Karta zawodnika

Imie: Daria

Nazwisko: Kobiernik

Rok urodzenia: 1985


Klasa:

Klub: PRZYLEP Lotnisko


28-30/04/2017 International Three Day Event- CCI3*;CCI,CIC2*, CCI,CIC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 ZK - KL.L Chodów 47,4
2 CCI 1 IDEAL GIRL 49,9
08-09/04/2017 International Three Day Event - CIC**, C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 2a / CNC-L Chodów 58,9
1 3 / CNC-P IDEAL GIRL 51,5
17 3 / CNC-P KONTINA 63,9
30-02/10/2016 Horse Sale Show C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konkurs nr 2 - P CHABER WM 63,1
3 Konkurs nr 3 - CIC1* IDEAL GIRL 49,7
9 Konkurs nr 3 - CIC1* KONTINA 55,9
15-20/09/2016 CNC L, P, 3*/MP Seniorów C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr CNC - 5-latk In Persona 31,0
7 Konkurs nr CIC - 1* IDEAL GIRL 63,2
11 Konkurs nr CIC - 1* KONTINA 86,8
08-11/09/2016 MP Ladies Cup B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 C - 130, I półfinał Ladies Cup, szybkości art.263 TIRAMISU 64,94/4
15 C - 130, I półfinał Ladies Cup, szybkości art.263 WINCHESTER 68,94/0
7 C1 - 135, II półfinał Ladies Cup, zwykły art.238.2.1 TIRAMISU 0/79,21
O C1 - 135, II półfinał Ladies Cup, zwykły art.238.2.1 WINCHESTER REZ
6 CC - 140, Finał Ladies Cup, dwunawrotowy art.273.3.2 WINCHESTER 8/4/49,05=14,59
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 85/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły WINCHESTER 4/ 70,93
23 89/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 TIRAMISU 4/ 62,67
6 91/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm.dwufazowy art. 274.5.3 WINCHESTER 0/0/ 29,89
15 97/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 TIRAMISU 4/ 64,69
o 100/ CSI 3*/ Gold Tour 3 LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 WINCHESTER rez
5 103/ CSI 1*/ Silver Tour 3 GP / 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 TIRAMISU 0/4/ 32,86
12-14/08/2016 ZO-B2* (Liga Jeździecka) B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 2 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - dwufazowy, 274.5.3 TIRAMISU 0/0/24,88
27 2 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - dwufazowy, 274.5.3 J LAWINA 0/0/34,35
O 3 / ZO CC (140 cm) / Runda Złota - zwykły, 238.2.1 WINCHESTER ELI
8 6 / ZO CC (140 cm) / Runda Złota - dwufazowy, 274.5.3 WINCHESTER 0/0/38,82
1 9 / ZO C1 (135 cm) / Runda Srebrna - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 WINCHESTER 0/0/37,31
29-31/07/2016 ZO-B2* Polska Liga Jeździecka, elim. MPMK B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 1 / 4-l / Elim. MPMK koni 4-le OGANO S BOY Z 7,9
9 4 / N / Runda Brązowa, zwykły, art. 238.2.1 J LAWINA 0/58,67
25 5 / C / Runda Srebrna, dwufazowy, art. 274.5.3 J LAWINA 4/46,93
19 6 / CC / Runda Złota, zwykły, art. 238.2.1 TIRAMISU 12/73,46
19 7 / 4-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 4-letnich + wynik końcowy OGANO S BOY Z --/7,9
25 17 / C1 / Finał Rundy Srebrnej, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 J LAWINA 8/70,61
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 TIRAMISU 0/0/30,94
61 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 WINCHESTER 12/71,15
8 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 WINCHESTER 0/57,78
31 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 TIRAMISU 4/54,47
5-8 7 / Venus-Mars / Knock-out, Table A,art. 272 + 238.2.1 (120 cm) TIRAMISU 1/2
4 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 WINCHESTER 0/4/36,51
34 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 TIRAMISU 4/66,30
01-03/07/2016 Liga Jeździecka CSN 2* B-skoki MACHNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 4 / C / RS J LAWINA 8/58,90
8 5 / CC / RZ WINCHESTER 0/75,11
14 5 / CC / RZ TIRAMISU 4/73,11
27 9 / C / RS J LAWINA 0/4/32,87
O 15 / C1 / RS finał J LAWINA ELI
8 15 / CC1 / RZ finał - GRAND PRIX WINCHESTER 4/78,88
11-12/06/2016 ZK C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Wyniki końcowe kl.L Huana 91,3
17 Wyniki końcowe kl.P KONTINA 81,8
2 Wyniki końcowe CNC1* IDEAL GIRL 45,1
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 L Zwykły Art:238.2.1 Gamble 0/73,14
28 P Dwufazowy Art:274.5.3 Gamble 4/57,06
1 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1. TIRAMISU 0/55,88
1 140cm DR Szybkości Art:263.2 TIRAMISU 67,59
6 140cm DR Szybkości Art:263.2 WINCHESTER 76,01
13 100cm L Zwykły Art:238.2.1. Gamble 0/56,52
52 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 Gamble 10/70,83
1 140cm DR Zwykły Art:238.2.1 WINCHESTER 0/64,12
35 115cm P1 Dwufazowy Art:274.5.3 Gamble 4/53,19
