy Brązowej kl. N1 dwufazowy art. 274.5.3 DIAMANTINA 0/0/ 29,80
9 8/ Finał Rundy Srebrnej kl. C1 zwykły z rozg. art. 238.2.2 D UTOPIE B 4/ 69,76
27-28/08/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konkurs nr 10 - P zwykły Art. 238.2.1 D UTOPIE B 0/64,91
7 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 D UTOPIE B 0/69,75
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 I polfinał konie 5-letnie na styl DIAMANTINA 8,1
1-7 I półfinał konie 7 -letnie Art 238.1.1 Tab A Rota / Castillo 0
8-9 II półfinał konie 5-letnie na styl DIAMANTINA 8,1
6 II półfinał konie 7- lat Art.238.2.1 Tab.A Rota / Castillo 4/71,76
2 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału DIAMANTINA 8,4(2-3)=24,6
4 WYNIKI KOŃCOWE 7 LATKI +wynik finalu Rota / Castillo 0/83,91(1)=4
01-03/07/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk RMK-5 lat KL. P1 na styl konia DIAMANTINA 8,1
9 Konk nr 3 ŚR b KL.C1 Art.274.5.3 Tab.A Rota / Castillo 4/52,23
14 Konk nr 4 KL.CC Art 238.2.1Tab.A Rota / Castillo 8/75,48
6-7 Konk RMK -5 LAT KL.P1 na styl konia DIAMANTINA 7,3
8 Kokn nr 7 KL.C1 ŚR b Art 238.2.1 Tab A Rota / Castillo 4/68,86
3 KONK KL.N FINAŁ RMK -5 LAT DIAMANTINA 8,1
15 KONK NR 10 KL C1 FIMAŁ ŚR Rota / Castillo 4/74,78
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 1 / Youngster Tour 5 y.o / 238.1.1 DIAMANTINA 0/59,83
22 3 / Youngster Tour 7 y.o / 238.2.1 Rota / Castillo 4/74,35
16 4 / Youngster Tour 5 y.o / 274.5.6 DIAMANTINA 4/0=4/44,63
7 6 / Youngster Tour 7 y.o / 274.5.6 Rota / Castillo 0/0=0/39,99
11 7 / Youngster Tour 5 y.o 14:45 B / 238.2.2 + 245.3 DIAMANTINA 0/4/35,47
24 9 / Youngster Tour 7 y.o 11:00 A / 238.2.2 + 245.3 Rota / Castillo 8/70,65
22-24/04/2016 ZO+ZR B-skoki GLINIK ZABOROWSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 R1 / P (ZR) / zwykły art. 238.2.1 Zabou 0/71,99
2 1 / P1 (ZO) / na styl konia el. do MPMK 5-cio letnich DIAMANTINA 8,0
6 5 / P1 (ZO) / na styl konia el. do MPMK 5-letnie DIAMANTINA 6,3
09-10/04/2016 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 DIAMANTINA 0/0/25,23
20 Konk nr 9 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 DIAMANTINA 0/0/39,66
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 5 / N / Zwykły 238.2.1 Rota / Castillo 0/60,92
4 6 / C / Zwykły 238.2.1 Rota / Castillo 0/62,30
4 12 / N / Zwykły 238.2.1 Rota / Castillo 0/59,57
O 13 / C / Zwykły 238.2.1 Rota / Castillo REZ
31 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 Rota / Castillo 4/46,79
04-06/03/2016 HZR Finał HPWiM kat.Kuce, Małe Konie B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr 19 - P ZR zwykły art. 238.2.1 Zabou 0/66,36
3 Konkurs nr 20 - N ZR zwykły art. 238.2.1 Zabou 0/66,04
6 Konkurs nr 20 - N ZR zwykły art. 238.2.1 Rota / Castillo 0/69,34
1 Konkurs nr 21 - C ZR zwykły art.238.2.1 Rota / Castillo 0/67,38
5 Konkurs nr 33 - N ZR zwykły art.238.2.1 Rota / Castillo 4/65,92
6 Konkurs nr 33 - N ZR zwykły art.238.2.1 Zabou 4/70,76
1 Konkurs nr 34 - C ZR zwykły art.238.2.1 Rota / Castillo 0/65,64
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Rota / Castillo 4/47,84
76 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Rota / Castillo 12/53,81
8 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Rota / Castillo 0/57,56
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 2 / P / Zwykły art.238.2.1 Rota / Castillo 0/65,63
9 3 / N / Zwykły art.238.2.1 Rota / Castillo 0/60,88
30-31/01/2016 HZR-B i HZT-B oraz IV Elim. do HPWiM B-skoki Józefin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 5 / P / zwykły art.238.2.1 Zabou 8/ 66,77
3 6 / N / dwufazowy art.274.5.2 Zabou 0/0/ 37,46
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. D UTOPIE B ELI