1 140cm Grand Prix Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 WINCHESTER 0/72,00
27-29/05/2016 Festiwal Jeździecki C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Wyniki końcowe KL.L KONTINA 47,0
2 Wyniki końcowe kl.P IDEAL GIRL 46,6
19-22/05/2016 ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 3 / CC / 140, DR, dwufazowy art.274.5.3 WINCHESTER 0/0/30,49
17 6 / CC / 140 Duża Runda, zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 4/77,61
1-32 ZR 3 / L / 100, dokł. bez rozgr. art.238.1.1 Halipsa Belle Famme 0
1-32 ZR 3 / L / 100, dokł. bez rozgr. art.238.1.1 ANTARI 0
35-42 ZR 3 / L / 100, dokł. bez rozgr. art.238.1.1 ANTARI 4
O ZR 3 / L / 100, dokł. bez rozgr. art.238.1.1 Halipsa Belle Famme REZ
1-21 ZR 6 / L / 100, dokład bez rozg. art.238.1.1 ANTARI 0
25 ZR 6 / L / 100, dokład bez rozg. art.238.1.1 Halipsa Belle Famme 3
17 ZR 7 / P / 110, zwykły art.238.2.1 ANTARI 0/74,31
10 ZR 8 / L / 100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Halipsa Belle Famme 9
20 ZR 9 / P / 110, zwykły art.238.2.1 ANTARI 4/65,52
9 14 / CC1 / 145 Grand Prix dwunawrotowy art.273.3.3.1 WINCHESTER 8/75,81
05-08/05/2016 ZO-B2* (CSN)+ ZR B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 19 / L / ZR dwufazowy - Art.: 274.5.2) ANTARI 0/4/34,57
22 19 / L / ZR dwufazowy - Art.: 274.5.2) Gamble 0/4/40,12
27 21 / L1 / ZR -zwykły - Art.: 238.2.1 Gamble 0/68,52
57 21 / L1 / ZR -zwykły - Art.: 238.2.1 ANTARI 9/87,01
O 21 / L1 / ZR -zwykły - Art.: 238.2.1 Gamble REZ
T 21 / L1 / ZR -zwykły - Art.: 238.2.1 ANTARI 4
26 4 / N / Runda Otwarta - zwykły Art.: 238.2.1 Draco 4/66,89
4 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 TIRAMISU 0/0/32,30
4 6 / CC / Runda Duża - zwykły Art.: 238.2.1 TIRAMISU 0/62,82
6 6 / CC / Runda Duża - zwykły Art.: 238.2.1 WINCHESTER 0/66,96
26 23 / P / ZR -o wzra.stopniu trud. z Jokerem - Art.: 269 Gamble 36/59,55
49 23 / P / ZR -o wzra.stopniu trud. z Jokerem - Art.: 269 ANTARI 23/53,79
13 12 / CC / Runda Duża - dwufazowy Art.: 274.5.3 TIRAMISU 0/8/42,47
22 12 / CC / Runda Duża - dwufazowy Art.: 274.5.3 WINCHESTER 4/53.06
16 10 / N /- o wzra. stopniu trudności z Jokerem Art.: 269 DRAKO / DRAKDREAM 40/49,95
6 16 / CC1 / DR- Grand Prix - dwunawrotowy Art. 273.2.2 (3.4.1) WINCHESTER 0/ELI
6 17 / N1 / Runda Otwarta - zwykły Art.: 238.2.1. DRAKO / DRAKDREAM 0/73,53
23-24/04/2016 CNC 1* C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konkurs nr CNC - P IDEAL GIRL 91,2
3 Konkurs nr CNC - L KONTINA 57,9
2 Konkurs nr CNC - LL Huana 54,6
15-17/04/2016 ZO1* B-skoki STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm WINCHESTER 0/66,82
27 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm TIRAMISU 4/71,80
8 5 - CC - Duża Runda, konkurs zwykły wys. 140 cm TIRAMISU 0/65,11
25 5 - CC - Duża Runda, konkurs zwykły wys. 140 cm WINCHESTER 5/76,91
17 9 - C - Średnia Runda konkurs dwufazowy 130 cm TIRAMISU 0/4/47,26
12 10 - CC - Duża Runda konkurs zwykły 140 cm WINCHESTER 4/80,35
9 14 - C1 - Finał ŚR konkurs zwykły z rozgrywką wys. 135 TIRAMISU 4/68,16
9 15 - CC - Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką wys. 140 WINCHESTER 4/78,04
01-03/04/2016 CNC 1* C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 CNC- P Sportsfield Pitbaby 67,9
9 CNC -L IDEAL GIRL 53,9
32 CNC -L KONTINA 70,8
18-20/03/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 KONTINA 0/0/36,92
32 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 KONTINA 0/66,27
5 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 CHIMEQUYL 0/61,09
26 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 WINCHESTER 0/68,13
61 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 TIRAMISU 8/63,57
25 3 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 CHIMEQUYL 4/43,82
29 3 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 WINCHESTER 10/56,37
26 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 CHIMEQUYL 0/4/30,98
11 6 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 WINCHESTER 4/61,01
55 7 / N / Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 KONTINA 12/54,65
41 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 CHIMEQUYL 8/53,96
2 9 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 WINCHESTER 0/0/40,85
18-20/03/2016 HZR (przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36-46 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ANTARI 4
52-53 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ANTARI 15
1-17 6 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ANTARI 0
20-33 6 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Huana 4
20-33 6 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Gamble 4
34 6 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Gamble 5/67,87
37-39 6 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ANTARI 8/64,57
37-39 6 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Huana 8
8-14 10 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Huana 4
8-14 10 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Gamble 4
16 10 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ANTARI 15
11-13/03/2016 HZR (przy HZO DiM-B) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-5 Konkurs nr 9 - L dokł.bez rozgrywki art.238.1.1 JAZON 0
16-17 Konkurs nr 9 - L dokł.bez rozgrywki art.238.1.1 Chiva 12
18 Konkurs nr 9 - L dokł.bez rozgrywki art.238.1.1 Dart Falcon 20
1-6 Konkurs nr 10 - L1 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sportsfield Pitbaby 0
7-19 Konkurs nr 10 - L1 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 JAZON 4
7-19 Konkurs nr 10 - L1 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 JAZON 4
7-19 Konkurs nr 10 - L1 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sportsfield Pitbaby 4
10 Konkurs nr 12 - P zwykły art.238.2.1 IDEAL GIRL 4/68,80
O Konkurs nr 13 - N zwykły art.238.2.1 IDEAL GIRL REZ
26-28/02/2016 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 9 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 CHABER WM 5
20-30 10 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 JAZON 4
39-40 10 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 IDEAL GIRL 13
36 12 / P / zwykły art.238.2.1 JAZON 7/84,66
41 12 / P / zwykły art.238.2.1 IDEAL GIRL 11/82,09
29 13 / N / zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 9/91,19
3 14 / C / zwykły art.238.2.1 CHIMEQUYL 0/59,90
6 14 / C / zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 1/74,32
1-7 16 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ANTARI 0
15 16 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 CHABER WM 9
1-11 17 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 IDEAL GIRL 0
13-20 17 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 JAZON 4
10 19 / P / zwykły art.238.2.1 IDEAL GIRL 0/64,22
28 19 / P / zwykły art.238.2.1 JAZON 25/109,71
17 20 / N / zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 4/65,38
3 21 / C / zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 0/62,09
5 21 / C / zwykły art.238.2.1 CHIMEQUYL 4/60,36
19-21/02/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 CHIMEQUYL 0/0/27,48
15 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 WINCHESTER 0/0/33,92
2 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 TIRAMISU 0/58,79
6 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 CHIMEQUYL 0.65,68
8 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 WINCHESTER 0/68,26
6 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 WINCHESTER 0/64,17
3 5 / C / Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 CHIMEQUYL 0/0/24,93
13 5 / C / Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 TIRAMISU 0/8/51,85
O 5 / C / Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 WINCHESTER REZ
3 7 / N / Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 WINCHESTER 0/0/301,12
2 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 CHIMEQUYL 0/0/28,22
19-21/02/2016 HZR (przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-9 1 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Dart Falcon 4/60,21
4-9 1 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Chiva 4/59,65
4-9 1 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Chiva 4/62,05
O 1 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Dart Falcon REZ
6-8 3 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 IDEAL GIRL 4/63,61
24 4 / P / zwykły art.238.2.1 IDEAL GIRL 8/58,84
1-8 5 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Chiva 0
1-8 5 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Chiva 0
9-15 5 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Dart Falcon 4
O 5 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Dart Falcon REZ
9 7 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 IDEAL GIRL 2/81,00
20 8 / P / zwykły art.238.2.1 IDEAL GIRL 7/82,12
1-3 9 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Dart Falcon 0
4-5 9 / LL / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Chiva 8
3 12 / P / zwykły art.238.2.1 IDEAL GIRL 0/54,32
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) El Dżama 0/45,61
72 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) KONTINA 0/54,91