80 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 D UTOPIE B 8/64,06
50 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic D UTOPIE B 4/45,27
05-08/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 9 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 D UTOPIE B 4/60,24
5 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 D UTOPIE B 0/61,36
8 16 / CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 D UTOPIE B 0/0/34,09
8 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 D UTOPIE B 4/62,36
16-18/10/2015 HZO B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 NR 2 -ŚR zwykły ( 1.30) D UTOPIE B 0/79,48
3 NR 3-DR zwykły (1.40) D UTOPIE B 0/79,47
2 NR 6-DR dwufazowy (1.40) D UTOPIE B 0/0/33,08
2 NR 8 FINAŁ ŚR zwykły z rozg. (1.35) D UTOPIE B 0/0/43,83
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 2 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 D UTOPIE B 0/62,10
15 3 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 D UTOPIE B 16/58,93
7 6 / CC / DR zwykły art.238.2.1 D UTOPIE B 4/65,89
3 8 / C / FŚR zwykły art.238.2.1 D UTOPIE B 0/67,96
11-13/09/2015 ZO-B1* i ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 D UTOPIE B 0/68,42
11 nr ZO - 3 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 D UTOPIE B 4/51,83
18 nr ZO - 6 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 D UTOPIE B 8/60,79
5 nr ZO - 8 - C1 - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 D UTOPIE B 0/74,88
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 NR 3-KL N zwykły bez rozg art.238.2.1 Tab,A Zabou 5/84,19
21 NR 4-KL.C zwykły bez rozg.art 238.2.1 Tab.A D UTOPIE B 4/74,14
48 NR 9 - KL.N MR zwykly bez rozg.art.238.2.1 Tab.A Zabou 8/79,64
24 NR 10 -KL.C dwufazowy art.274.5.3 Tab.A D UTOPIE B 4/55,59
11 NR 11 - KL. C1 ŚR dwufazowy Art.274.5.3 Tab .A D UTOPIE B 4/52,20
4 NR 16 - KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły bez rozg Art238.2.2 Tab.A D UTOPIE B 0/4/38,18
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 D UTOPIE B 0/ 68,66
o Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. D UTOPIE B rez
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Zabou 0/ 64,26
o Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 GERSHWIN H elim
T Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 GERSHWIN H T 9/ 69,96
33 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Zabou 0/4/ 30,39
16 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 GERSHWIN H 0/0/ 25,52
T Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 GERSHWIN H T 4/ 52,39
30 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 Zabou 41/ 52,49
14 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 GERSHWIN H 0/0/ 42,36
10 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 Zabou 0/ 76,41
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) D UTOPIE B 4/62,09
31 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) D UTOPIE B 8/68,52
53 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) D UTOPIE B 12/57,67
6 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) D UTOPIE B 0/72,04
05-07/06/2015 ZO 1* B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 3 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 D UTOPIE B 4/65,79
14 4 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 D UTOPIE B 15/67,92
4 7 / C / Dwufazowy Średnia Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 D UTOPIE B 0/0/41,68
2 11 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3. D UTOPIE B 0/0/25,10
23-24/05/2015 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 konk nr 12 - kl C(130 cm), dwufazowy art.274;5.5 D UTOPIE B 0/0/27,70