91 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) TIRAMISU 8/58,65
O 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) WINCHESTER ELI
23 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) WINCHESTER 4/42,76
2 6R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) El Dżama 0/48,22
37 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) KONTINA 0/11/54,06
7 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) WINCHESTER 0/55,75
6 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) El Dżama 44/36,23
47 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) KONTINA 41/43,97
16-18/10/2015 OCTOBER FESTIVAL C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 CNC / L JAZON 46,4
18 CNC / L AMIR DAHOMAN 80,1
18 CNC / P IDEAL GIRL 83,7
24-27/09/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI A- ujeżdzenie Stragona Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 I- półfinał konie 4-letnie hod.pol Halipsa Belle Famme 2,96
3 II -półfinał 4-letnie hod.pol. Halipsa Belle Famme 7,38
5 FINAŁ i wyniki końcowe konie 4-letnie hod.pol Halipsa Belle Famme 6,98=17,32
1 I- półfinał konie 6-letnie hod.pol. Gin Bean 7,04
1 II- półfinał konie 6-letnie hod.pol Gin Bean 6,82
1 FINAŁ I WYNIKI KONCOWE 6-LATKI HOD.POL Gin Bean 7,00=2,86
18-20/09/2015 AUTUMN SHOW ,MPMK C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr MPMK - 5-latki PACO 31,0
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.pol Halipsa Belle Famme rez.2 dzień
3 Wyniki końcowe MPMK 7-letnie hod.pol. CHIMEQUYL 16
9-12 4-letnie konie hod.pol. ocena na płycie i trójkącie Halipsa Belle Famme 1,15
4 I półfinał konie 7-letnie hod.pol.(1.30m) CHIMEQUYL 8
O półfinał konie 4-letnie hod.pol (1.0m) Halipsa Belle Famme REZ
5 II półfinał konie 7-letnie hod.pol (1.35m) CHIMEQUYL 8/80,70
2 finał konie 7-letnie hod.pol.(1.4m) CHIMEQUYL 0/88,33
31-02/08/2015 CNC & MPMłJ C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 CNC - P PACO 106,9
1 CNC - L Olmar 48,1
1 CNC - LL IDEAL GIRL 46,2
O CNC - LL AMIR DAHOMAN ELI-CROS
03-05/07/2015 ZO A- ujeżdzenie BAJARDO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 R-6-LATKI Gin Bean 6,94
4 R-6-LATKI Gin Bean 6,76
1 6-LATKI Gin Bean 7,42
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12-15 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Halipsa Belle Famme 7,8
40 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Lajos 4,9
17 2MK6L - N1 - 6-latki - elimnacje do MPMK KONTINA 6,8
6 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 WINCHESTER 0/0/32,21
18 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 CHIMEQUYL 0/8/35,72
21 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 WINCHESTER 4/68,90
27 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Halipsa Belle Famme 6,5
30 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Lajos 6,1
16 4MK6L - N1 - 6-latki - eliminacje do MPMK KONTINA 6,3
23 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 CHIMEQUYL 6/85,59
19 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 CHIMEQUYL 4/75,60
47 13 - N1 - Finał Rundy Srebrnej, dwufazowy art.: 274.5.3 KONTINA 13/77,41
13-14/06/2015 ZK,eli.OOM C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 KL.L PACO 57,5
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 NR 36 7y old horses 1.35m CHIMEQUYL 4/72,93
11 NR 39 7y old horses 1.35m CHIMEQUYL 0/4/36,16
9 NR 42 7y old horses 1.40m CHIMEQUYL 4/73,57
24 NR 43 Gold 3 CSI3* 1.40m WINCHESTER 0/65,86
21 NR 49 Gold 3 CSI3* 1.40m WINCHESTER 0/4/47,27
22 NR 55 Gold 2 CSI3* 1.35m WINCHESTER 65,17/4
22-24/05/2015 ZR+ ZO A- ujeżdzenie STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 kl.C-1 Gin Bean 66,373%
2 kl.C-1 Engel 64,755%
3 kl.C-1 CZAKIR-LP 62,696%
1 KL.L-1 Donnerfall 65,921%
4 KL.L-1 Donnerfall 60,263%
1 KL. N-4 Gin Bean 67,315%
2 KL. N-4 CZAKIR-LP 64,676%
1 KL.C-2 Engel 62,838%
O KL.C-2 Engel WYC
1 KL.L-2 Donnerfall 66,023%
2 KL.L-2 Donnerfall 63,523%
08-10/05/2015 CSN B-skoki Drzonków
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 Konk.nr 19 Kl. L dwufazowy - Art.: 274.5.2 El Dżama 4/48,50
3 1 / L / Młodych koni 4-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Halipsa Belle Famme 8,2
21 3 / N1 / MK 6-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 KONTINA 4.9
12 5 / C / RŚ- dwufazowy Art.: 274.5.3 CHIMEQUYL 0/0/34, 76
51 5 / C / RŚ- dwufazowy Art.: 274.5.3 TIRAMISU 4/50,58
18 6 / CC / Runda: Duża - zwykły Art.: 238.2.1 WINCHESTER 7/90,80
55 21 / L1 / zwykły - Art.: 238.2.1 El Dżama 6/78,06
11 7 / L / Młodych koni 4.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Halipsa Belle Famme 5,4
4-5 9 / N1 / Młodych koni 6.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 KONTINA 8,1
2 11 / C / Runda: Średnia zwykły Art.: 238.2.1 CHIMEQUYL 0/67,06
20 11 / C / Runda: Średnia zwykły Art.: 238.2.1 TIRAMISU 8/68,57
26 12 / CC / Runda: Duża dwufazowy Art.: 274.5.3 WINCHESTER 4/57,43
9 23 / P / o wzra. stop. trudności z Jokerem - Art.: 269 El Dżama 44/46,91
12 14 / C / Runda: MK 6.-letnich dwufazowy Art.: 274.5.3 KONTINA 4/59,52
14 15 / C1 / Runda: Średnia - finał - dwufazowy Art.: 274.5.2 CHIMEQUYL 0/0/33,02
13 16 / CC1 / Runda: Duża – Finał Grand Prix dwunawrotowy Art. 273.2. WINCHESTER 5/79,21
01-03/05/2015 CCI/CIC/CNC C- wkkw Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr CNC - L PACO 53,2
22 Konkurs nr CNC - LL IDEAL GIRL 102,2
27-29/03/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 r7 / LL / dokła bez rozgr Escandio 0
24 r7 / LL / dokła bez rozgr Halipsa Belle Famme 24
O r7 / LL / dokła bez rozgr Halipsa Belle Famme ELI
O r7 / LL / dokła bez rozgr Escandio REZ
1-22 r8 / L / dokł. bez rozgr JAZON 0
1-22 r8 / L / dokł. bez rozgr JAZON 0
1-20 r10 / L1 / dokładności bez rozgrywki PACO 0
30 r11 / P / zwykły PACO 4/60,86
24 r12 / N / zwykły KONTINA 4/56,96
25 r12 / N / zwykły EMARELLO 4/63,26
16 c12 / C / zwykły KONTINA 12/69,20
17 c12 / C / zwykły EMARELLO 17/ 93,07
1-6 Konk nr r16 - L1 dokł bez rozgr JAZON 0
1-6 Konk nr r16 - L1 dokł bez rozgr JAZON 0
1 Konk. nr r17 - P zwykł El Dżama 0/56,50
4 Konk, nr r18 - N zwykły CHIMEQUYL 0/57,70
18 Konk, nr r18 - N zwykły KONTINA 4/77,40
28 Konk, nr r18 - N zwykły El Dżama 13/99,83
2 Konk nr c18 - C zwykły CHIMEQUYL 0/56,16
20-22/03/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7-8 R1 / LL / Dokł bez rozgr , Art. 238.1.1 Escandio 22
9 R1 / LL / Dokł bez rozgr , Art. 238.1.1 Escandio 44
1-5 R2 / L / Dokł bez rozgrywki , Art. 238.1.1 PACO 0
6-10 R2 / L / Dokł bez rozgrywki , Art. 238.1.1 ELIPSA 4
12 R3 / L1 / dokł bez rozgr PACO 4
3 R4 / P / zwykły - art.238.2.1 KONTINA 0/49,33
3 R5 / N / zwykły KONTINA 0/57,55
15-16 R6 / LL / dokł bez rozgr Escandio 16
15-16 R6 / LL / dokł bez rozgr Escandio 16
1-16 R8 / L1 / dokładności bez rozgrywki PACO 0
22 R9 / P / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 KONTINA 4/57,92
35 R9 / P / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 PACO 12/69,29
25 R10 / N / zwykły KONTINA 10/ 100,85
13-15/03/2015 HZO-B1* + RZ B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr r4 - P - (110) zwykły El Dżama 0/63,91
7 Konk nr r5 - N - (120) zwykły El Dżama 0/59,14
28 Konk nr 1 - N MR- seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 12/86,96
2 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 TIRAMISU 0/54,76
18 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 4/68,04
19 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 CZAKIR-LP 4/68,59
O Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 CHIMEQUYL ELI
2 Konk nr 3 - CC DR - zwykły - art.238.2.1 WINCHESTER 0/59,21
13 Konk nr 3 - CC DR - zwykły - art.238.2.1 CHIMEQUYL 8/65,22
14-20 Konk nr r7 - L - (100) dokł bez rozgr JAZON 4
24 Konk nr r7 - L - (100) dokł bez rozgr JAZON 12
3 Konk nr r9 - P - (110) zwykły El Dżama 0/59,77
3 Konk nr r10 - N - (120) zwykły El Dżama 0/61,53
O Konk nr r10 - N - (120) zwykły ELIPSA REZ
17 Konk nr 4 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 4/65,56
1 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 TIRAMISU 0/47,85
4 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 CHIMEQUYL 0/51,40
25 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 8/59,69
5 Konk nr 6 - CC DR - dwufazowy - art.274.5.3 WINCHESTER 0/0/28,55
1-10 Konk nr r12 - L - (100) dokł bez rozg ELIPSA 0
1-10 Konk nr r12 - L - (100) dokł bez rozg JAZON 0
1-10 Konk nr r12 - L - (100) dokł bez rozg JAZON 0
1 Konk nr r14 - P - (110) zwykły El Dżama 0/52,68
19 Konk nr 8 - C Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 CHIMEQUYL 4/48,73
20 Konk nr 8 - C Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 EMARELLO 4/51,16
13 Konk nr 9 - CC GRAND PRIX - zw z rozgr - art.238.2.2 WINCHESTER 13/74,70
06-08/03/2015 CSI2* / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 1 / / Young Horses Round (6 years) KONTINA 13/77,00
5 2 / / Young Horses Round (7 years) CHIMEQUYL 0/57,90
19 5 / / Big Round- dwufazowy WINCHESTER 0/0/33,81
13 6 / / Young Horses Round (6 years) KONTINA 12/66,19
18 7 / / Young Horses Round (7 years) CHIMEQUYL 12/70,10
23 9 / / Medium Round( 1.30) WINCHESTER 0/4/30,70