10 konk nr 11 - kl N(120 cm), zwykły, art. 238.2.1 D UTOPIE B 0/65,15
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 D UTOPIE B 0/5/45,19
11 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 D UTOPIE B 0/73,28
23 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 D UTOPIE B 4/49,85
11 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 D UTOPIE B 4/81,81
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 D UTOPIE B 8/68,69
26 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 D UTOPIE B 5/72,85
5 Konk nr 7 - N-1 MR Dwufazowy art. 274.5.3 D UTOPIE B 0/0/26,41
27-29/03/2015 HZO +ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 MR - N - ZWYKŁY D UTOPIE B 0/73,29
6 MR - N - DWUFAZOWY D UTOPIE B 0/0/43,30
7 ŚR - C - ZWYKŁY D UTOPIE B 0/78,21
5 MR - N - zwykły D UTOPIE B 0/68,65
13-15/03/2015 HZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 4 R- KL.P dwufazowy D UTOPIE B 0/0/41,24
9 Konk. nr 5R - KL. N dwufazowy D UTOPIE B 0/0/ 38,71
11 Konk nr 14r - KL.C dwufazowy D UTOPIE B 0/0/36,28
2 Konk nr 21r-kl. N zwyk.bez rozg D UTOPIE B 0/54,90
27-01/03/2015 HZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 3 -kl.P dwufaz. art.274.5.3 D UTOPIE B 0/0/36,26
19 Konk nr 12 -kl.N zwykł.bez rozg art.2.3.8.2.1 D UTOPIE B 0/61,20
14 konk.nr 21- kl. N zwyk.bez rozg art.238.2.1 D UTOPIE B 0/64,40
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-18 r2 / L / regionalny - (100) dokładności bez rozgr. D UTOPIE B 0
19-21 r2 / L / regionalny - (100) dokładności bez rozgr. D UTOPIE B 1
24 r4 / P / regionalny - (110) zwykły Qitana VDV Z 0/79,84
39 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Qitana VDV Z 4/62,78
14 r8 / P - (110) zwykły D UTOPIE B 0/74,54
4 5 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Qitana VDV Z 0/54,49
9 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Qitana VDV Z 0/55,55
8 r12 / P / regionalny - (110) zwykły D UTOPIE B 0/62,45
22 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Qitana VDV Z 0/65,15
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-17 Konkurs nr 5 ZR-L1 dokładności 238.1.1 Rota / Castillo 0
40 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 Rota / Castillo 4/67,81
1-18 Konkurs nr 3 ZR -kl.L dokładności art. 238.1.1 Rota / Castillo 0
1-31 Konkurs nr 1 ZR-KL.L dokładności art. 238.1.1 Rota / Castillo 0
25-27/07/2014 ZO 2* B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 KONK NR 1 KL.N - MR , dwufazowy, Art. 274.5.3 Qitana VDV Z 0/0/ 40,01
25-27/07/2014 ZR B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 KONK NR 9A KL.P, zwykły, Art. 238.2.1 Qitana VDV Z 0/ 72,58
8 KONK NR 10R KL.N, zwykły, Art. 238.2.1 Qitana VDV Z 4/ 66,82
3 KONK NR 14R KL.N1, dwufazowy, Art. 274.5.3 Qitana VDV Z 0/0/ 39,73
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
60 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 D UTOPIE B 0/65,36
18-20 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia D UTOPIE B 7,0
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk.nr R2 - kl.P zwykły bez rozg.art.238.2.1 Qitana VDV Z 0/67,92
1-2 Konk.nr 4 -kl.N1 eli.MPMK 6 latki na styl D UTOPIE B 7,9
17-18 Konk.nr 10 - kl.N1 eli.MPMK 6 latki na styl D UTOPIE B 7,0
4 Konk.nr 16 -kl.C finał RMK 6 latki dwufazowy D UTOPIE B 0/0/32,71
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 Konk.nr.2A -kl.L dwufazowy art.274.5.2 HEĆBEKS 4/39,18
5 Konk.nr 1 MK-4 latki na styl art.13.1.1.1 HEĆBEKS 7,6/71,25
10-11 Konk.nr 3 -kl.N1 MK 6-latki na styl art.13.1.2.1 D UTOPIE B 7,5/74,07
11-12 Konk.nr.10-kl.N1 MK 6-latki na styl art.13.1.2.1 D UTOPIE B 7,1/65,95
4 Konk.nr 16-kl.C MK-6 latki dwufazowy art.274.5.3 D UTOPIE B 0/0/30,40