o 11 / / FINAL Young Horses Round (6 years) KONTINA rez
11 12 / / FINAL Young Horses Round (7 years) CHIMEQUYL 8/ 75,59
12 14 / / FINAL Medium Round (1.35) WINCHESTER 1/0/31,99
01/03/2015 HZR B-skoki WROCŁAW Partynice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-46 Konk nr 3 kl. L, dokł. art.238.1.1 El Dżama 0
1-46 Konk nr 3 kl. L, dokł. art.238.1.1 El Dżama 0
20-22/02/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-8 r2 / L / dokładności bez rozgrywki El Dżama 0
9-12 r2 / L / dokładności bez rozgrywki PACO 4
O r2 / L / dokładności bez rozgrywki PACO REZ
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 r4 / P / regionalny - (110) zwykły El Dżama 0/58,36
41 1 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 KONTINA 5/71,18
45 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 4/60,54
14 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 WINCHESTER 0/58,62
53 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 KONTINA 8/65,36
7 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 CHIMEQUYL 0/54,81
79 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 TIRAMISU 8/67,22
81 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 12/65,34
32 4 / CC / DR - zwykły - art.238.2.1 WINCHESTER 14/82,67
13 5 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 KONTINA 0/65,07
69 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 4/66,08
74 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 KONTINA 4/68,79
7 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 CHIMEQUYL 0/49,17
24 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 WINCHESTER 0/61,93
47 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 TIRAMISU 5/69,35
52 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 8/55,30
16 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 WINCHESTER 0/REZ
27 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 KONTINA 0/67,444
30 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 CHIMEQUYL 4/47,44
54 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 EMARELLO 16/48,61
12-14/12/2014 HZO B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-9 Konk nr r2 - L regio - (100) dokład.bez rozgrywki Olmar 0
o Konk nr r2 - L regio - (100) dokład.bez rozgrywki Olmar rez
12 Konk nr r4 - P regio- (110) zwykły El Dżama 0/62,78
25 Konk nr r4 - P regio- (110) zwykły KONTINA 0/75,45
16 Konk nr r5 - N regio. - (120) zwykły KONTINA 0/74,93
23 Konk nr r5 - N regio. - (120) zwykły Adorado 4/ 71,86
25 Konk nr 1 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 4/54,72
4 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 CHIMEQUYL 0/54,19
5 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 WINCHESTER 0/54,55
34 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 8/63,99
5 Konk nr 3 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 TIRAMISU 4/56,09
6 Konk nr 3 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 WINCHESTER 4/59,93
16 Konk nr r8 - L1 regio- (105) dokład bez rozgrywki Olmar 5
o Konk nr r8 - L1 regio- (105) dokład bez rozgrywki Olmar rez
16 Konk nr r9 - P regio - (110) zwykły KONTINA 0/75,51
12 Konk nr r10 - N regio - (120) zwykły KONTINA 0/70,31
16 Konk nr r10 - N regio - (120) zwykły El Dżama 4/60,92
9 Konk nr 4 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 0/63,44
1 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 TIRAMISU 0/50,27
13 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 WINCHESTER 4/ 58,35
24 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 8/63,75
27 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 CHIMEQUYL 12/ 58,50
4 Konk nr 6 - CC DR - dwufazowy - art.274.5.3 WINCHESTER 0/4/26,35
11-14 Konk nr r13 - L1 regio - (105) dokł. bez rozgrywki Olmar 4
9 Konk nr r15 - N regio - (120) zwykły KONTINA 0/56,96
6 Konk nr 7 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMARELLO 0/53,72
8 Konk nr 8 - C Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 CHIMEQUYL 0/4/32,13
9 Konk nr 8 - C Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 WINCHESTER 0/4/33,83
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk. nr 1 - Young Horses (6 years 125) - art. 238.2.1 CHIMEQUYL 12/ 59,39
1 Konk. nr 2 - Young Horses (7 years 130) - art. 238.2.1 WINCHESTER 0/57,58
5 Konk. nr 7 - Young Horses (6 years 125) - art. 238.2.1 CHIMEQUYL 0/62,26
6 Konk. nr 8 - Young Horses (7 years 130 ) - art. 238.2.1 WINCHESTER 4/61,28
13 Konk. nr 13 - FINAL Young Horses (6 years 130 ) - art. 238.2.1 CHIMEQUYL 4/64,11
2 Konk. nr 14 - FINAL Young Horses (7 years 135) - art. 238.2.1 WINCHESTER 0/60,87
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-20 Konk. nr r2 - L regionalny - (100) dokł. bez rozg El Dżama 0
35-37 Konk. nr r2 - L regionalny - (100) dokł. bez rozg Olmar 9
26-27 Konk nr r3 - L1 regionalny - (105) dokł bez rozg Olmar 10
19 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły Adorado 0/73,83
26 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły KONTINA 0/ 76,87
83 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły EMARELLO 11/95,58
8 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły EMARELLO 0/ 62,77
14 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły Adorado 0/65,99
25 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły KONTINA 0/ 70,44
5 Konk nr 6 - kl.C -ŚR- zwykły - art.238.2.1 TIRAMISU 0/52,24
1-25 Konk. nr r8 -Kl. L1 - (105) dokł. bez rozg Olmar 0
21 Konk.nr r9 - KL.P - (110) zwykły KONTINA 0/61,99
41 Konk.nr r9 - KL.P - (110) zwykły Olmar 0/69,04
3 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły EMARELLO 0/55,39
52 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły KONTINA 4/64,03
1-17 Konk. nr r13 - L1 - (105) dokł. bez rozgr Olmar 0
10 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły EMARELLO 0/ 59,04
30 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły Adorado 0/70,12
74 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły KONTINA 17/92,86
07-09/11/2014 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 1 - Young Horses (6 years old) - art. 238.2.1 CHIMEQUYL 0/61,69
1 Konkurs nr 2 - Young Horses (7 years old) - art. 238.2.1 WINCHESTER 0/58,22
9 Konkurs nr 7 - Young Horses (6 years- 125) - art. 238.2.1 CHIMEQUYL 8/64,34
4 Konkurs nr 8 - Young Horses (7 years -130) - art. 238.2.1 WINCHESTER 0/72,28
6 Konkurs nr 13 - FINAL Young Horses (6 years -130) - art. 238.2.1 CHIMEQUYL 8/75,84
4 Konkurs nr 14 - FINAL Young Horses (7 years 135) - art. 238.2.1 WINCHESTER 0/77,51
02-05/10/2014 MPMK A- ujeżdzenie LKJ Stragona Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 4 latki HOD.POL. I próba TRÓJKĄT Dolce Vita/ Lou Reed 3,69
9 4 latki HOD.POL. I próba TRÓJKĄT Walencja/ Samba Hit 3,42
6 4 latki II próba HOD.POL Dolce Vita/ Lou Reed 7,84
8-9 4 latki II próba HOD.POL Walencja/ Samba Hit 7,54
5 5 latki I półfinał Hod. POL IDEAL GIRL 7,00
1 4 latki HOD.POL. finał B Walencja/ Samba Hit 7,54
8 5 latki II półfinał HOD.POL IDEAL GIRL 7,04
2 4 letnie finał B Walencja/ Samba Hit 7,54
4 4 letnie HOD.POL . finał A Dolce Vita/ Lou Reed 7,70
5 4 letnie HOD.POL . finał A Walencja/ Samba Hit 7,60
4 Wyniki końcowe 4-latki HOD.POL Dolce Vita/ Lou Reed 19,23
7 Wyniki końcowe 4-latki HOD.POL Walencja/ Samba Hit 18,56
9 WYNIKI KOŃCOWE -5 latki HOD.POL IDEAL GIRL 14,04
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 GRANDO 0/74,46
o Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 GRANDO rez
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia KONTINA 5,40
5-12 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 CHIMEQUYL 4
5-12 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 EMARELLO 4
7-11 I- półfinał 7-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 WINCHESTER 4
11-13 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia KONTINA 6,6
2 II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 CHIMEQUYL 0/77,50
12 II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 EMARELLO 12/82,93
10 II-półfinał 7-latki HOD.POL.zwyk.art.238.2.1 WINCHESTER 8/72,37
13-14 FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia KONTINA 5,9
14 WYNIKI KOŃCOWE -5 latki HOD.POL KONTINA 17,90
8 FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 CHIMEQUYL 8/75,91
o FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 EMARELLO rez
6 WYNIKI KOŃCOWE -6 latki HOD.POL CHIMEQUYL 12
8 FINAŁ 7 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 WINCHESTER 12/82,69
10 WYNIKI KOŃCOWE -7 latki HOD.POL WINCHESTER 24
15-17/08/2014 ZO A- ujeżdzenie Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 5- latki 15.08.2014 IDEAL GIRL 7,00
4 C-3 ZO Engel 63,137%
3 4-latki - 16.08.2014 Walencja/ Samba Hit 7,52
7 4-latki - 16.08.2014 Dolce Vita/ Lou Reed 7,14
3 5-latki - 16.08.2014 IDEAL GIRL 7,10
3 C-4 ZO Engel 62,883%
26-27/07/2014 ZO 1* B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 6 kl. P1 - el.MPMK- 5 latki, styl El- Dżama 6,9
12 Konk nr 6 kl. P1 - el.MPMK- 5 latki, styl KONTINA 6,0
1-2 Konk nr 9 kl.C, dwufazowy, Art.274.5.3 TIRAMISU 0/0/ 26,83
11 Konk nr 17A Kl.P1 - el.MPMK, 5 latki, styl El- Dżama 6,9
13 Konk nr 17A Kl.P1 - el.MPMK, 5 latki, styl KONTINA 6,2
1 Konk nr 17B Kl.P1 - el.MPNK, 5 latki, styl KONTINA 8,0
26-27/07/2014 ZR B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 3 Kl.P, zwykły, Art. 238.2.1 GRANDO 0/ 56,84
34 Konk nr 4 Kl.N - dwufazowy, Art 274.5.3 GRANDO 4/ 48,95
1 Konk nr 13 Kl.P, dwufazowy, Art 274.5.3 GRANDO 0/0/ 27,36
17 Konk nr.14 Kl. N , zwykły, Art. 238.2.1 GRANDO 4/ 54,51
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 KONTINA 4/81,65
56 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 GRANDO 13/102,11
5 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 TIRAMISU 0/49,00
13 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 0/52,10
50 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 GRANDO 0/62,93
69 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 EMARELLO 1/70,86
21 Konk.nr 2-kl.P1 RMK -5 loatki na styl konia KONTINA 6,1
9-10 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia EMARELLO 7,9
16-17 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia CHIMEQUYL 7,1
2 Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 0/57,48
6 Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 TIRAMISU 0/60,04
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk.nr.1A -kl.LL zwykły art.238.2.1 KONTINA 0/61,95
18 Konk.nr.2A -kl.L dwufazowy art.274.5.2 KONTINA 0/0/27,90
1 Konk.nr 3 -kl.N1 MK 6-latki na styl art.13.1.2.1 EMARELLO 8,1/71,66
6-9 Konk.nr 3 -kl.N1 MK 6-latki na styl art.13.1.2.1 CHIMEQUYL 7,8/66,45
3 Konk.nr5-1-kl.N MR zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 0/53,17
50 Konk.nr5-1-kl.N MR zwykły art.238.2.1 TIRAMISU 11/78,35
1 Konk.nr.6-2-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 TIRAMISU 0/0/28,28
39 Konk.nr.6-2-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 WINCHESTER 4/52,06
50 Konk.nr.9A- kl.L1 zwykły art.238.2.1 KONTINA 8/71,31
60 Konk.nr.9A- kl.L1 zwykły art.238.2.1 BUNT / WANDERVOGEL II 12/68,75
7-9 Konk.nr.10-kl.N1 MK 6-latki na styl art.13.1.2.1 CHIMEQUYL 7,8/64,01
36 Konk.nr.12-1-kl.N z Jokerem art.269 TIRAMISU 12/37,73
15 Konk.nr.13-2-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 TIRAMISU 4/60,96
5 Konk.nr.13-2-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CHIMEQUYL 0/65,28
o Konk.nr.13-2-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 WINCHESTER eli
7 Konk.nr.15-kl.L dwufazowy art.274.5.2 KONTINA 0/0/34,30
8 Konk.nr 16-kl.C MK-6 latki dwufazowy art.274.5.3 CHIMEQUYL 4/50.02
17 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 WINCHESTER 0/0/36,75
43 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 TIRAMISU 4/45,17
25-27/04/2014 ZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-6 Konk .nr. r 2-kl.LL regio. dokład.bez rozgr KONTINA 4/72.64
8 Konk.nr.r 3-kl.L regio. dokł.bez rozg. KONTINA 1/77.25
13 Konk.nr.r 3-kl.L regio. dokł.bez rozg. IDEAL GIRL 4/73.77
15 Konk.nr.r 3-kl.L regio. dokł.bez rozg. IDEAL GIRL 9/76.40
19 Konk.nr.r 4-kl.L1 regio.dokł.bez rozg. ELMAR 8/82.16
O Konk. nr.2-kl.N Mała Runda-seria A-zwykły-art.238.2.1 EMARELLO REZ
23 Konk. nr.2-kl.N Mała Runda-seria A-zwykły-art.238.2.1 TIRAMISU 10 / 87,25
18 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 WINCHESTER 4 / 73,80
16 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 TIRAMISU 4 / 70,81
9 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły Adorado 0/69,36
32 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły ELMAR 4/76.96
22 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły Adorado 17/97.28
26 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 EMARELLO 8 / 80,61
10 Konk.nr.4-kl.C1 Średnia Runda-zwykły-art.238.2.1 WINCHESTER 4 / 75,85
1-9 Konk. nr.r9-kl.L regio.dokł bez rozg. IDEAL GIRL 0 / 73,78
13 Konk. nr.r9-kl.L regio.dokł bez rozg. KONTINA 5 / 81,83
19 Konk. nr.r9-kl.L regio.dokł bez rozg. KONTINA 14 / 98,06
14-17 Konk.nr.r10-kl.L1 regio.dokł,bez rozgr. ELMAR 4 / 76,97
25 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły Adorado 0 / 74,55
52 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły ELMAR 12 / 92,93
17 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły Adorado 0 /77,73
13 Konk.nr.8-kl.C ŚR-zwykły-art.238.2.1 WINCHESTER 4/75,48
26 Konk.nr.8-kl.C ŚR-zwykły-art.238.2.1 EMARELLO 16/87,28
10 Konk.nr.9-kl.C1 ŚR-zwykły-art.238.2.1 WINCHESTER 4/78,14
9-10 Konk.nr.r16-kl.L1 ergio.dokł.bez rozgr IDEAL GIRL 8/77,03
9-10 Konk.nr.r16-kl.L1 ergio.dokł.bez rozgr KONTINA 8/82,30
37 Konk.nr r17-kl.P regio.zwykły ELMAR 19/93,03
13 Konk nr.r18-kl.N regio.zwykły Adorado 0/72,99
10 Konk nr.12-kl.N MR-seria A zwykły-art.238.2.1 EMARELLO 4/71,39
10 Konk nr.13-kl.C Finał ŚR-dwufazowy-art.274.5.3 WINCHESTER 4/60,35